Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

\"a gdzie jest dreamer? \" :) Bo już dawno Cię nie było:) A jestem ciekawa co odpowiesz na pytanie, zadane wcześniej? 19:55 uczynny józek Dreamer>>>>>>>a co powiesz jak kobieta ma męża a ja jestem jej dobrym kolegą i oboje chcemy seksu bo jej mąż nie zaspokaja? czy według ciebie to złe? co o tym myślisz? w związku moim wpisem, tak skomentowanym przez Ciebie? \"Biblia jednak uczy ze seks zarezerwowany jest dla małżeństwa, aby cnotą było szanowanie swoich ciał jako Swiątyni Ducha Swiętego. Czego tak bardzo brakuje dzisiejszej młodzieży nie za bardzo szanującej sie w realiach wspłczesnej \"wolności\".\" A tu się nie zgodzę. Tzn. z tym nauczaniem Biblii :):):) Przepraszam, ze cofam się w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja gratuluje :D zycze Bozego blogoslawienstwa Maluszkowi, rodzicom i babci :D Dzieci to rzeczywiscie bozy cud ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azakloj
stworzono tu pierdoloną sektę. Nie wchodźcie w to , bo to wirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Belaizo:)❤️ A podsumowujac wpis wyżej: To, ze człowiek wierzy, wierzy w Boga, który stworzył wszystko ,który dokonuje cudów i pomaga ludziom z wiara, nie mozna nazwac sekciarstwem! Autorze poprzedniego wpisu- On nas stworzył na własne podobieństwo i kocha nas, ciebie tez,mimo wszystko:D Niech ci Błogosławi i otworzy oczy❤️i poruszy serce. Miłego Dnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga mamusiu belaizo:) wszystkiego dobrego ❤️ droga babciu aju :) wszystkiego dobrego ❤️ Niech Was i dzieciaczki Bóg Dobry błogosławi ❤️ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna wiosna:):):) i małe pisklaczki :):):) nowe życia... Hi 31:15 Bw "Czyż ten, który mnie stworzył w łonie matki, nie stworzył i jego? I czyż nie On jeden ukształtował nas w łonie?" Ps 33:15 Bw "On, który ukształtował serce każdego " Hi 10:8 Bw "Twoje ręce ukształtowały mnie misternie " Ps 119:73 Bw "Ręce twoje uczyniły mnie i ukształtowały" Ps 139:13 Bw "Ty stworzyłeś nerki moje, ukształtowałeś mnie w łonie matki mojej." Iz 44:2 Bw "Tak mówi Pan, który cię uczynił i ukształtował w łonie matki, który cię wspomaga: Nie bój się, mój sługo" ❤️ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam sie dziś nad wiarygodnoscią Jezusa. Co Bóg w tamtych czasach zrobił, zeby uwiarygodnć Pana, który przyszedł na ziemię. i znalazłam taki fragment Dz 2:22 Bw \"Mężowie izraelscy! Posłuchajcie tych słów: Jezusa Nazareńskiego, męża, którego Bóg wśród was uwierzytelnił przez czyny niezwykłe, cuda i znaki, jakie Bóg przez niego między wami uczynił, jak to sami wiecie,\" uwierzytelnić się — «okazać się wiarygodnym» Właśnie dlatego Jezus dokonał cudów, pokazał wieloma znakami KIM jest i SKĄD pochodzi, aby stać sie wiarygodnym dla czlowieka. Największym potwierdzeniem autentyczności Jezusa było to ze zmartwychwstał. Bóg uwiarygodnił Go tym, ze Jezus zapowiadał swoją smierć kilkakrotnie, zapowiadał ludziom, ze po 3 dniach powstanie z martwych. I tak się stało. Czy zwykły człowiek potrafiłby mówić, ze umrze niedługo, zostanie pojmany, zabity ale po 3 dnaich powstanie i znowu będzie żył? W przypadku Jezusa to wszytko się dzieje. Wszystko tak jak On mówił do uczniów. Mk 8:31 BT \"I zaczął ich pouczać, że Syn Człowieczy musi wiele cierpieć, że będzie odrzucony przez starszych, arcykapłanów i uczonych w Piśmie; że będzie zabity, ale po trzech dniach zmartwychwstanie.\" Lk 22:22 BT \"Wprawdzie Syn Człowieczy odchodzi według tego, jak jest postanowione\" Lk 24:7 BT \"Syn Człowieczy musi być wydany w ręce grzeszników i ukrzyżowany, lecz trzeciego dnia zmartwychwstanie.\" Kto przyjmie swiadectwo Słowa Bozego, kto przyjmie Jezusa jako wiarygodnego, ten będzie żyć na wieki:) Bóg potwierdził wiarygodność Jezusa Chrystusa. Czy cuda i znaki czynione przez Jezusa są dla Ciebie wiarygodanym świadectwem na to KIm ON JEST i SKĄD POCHODZI? J 3:33 Bw \"Kto przyjął jego świadectwo, ten potwierdził, że Bóg mówi prawdę. (34) Albowiem Ten, którego posłał Bóg, głosi Słowa Boże; gdyż Bóg udziela Ducha bez miary. (35) Ojciec miłuje Syna i wszystko oddał w jego ręce. (36) Kto wierzy w Syna, ma żywot wieczny, kto zaś nie słucha Syna, nie ujrzy żywota.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelek
To STRASZNE!!!!!! Na erotycznym topic "Seks z księdzem" Na uczuciowym topiki "Kocham księdza" i "Fatalne zauroczenie - on jest księdzem". I każdy z tych obrazoburczych topików ma po kilka tysięcy wpisów! Tak wiele grzesznych kobiet, tak wielu księży, którzy poprzez swoje występki zrażają ludzi do religii! A tak mało tych, którzy niewierzącego umieją przekonać do zwrócenia się ku Panu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzmol watly i blady
przeczytajcie to: "Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem 22 stycznia 1990 – Pokój wam. Jestem Duchem Miłości, Pokoju, Pojednania. Jestem Tym, który kocha was najbardziej. Ja jestem waszym Stworzycielem. Zaprawdę powiadam wam, że będę nadal wylewał Mojego Świętego Ducha na waszych synów i córki tak, jak nie zdarzyło się to nigdy od wielu pokoleń, aby karmić was bezpośrednio Moją Własną Ręką i złożyć w waszych sercach całe Moje Prawo. Właśnie w tych dniach objawiam Moje Święte Oblicze wam wszystkim. Tak, Moje Święte Oblicze zabłyśnie nad wami, Moi umiłowani. Ukażę wam Moją Chwałę i przyjdę również do ciebie, który mógłbyś Mnie jeszcze nie rozpoznać. Wezmę twoją rękę w Moją Rękę i położę ją na Moim Najświętszym Sercu. Pozwolę ci odczuwać Uderzenia Mojego Serca i jeśli Mi pozwolisz, zdobędę twoje serduszko, ogarnę je Moją gorącą Miłością i uczynię je całkowicie Moim. Jeśli zdacie się na Mnie, ukształtuję was na Mój Boski Obraz. Ponownie udzielę wam daru przebóstwienia i sprawię, że będziecie święci, jak Ja jestem Święty. Przyjdźcie więc do Mnie, waszego Zbawcy. Dlaczego rozglądacie się wokół siebie? Dlaczego poszukujecie tego, co daje świat, a co nie trwa długo? Szukajcie tego, co Święte i Wieczne. Dlaczego pokładacie ufność w tym, co daje świat, skoro to, co on daje, nie trwa długo? Czy jeszcze nie słyszeliście, że powiedziałem: każde ciało jest jak trawa? Trawa usycha, jej kwiat opada, zaś Moje Słowo trwa na wieki. Zwróćcie się do Mnie i zaufajcie Mojej Miłości. Moje małe dzieci, Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem. Nie słuchajcie Kusiciela pragnącego zgubić wasze dusze – jego królestwo jest na świecie – lecz słuchajcie Mnie, waszego Boga, który podaje wam dziś Rękę i pochyla się nad wami, aby was podnieść z prochu i uczynić świętymi w Swoim Sercu. Słuchajcie Mnie, a odziedziczycie Moje Królestwo. Przyjdźcie do Mnie i zawrzyjcie pokój ze Mną. Daję wam Mój Pokój, Pokój, którego świat nie może wam dać. Przyjdź, ty, który Mnie jeszcze nie uznałeś za swego Odkupiciela, i oderwij się od podstawowych rzeczy nie mogących ani wznieść, ani odżywić twej duszy. Dlaczego godzisz się być ich niewolnikiem? Powróć do Mnie, nawet w swojej nędzy i w swojej winie. Przyjmuję cię takiego, jaki jesteś, i mówię ci, że już ci wybaczyłem. Pozwól Mi powiedzieć ci, Moje dziecko, że żaden człowiek nie ma większej miłości dla ciebie niż Ja. Wznieś ku Mnie oczy i popatrz, Kto cię błaga. To Ja, Jezus, twój Zbawiciel, przychodzę do ciebie dzisiaj, przemawiając ustami najmniejszych z was. Przychodzę boso i proszę jak żebrak o powrót miłości. Szukam twojego serca, nie odrzucaj Mnie... Dniem i nocą wyciągam do ciebie Moje Ręce. Kiedy do Mnie powrócisz? Kiedy usłyszę twoją odpowiedź? Czy otrzymam od ciebie odpowiedź na