Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

cześć laseczki udało mi się do was zajrzeć :) dziś kolejne przewożenie mebli - ale mi się nie chce :O miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny to mieszkanie wyciągnęło ze mnie cała energie, nie mówiąc już o kasie ale chyba warto, co nie? :) kurcze ale dziś dzien mamy - kciuki trzymac mocno trzeba, podwójnie, a nawet potrójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ja dzis w gotowosci bojowej bo od 14 audit jestem ubrana w nowe ciuchy, komplementy podniosły mnie na duchu jednym słowem nie jest źle nie..... to były 3 słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mnie pewna kochana dziewczynka obudziła mnie smskiem ;) ale nic nie szkodzi, trzeba jużwstać-przecież już prawie 9.oo u mnie pochmurno i deszczowo:( marcy audit :o nie nawidzę....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dupeczki:D siwek mi zamasakrowała skrzynke służbową:O:O musiałam wzywac informatykó:O miałam 539 pustych maili :O:O:O:O niełądnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja od siwka też miałam ponad 400 chyba z waszymy czy ponad 500 myślałam, że to jakiś koniec gmaila czy coś bo nigdy czegoś takiego nie widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek mówiła, że ma jakieś problemy z wysyłaniem:) ja miałam około 100:) to co dupeczki, kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo! Wczoraj byłam se na urlopie, bo byłam u gina i dentysty. Doznania miałam dogłębne :P Chciałam rzecz ze nie mam maila od siwka, prosze o przeslanie na gmaila:) Ivka, kawke właśnie spożywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni ehalo nie halo tak kurwa nie halo że mnie prawa ręka od tego nie halo boli:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosc ze nie mam czasu to jeszcze piszecie jak powalone juz na dobre 8 rzeczy naraz wykionywac to troche juz za duzo jest kurna kto mi znowu dzwoni na faksa!!!! na telefon sie dzwoni a nie na faks!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanulka, to co piszemy, to sobie możesz potem spokojnie przeczytać;) wszak to nie zginie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigro Czigro zjedz ciasteczko i od razu humor sie poprawi albo wyzal sie nam :D tez miałam atak mailowy od Siwka na skrzynkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×