Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

jak on by mial planowac w ten sposob, to my nigdy bysmy dziewczynki nie mieli , musze uzyc tego argumenu nastepnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co wyjdzie jak się będzie i na misjonarza i od tyłu? no bo w sumie to nie wiadomo kiedy akurat uwolni się ten jedyny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Eny podczas płodzenia potomstwa trzeba sie chyba zdecydowac na jedną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o tą zasadę to juz wiadomo dlaczego każdy facet chce syna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj obawiam sie, że u nas chłopoka powiję:p Idę spac babeczki tak w ogóle,;) A gdzie jest Mysza? Czyżby tym razem Robur ją w szafie zaczał przechowywac?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę zaraz, obejrzę koncówkę meczu i zmykam:) ale poprasowałam górę prania:D 🖐️ a mysz chyba u rodziców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wszystko z przymrużeniem oka i ucha:) przy okazji wydalo sie jakie pozycje preferuje wiekszosc panów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, czy ja jednak bede miała najpierw synka? no i wygralismy - normalnie szok. Biedna Portugalia nawet jednej brameczki nie strzeliła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eny przeciez jest 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, poszłam się wykąpać i bramke przeoczyłam a swoją droga to czemu pomaranczku siedzisz i nas czytasz, a się nie udzielasz - ładnie to tak uprawiać podgladactwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześledziwszy nieco z grubsza dyskusję stwierdzam ze grozi mi syn !!!!!!!!!!!!!! I BARDZO DOBRZE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm w sumie to zaczynamy na chłopca kończymy na dziewczynke :P to chyba musimy zamienić bo ja chce chłopca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki;) wczoraj było na chłopca:P kurczę, wiecie co? pisze z domu, od wczoraj dziwnie się czuję, CIĄGLE mi burczy w brzuchu (jeny jak mnie to wkur...) i co chwile ląduje w wc:( myślałam, że przez noc mi przejdzie, ale dziś rano znowu:( zadzwoniłam do pracy i wzięłam wolne, bo jak kurcze sobie inaczej poradzić... ale mam mega wyrzuty sumienia, bo wiem, że gorący okres, masa pracy i takie tam:( ide się położyć, będę zaglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iv to nie zazdroszcze :o moze ci jakos przejdzie, a wzielas sobie cos , jakies tabletki? mi natomiast dzis znowu mrugało rano po obudzeniu w oczach, tzn mialam takie błyski, jakby pulsujące swiatlo, kurcze, czyzby po tych tabletkach hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zabralam sie za ciastka z Sanu, Łakotki o smaku maślanym, całe wieki tego nie jadlam i wiem nawet jak to sie skonczy, pożrę cale pudełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:D! Mika, a może Ciebie kosmity nawiedziły i cos Ci chcą z rana prekazać?:p Albo Marek się czai i Ci latarka po oczach błyska?:p:D! Ivo, nie można tak mysleć!:) Ja w najgoretszym terminie miałam obronę pracy i też przeciez ne przyszłam do pracy;). Człowiek tio jest jednak głupi, zawsze jak chce cos dla siebie kurde zrobić to ma wyrzuty sumienia, a inni jakoś kurde skrupółów nie mją! Kuruj sie tam i rozkoszuj się dniem wolnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam baboki, dziś mąż odwozi kolejna osobe z rodziny i znajomych na lotkisko Kierunke Irlandia...Jak tak dalej pójdzie to zostaniemy sami :( Czy ktoś sie orientuje w sprawach ulg podatkowych? chodiz mi o odpisanie odsetek od kredytu hipotecznego...Cięzki temat z rana no ale może...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie orientuję... Wiecie, tak mi jakoś lepiej w pracy, tzn. jesli chodzi o nastawienie;). Już sie tak nie będę mam nadzieję przejmować;). Jutro jadę na parapetówę do kolezanki z pracy razem z innym tutejszymi pracownikami;). Ma slicznego szczeniaczka:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×