Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Kamelio, chyba właśnie tam się wybieramy, gdzie napisałaś :) Stamtąd dostałam od takiej uśmiechniętej Pani na rynku katowickim ulotkę zatytułowaną \"co byś zrobił, gdybyś musiał sądzić własnego syna?\", pewnie wiesz i znasz :) Oczywiście ulotka od razu natchnęła mnie do przemyśleń i już ją posyłam wraz z moimi przemyśleniami do mojego wspomnianego już przyjaciela :) Ale nie dlatego akurat do tego kościoła się wybieramy; tam też chodzą znajomi rodziców mojego ukochanego i właśnie byśmy się od razu zabrali z nimi ... Ja już tak się wybieram do kościoła protenstanckiego paradoksalnie od momentu w którym straciłam jakąkolwiek wiarę w jakiekolwiek bóstwo, czyli mniej więcej od 7 lat, ale jakoś albo nie miałam z kim, albo nie wiedziałam, gdzie dokładnie, i tak przekładam już te kilka lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Metafora to napewno sie spotkamy jak bedziesz:) Mnie napewno poznasz , bo zawsze jestem z Alicja , a ona na wózku. Ja do tego Zboru 11 lat temu przyszłam pierwszy raz:) Teraz jeszcze sie ucze , wiec nie moge byc co tydzień w niedziele:O Ale sercem zawsze jestem z siostrami i bracmi:) Ale chciałam napisac o uczuleniu mojej córki. Leczy sie od dwóch miesiecy u dermatolaga . Masci , kremy i nic. Modliłam sie goraco do Pana proszac żeby sie jej dotknał, bo do kompletu to uczulenie jej nie potrzebne. I.......wszystko schodzi, a nie smaruje jej masciami tylko zwykłym kremem dla niemowląt:D Wierze, ze Bóg mnie wysłuchał i dzieki MU za to❤️ Jest wielki i Kochany:) Czasami na cos trzeba czekać, ale warto. Uczy sie człowiek i cierpliwoci i pokory. Błogosławieństwa na cały dzien wam życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.T. z Wasilkowa
Dzień dobry, Kamelio. Mam jeszcze jedno ostatnie pytanie. A jakie są warunki, żebyście przyjęli mnie do tego zboru? Bo jak zrozumiałam, ja się nie nadaję, bo chociaż żyję po chrześcijańsku i zawsze pomagam ludziom,to jestem zbyt surowa dla homoseksualistów, tak? A co ja poradzę na to, że czuję do nich wstręt? Każdy ma jakąś słabość. Niech Jezus mnie uzdrowi z tego wstrętu, proszę bardzo, spieszmy kochać ludzi- tak szybko odchodzą. Dlaczego katolicyzm mnie już trochę ogranicza? Bo mam dociekliwą naturę i zadaję za wiele pytań, chcę dociekać, rozważać, czytać, a w katolicyzmie wiadomo trzeba za księdzem powtarzać oklepane formułki. Ja też mam aniołka, który z nieba czuwa nade mną. Mój aniołek obumarł w 29-tyg ciąży, mija pół roku, byłam już za stara na donoszenie ciąży. Jedną malućką duszą tak wiele ubyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbym przypomniec wszystkim nowszym na tym topiku,ze kamelia jest wyznania zielonoswiatkowego,a nie rzymskokatolickiego.Nie uznaje ona kultu Najswietszej Maryji Panny ,tak jak my-rzymskokatolicy to czynimy i uznajemy Ja za Wspolodkupicielke swiata.Nieladnie robisz kamelio,bo w ten sposob zwodzisz ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33.My tu nie piszemy absolutnie o sekcie jehowych.Tu jest topik o prawdziwej Biblii.O prawdziwym Slowie Bozym.Racz wiec nie zasmiecac go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już chciałam napisać: aju33 mamy gościa w niedzielę:):):):) hihihhihihi, metafora nas odwiedzi:):):) ❤️ ale a ja już wie:) od 7.26:):):), wiesz metaforo ze my z aja 33 też poznałyśmy sie na forum, a potem dopiero spotkałysmy