Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

aaaaaa ogladalam wczoraj powtorke Magdy i specjalnie czekalam na ta obgadana zielona sukienke i stwierdzam,ze magda wygladala w niej bardzo niekorzystnie,bo byla za bardzo zabudowana i taka \"ciężka\" i widać jej było pępek:) i jak bede miala czas to sobie wieczorem sciagne jutrzejszy odcinek,bo znowu moze sie okazac,ze nie bede mogla ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oglądałyście Tanie z Potworami?? Kurna, Liszka tancowała jakby miała buty cementowe.Strasznie cieżka była... I fajnie ze odpadła Wałesówna. Nie lubić jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga, leci wam na lebki wasze i na wasze cipki ciasne i wysportowane cukier, leci leci leci brazowy oczywiscie ;) dede, to jest swietne okreslenie- ciazka sukienka. moim zdaniem ten dekolt po sama szyje zabudowany strasznie cycki jakos uwidacznial i takiej im masy dodawal strasznej. i ten kolor :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie nie udalo obejrzec wczoraj powtorki magduni :( i nie widzialam tej kiecki oj szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liszowska wczoraj w tym przyobleczeniu wyglądała jak krowa mućka tudziez krasula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika to była taka zabudowana lniana sukienka do kostek brakowało jej zwiewnosci choc ja nadal twierdze,ze Magdzie nawet z tymi kilogramami do twarzy a w ogóle to chcialabym wprowadzić się na taras Magdy!!!!! akurat ja taką zieleń lubię i marzy mi sie taka dopasowana zielona,sztruksowa marynarka sportowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdę wczoraj obejrzałam:) w sukni niekorzystnie, obejrzałam też wojewódzkiego, podoba mi się ania dąbrowska:) a szyc to jest pajac zajebisty:D nie wiedziałam, że mial problem alkoholowy.. z tańca super, że wałęsówna odpadła.. odpadli wszyscy, których najbardziej tam nie chciałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja również wypatrywałam śladów ciąży u Brodzikowej ;) i jakoś poprzednio ich nie widziałam a teraz i owszem :P powiadacie że Wałęsówna odpadła? i bardzo dobrze, wkurzały mnie jej miny :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, marynarka moglaby w takiej zieleni wygladac niezle z roznymi inkszymi dodatkami. ale ta kieca byla taka wieeeelka, jak taka wielka zielona plama. fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak ja dabrowska lubie! ale to wszak wiecie, szukalam jej piosenki jak szalona, az w koncu kupilam sobie plyte i juz wszystkie teksty na pamiec lece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nową płytę masz? co ona na okładce tak bosko wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tez nie moge patrzec na Lisze,a w sumie nic mi nie zrobila:) nie moge na nią patrzec w na dobre i na złe tez:) ale to jest czarny koń Faktu:) obstawiają,że wygra tą edycję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, gdyba ta na L cos z wlosiem zrobla, jakos wygladzila moze... bo mnie te jej kudly draznia jakos, wyglada jak taka nie wiem... miotla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanca tez nei obejrzalam kurde tylko widzialam ze walesowna ze szczęką jak pirania odpadła, co mnie ucieszylo a dąbrowską słuchalam sobie i owszem, podobala mi sie piosenka np charlie charlie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisza, to fajna babeczka i wolę ją chyba w lokach:) wczoraj mi się nie podobała, z fryzury i niekorzystnej dla siebie kiecki... i zadziwia mnie fenomen zachwycania się wszystkich nią:) uff, jakie gramatyczne zdanie odwaliłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Han, bo ta nowa chyba jeszcze nie weszła, wojewódzki akurat ją miał i pokazywał okładkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja gooopia:P po co się pytam czy han ma nową płytę, jak prawie nikt jej nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. nie ogladam tanca z gwiazdami, nie widzialam liszowskiej wczoraj. napisalam tak, bo ona te loki ma dziwne, a widzialam ja w na dobre w reklamach, i tam gdzie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×