Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

jacy antypapieze?Kobieto.Co ty wypisujesz?Jakie slepo?Jakie cele Kosciola?No badzmy powazni.Za chwile zaatakujesz o.Rydzyka,tak?Za ktorego o laske wytrwania modli sie caly Kosciol katolicki w Polsce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieeeeeee
Wattcher ale debilek z Ciebie;) Ja nie moge człowiek nieomylny hahahahaha. Masz małego fiołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioła takiego jak RydzykD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bo człowiek taką ma konstrukcję, która sprawia (jak napisał wyzej dreamer) że idzie tymi a nie innymi ścieżkami i nie ma na to rady.\" Ależ na to jest rada - które ścieżki wybiera. Ale skoro je wybiera, to one są - a skoro są i zakłada się istnienie Boga wszechmogącego i wszechwiedzącego, to kto miał je stworzyć jak nie on? \"Nie możesz ani z nim pogadać, ani go dotknąć.\" Kamelio, skąd wiesz? Może jeszcze powiesz, że ktoś z nas nie oddycha bo tak Ci wynika z jakiegoś fragmentu? \"malutka,ale my tu piszemy na temat Bibli,a co sie z tym wiaze ,na temat Boga Trojjedynego.Nie na temat jakiegos hindusa,ktory mysli,ze cos wie.....\" Hahaha. Nie wiem, co mnie bardziej śmieszy, całość czy pojęcie Trójjedyny - to trzech czy jeden. Oczywiście IMHO i już mi nie tłumaczcie cytatami bo już to przerabialiśmy \" kamelia ma w sobie wiare.ten Dar Bozy.jednak bladi,bedac odszczepiencem.Jak sie to moze nieladnie mowi.Powolujesz sie na Biblie,ale ja tobie wielokrotnie udowodnilem,ze sie na nia nie powolujesz,poniewaz omijasz niektore,niewygodne dla twojej wiary jej fragmenty.To jest nieuczciwe.Ponadto atakujesz Kosciol rzymskokatolicki.To tez swiadczy o tym,ze z twoja wiara ,miloscia blizniego jest cos nie tak.....\" A Kościół Rzymskokatolicki to się tak Biblii trzyma? To poproszę cytat o celibacie choćby. A ciekawe skąd wzięła się reformacja, skoro Kościół tak wspaniale się Biblii trzymał - i wcale a wcale odpustami nie handlował. A może o nadmiernym bogaceniu się coś będzie (to a propo niegdysiejszych włości Kościoła) \"Malutka -ty jestes odoba niewierzaca.Nie mow mi,ze mieszanie jakichs hindusow z Jezusem,to jakas wiara.Ty jestes raczej kims,kto sie zajmuje tzw.ezoteryka,ktora stoi w jaskrawej sprzecznosci ze wszystkim co Boze.jest Jemu przeciwne.\" Jak można być w sprzeczności ze wszystkim co boże, to chyba nie wierzysz jednak w boga wszechmocnego i wszechwiedzącego, stwórcę. Wówczas trzeba by być w sprzeczności z absolutnie wszystkim, najmniejszym nawet skrawkiem istnienia, a i myślę też abstrakcji nawet. Nie da się wg mnie tak względem Boga, który jest pojęciem absolutnej miłości. A zatem także dotyczącej \"jakichś tam Hindusów, jakichś tam Indian, jakichś tam Aborygenów i jakichś tam pobożnych mniej czy więcej wyznawców jakiejś tam wiary\" - to tak samo ich, nas, wszystkich dotyczy jak oddychanie powietrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkonka
watcher>>>>>z całym szacunkiem do ciebie,bo nie chcę się z tobą tu kłócić tylko wypowiadać swoje zdanie i spostrzeżenia.... Tak,w historii KK byli antypapieże....poczytaj dokładnie...to nie mój wymysł... A jeśli chodzi o pożal się Panie Boże o.Rydzyka to na koment! Spaczony,wredny i patrzący na swój interes cynik tak samo jak prałat Jankowski...Tacy to dopiero psują opinię księzy z prawdziwego powołania...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za chwile zaatakujesz o.Rydzyka,tak?Za ktorego o laske wytrwania modli sie caly Kosciol katolicki w Polsce....." Nie przesadzaj z tym całym Kościołem Katolickim w Polsce - jeszcze jest dużo Katolików i także sporo księży, którzy mają do niego zupełnie inne podejście (moim zdaniem słuszne) - do businessmana Rydzyka i polityka Rydzyka. A w związku ze sprawą zbiórek na Stocznię to może trzeba by było powiedzieć hochsztaplera Rydzyka. A najlepiej o nim świadczą choćby słynne już wypowiedzi z "wykładu". Jeśli o łaskę w wytrwaniu w czymś takim modli się Kościół, to chyba tym gorzej dla Kościoła. I ludzie to widzą co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkonka
Dreamer>>>>>wyjąles mi te słowa z ust....... wattcher.....jeśli bronisz takich jak Rydzyk to ja zacznę się wstydzić że jestem katoliczką:O....Broń Boże przed takim katolicyzmem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak ty-kocham ludzi (cyt, wattcher) Mówisz ze kochasz Boga, kochasz Jezusa Chrystusa Bardzo bym chciala zeby to była prawda co mówisz Nie można mówić, że kocha się Boga a pisać w ten sposób: 02.04.2008] 00:55 wattcher Panie czachor.Jestem pod wrazeniem z powodu panskiego jestestwa i tym,kim moze Pan byc.Powala mnie to z nog.Wiesz Pan,Panie czachor ilu znam doktorow idiotow?Domysl sie Pan.Tak ze swoim watpliwym tytulem tos mi Pan nie zaimponowal..Panska wiedza wszechogolna mnie po prostu poraza.Na wypadek gdybys Pan chcial mi zdradzic kim Pan jestes,uprzedz mnie Pan,to sie przywiaze do krzesla,zebym upadajac nie zrobil siobie niczego zlego.Z Panskich wypowiedzi wnioskuje,zes pan komuch.Lub lewak.O niejakim shatynie nie bede sie wypowiadal ,bo to czlek nieco prymitywny i prostacki z wyksztalceniem slusarza,lub stolarza,o czym mozna sie przekonac czytajac to,czego nie wie,a o czym chcialby wiedziec. Ataki jego cwiercinteligenckiego ja sa wrecz zenujace,co Panu,jako Doktorowi,znawcy historii i wszechrzeczy, nie przeszkadza.Jak zatem widac-pomyliles Pan chyba doktora z ...konduktorem.Na tym koncze ta polemike. czy wszystkich innych kocha Pan Panie wattcher tak jak schatyna i czachora??? z forum Kaczki na Taczki co to człowiek może przeczytać na tym forum.:(:(:(:( jako komentarz napiszę tylko: 1J 4:20 Bw "Jeśli kto mówi: Miłuję Boga, a nienawidzi brata swego, kłamcą jest; albowiem kto nie miłuje brata swego, którego widzi, nie może miłować Boga, którego nie widzi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Z Panskich wypowiedzi wnioskuje,zes pan komuch.Lub lewak.\" To stałe hasło mediów i ludzi \"okołorydzykowych\" - jak ktoś jest nie po naszej myśli, to komuch lub lewak (znaczy zły). Najśmieszniejsze jest to, że Ci ludzie nie zauważają, że to taka sama retoryka jak uskuteczniana przez komunistów - wtedy było \"Obszarnik, kułak, wyzyskiwacz\" (czyli znów zły, znaczy wróg, który czyha by nas zniszczyć). Brzmi dokładnie tak samo. Zachęcam pooglądać też czasem TV Trwam i posłuchać tej retoryki - zdarzyło mi się trafić na jakiś taki dłuższy fragment ideologiczno - polityczny. Autor chyba czerpał inspirację z PRLowskich kronik filmowych, bo styl zupełnie podobny (gdyby jeszcze było, że jacyś lewaccy imperialiści zrzucili nam stonkę to też bym się nie zdziwił) - jednym słowem wymowa \"ukryty wróg czyha\" (w PRL były takie plakaty więc też współgra, kierunek ten sam, tylko zwrot przeciwny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz-kamelio.Wiedzialem,ze kiedys to nastapi,co wlasnie sie stalo.To byla tylko kwestia czasu.Teraz mamy okazje poznac prawdziwa osobe wystepujaca pod pseudonimem;kamelia.Prysnal czar.Wobec braku argumentow,postanowilas zastosowac metode ataku na moja osobe.Nie pierwszy to raz jestem atakowany z powodu Jezusa.Jestem z tego dumny.Przypuscilas frontalny atak na mnie,cytujac moja wypowiedz