się w kosciele.:):):) wattcher, każdy od dawna wie, ze moje wyznanie to protestantyzm, nigdy od września 2006 roku tego nie ukrywałam, wręcz jestem z tego dumna, ze Biblia stanowi sedno nauczania w naszym kosciele. Ze coniedzielne kazania pastora są tak przesycone Słowem Boga, ze mozemy sie karmić niczym nie sfałszowanym Bożym pokarmem. Bo Słowo Pana jest jak chleb, który daje życie. Więc pamiętajmy ze nie mozemy jesc tylko co tydzień ale jedzmy częściej inaczej mozemy przecież umrzeć:):):) Nieprawda??? Oj dziwię się Wasilkowo temu ksiedzu po kolędzie, ze zapytal po co Ci czytać Biblię, przecież w kosciele głosimy wszystko co trzeba, to tak jakby ci powiedział, po co ci chleb na śniadanie, obiad w środe i piątek, zjesz w niedzielę i jakoś to będzie. Nie niebędzie, bo groźba śmierci głodowej (duchowej ) jest prawie pewna:) J 6:35 Bw "Odpowiedział im Jezus: Ja jestem chlebem żywota; kto do mnie przychodzi, nigdy łaknąć nie będzie, a kto wierzy we mnie, nigdy pragnąć nie będzie." Mt 4:4 Bw "A On odpowiadając, rzekł: Napisano: Nie samym chlebem żyje człowiek, ale każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych." Wasilkowo:) Jeśli decydujesz się oddać JEzusowi swoje życie, wyznasz przed Jezusem swoje grzechy ( nawrócisz się do Niego), wyznasz ze On jest TWOIM osobistym Zbawicielem, podejmiesz osobistą decyzję ze chcesz żyć nowym swiętym życiem a na świadectwo Twojej wiary w Jezusa będziesz chciala \"zanurzyć\" się przez chrzest w śmierć dla grzechu - do nowego wspaniałego wiecznego zycia z Jezusem to wtedy JEZUS wpisuje Cię do Księgi Zycia w NIebie . Lk 10:20 Bw \"Wszakże nie z tego się radujcie, iż duchy są wam podległe, radujcie się raczej z tego, iż imiona wasze w niebie są zapisane.\" Ap 3:5 Bw \"Zwycięzca zostanie przyobleczony w szaty białe, i nie wymażę imienia jego z księgi żywota, i wyznam imię jego przed moim Ojcem i przed jego aniołami.\" i wtedy staniesz się członkiem Ciała Chrystusowego, Koscioła duchowego Jezusa Chrystusa (tak duchowo), a cieleśnie przez chrzest staniesz się wyznawcą religii chrzesciajńskiej (protestanckiej) i mozesz należeć do kościoła zielonoswiatkowego lub innego wierzących bibilijnie chrzescijan.:):):) Ten topik jest o Biblii wattcher, nie o dogmatach katolickich, tak sprzecznych z Biblią (pisałam wczoraj) wszystko co piszę opieram o Biblię, sprawdz dokładnie w swojej Biblii te cytaty które podałam wczoraj Uznawanie kogokolwiek z ludzkiego stworzenia za \"Współodkupiciela\" jest sprzeczne z Biblią i jest poważnym zwiedzeniem człowieka który zamiast czcić JEDYNIE STWÓRCĘ oddaje cześć stworzeniu, to poważny błąd wattcher i wielokrotnie była tu o tym mowa. Ty nie chcesz tego słuchać, czcisz stworzenie, nawet nigdy nie zastanowiłeś sie nad tym dogłębnie analizując Bibilię pod tym względem. Bo niejednokrotnie ostrzegasz ludzi przed Kamelią:) Sprawdzaj to co podaję w swojej Biblii i pytaj Boga co ma ci do powiedzenie w tej sprawie. ON ODPOWIADA PRZEZ SWOJE SŁOWO Rz 1:25 Bw I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka, (24) dlatego też wydał ich Bóg na łup pożądliwości ich serc ku nieczystości, aby bezcześcili ciała swoje między sobą, ponieważ zamienili Boga prawdziwego na fałszywego i oddawali cześć, i służyli stworzeniu zamiast Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.\" Przeczytałeś co wczoraj pisałam? aja 33 należy do Jezusa, jest wyznania tego samego co ja, proszę nie atakuj jej w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze malutkie dzieci czekają na nas w Bozych ramionach:):):) ❤️ "DO takich należy królestwo Niebieskie" ...Jezus o dzieciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest topik o prawdziwej Biblii.O prawdziwym Slowie Bozym. i tu sie z Tobą wattcher zgodzę w 100% :):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca w mroku