tej pustyni, Moje dziecko? Albo może Cisza ogarnie Moją Duszę? Posłuchaj, posłuchaj Mojej skargi, właśnie ty możesz Mi przynieść pociechę. Nie bój się, pomogę ci. Widzisz? Odnowię cię całkowicie, jeśli zdasz się na Mnie. Przyszedłem aż do twoich drzwi. Jeśli jesteście tu dziś zgromadzeni, aby posłuchać tego, co mówi do was Mój Duch, to dlatego, że Ja tego pragnąłem. Przyszedłem dać ci Nadzieję, przyszedłem dać ci Światło. Nie przyszedłem cię potępić, lecz obudzić, Moje dziecko, i pokazać ci Moje Najświętsze Serce oraz to, Kto jest przed tobą. Jesteście Moi, choćbyście nie wszyscy to uznawali, przedkładając zaszczyty doznawane od ludzi ponad zaszczyty pochodzące od Boga. Mówię wam z powagą: Przyjmijcie dziś Mojego Świętego Ducha... Przyjmijcie dziś Mojego Świętego Ducha... Przyjmijcie dziś Mojego Świętego Ducha... Powróć do Mnie. Pragnę cię uwolnić od zła i wzbudzić twoją miłość do Mnie. Pragnę ukazać się tobie i dać ci znak Mojej Świętej Obecności, jak udzielam go innym, otaczając cię Moim delikatnym zapachem kadzidła. Przyjdź zatem porozmawiać ze Mną. Mówić do Mnie to modlić się, modlić się sercem. Przyszedłem w spokoju nocy przypomnieć ci Moje wskazania. Czyż nie wiesz, że od początku czasów, od czasu, kiedy na ziemi został stworzony człowiek, w Niebie jest przygotowane mieszkanie dla ciebie? Twoje mieszkanie jest w Niebie, przy Mnie, u Mego boku. Niech to mieszkanie będzie napełnione twoją obecnością. Nie zasmucaj Mnie widokiem twego mieszkania pustego na Wieczność... Powróć do Mnie, przestań błąkać się bez celu po pustyni, szukaj Mnie, Moje dziecko. Przestań czynić zło, naucz się wybaczać, naucz się czynić dobro. Złóż ufność we Mnie, twoim Bogu, naucz się kochać swych wrogów, zawrzyj pokój ze Mną. Zaprawdę powiadam ci: ziemia leży dziś w ruinie będącej owocem jej odstępstwa. Ach! Moi przyjaciele, wy wszyscy, którzy Mnie kochacie i poświęcacie Mi całe wasze życie, wy, którzy wspomogliście żyjącego w niedostatku, kiedy wołał, i ogrzaliście waszym ciepłem sierotę nie znajdującą miłości, wy, którzy jesteście wrażliwi na potrzeby biednych i którzy pocieszacie wdowę, którzy otwieracie na oścież wasze drzwi sierotom, wy, którzy stoicie po stronie Sprawiedliwości, nie podnosząc nigdy ręki przeciw niewinnym, rozradujcie się, bo rzeczywiście jesteście Moimi dziećmi! Dziś, Moi umiłowani, proszę was o żarliwą modlitwę i wynagradzanie za tych, których kocha Moje Serce, ale którzy obrócili się przeciw Mnie. Proszę was, abyście złożyli siebie w ofierze za tych, którzy powiększają Moje Rany, zabijając swe dzieci nawet przed urodzeniem. Módlcie się za matki, których łono formuje te dzieci, ale zapomina o nich i nie przypomina sobie nawet ich imienia. Wzywajcie Mnie w waszych trudnościach, a Ja przybiegnę do was. Przeliczcie wasze łaski i uwielbiajcie Mnie. Czy nigdy wcześniej nie słyszeliście, że Ja przychodzę na ratunek tym, którzy przylgną do Mnie? Nie jesteście sierotami, macie Ojca Niebieskiego, kochającego was nieskończenie, a Jego Imię jest jak mirra rozlewana przez Niego, aby was namaścić i pobłogosławić. Moi umiłowani, czynię dla was dar z Mojej Miłości. Nabierzcie odwagi wy wszyscy, którzy ofiarowujecie siebie za innych. Jestem blisko was, aby was pocieszać. Nabierzcie odwagi, Moje dzieci, wasz Bóg jest bardzo blisko was i wielu usłyszało Moje Kroki. Miłość właśnie powraca do was jako Miłość i zamieszka między wami. Błogosławię każdego z was, pozostawiając Tchnienie Mojej Miłości na waszych czołach. Bądźcie jedno."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuloogula
jejku!piekne,bardzo sie wzruszylam! dziekuje za slowa otuchy!Bardzo dziekuje! wlasnie w tym momencie czegos takiego pragnelam.Bog jest wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Oczyszczenie 15 września 1991 – Wesprzyj się na Mnie. Błogosławiona Mojej duszy, daję ci Mój Pokój. Napisz: O, Jeruzalem! Zwróć oczy na wschód i na zachód, zwróć je na północ i na południe, a tam Ja Jestem! Zaprawdę powiadam ci, że Mój Duch jeszcze jeden raz zostanie wylany na ciebie i Mój Obraz zostanie rozprzestrzeniony po całej ziemi. To, co postanowiłem, nadejdzie i to, co ci powiedziałem, wypełni się. Podejdź blisko Mnie i słuchaj uważnie: Przychodzę dziś na sam próg twoich drzwi, przynosząc sztandar Pokoju. Przychodzę cię uratować, Jeruzalem. Napisane jest: Wierny i Prawdziwy (Ap 19,11), król królów i pan panów (Ap 19,16). Czy usłyszę teraz od ciebie, Jeruzalem: \"Królu mój, Ty jesteś tym, którego mam uwielbiać\"? A może nadal będziesz ignorować Tego, który ofiarowuje ci teraz Swój Pokój?... Czy rozpoznasz w tych ostatnich dniach, przed Dniem Zapłaty, Mojego Świętego Ducha, który zstąpił z Wysoka w całej Swojej Chwale, aby prowadzić dom z tobą? W czasie całego twojego życia, pokolenie, Moje Prawo było przez ciebie wyśmiewane. Odwróciliście się i zbuntowaliście się. Czy wreszcie zaczniecie się przygotowywać na spotkanie ze Mną waszym Bogiem? Zamierzam wkrótce przejść przez twoje Miasto, a będzie to wcześniej niż myślisz! To będą Moje ostatnie ostrzeżenia. Mówię ci z powagą: Przebudź się z twojego głębokiego snu! Idziesz ku swojej ruinie. Strząśnij kurz, który cię pokrywa, wskrześ umarłych. Koniec Czasów jest bliższy, niż myślisz. (1) Niebawem, już wkrótce, otworzę nagle Moją Świątynię w Niebiosach i odsłoniętymi oczami ujrzysz tam jakby tajemne objawienie: miriady Aniołów, Tronów, Panowań i Potęg, Mocy. Wszyscy upadają na twarz wokół Arki Przymierza. Potem Tchnienie muśnie twoje oblicze i Potęgi Niebios zadrżą. Po błyskawicach nastąpi huk grzmotu. \"Wtedy nastąpi okres ucisku, jakiego nie było, odkąd narody powstały aż do chwili obecnej\" (Dn 12,1), bo pozwolę twej duszy dostrzec wszystkie wydarzenia twojego życia: odsłonię je jedno po drugim. Ku przerażeniu swej duszy uświadomisz sobie, w jakim stopniu twoje grzechy spowodowały popłynięcie niewinnej krwi dusz-ofiar. Wtedy każę twej duszy zobaczyć i uświadomić sobie, w jakim stopniu nigdy nie wypełniałeś Mojego Prawa. Jak zwój, który się rozwija, otworzę Arkę Przymierza i uświadomię ci twój brak szacunku wobec Prawa. (2) Jeśli będziesz jeszcze żył i stał na własnych nogach, oczy twej duszy zobaczą olśniewające Światło, jakby migotanie niezliczonych, drogocennych kamieni, jakby ognie kryształowych diamentów. Światło tak czyste i tak olśniewające, że – chociaż w milczeniu otaczają je miriady aniołów – nie zobaczysz ich w pełni, gdyż to Światło ukryje ich jak złoty pył. Twoja dusza dostrzeże tylko ich sylwetki, nie widząc ich twarzy. Wtedy w tym oślepiającym Świetle twoja dusza ujrzy to, co w ułamku sekundy widziała niegdyś, w samym momencie stworzenia... Zobaczą: Tego, który jako pierwszy wziął was w Swoje Ręce, Oczy, które jako pierwsze was ujrzały. Zobaczą: Ręce Tego, Który ukształtował was i pobłogosławił... Zobaczą: Najbardziej Czułego Ojca, waszego Stwórcę, przyobleczonego w przerażającą wspaniałość, Pierwszego i Ostatniego, Tego, który jest, który był i który ma przyjść, Wszechmogącego, Alfę i Omegę: Władcę. Gdy oszołomiony odzyskasz świadomość, twoje oczy będą sparaliżowane strachem, widząc Moje Oczy, które będą jak dwa Płomienie Ognia. Wtedy twoje serce ponownie ujrzy swe grzechy i zostanie ogarnięte wyrzutami sumienia. W ogromnym ucisku i wielkiej agonii będziesz cierpiał z powodu twego braku szacunku dla Prawa, zdając sobie sprawę, w jakim stopniu znieważałeś ustawicznie Moje Święte Imię i jak Mnie odrzucałeś, Mnie, twojego Ojca... W przerażeniu zadrżysz i wzdrygniesz się, gdy zobaczysz samego siebie, jakby rozpadającego się trupa, pożeranego przez