na innym topiku,w sprawie,o ktorej uczestnicy tego topiku nie maja chyba pojecia.Jak sie okazuje,sledzisz tamten topik rowniez,ale jakos wbrew temu co twierdzisz,(o gloszeniu przez was i nawracaniu),nie stanelas nigdy w obrobie Bozych zasad,tak jak ja to robie rowniez i tam.Cytat,ktory przytaczasz,jest odpowiedzia na perfidny atak niejakiego czachora.Czachor napisal dosc napastliwy post pod moim adresem,popierajacy czlowieka,ktory szczegolnie nienawidzi wszystkiego,co zwiazane z Kosciolem katolickim.Podobnie jak ty.To co teraz zrobilas jest dowodem chyba wystarczajacym.Wobec braku argumentow- metody prostackie,nieeleganckie,jak twoje dotychczasowe teksty.Kamelia zostala zdemaskowana.No niestety.Teraz co dalej?Zamierzasz sie ze mna klocic?Ja wysiadam z tego pociagu.Klocic sie nie zamierzam.Widzisz,tak jest zawsze z odszczepiencami.Gdy sie was przyprze do muru,nie znajdujecie argumentow i w takiej chwili nastepuje juz to,co wlasnie nastapilo.Podobne doswiadczenia mam ja,ale tez czytalem o tym tu,na forum(maja inni)z jehowymi i innymi.Przytaczasz moja odpowiedz ktora pochodzi z calkiem innej beczkiTo typowa manipulacja.Teraz opowiedzialas sie takze po tamtej stronie.Opowiedzialas sie po stronie tych,ktorych niby chcesz oswiecic.....A wiec jak to jest wlasciwie?Wierzysz w Boga,czy nie?Jak myslisz,czy twoja perfidia jest falszywym swiadectwem o mnie?Czy tez nie?jak myslisz-kamelio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz na pomarańczowoo
ulka ma rację,też o tym czytałam że byli antypapieże...trochę mnie to zamurowało....:O kURCZE TAKI FAJNY TOPIK.NIE KŁÓĆCIE SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wattcher jest mi normalnie wstyd. Jak można kogoś odszczepieńcem nazwac. To w takim razie ja tez nim jestem, bo chciałabym zeby wszyscy ludzie poznali Boża prawde?? Nie wystarczy Biblia i to co w niej pisze?? Jak tak można. Nikt nie atakuje KK. Poprostu piszemy to co jest napisane w Pismie Świetym i bardzo czesto nie pokrywa sie z naukami KK i nie zmienisz tego. Ludzie są tak zaslepieni. Chodzby modlac sie prosząc wstawiennictwo u Boga osoby zmarłe:O Jeszcze raz powtarzam , to co w Biblii pisze: Nie ma innej drogi do Ojca ,tylko przez Jego syna Jezusa Chrystusa!!!!!! I nic innego Ci nie pomoże Jak modlitwa do zywego Boga !!! Czy ludzie naprawde nie potrafią tego pojac?? Czy Bóg kazał sie modlic do zdjec i innych takich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watcherku a myslałeś ty czasem aby zmienić lekarza??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry.Przepraszam osoby postronne,ale pewne sprawy wymagaly wyjasnienia.Ten topik zostal zalozony prze kogos o niku:"madralka".Ta osoba jest wyznania rzymskokatolickiego i taki byl zamysl(to byla chyba ona),zebysmy dyskutowali tutaj na temat Biblii-tej prawdziwej,rzymskokatolickiej.Tymczasem od dluzszego czasu prym wiedzie tu kamelia.Wprowadza wielu w blad.Malo kto wie,ze ona jest wyznania innego niz rzymskokatolickie,a ona sama bardzo rzadko sie do tego przyznaje.Gdy to przypomnialem kilka dni temu-wiele osob bylo zdziwionych.Jezeli ktos pisze o Biblii-inni mysla,ze ta osoba jest wyznania takiego,jak ponad 90 % Polakow.Tymczasem moim zdaniem,to co robi kamelia,jest naduzyciem.A wiec piszmy ,ale przyznawajmy sie do naszej wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33-a mnie jest wstyd,jest mi przykro,gdy czytam,ze nauki KK nie pokrywaja sie z Biblia.Jest mi wtedy naprawde przykro.Nasz Kosciol jest niestety nieustannie atakowany od momentu jego powstania. Koscioly powstale na skutek odszczepienia od Kosciola katolickiego,to