wattcher>>>>>>>>>zgadzam się z Tobą....Kamelię cenię ale.....no własnie...to o czym napisałeś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamelio:) Nie przejmuj sie. Pisząc ZBÓR zaraz dostałam etykietkę SW:) A nie jestem nim jak juz Kamelia wyjasniła:) I tak samo jak ona nie oddaje czci i chwały nikomu poza Jezusowi:D Bo tylko jemu ona sie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyznanie wiary Kościoła Zielonoświątkowego Wierzymy, że Pismo Święte - Biblia - jest Słowem Bożym, nieomylnym i natchnionym przez Ducha Świętego, i stanowi jedyną normę wiary i życia. Wierzymy w Boga w Trójcy Świętej jedynego, w osobach Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Wierzymy w Synostwo Boże Jezusa Chrystusa, poczętego z Ducha Świętego, narodzonego z Marii Dziewicy; w Jego śmierć na krzyżu za grzech świata i Jego zmartwychwstanie w ciele; w Jego wniebowstąpienie i powtórne przyjście w chwale. Wierzymy w pojednanie z Bogiem przez opamiętanie i wiarę w ewangelię, w chrzest i Wieczerzę Pańską. Wierzymy w chrzest Duchem Świętym, przeżywanie pełni Ducha i Jego darów. Wierzymy w jeden Kościół, święty, powszechny i apostolski. Wierzymy w uzdrowienie chorych jako znak łaski i mocy Bożej. Wierzymy w zmartwychwstanie i życie wieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze , ze Kamelia nikogo nie zwodzi. Pisze tylko wszystko to co jest zgodne z Biblią. A jezeli chodzi o kolędy , to moja mama tez taki przypadek miała- ksiądz nie był zadowolony, ze czyta Pismo Świete. Ciekawe dlaczego. Dla mnie bał sie , ze ludziom otworza sie oczy, ze zobacza ile jest róznic miedzy tym czego oni uczą na mszach , a tym co w Biblii pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyznanie wiary naszych braci z Koscioła Chrystusowego 1. Wierzymy, ze jest JEDEN, ZYJACY I PRAWDZIWY BÓG, jedyny, nieskonczony, niezmienny, suwerenny, nieograniczony czasem i przestrzenia, wierny sobie i swoim obietnicom, który istnieje wiecznie w trzech, rozróznialnych osobach, Ojca, Syna i Ducha Swietego, równych w mocy i chwale, który wszystko stworzyl, wszystko podtrzymuje swa moca i nad wszystkim panuje, który w sposób najpelniejszy i ostateczny objawil sie w Jezusie Chrystusie jako doskonaly w milosci, swietosci i sprawiedliwosci, i dokonal w pelni swojego milosierdzia i laski dziela zbawienia czlowieka . 2. Wierzymy, ze JEZUS CHRYSTUS, jest jednorodzonym Synem Bozym, poczetym w ciele przez Ducha Swietego i narodzonym z Marii dziewicy, który jest prawdziwie Bogiem i prawdziwie czlowiekiem. Wierzymy w Jego bezgrzeszne zycie i calkowite wypelnienie sie w Nim wszystkich mesjanskich proroctw Starego Testamentu; wierzymy w Jego cuda, nauczanie, zastepcza, odkupiencza smierc, cielesne zmartwychwstanie i wniebowstapienie; Jego nieustanne wstawiennictwo i Jego osobowy, widzialny powrót na ziemie, kiedy wzbudzi do zycia umarlych, odsloni pelnie swego Chwalebnego Królestwa i obdarzy wierzacych wiecznym blogoslawienstwem. 