Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

😴😴 iv----->moze tez se walne drineczka to mi spanie odejdzie!albo nie bo u mnie po jednym to sie jeszcze badziej chce spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra, ale ja nie przyjmuje osób z zewnątrz:) mam samodzielne stanowisko analityczne, czasem odpowiadam tylko na telefony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, smarkotek zasnal mam chwile :) przyszla dzis do mnie bluzka co to wygralam ja na allegro - podoba mi sie:) ale marynarka cosik nie przychodzi hmm... Ustysia - zaraz Ci skrobne pare slow na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 50 minut, niech ten czas szybciej leci bo autentycznie tu zasne na biurku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia sprawdz gmaila:) ide zrobic kawe bo dzis jeszcze nie pilam:) albo powiem mezowi zeby zrobil a ja was poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wszystko w porządku? mam peosbe niesiaa - czy moglabys mi wyslac pare zdjec ze swojego slubu? bo mnie tu wtedy nie bylo jakwyscie wysylaly a ja ciekawa jestm jak wygladalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zabrali mi drukarke! ze niby cos jej urwalam jak wyciagalam koperte wciagnieta. no no no! ja urwalam, ja? ja to moge co najwyzej komus jaja oberwac za chwile! bylam na zebraniu komisji inwentaryzacyjnej :O zajebiscie sie ciesze, naprawde :O o tak :O:O:O:O dobrze ze za 25 minet koniec robotania bo bym sie juz ganz zdenerwowala, co w moim stanie nie jest wskaane podobno. grrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesia, odpoczywaj zatem i ciesz się niechodzeniem do roboty. Hmmm, może ta ciąża jednak się opłaca...?;) Han, Ty wandalu Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
han- ja nie moge w takim stanie wsiasc do tramwaju jak mi nie sprecyzujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o peemesie mowie! jak sie zdenerwuje, to mi jeszcze bardziej brzuch wywali i zylka w oku peknie juz na pewno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no marcy jakby stało się:o troszkę wczoraj przesadziłam i bolał mnie brzuch dzisiaj już jest lepiej, ale muszę dużo odpoczywać zerknij za parę minut na @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agula---dzieki za zainteresowanie..fizycznie czuje sie dobrze..dzis bylam na kontroli i wszystko na usg jest ok ale i tak musze rozpoczac leczenie i uregulowac te moje cykle i wykluczyc badz potwierdzic zespol fosfolipidowy... dzis sie wreszcie zmobilizowalam i ide na dwie rozmowy w sprawie pracy.. zobaczymy co z tego bedzie.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja Ci powiem lepiej:) wygrałam tą tunikę,a tu przychodzi mail od allegro,że to konto zostało zlikwidowane,bo sprzedawca naruszył zasady regulaminu,a ja kase juz wpłaciłam pozostaje mi tylko wierzyc,ze tunika do mnie przyjdzie bo pan od rowerka dalej milczy,a wyslalam do niego drugiego maila.Co prawda jemu pieniedzy jeszcze nie wysłałam,bo nie podał konta,ale na tej rzeczy szczególnie mi zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki:D! No oczywiscie juz od godziny jestem w domu, ale cóz skoro mąż na kompie siedział:p. Zjadłam frytki a teraz dla złamania smaku kulki Milki-orzechy z jakimis chrupkami, mniam, mniam:). Idę czytac co tam naskrobałyscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jestem w domku :) łebek mnie przestał boleć, jestem wykąpciana, najedzona, a teraz troche musze porobic rzeczy na kompie, wiec bede tutaj zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×