Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

watcherku wróć do klas 1-3, gdzie uczą czytania ze zrozumieniem. Wpadam na ten topik od czasu do czasu, ale od początku wiem, że Kamelia nie jest katoliczka. To winika z tego, co i jak pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia--czar,to ta osoba,ktora udawalas.Prosze cie przestan z tymi pouczeniami pod moim adresem.Juz tobie pisalem,ze zyje w Swietle Boga.Jestem w stanie Laski Uswiecajacej,a wiec daruj sobie.Postapilas tak,jak wy wszyscy odszczepiency,gdy sie was przyprze do muru.Wtedy sie okazuje kim naprawde jestescie.Siegacie wtedy po metody,ktorych sie niby wyrzekacie i brzydzicie,a ktore chetnie przypisujecie nam-rzymskokatolikom.Przeczytaj sobie Slowa Jezusa o Jego Kosciele.Porownaj to,co ja pisze.Wtedy zobaczysz,ze opieram sie na Nim,na Bogu.Odwrotnie niz ty,aja33.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadinee81
wattcher........ja po czytaniu ciebie coraz bardziej się w tobie zauroczam:).......chciałabym cie poznać bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wattcher musze cie rozczarowac:D Nie kłamie. Kameli pisała kilka razy kim jest. Pisała tez , ze ja jestem jej siostra w Chrystusie. Widać nie dotczytałeś. Przykro mi. Wiarze, kocham Jezusa, ale nie jestem osobą , która pozwoli sie nazywac kłamca! Ja mam serce czyste. Niestety ty obrażajac innych chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wattcher po co piszesz te
głupoty skoro wiesz , że one sa nieprawdziwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watcherku oczekuję od ciebie zmiany lekarza, bo ten dotychczasowy ci nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huauaua
Co oni wciskaja w tym kk :( Przeciez tem woter jest nawiedzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33,oto "twoja prawda": " 13:14 pytanie do stałych bywalców Czytam ten wątek od wczoraj i dopiero jestem na początku, ale klikłam gdzieś pod koniec i nie rozumiem już jakiego wyznania jest Kamelia: ewangelickiego czy zielonoświątkowego ? str. 8 00:28 Kamelia chodzę do kościoła ewangelickiego, słucham kazań pastora...który tak jak ja i wiele moich braci i sióstr w Chrystusie kocha Boga i Mu służy. str. 587 10:57Kamelia (mk1974@interia.pl) Wyznanie wiary Kościoła Zielonoświątkowego każdy od dawna wie, ze moje wyznanie to protestantyzm,"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio chyba lepiej bedzie, jak zrezygnujesz z dalszej dyskusji z watcherkiem. Ten facet to świr. Koniec kropka. watcherku o natypapieżach uczą na poziomie gimnazjum. Należało chadzać na lekcje historii. Ulko ja nie twierdzę, że napisałaś. Zadałam takie pytanie w kontekście Pieronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio🌼 nie zapomnij sie modlic jutro moje powodzenie na egzamine:) za Tydzien juz na nabożenstwie bedziemy. Napisałabym Ci na gg,ale mi nie działa:( nie wiem czemu. Niech Bóg wam błogosławi❤️ Wottcher tobie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Watcher jest mądrzejszy od K.
Kamelio, skoro stosujesz metody poniżej pasa i przytaczasz wypowiedzi Watchera z innego topiku, to przypomnij sobie inny topik, na którym zostałaś bardzo skrytykowana - pamiętasz? Chciałabyś, żeby ktoś wkleił wypowiedzi z niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,oczywiscie--ulka,ty aja33 i kamelia,jako wyznawczynie innej niz ja religii-stworzcie front linczu.Porozum sie z nimi i dalej !! chuuuuzia !! Ani slowa z waszej strony na temat mojego cytatu Slow Jezusa o Jego Kosciele.Dlaczego?Moze bysmy podyskutowali teraz na ten temat,gdy pewne sprawy zostaly juz wyjasnione?Jest sens sie klocic?Zapraszam do dyskusji o tamtym cytacie. Wszystko wokol Biblii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watcher o co Tobie w ogóle
chodzi? Kamelia pisze wyraznie juz chyba bardziej czysto nie da sie wyjasnic !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watcher o co Tobie w ogóle
wklej watther jeszcze raz werset o którytm mowa i można dyskutowac - dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzam jeszcze raz. TO NIE SA SLOWA JEZUSA. Slowa Jezusa sa zawarte w Biblii. Wskaż mi watcher ten fragment w Biblii to podyskutujemy. WYŁĄCZNIE O BIBLII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watcher o co Tobie w ogóle
