Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość do madralka
mówisz sama do siebie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej po prostu starać się być w życiu dobrym? Bez względu na religijne poglądy? Czy to nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie to tylko awaria
A czy ja jakaś niewierna jestem,żeby mnie nawracać trzeba było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
poczytaj więc historii o Katolikach których wiara powstała wiele lat po smierci Jezusa to jaką wiarę Jezus głosił? Katolicy tez zmieniają doktryny Komunia powstała całkiem niedawno teraz nie mam dat przed sobą ale zamieszcze to dla potiwrdzenia słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralka dla Ciebie
no coz..nie zdazylam... zwykle sie tak dzieje ze swiadkami..nawet jak do nas do domu przychodzili i zarzucalam ich argumentami na ktore nie umieli odp to...wychodzili...jak madralka teraz ...to jest pierwsza podstawowa zasada prania mozgu...wierz tylko nam. Jak ktos sie z Toba nie zgadza nie sluchaj go tylko sie modl za niego. Unikaj pokus- takich np jak ta dyskusja..ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuła
religia w życiu pomaga nam ale tylko taka, która daje nam wolną wolę i możliwość wyboru... na pewno nie żadna sekta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
A Papież nie jest waszym przywódcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wara od papieża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madralka
jest:) my wierzymy ze jest następcą św.Piotra którego Chrystus ustanowił swoim następcą na ziemi.Co więcej wierzymy w jego nieomylność - wasz potrafi tylko zdzierac kasiorę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralka dla Ciebie
o jaka historie Kosciola Ci chodzi? Ciemna? no coz...wspolczesny kosciol sie tego nie wypiera choociaz. Pewnie chodzi Ci o wyprawy krzyzowe albo pro-nazistowska polityke Watykanu? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuła
żenujące porównanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie to tylko awaria
No widzisz sama jak szybko powstało My i Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralka dla Ciebie
zapytaj sie Jehowitow co z tymi Apokalipsami? oraz ile zostalo miejsc w niebie bo z tego co wiem z oststniej z rozmow z jednym ze swiadkow to oni dokladnie policzyli ile miejsc zostalo...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie wierze? Bo gdzieś w głębii siebie czuję (mam przeczucie), że nie istnieje taka nadrzędna istota, nieograniczona, od zawsze do zawsze, taki wszechumysł, który przygląda się malutkim ludzikom, jak drepczą po Ziemi. Dla mnie istnieje raczej bóg - nie jako istota, ale jako ogół wszystkiego, wszystkich jakby cech świata. bóg to roślinka, która rośnie, bóg to człowiek, który idzie różnymi drogami przez życie, bóg to wszystko co się zdarza dobrego i to co złego - itd. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuła
:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
jak bede miala te materiały napewno je tutaj zamieszcze, a co do zdzierania kasy na Swiadków Jehowy nie wydałam ani grosza, za to na tace dałam fortunę i co otrzymuje za darmo Biblie czy Ksiązeczkę do nabozenstwa np. za wsztsko trzeba płacić Swiadkowie Jehowy zdzieraja kasę i rozdaja potem czasopisma traktaty i Biblie i na to idzie ta cała zdarta kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie to tylko awaria
Spróbuj zapytać skąd umarli wiedzą,że umarli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dr Hanibal Leckter
nie wszyscy :) to tzw prymat Piotrowy - pewnie pamiętasz słowa o opoce skierowane do św.Piotra?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Zenuła jakie masz zamierzenie chcesz mnie zdenerwować to ci sie udało, ale czy cos z tego bedziesz miała pamietaj ze jutro sie obudze i uciesze ze oje słowa wywołały jakies emocje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kamelia
zgadza się, naszym Panem jest Jezus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuła
ale na pewno nie zamierzony efekt :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie to tylko awaria
Świadkowie nawiedzają mnie conajmniej 2,3 razy w tygodniu.sama muszę urozmaicić rozmowę,bo teksty powterzane ciągle i ciągle te same argumenty już mnie nawet nie bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się uciesze że mogłam wam powiedzieć że Bóg was kocha...że Jezus przygotował wam miejsce w Swoim Królestwie....dla tych którzy wierzą w Imię jego. I naśladują go i oddali mu swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Jezus nie przyszedł aby Mu służonop tylko zeby służyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuła
ale do nich nic nie trafia - pranie mózgu zrobiło swoje. Możesz mówić a oni jak grochem o ścianę. Ja już dawno sobie odpuściłam i mam spokój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×