3. Wierzymy, ze DUCH SWIETY przyszedl od Ojca i Syna, aby przekonac swiat o grzechu, sprawiedliwosci i o sadzie; ze odnawia, uswieca, napelnia moca i wyposaza do sluzby wszystkich, którzy wierza w Jezusa Chrystusa. Wierzymy, ze Duch Swiety zamieszkuje w kazdym wierzacym w Jezusa Chrystusa i ze jest On nieustajacym Pomocnikiem, Nauczycielem, Dawca darów i Przewodnikiem. Wierzymy, ze poprzez zamieszkujacego w nas Ducha Swietego mozemy doswiadczac uwolnienia z niewoli szatana, swiata i grzechu. Wierzymy, ze Duch Swiety przynosi czesciowe doswiadczenie rzeczywistosci Królestwa Bozego, wówczas gdy dziala w zyciu wierzacego i poprzez nie, swoja suwerenna i ponadnaturalna moca. 4. Wierzymy, ze PISMO SWIETE jest Slowem Boga, które zostalo nam przekazane za sprawa Bozego natchnienia i jest ostatecznym autorytetem dla zycia wierzacych w kazdej kulturze i wieku, i nieomylna regula w sprawach wiary i praktyki, majaca pierwszenstwo przed tradycja kosciola i wszelka ludzka opinia. Pismo Swiete jest ostateczna instancja w sprawach dotyczacych sporów doktrynalnych, sadów moralnych i sprawach dyscypliny koscielnej. Powinno byc ono interpretowane zgodnie z kontekstem i celem; w pelnym czci posluszenstwie zyjacemu Panu, który poprzez nie mówi w mocy Ducha Swietego. Nadrzednym celem Pisma Swietego jest prowadzenie ludzi do wiary w Jezusa i zbawienia, które jest w Jego imieniu. Wierzymy, ze poprzez gloszenie Slowa Bozego ludzie sa prowadzeni ku bliskiej, osobowej wiezi z Chrystusem i staja sie Jego dojrzalymi nasladowcami. 5. Wierzymy, ze CZLOWIEK zostal stworzony przez Boga na Jego podobienstwo, ale ulegl kuszeniu diabla i w nastepstwie tego zbuntowal sie przeciwko Bogu. Czlowiek jako Mezczyzna i Kobieta jest upadly w swej naturze, dowodzac tego stanu poprzez swoje grzeszne uczynki. Jest wiec on grzesznikiem poprzez swoja nature i wybór, i dlatego ciazy na nim klatwa potepienia. Bóg dokonuje odnowienia tych, którzy pokutuja ze swoich grzechów i wyznaja Jezusa Chrystusa jako Pana; oglasza ich usprawiedliwionymi na podstawie wiary, przebacza im grzechy, adoptuje ich jako swoje dzieci i wlacza ich w swoje Cialo chrzczac Duchem Swietym, który jest gwarancja przyszlego zmartwychwstania i wiecznego dziedzictwa z Chrystusem. 6. Wierzymy w jeden, swiety, powszechny i apostolski KOSCIÓL, zywe Cialo Jezusa Chrystusa, którego On jest Glowa, a wszystkie osoby "narodzone z wody i z Ducha", sa czlonkami. Wierzymy, ze Pan Jezus Chrystus pozostawil Kosciolowi dwa obrzedy; Chrzest i Wieczerze Panska, które stanowia dramatyczny obraz istoty Ewangelii. Wierzymy, ze ci, którzy zostali ochrzczeni w Chrystusa w wodzie i Duchu Swietym sa tym samym zobowiazani i upowaznieni do posluszenstwa Bozemu Slowu, pokutowania, kiedy zgrzesza i powinni dazyc do zycia w posluszenstwie i swietosci. Ci, którzy trwaja w grzechu powinni byc napominani i poddani koscielnej dyscyplinie. 7. Wierzymy, ze wierzacy posiadaja duchowy AUTORYTET, dany im przez Jezusa Chrystusa, nad mocami duchowej ciemnosci sterowanymi przez szatana, wladce tego swiata. Aktywnie doswiadczamy tego autorytetu, kiedy sie modlimy, przywdziewamy "duchowa zbroje", walczymy przez wiare, poslugujemy naszymi duchowymi darami i podazamy ku duchowej dojrzalosci w Chrystusie. Wierzymy, ze szatan i demony sa osobowymi, inteligentnymi istotami, które zostaly pokonane przez Chrystusa, który dokona ich ostatecznego zniszczenia