robaki i sępy. (3) A jeśli jeszcze utrzymasz się na nogach, to pokażę ci, czym twoja dusza – Moja Świątynia i Moja Siedziba – żywiła się przez wszystkie lata życia. Ku twemu wielkiemu przerażeniu zobaczysz, że – zamiast Mojej Ustawicznej Ofiary – kochałeś Żmiję i że, w najgłębszej sferze swojej duszy, wzniosłeś Ohydę Spustoszenia, o której mówi prorok Daniel: Bluźnierstwo. Bluźnierstwo, które zrywa wszystkie więzy niebiańskie łączące cię ze Mną, twoim Bogiem; które tworzy przepaść między tobą a Mną, twoim Bogiem. Gdy nadejdzie ten Dzień, łuski z twoich oczu opadną, abyś ujrzał, jak bardzo jesteś nagi i jak twoje wnętrze podobne jest do wysuszonej krainy... Nieszczęsne stworzenie, twój bunt i wypieranie się Najświętszej Trójcy uczyniły z ciebie buntownika, odstępcę i prześladowcę Mojego Słowa. Twoje skargi i jęki jedynie ty sam usłyszysz. Powiadam ci: będziesz lamentował i płakał, lecz tylko twoje własne uszy usłyszą twe skargi. Ja mogę tylko sądzić, jak Mi zostało nakazane sądzić, a Mój sąd będzie sprawiedliwy. Jak było za czasów Noego, tak będzie wtedy, gdy otworzę Niebiosa i ukażę wam Arkę Przymierza. \"Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego\". Powiadam wam, gdyby ten czas nie został skrócony, dzięki wstawiennictwu waszej Najświętszej Matki, świętych męczenników i dzięki morzom krwi przelanej na ziemi, od Sprawiedliwego Abla aż do krwi wszystkich Moich proroków, nikt z was by nie ocalał! Ja, wasz Bóg, posyłam anioła za aniołem, aby głosił, że Mój Czas Miłosierdzia dobiega końca i że Czas Mojego Królestwa na ziemi jest w zasięgu ręki. Posyłam wam Moich aniołów, aby świadczyli o Mojej Miłości \"wśród tych, którzy żyją na ziemi, wśród każdego narodu, szczepu, języka i ludu\". Posyłam ich wam jako apostołów ostatnich dni, by głosili, że: \"Królestwo na tym świecie stanie się jak Moje Królestwo w górze i że Mój Duch będzie królował na wieki wieków!\" wśród was. Na tę pustynię posyłam wam Moje sługi - proroków, aby wołali: \"Ulęknijcie się Mnie i oddajcie Mi chwałę, bo godzina sądu Mojego nadeszła.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten powyzszy tekst skierowany jest niestety do wielu.Bardzo wielu.Niestety tez do wielu z tego forum,gdzie wystarczy napisac cokolwiek o Bogu,zeby odebrac w zamian wyzwiska,obelgi,zniewagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wattchera
Ten powyższy tekst jest trochę z Biblii a trochę to słowa zwykłego człowieka, które są sprzeczne z Biblią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten fragment dedykuje specjalnie wszystkim tym,ktorzy nienawidza Kosciola katolickiego.Fragment ten,podobnie jak i pozostale,jest fragmentem oredzia Jezusa skierowanym do nas poprzez Vassule Ryden.Vassula byla kiedys modelka,pracownikiem WHO i wyznania grecko-katolickiego.Pod wplywem spotkan z Jezusem,Ojcem Przedwiecznym,Najswietsza Maryja Panna i sw.Michalem Archaniolem,powrocila do Kosciola katolickiego..... Calosc mozna przeczytac w czytelni witryny vox domini.Tytul:"Prawdziwe Zycie W Bogu". http://www.voxdomini.com.pl/plmsg/plm15w.html "Jesteś Moim dzieckiem, które przyjąłem, wychowałem i nakarmiłem, dlatego nie bój się ludzi. Nie mogą cię zniszczyć. Wkrótce cię uwolnię. Do tego czasu podążaj drogą z Moim Krzyżem Jedności i uwielbiaj Mnie. Bądź obrońcą Prawdy i Jedności Kościoła, który Ja Sam zbudowałem. Idź do każdego narodu i stań przed nim. Mów im, że Ja pragnę Pokoju i Jednego Jedynego Kościoła pod Moim Świętym Imieniem. Powiedz im, że człowiek uważający się za sprawiedliwego, a mimo to trwający w rozłamie, będzie jadł owoc, który posiał, i umrze. Powiedz im też, jak bardzo brzydzę się sercami, którym brak szczerości. Ich uroczystości i dyskusje męczą Mnie. Powiedz im, jak bardzo odwracam się od ich wielkości i od ich