Koscioly odszczepione.Jakie one twoim zdaniem sa?Co w tym zlego? jest w KK wiele nieprawidlowosci,ale nie tylko w tym Kosciele.Natomiast wy atakujecie tylko Kosciol katolicki.Czy w innych jest wszystko naprawde cacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wattcher wszyscy wiedzą jakiego wyznania jest Kamelia. Jest tego samego co ja! I Biblie mamy normalna ! Ja tez jestem protestantką i jestem z tego dumna. A byłam katoliczka. I nikt mnie nie naciagał czy wciągal. Moja własna wola. I nie mogłam juz słuchac tych bzdur jakie wygaduja ksieża:O Tego co robią( Moja znajoma jeden taki chciał na koledzie zgwałcic) Nic ujac nic dodac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_ulka_ Przyklad antypapieża. Honoriusz II 1061. Cadalous, biskup Parmy, wprowadzony na tron papieski przez arystokrację rzymską, za zgodą cesarzowej regentki Agnieszki. Mimo poparcia wojsk niemieckich musiał ustapic przed prawowicie wybranym przez kardynałów Aleksandrem II. Zbiegl do Parmy, licząc daremnie na pomoc Henryka IV. Zmarl w 1071 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulka-ale jednak zbiegl..... iftar--wroc moze na forum o kaczkach,tam gdzie plujesz wespol z innymi na Kk,Boga i Jego wyznawcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja 33-przeczytaj siebie jeszcze raz.Myslisz,ze ja moge milczec,gdy ty szkalujesz ksiezy rzymskokatolickich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:48 wattcher ulka-ale jednak zbiegl..... A co ma piernik do wiatraka? Byl wyłącznie problem antypapieży. ANTYPAPIEZY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mowi Jezus o swoim zbolalym Kosciele: "Wewnętrzną mocą Mojego Kościoła jest Mój Święty Duch 15 kwietnia 1991 – Panie, przyjdź do nas z całą mocą, z Twoim Świętym Duchem. Najczulszy Abba, Ty uwielbiłeś Twego Syna, a Twój Syn Ciebie uwielbił. Nadeszła godzina, aby podobnie Twój Święty Duch Prawdy uwielbił Twojego Syna. Udowodnij światu, że Twoje Słowo, nie jest tylko słowem wydrukowanym na papierze, lecz żyjącym i działającym. Niech Twój Święty Duch "skłoni serce ojców ku synom, a serce synów ku ich ojcom" (Ml 3,24). – Pokój wam. Vassulo, Pisma nigdy nie kłamią. Zostało powiedziane, że w ostatnich dniach, które mają nadejść, ludzie będą okazywać zewnętrzne pozory pobożności, ale wyrzekną się jej wewnętrznej mocy. Ach, Moi umiłowani! Czy przy Moim Powrocie zostanie jeszcze odrobina wiary? Wewnętrzną mocą Mojego Kościoła jest Mój Święty Duch, żyjący i działający w Nim. Jak serce w ciele, tak Mój Święty Duch stanowi Serce Mojego Ciała, którym jest Kościół. Wewnętrzną mocą Mojego Kościoła jest Mój Święty Duch udzielający w obfitości i rozdzielający Swe Dary i Łaski w taki sposób, aby Kościół z nich korzystał. Wewnętrzną mocą Mojego Kościoła jest Mój Święty Duch, Przypomnienie Mojego Słowa, nie objawiający nic nowego, lecz przypominający te same wskazania, dane przez tego samego Ducha. Wewnętrzną mocą Mojego Kościoła jest Mój Święty Duch przemieniający, wznoszący i przekształcający was w prawdziwe kopie Mnie Samego. Wewnętrzną mocą Mojego Kościoła jest Mój Święty Duch, Ogień, który was ożywia, oczyszcza i czyni z waszego ducha kolumny ognia, gorejące ogniska miłości, żywe pochodnie światła dla ogłaszania bez lęku Mojego Słowa, stające się świadkami Najwyższego i uczące innych poszukiwania jedynie rzeczy niebieskich. Wewnętrzną mocą Mojego Kościoła jest Mój Święty Duch, Życie, Tchnienie zachowujące was przy życiu i sprawiające, że wasz duch pragnie Mnie, nazywając Mnie: Abba. Moje dziecko! Jeśli odrzucisz i jeśli stłumisz dary Mojego Świętego Ducha, jaką