ulka o jaki fragment mu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem. Chyba o ten długasny, ktory wkleil wyżej. Ale to nie pochodzi z Biblii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie te Slowa i zastanowcie sie,czy stapacie po sladach Chrystusa..... "Przyjdźcie do Mnie tacy, jacy jesteście 8 lipca 1991 – Oto Ja, Jezus z Nazaretu, zstępuję, aby mówić do was poprzez to słabe narzędzie. Mówię wam: świat nie poznał jeszcze w pełni Pokoju, który wam zostawiłem, gdyż świat odrzucił Moje Drogi Prawości. Powiedziałem, że będzie wam trudno na świecie, ale nie jesteście sami, nigdy. Jestem z wami w każdej minucie waszego życia. Umiłowani Mojej Duszy, jestem bardziej obecny niż kiedykolwiek. Dziś posyłam na próg waszego domu to narzędzie należące do Mnie. To nie ona zadecydowała o przybyciu do was. Nie. To Ja postanowiłem przysłać ją do was i to, co ona wam czyta, jest tym, co Ja do was mówię: Moje małe dzieci, Mój Powrót jest bliski. Wkrótce do was powrócę. Miłość powróci jako Miłość. Powiedziałem wam to teraz, zanim to się stanie, abyście uwierzyli, gdy ujrzycie oczywistość Moich Słów. Przyjdźcie do Mnie tacy, jacy jesteście. Nie czekajcie, aż będziecie święci, aby rzucić się w Ramiona waszego Zbawiciela. Przyjdźcie do Mnie tacy, jacy jesteście, a Ja wam wybaczę wasze grzechy, które krępują wasze dusze. Ach, stworzenie! Miłosierdzie pochyla się nad tobą. Zbliżcie się do Mnie, nie lękajcie się Mnie. Żaden człowiek nie ma większej miłości niż ten, kto oddaje Życie za swoich przyjaciół. Wy jesteście Moimi przyjaciółmi. Nie mów: "Co mogę powiedzieć? Jak mogę mówić? Od świtu do nocy i od nocy do świtu wzywam, ale nikt nie odpowiada na Moje błagania. Czy ktoś Mnie kiedyś usłyszy?" Mówię ci: Ja, Bóg Żywy, usłyszałem cię. To Ja przychodzę do twojej komnaty z Moim Sercem na Dłoni, aby ci powiedzieć: Kocham cię, Moje dziecko, i przynoszę ci Moje Błogosławieństwa, aby rozkwitły w twoim sercu. Moje dziecko, weź Moje Najświętsze Serce, Ono całe należy do ciebie. Weź to Serce, które cię kocha, nie odrzucaj Go. Jestem Tym, który kocha cię najbardziej. Posłuchaj, Moje dziecko, jeśli zobaczysz ślady stóp, które nie są Moimi śladami, nie stąpaj po nich, bo doprowadziłyby cię jedynie do śmierci. Ślady Moich Stóp, Moje dziecko, pokazują, że jestem bosy. One splamione są Moją Krwią i nasycone zapachem mirry. Moje dziecko, Pięć Ran Mojego Ciała jest na nowo szeroko otwartych, a Mój Płaszcz skąpany jest we Krwi. Obleczony jestem w wory oraz w łachmany z powodu nieprawości i grzechów tego pokolenia. Moje Wargi są bardziej wysuszone niż pergamin z powodu braku miłości. Brakuje miłości i dlatego to pokolenie gromadzi zdradę za zdradą, prowadząc Mnie nieustannie na Krzyż, aby Mnie ponownie ukrzyżować. To ciebie szuka Moje Serce, to ty możesz Mnie pocieszyć. To ty możesz być balsamem łagodzącym Moje Rany. To do ciebie, umiłowany, woła Moje Serce, aby cię dosięgnąć. Przyjdź, Ja, Jezus, poniosę cię na Moich Ramionach i doprowadzę cię do Mojego Domu, który jest również twoim Domem. Daj Mi swoją przyjaźń, traktuj Mnie jak Przyjaciela, a stanę się twoim Świętym Towarzyszem na każdy dzień twojego życia. Ja, Pan, nikogo nie pozbawiam Mojego Miłosierdzia ani Moich Łask. Błogosławię was wszystkich z największej głębi Mojego Najświętszego Serca. Ja, Bóg, jestem z wami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watcherek łazi po kafe i wkleja różnorakie teksty niewiadomego pochodzenia, twierdząc, że to są słowa Jezusa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watcher o co Tobie w ogóle
wattcher skąd to wziąłeś? ja tez moge cos napisac i powiem ze to Ty napisałes - no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulka-po raz kolejny stawiasz swoj zarzut,ze ten cytat nie pochodzi z Biblii.Specjalnie dla ciebie poszukam czegos na ten temat.Beda to slowa Jezusa wypowiadane wspolczesnie.Moze zrozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytaty z Biblii wattcher, a nie to co tu wklejasz. To z Biblii nie pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×