sztywności. Nie Mnie, lecz ludziom ich sąd wydaje się wielki i wywołujący wrażenie. Nie mogę pochwalać Kościoła umierającego, zbliżającego się do rozkładu. Powiedz tym, którzy chcą słuchać, że jeśli nie uciszą swoich głosów, nigdy nie usłyszą Mojego. Jeśli zaś uciszą swoje głosy, wtedy zaczną słyszeć Mój i tak spełnią Moją Wolę. Ja jestem Jeden, jednak każdy z nich uczynił sobie własnego Chrystusa. Ja jestem Głową Mojego Ciała, tymczasem wszystko, co widzę, to ich głowy, a nie Moja. Powiedz im, aby schylili swoje głowy, a zobaczą Moją. Powiedz im, niech uniżą siebie, abym mógł ich wznieść do Mnie. Nie daj się zastraszyć, Moje dziecko. Bądź cierpliwa, jak Ja jestem cierpliwy. Bądź rozważna, pozostając u Mojego Boku. Poniesiesz Moje Klejnoty, aby pozostać Mi wierną. One sprawią, że będziesz o Mnie pamiętać. Módl się, Moja oblubienico, proś twojego Małżonka, a Ja na koniec cię wynagrodzę. Uwielbiaj Mnie. Mówię ci: troski, ofiary – nic nie będzie daremne. Powiedz wszystkim, że ustanowię Moje Królestwo pośrodku ubóstwa. Moja Dusza raduje się tymi, którzy mają czas słuchać Mojego Ducha, uwielbiać Mnie i czynić Moją Wolę! Córko, kocham cię pomimo twojej nędzy. Pozwól Mi kontynuować w tobie Moje Dzieła. Dostosuj się do Mnie, jak i Ja dostosowuję się do ciebie, a przez ciebie będzie odczuwalna Moja Obecność i pociągnę to pokolenie do jedności. Ufaj Mi, bo jestem z tobą. Moja Pieczęć jest na twoim czole. Przez tę Pieczęć oraz przez Moją Łaskę Moje Królestwo na ziemi zostanie ustanowione, jak tego chcę. Miej Mój Pokój. Pamiętaj: Ja jestem z tobą przez cały czas. Pójdź, wejdź w Moje Rany."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tym fragmencie sam Jezus mowi o swojej Matce.Wedlug niektorych z tego forum,ja zbyt wielka czcia darze Maryje.No to przeczytajcie sami: "...Niektórzy zapytają: "Gdzież jest Eliasz i Mojżesz, którzy mieli przyjść? Powiadam ci, złe pokolenie: w ciągu tych wszystkich lat My nie mówiliśmy w przypowieściach. Eliasz i Mojżesz już przyszli, ale ich nie rozpoznaliście i potraktowaliście ich według własnej woli. Pokolenie bezbożne, nie słuchaliście Naszych Dwóch Serc: Niepokalanego Serca Mojej Matki i Mojego Najświętszego Serca... Nasze Dwa Serca nie mówiły do was w przypowieściach ani w zagadkach. Wszystkie Nasze Słowa były Światłem. Nasze Serca, jak Dwie Lampy, świecą Jedna obok Drugiej światłem o takim blasku, że każdy może zobaczyć. Ale wy nie zrozumieliście. Nasze Serca – jak Dwie Oliwki, jedna po prawej, a druga po lewej stronie (Za 4,3; Ap 11,4) – próbowały w ciągu tylu lat ożywić was, jak Dwie Gałązki Oliwne rozlewające oliwę (Za 4,12), aby uzdrowić wasze pokolenie, aby zabliźnić jego rany. Wasze pokolenie potraktowało jednak Nasze Dwa Serca, jak mu się podobało. Nasze Dwa Serca są pomazańcami (Za 4,14) i żyją. One są jak ostry miecz o podwójnym ostrzu (Ap 1,16), prorokujący. Lecz zbuntowane duchy tego pokolenia ponownie krzyżują Moje Słowo (Ap 11,7-10), miecz obosieczny, i odrzucają Nasze Dwa Serca, które dziś do was mówią, odrzucają dokładnie tak, jak Sodoma i Egipt odrzucały Moich posłańców. Zatwardziałość tej epoki przewyższyła upór Faraona, bo jej mniemanie o własnej wiedzy stało się polem walki przeciwko Mojej Wiedzy (Ap 11,7). Nasze Dwa Serca stały się istotnie plagami dla ludzi świata (Ap 11,10). Jednakże niebawem, wkrótce, Mój Głos będzie na nowo słyszany. Nawiedzę was błyskawicami i ogniem. Sprawiedliwość jest w zasięgu ręki. Nasze Dwa Serca, które pokonaliście, na końcu zwyciężą (Ap 11,11). Królestwo świata stanie się Moim Królestwem (Ap 11,15). Wszystko to jest teraz bardzo bliskie. Otwórzcie oczy i popatrzcie wokół siebie. Daję wam wszystkie Znaki Czasu. Wy, którzy trudzicie się, aby przywrócić cześć dla Przymierza Dwóch Serc, nie traćcie odwagi. Księga Apokalipsy mówi o tej Prawdzie jak Księga Zachariasza. Nie bójcie się. Rozszerzajcie tę cześć z ufnością i odwagą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a biblię kto pisał? z całym szacunkiem dla autorów opowiesci bibijnych, osobiście Jezusa nie znali, pisali z opowiesci , których było wiele, z całym szacunkiem dla tłumaczy:) to mamy ludzi zwykłych i niezwykłych??;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rypanna