posługę będziesz mógł wypełnić i ofiarować Mi? Nie bądź podobny do trupa, zachowując zewnętrzne pozory religii, lecz odrzucając wewnętrzną moc przez czcze spekulacje ograniczające Mnie w Mojej Boskości. Nie zatrzymuj tych, którzy jak dzieci przychodzą do Mnie, żyjąc kultem Ducha Świętego. To Ja wzywam ich do zaślubin Mojego Świętego Ducha. Tajemnica świętości polega na pobożności wobec Mnie, waszego Boga. Nic nie możecie uczynić z samych siebie. To Mój Duch żyjący w was prowadzi was i poucza o rzeczach niebieskich. Zaprawdę powiadam ci: kto boi się Mnie, ten przyjmie Moje upomnienie. Nie śpij więc teraz, bo to są Czasy, w których powinno się być bardziej niż kiedykolwiek przebudzonym i czuwającym. To są Czasy, w których należy otworzyć uszy i słuchać Mojego Ducha bez lekceważenia Go. Nie udawaj mądrego w złym momencie, usuwając Tchnienie Mego Świętego Ducha i zabijając w ten sposób wewnętrzną moc ożywiającą Mój Kościół. Chcesz być roztropny? Otwórz więc oczy. Chcesz być roztropny? Otwórz swoje serce oraz uszy, Mój przyjacielu, a nie swój rozum. Osoba roztropna nigdy nie lekceważy ostrzeżenia Ducha. Jedynie pyszny nie zna lęku. Bojaźń Pana jest początkiem Mądrości. Chcesz być roztropny? Odszukaj Prawdę, która rozpaczliwie pochyla się nad twoją nędzą, aby cię ocalić! Zobacz, Kto pochyla się nad waszą nędzą i niegodziwością, aby was pociągnąć do Siebie, wydobyć was z grobów i ponownie tchnąć w was Życie! O, pójdź! Nie myl się co do Mnie: Ja cię nie zmuszam ani nie próbuję pogwałcić twojej wolności! Miałem litość nad tobą, pokolenie. Nie powtarzaj, że wszystko, co miałem do powiedzenia zostało już powiedziane. Dlaczego przypisujecie Mi wasze ograniczenia? Ja jestem Przypomnieniem Mojego Słowa, tak, wewnętrzną mocą Mojego Kościoła i mogę w sposób wolny zsyłać wam nowe cudowne zjawiska i dokonywać nowych cudów. Mogę w sposób wolny wznieść cię, pokolenie, wylać leczniczy balsam pochodzący z Bogactw Mojego Najświętszego Serca, kiedy chcę i na kogo chcę. Buduję, tak, odbudowuję Mój Kościół leżący teraz w ruinach. Kiedy więc staniesz przede Mną, pokolenie, twarzą w Twarz, w Dniu Sądu, obym nie musiał ci powiedzieć: ty byłeś jednym z tych Moich prześladowców, którzy burzyli, kiedy Ja budowałem. Miłosierdzie znajduje się teraz u waszych drzwi, Moje Współczucie puka do waszych drzwi w tych czasach ucisku. Uważacie się za świętych? Dajcie Mi dowód waszej świętości, uwielbiając Mnie. Okażcie, że jesteście święci, pokazując Mi dusze, które nawracacie i przyprowadzacie do Mnie. Moje Królestwo bowiem nie polega na słowach ani na zewnętrznych przejawach religijności, ale na Wewnętrznej Mocy, której Ja sam mogę wam udzielić przez Mojego Świętego Ducha, jeśli będziecie Go szukać. Odczujcie Moją Obecność i Miłość do każdego z was. Ja, Jezus Chrystus, jestem obecny i wszystkich was błogosławię z głębokości Mojego Najświętszego Serca, pozostawiając Moje Tchnienie Miłości na waszych czołach. Bądźcie jedno. Kościół ożyje."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie sa slowa Jezusa. Są sprzeczne z charakterem jego wypowiedzi. To teksty współczesne, niewiadomego pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"No i widzisz-kamelio.Wiedzialem,ze kiedys to nastapi,co wlasnie sie stalo.To byla tylko kwestia czasu.Teraz mamy okazje poznac prawdziwa osobe wystepujaca pod pseudonimem;kamelia.\" Przyganiał kocioł garnkowi? \"Ten topik zostal zalozony prze kogos o niku:\"madralka\".Ta osoba jest wyznania rzymskokatolickiego i taki byl zamysl(to byla chyba ona),zebysmy dyskutowali tutaj na temat Biblii-tej prawdziwej,rzymskokatolickiej.