Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

tak wojtek, dostaję i owszem ale dopiero jak się upomnę, tak samo jak przed snem i rano po przebudzeniu ... ;-) (ale mięliśmy nie prać rodzinnych brudów publicznie, hihihihih więc nie zaczynaj) awantura będzie jak wrócisz, hihihihi a co do tekstów typu: \"kup chleb , maslo , mleko i cos dobrego hehehe\" to nie zapomnij o zakupach, hehehehehe buziaczki dla wszystkich, dla ciebie wojtku też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha motylku wyrozumiała,że pozwalasz mu z babami w pracy urzedować, a buziaki były mailami wysyłane, bo na forum to raczej o rodzinie nie rozmawiamy ze względów bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się witam i znikam do pracki :) Witaj Motylku Wojtusiowy 🌻 Wojtek był baardzo grzeczny i dużo nam miłych rzeczy o Tobie naopowiadał, więc nie pastw się nad nim zbytnio po powrocie do domu :) Każ mu tylko: zrobić zakupy, ugotować obiad, wysprzątać mieszkanie, Dziecko lulać i przewijać, robić sobie kawki i herbatki, przygotować łóżko, wyszorować Tobie plecy, wymasować stopy :D Buźka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma się narobić? :) Wojtek to spoko facet :) No, mnie w każdym razie nie podrywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera baby sie dobraly to bieda - trzeba chyba zmianic nick i forum hehehehehe co ja z wami mam - kiedy swiety dorosnie wreszxcie :) p.s. w domu sie policzymy za te brudy na forum - przeciez ja czysty jak łza jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! wierzę, że wojtek nie podrywał, bo wiem że nie zamieniłby swojego motylka na innego, mimo że jak mówi fajne z was kobiety ;-) ale plan co do zapełnienia wojtusiowi wolnego czasu po pracy bardzo mi się spodobał, a szczególnie : robić sobie kawki i herbatki, przygotować łóżko, wyszorować Tobie plecy, wymasować stopy no wojtek zbieraj siły na popołudnie i wieczór, hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wspominając o śiwętym, to skąd on bierze siły, motyl pada na twarz a święty od świtu spał tylko godzinkę, pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku ja to wiem, ja z podrywem było - Wojtek sie mi chwali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję żyję Wojtuś :) I mam się świetnie :) Szczerze powiedziawszy wątpię, czy Ty jeszcze żyjesz ;) Motylku, kiedyś mi się zrewanżujesz za świetny pomysł ;) A wracając do Sylwestra, to niestety zdjęć nie będzie :( bo w całym zamieszaniu przed wyjściem nie wzięliśmy aparatu, a zanjomi też nie mieli :( Strasznie mi smutno z tego powodu, bo impreza była superowa. Moje dziecię już ululane, ja zaraz też zmykam. Wszystkim topikowiczom mówię dobranoc :) Motylku, mam nadzieję, że w nocy Wojtusia też pogonisz do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że fotek, nie ma :( Wojtek mojego M. dziś nie było bo dostał bardzo wysokiej goraczki, więc nici z \"zapoznania\"... jestem psychicznie wykończona...idę lulu bo jutro rano jadę na praktyki do liceum Masakra ! dobranoc lulam juz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś tylko buziak i spadam- lecę do mojego M. bo bardzo źle się czuje. Potem wytłumacze PS> Praktyki w szkole to strasznie śmieszna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ciiichooo... jak w kościole... Motyl zapewne zadźgał wojtka swymi szczękoczułkami :( Albo tamten rekonwalescencję przechodzi po ciężkim popołudniu :D No dobra, koniec żartów :) Gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtuś, no nie wkurzaj się na mnie :( Masowanie stópek żony to przecież też przyjemność dla faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to przyjemnosc a pozostale zadania ?? wiesz co ja przez ciebie mialem!!! no !! wiec nie dawaj mi tu takich pomyslow no chyba ze ten ostatni (cytuje: \"Motylku, mam nadzieję, że w nocy Wojtusia też pogonisz do roboty \") - hehehhe bylo ok :) (tzn w nocy musialem zmywac podloge myc okna i gotowac obiad na dzisiaj) - o to ci chodzilo triola ? p.s przeciez ja sie nie umiem gniewac hihihi - a na ciebie trila to szczegolnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! Wpadam tylko na minutkę by wszystkich pozdrowić i życzyć miłego weekendu. dłużej nie mogę bo święty (\"daleko mu do świętego tak naprawdę ;-) )śpi dzisiaj tylko max po pół godziny i to jeszcze ta lepsza wersja, więc nie daje motylowi czasu na przyjemności... Triola o tym jak wojtek wywiązał się z wspomnianych obowiązków opowiem ci przy okazji, powiem tylko że jego skargi są nieproporcjonalne do zmęczenia, hihihih (ale tak to z facetami bywa), najlepiej wypełnił nocne zadania ;-) (dobrze że chociaż to, prawda!) Sayuri dużo zdrówka dla Twojego M. , zajmij się nim czule, to szybko stanie na nogi. Buziaki dla wszystkich, zmykam do świętego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie skąd czerpać świętą cierpliwość, by zająć się naszym małym świętym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomnę jeszcze o wojtusiu, on rzeczywiście nie potrafi się gniewać, on tylko zamyka się w sobie, więc dopiero jak zamilknie Triola to będzie powód do zmartwien.... narazie jak widzę wszystko z nim ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motyl tobie to (jak to sie mowi w strochach goralskich -sayuri bedzie wiedziala o co chodzi ): basiura i wąskie drzwi!! triolka -. @ i dzieki za twojego :) p.s. zobaczysz jaki swiety bedzie dzisiaj wieczorem hih miedzy 16.00 a 18.00 :) buzka dla was wszystkich:) za 20 min startuje !!!!!!!!! weekend!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cie kręcę. Wojek ale Ty szybki jesteś. Dzięki, przeczytałam. Motylku pozdrawiam :) Gdybyś potrzebowała ciekawych pomysłów to wal jak w dym :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×