Zaglądam tu czasami ze sprzecznymi uczuciami.Przeczytałam gdzieś słowa papieża Leona10:'Patrzcie,co bajka o Jezusie Chrystusie dla nas uczyniła'Ja od dziecka czułam się oszukiwana przez księży, katechetki.Czy wiara to dar od Boga?Myślę,że jest jakiś obszar mózgu odpowiedzialny za uznanie pewnych niewiarygodnych stwierdzeń.U mnie zupełnie on nie funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Rypanna niekoniecznie bajka. Kamelia o cudach wspominała, fakt, bo dla Zydów było to konieczne. Budda był ponad to, 2,5 tys lat temu powiedział dokładnie to samo co dzisiaj potwierdza fizyka kwantowa. Mamy takie możliwości, możliwości umysłu są nieograniczone, ale nie znamy go i najczęściej działa na naszą szkodę. To jest, niezmienne prawo, niezależnie jak go nazwiemy:):)Jezus za to zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rypanno tak wiaro to Bozy dar. Zycze Cio bys go dostala. Wtedy nie bedziesz miec watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jeszcze w razie gdyby ktos pomyslal, ze Pismo sw to bajka: Gdyż oznajmiliśmy wam moc i powtórne przyjście Pana naszego, Jezusa Chrystusa, nie opierając się na zręcznie zmyślonych baśniach, lecz jako naoczni świadkowie jego wielkości. Wziął On bowiem od Boga Ojca cześć i chwałę, gdy taki go doszedł głos od Majestatu chwały: Ten jest Syn mój umiłowany, którego sobie upodobałem. A my, będąc z nim na świętej górze, usłyszeliśmy ten głos, który pochodził z nieba. Mamy więc słowo prorockie jeszcze bardziej potwierdzone, a wy dobrze czynicie, trzymając się go niby pochodni, świecącej w ciemnym miejscu, dopóki dzień nie zaświta i nie wzejdzie jutrzenka w waszych sercach. Przede wszystkim to wiedzcie, że wszelkie proroctwo Pisma nie podlega dowolnemu wykładowi. Albowiem proroctwo nie przychodziło nigdy z woli ludzkiej, lecz wypowiadali je ludzie Boży, natchnieni Duchem Świętym. 2 Piotr. 1:16-21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie-belaizo.To jest najwazniejsze:\"...natchnieni Duchem Swietym\".To jest samo sedno.Tak wlasnie jest z Pismem Swietym.Pisali je ludzie,ale natchnieni Duchem Bozym. temu komus z gory,ktory mowi,ze to troche z Biblii a troche slowa zwyklego czlowieka,wyjasniam,ze to sa Slowa samego Jezusa,ktore przekazuje On nam,za posrednictwem Vassuli Ryden.Wedlug mnie Vassula jest jedna ze wspolczesnych prorokow,ktorych przeciez Bog wysyla do kazdego pokolenia. W tym przekazie pt.\"Prawdziwe Zycie W Bogu\",Jezus,Ojciec Przedwieczny,Najswietsza Maryja Panna oraz sw.Michal Archaniol,przekazuja Vassuli rzeczy dotyczace naszych czasow,wplatajac w nie Slowo z Biblii,na potwierdzenie tego,co mowil caly czas Jezus,ze \"Niebo i ziemia przemina,ale Moje Slowa nie przemina.\"Mowil o tym,ze wszystko sie wypelni co do joty,co zostalo napisane..... W calym tym przekazie,bardzo dlugim,nie ma zadnej sprzecznosci z Biblia.Zostal on oficjalnie uznany jako pochodzacy z Nieba jeszcze przez biskupa Ratzingera,obecnego papieza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelek
Czy zapalenie wirtualnej świeczki Papieżowi to grzech???? Proszę o szybką odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak podaje oficjalna strona http://www.vatican.va/ Kościół Rzymskokatolicki postanowił wycofać się z dogmatu o Wniebowzięciu Najświętszej Maryji Panny! Rzecznik Kongregacji Nauki Wiary kard. Mariano Clemente podając na watykańskiej stronie przyczynę tejże decyzji informuje , że "ów dogmat był sformułowany zbyt pośpiesznie i bez wnikliwego zbadania jego zgodności z nauczaniem Pisma Świętego. Wypowiadając się na temat Wniebowzięcia Najświętszej Maryji Panny Urząd Nauczycielski niepotrzebnie zasugerował się wcześniejszymi dogmatami Maryjnymi, które również wymagają ponownego przyjrzenia się im oraz ewentualnej weryfikacji". Coż. Nam protestantom pozostaje tylko się cieszyć z gotowości Kościoła Katolickiego do weryfikacji własnych doktryn z Bożym Słowem. Być może jest to pierwszy krok to kolejnych reform w tym Kościele. Również nasze środowiska ewangeliczne powinny podążac za tym przykładem pragnienia nieustającej reformacji. Póki co Kościołowi Katolickiemu należą się brawa za odwagę do przyznania się do błędów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelku a po co papiezowi ta swieczka? jesli byl swiety to juz jest w niebie a jesli nie to i swieczka mu nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maalutkiej....
11:25 maalutka do a biblię kto pisał? z całym szacunkiem dla autorów opowiesci bibijnych, osobiście Jezusa nie znali, pisali z opowiesci , których było wiele, z całym szacunkiem dla tłumaczy to mamy ludzi zwykłych i niezwykłych?? maalutka Biblia zostala napisana pod bozym natchnieniem. O tym tu juz pisano multum razy. Autorem więc jest Bóg. Związek wyrazowy "Zwykly czlowiek" jest powszechnie uzywany. Mowi się : jestem zwyklym czlowiekiem. Nikt przy tym nie zastanawia sie czy sa ludzie niezwykli, choć tacy są, ale nie o to tu chodzi. Nie wiem czy wyjaśnilem ci wystaczająco przystepnie abys to zrozumiala. I tak na marginesie - ironia jest tu niepotrzebna, bo jak zaczniemy łapać sie za słówka to topik zamieni sie w rynsztok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziś takaaaa szczęśliwa:):):) Bóg jest Bogiem marzycieli:):):) I wczoraj spełnil jedno z moich, takie zupełnie dla mnie nierealne:):):) A to wszystko dlatego, że chce abyśmy się ciagle radowali:):):) Jek wspaniale być Bożym dzieckiem i mieć TAKIEGO OJCA:):):):) J 15:11 Bw (10) Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego. To wam powiedziałem, aby radość moja była w was i aby radość wasza była zupełna.\" J 16:24 Bw \"powiadam wam (mówi Jezus): O cokolwiek byście prosili Ojca w imieniu moim, da wam. proście, a weźmiecie, aby radość wasza była zupełna.\" Tak się cieszę.:):):) Dobrego dnia Wam wszystkim:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli we mnie trwać będziecie i słowa moje w was trwać będą, proście o cokolwiek byście chcieli, stanie się wam. (8) Przez to uwielbiony będzie Ojciec mój, jeśli obfity owoc wydacie i staniecie się moimi uczniami. (9) Jak mnie umiłował Ojciec, tak i Ja was umiłowałem; trwajcie w miłości mojej. (10) Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego. To wam powiedziałem, aby radość moja była w was i aby radość wasza była zupełna." trochę mi się żle skopiowało powyższy fragment:) raz jeszcze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak podaje oficjalna strona http://www.vatican.va/ Kościół Rzymskokatolicki postanowił wycofać się z dogmatu o Wniebowzięciu Najświętszej Maryji Panny! Rzecznik Kongregacji Nauki Wiary kard. Mariano Clemente podając na watykańskiej stronie przyczynę tejże decyzji informuje , że "ów dogmat był sformułowany zbyt pośpiesznie i bez wnikliwego zbadania jego zgodności z nauczaniem Pisma Świętego. Wypowiadając się na temat Wniebowzięcia Najświętszej Maryji Panny Urząd Nauczycielski niepotrzebnie zasugerował się wcześniejszymi dogmatami Maryjnymi, które również wymagają ponownego przyjrzenia się im oraz ewentualnej weryfikacji". Iftar - dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×