\" Wattcher - Biblię też tak czytasz jak ten topik i mówisz nawet jak nie wiesz.? Otóż sympatie Mądralki były związane z nurtem Świadków Jehowy. Oczywiście możesz tego nie wiedzieć, bo nikt nie jest w stanie się przedrzeć przez te wszystkie strony, ale skoro nie wiesz to dlaczego tak mówisz? Czy to nie jest kłamstwo - mówienie o czymś, czego się nie wie, bo się nawet nie sprawdziło? (Przypomina to rzeczywiście Twojego idola Rydzyka - najpierw coś mówi, a później twierdzi, że nie mówił, chociaż zostało to nagrane i jasno widać, a raczej słychać, że tak mówił. ) Mam wrażenie, że to zasada \"cel uświęca środki\" - nie ważne co jest, nie ważne co zostało napisane - ważne, żeby nagiąć to do własnej wizji i wizję tą wytłumaczyć. Równie dobrze ja mogę napisać np. - \"Hej, rozmawiajmy o Koranie - bo przecież Mądralka była Muzułmanką i tylko jej się omsknęły klawisze i napisała, że o Biblii.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prysnal czar- ja nie mam żadnego czaru wattcher. Kamelia zostala zdemaskowana. Czy ja noszę maskę? Czar to ma Jezus Chrystus ,obawiam sie ze prysnęła Twoja wiarygodnosć wattcher w związku z tym o czym pisałeś, to smutne, ze tak traktujesz ludzi. Tak nie wolno jak mówi się o Bogu, bo wtedy inni mówią, ze chrzescijanie sa złymi ludzmi. Nazywać siebie chrzescijaninem niesie z sobą wysoką odpowiedzialnosć za swoje słowa. Nie wolno Jezusa kochać słowami a do ludzi wyrażać się w ten sposób. Trzeba kochać nie słowami lecz sercem Przykro mi , ze natknęłam się na ten fragment, nie jestem stałą bywalczynią w politycznym świecie. Ale zagladałam tam czasami. Nie prowadzę politycznych dyskusji czasami taki kubeł zimnej wody na głowę watcher jest momentem w którym człowiek chce być inny. Powodzenia.Niech cię Bóg pobłogosławi i da NOWE ZYCIE. W NIM. ❤️ 1J 4:20 Bw \"Jeśli kto mówi: Miłuję Boga, a nienawidzi brata swego, kłamcą jest; albowiem kto nie miłuje brata swego, którego widzi, nie może miłować Boga, którego nie widzi.\" napisałam tylko o schatynie i czachorze, juz nie będą wspominać o odszczepieńcach- jak mnie cały czas nazywasz i co tak łatwo Ci przychodzi. Słowa Jezusa odmieniają człowieka, bo On ma moc to wszystko odmienić. Przyjdz do Niego, a On zamieni calą Twoją zlosć na prawdziwą serdeczną miłość, do drugiego i nie będzie już dla Ciebie odszczepieńcem, ale bliźnim, bratem kimś, kogo należy szanować. Biblia to jedyny autorytet w chrzescijańskim świecie , pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostal zdrapany strup podstepu z tego topiku.W tej chwili ,ci ktorzy tu sa wiedza kto kim jest.Niestety aja33,nie wiedza,ze kamelia jest protestantka.Znow klamstwo.Wiesz dobrze,ze klamiesz.Wasz kosciol nie zabrania wam klamac?Obie z kamelia klamiecie,wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla ciebie watcherku smutną nowinę. Właśnie postanowiłam pozostac tu na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wattcher pisze prawde:) Jak wrócił mąz tej kobiety to ksiądz uciekł. A ksiedza spotkała kara:O Przeniesli go do innej parafii. Niesamowite. Nie pisze , ze tacy sa wszyscy. Ale jest ich duzo. Jeszcze jeden przykład: Otóż Pan ksiadz , który prowadził dzieci do komunii swietej u nas mial z kobieta , która mieszkała obo koscioła .... troje dzieci. Na spotkaniach z rodzicami przed komunia czestował ich papierosami Malboro! I jak to sie ma do nauk KK, do tego , ze ksieza żyją w celibacie?? Wiem, ze głupio sie takie rzeczy czyta. Ale taka jest prawda. Nie ma ideałów, ale jak zycie według norm KK to tak ma być, no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×