na wieki, kiedy powróci, aby dokonczyc dziela budowania Królestwa Bozego na ziemi. CO CENIMY? /wartosci najwyzsze/ Z wyznawanej wiary wynikaja nasze wartosci, z których najwyzsze to: Bóg Najwyzsza wartoscia jest dla nas sam Bóg, który w osobach Ojca, Syna i Ducha Swietego siebie samego ludziom objawia. Ewangelia Natchnione przez Boga prawdy ewangeliczne zaliczamy do najcenniejszych wartosci dziedzictwa ludzkosci. Sa one dla nas miara wartosci zycia i dzialania oraz wezwaniem do wlasciwych postaw wzgledem Stwórcy i stworzenia. Czlowiek Stworzenie czlowieka na "Boze podobienstwo" czyni go wyjatkowym posród wszelkich form zycia. Uznanie tej wyjatkowosci i niepowtarzalnosci sprawia, ze zycie ludzkie zaliczamy do wartosci naczelnych. 2. Umilowanie Boga oraz milosc blizniego jako naczelna zasada ewangelicznego chrystianizmu powoduje, ze zarówno w zyciu osobistym jak i wspólnotowym dazymy do tego, aby na wzór Chrystusa Pana byc; "Wierni Bogu, przyjazni ludziom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podałam wyznaia wiary 3 przykładowych kosciołów protestanckich. opierają sie na jedynym autorytecie Słowie Bożym:):):) dobrego dnia:) zmykam ❤️ papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.T z Wasilkowa
Kamelio, nie nazywaj mnie wasilkową, to brzydko. Wasilków jest miastem, a nie nazwiskiem, a na imię mam Janina, jak już wcześniej pisałam. Czytając ostatnie wpisy, przeżyłam szok. Chyba źle cię zrozumiałam: to nie uznajesz Maryji? Ja wprost uwielbiam Maryję: po stracie dziecka bardzo cierpiałam i Maryja pocieszała mnie we śnie, ona też straciła dziecko. Jej dobre oczy patrzą na mnie - rozumiemy się. No, nie wiem... Poza tym nadal nie podoba mi się przyjmowanie do społeczności religijnej zboczeńców. Homoseksualiści...hm. No ale chyba nie przyjmujecie pedofili? I ostatnie pytanie: ilu członków liczy wasza grupa? Ilu udało ci się zwerbować osobiście? Na pewno wielu. Masz ogromny dar przekonywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Janino. My nikogo nie webujemy. Przekazujemy ludziom tylko prawde, Słowo Boże. A jesli chodzi o Maryje, wiemy , ze była błogosławiona matka Jezusa, ale nie oddajemy jej czci. Jezus jest Synem Bożym nie Maryja. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kościół Zielonoświatkowy w Polsce na koniec roku 2006 miał ponad 21 tysiecy członków- tylko w naszym kraju i ponad rok temu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już miałam zmykac......:) ale.... Janino przepraszam Cię, bo nie doczytałam, ze pisałaś jak masz na imię. Domyślałam się ze Wasilkowo o miasto, ale tak skrótem pisałam, nie chciałam cię urazić ❤️ przepraszam 🌻 Wierzymy, ze JEZUS CHRYSTUS, jest jednorodzonym Synem Bozym, poczetym w ciele przez Ducha Swietego i narodzonym z Marii dziewicy. Przecież uznajemy, ze Maria urodziła Pana Jezusa, byla Jego mamą tu na ziemi, ale nie modlimy się do niej, bo Biblia zabrania modlenia sie do ludzi i czczenia ich w obrazach i posągach. Przecztaj wczoraj w linu który podawałam o Marii. Nie sposób tylu spraw powtórzyć. Janino, ja głoszę Jezusa ❤️, Jego ewangelię, nikogo do niczego oprócz do Niego nie werbuję. Pisze to co głosi Biblia. i celowo zawsze jeśli ktoś pyta o moje wyznanie podaję kilka kościołów protestanckich, które opierają sie o Biblię, zeby to ze ja uczęszczam do zielonoswiatkowego nie stało się powodem oskarżenia werbowania tylko do tego koscioła. Kościołów protestanckich jest wiele. Są wierne Bogu, to wiem na pewno, ale JEZUS jest JEDEN. ON ZBAWIA i O NIM PISZĘ i JEGO GŁOSZĘ 2Kor 4:5 Bw "Albowiem nie siebie samych głosimy, lecz Chrystusa Jezusa, że jest Panem, o sobie zaś, żeśmy sługami waszymi dla Jezusa." rozumiesz? Nie głoszę swojego koscioła, ale Jezusa Chrystusa, a nas ze sługami jesteśmy DLA JEZUSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio masz sliczną córeczkę ( zaczęłam czytac Twoje wypowiedzi od początku topiku i zajrzałam do Twojej księżniczki ) a co do kolędy to miałam identyczny przypadek z księdzem , który mówił a po co komu Biblia , a gdy zadałam kilka pytan stwierdził , że on nie jest biblistą - i koniec tematu , bo on nie przyszedł tu gadac o Biblii tak cudownie się Was czyta .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nadal nie podoba mi się przyjmowanie do społeczności religijnej zboczeńców. Homoseksualiści...hm. No ale chyba nie przyjmujecie pedofili? jeszcze tylko o tym :( tylko ci którzy wyznali Bogu swoje grzechy, otrzymali od Niego przebaczenie, otrzymali dar NOWEGO ŻYCIA. Odwrócili się od grzechu, poświadczyli swoją wiarę chrztem należą do KOŚCIOŁA. Pamiętaj, każdy jest grzesznikiem, moze być tylko grzesznikiem odnowionym przez Pana, uratowanym, zbawionym, oczyszczonym, obmytym lub zatwardziałym nieprzyznajacym sie do tego, upartym, zgniewanym na Boga bedacym od Niego daleko. Zapewniam, ze tych drugich nie ma w gronie Ciala Chrystusowego. hmmmm w związku z pedofilami...ups...po ostatnich medialnych doniesieniach obawiam sie ze inna formacja religijna w Polsce skrywa ich znacznie więcej niz tych o których mówili w telewizorze.... teraz to juz na serio zmykam:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33-skoro nie jestes jehowym,a piszesz o spotkaniu w zborze-to kim jestes? Kamelia zwodzi wielu,poniewaz pisze wciaz o Biblii,o Slowie Bozym.Cytuje wiele fragmentow Biblii,ale jakos nie wszystkie.Zacytuj Kamelio ten fregment z Biblii,w ktorym Jezus pyta po trzykroc Piotra,czy Go miluje.Jak myslisz?Czego on wg ciebie dotyczy?Skoro zgodnie z tym,co piszesz,nie wierzycie w sakrament pokuty,czyli spowiedz sw? Jak zatem mozesz mowic,ze wierzycie w to co napisane jest w Biblii?jakos chyba wybiorczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.T. z Wasilkowa
wattcher jesli mozesz wytłumacz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unissa
wattcher>>>>>>>właśnie wyjąleś mi to z ust!Miałam o to samo zapytać,bo to trochę dziwne ze powołuje się na biblię a niewygodne być może fragmenty odrzuca.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca w mroku
Kamelio, a kiedy pracujesz, skoro cały dzień siedzisz na kafeterii???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelia chyba pisała
Kamelia chyba pisała, że obecnie nie pracuje, tylko wychowuje maleńką córeczkę. A może to pisał ktoś inny. Nie wiem, tyle pamiętam. To jest chyba akurat drugorzędne. Ja też jestem ciekawa wyjaśnień Wattchera odnośnie tego co napisał - Piotrze czy miłujesz mnie? Ja jestem katoliczką, ale protestantyzm coraz bardziej mi się podoba dzięki m.in. właśnie takim cudownym ludziom jak Kamelia lub poznany przeze mnie osobiście pastor pewnego zboru - mógłby godzinami mówić o Biblii i mówi o Niej fascynująco :):), czego nie robi żaden znany mi ksiądz katolicki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×