Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

czesc:) szkoda tych polakow szkoda... szurek ladne imiona wybraliscie:) siwek - mojemu szwagrowi 2msce temu urodzila sie natalka:) z imieniem dla chlopca tez mielismy problem - ciezko bylo wybrac jakies ladne, a jak juz nam sie jakies podobalo to juz ktos byl w rodzinie z takim imieniem... aga - pamietaj: na rondzie w prawo, w prawo!:D nati - upominam sie o przepis na ptasie mleczko:) a ja ciagle na dietce, slodyczy nie tykam, wrocilam do kawy po 5 dniach, popijam slim figure (a noz cos pomoze, bo chyba nie zaszkodzi): wynik -1,8 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapeszać, ale pozbierali się troszkę............. żeby to utrzymali i wygrali tego seta..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) mgła masakryczna...nic nie widac a piesi chodza jak chca!! jutro śmigam na urlop 3dniowy...Zamierzam se patrzałki nowe sprawić oraz kurtałke zimowa...chociaż jak popatrze za okno to zimy nie widac.A w zeszłym roku juz był śnieg po kolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula ja cie prosze ty wilka z lasu nie wywoluj i wstrzymaj sie z kurtalka do pierwszych sniegow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie sie wstrzymuje jak moge;)...ale ja nie mam kiedy iść na zakupy :( pracuje od 8-16 potem korki do 18-19, 2 x w tygodniu aerobik....ino bazary mi zostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kibicki;) furka----gratki dla meza🌻 ja tez sie skromnie pochwale ze dzis z rana dostaam super wiadomosc--P dostal podwyzke i to spora:) i dzis przeprowadza rozmowy bo ma sobie wybrac pomocnika:) a ja dzis ide na usg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferbatinn - akurat ciaza to taki czas gdybys nie wiedziala ze chce sie czlowiek fotografowac codziennie bo codziennie widzi sie zmiany i to wspaniale niepowtarzalne, najpiekniejsza chwila w zyciu kobiety....i nawet bez ciazy lubie byc fotografowana (cos w tym zlego?) bo wlasnie tak poznalam mojego meza ktory zmienil moje podejscie i juz nie jestem taka jak kiedys....pozdrawiam cie serdecznie kimkolwiek jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_ka z tym imieniem to cala historia jest, bo my w wadowicach dowiedzielismy sie we wspanialy sposob ze zostaniemy rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek no wlasnie zauwazylam ze mamy podobna wielkosc brzuszkow, ale ja nie wiem ile mam teraz w pasie, musialabym zmierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🌻 u mnie znów mgliście :( siwek----piękne imię wybrałaś:) bedę miała na kafe imienniczkę :) powiem Ci że u mnie w rodzinie są już 2 Natalię, i śmięm powiedzieć że to coraz popularniejsze imię (ja go kiedyś niecierpiałam :) a teraz to ciesze się jak słyszę że jest coraz więcej Natalek :) szurek...mój mężuś też ma imię po papieżu, ale to na cześć tego że polak został wybrany papieżem, jak mój Pawełek się urodził :) Kassia wyślę ci przepisek na maila, najpierw mężusiowi obiad uszykuję i zawiozę go do pracy...będe tu ok 12 :) agula...będe trzymać kciuki o 13....i uwierz w to że na pewno zdasz :) Lunia odezwij się po usg :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati, kciuki za agnieche :) ja o 13.00 to moge ewentualnie kawe wypić ;) lunia 0 odezwij sie po uesgie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno dam znac:) Agniecha------🌻🌻🌻zdasz napewno!!! ja takze trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati mam dzis urwanie glowy w pracy... za 9 min aga bedzie krecic kierownica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomnijmy trzymać kciuków :) zastanawiałyście się już nad prezentami gwiazdkowymi? bo ja już zaczynam powoli myśleć i podpytuje się każdego:) Kasia masz gg to napiszę ci przepis ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati mam gg i sprawdz maila:) tak tak uprawic bedziemy z nati prywate a co:D ciekawe jak aga... cos mi sie wydaje ze juz niedlugo ludzie na podkarpaciu beda drzec o swoje zycie jak na drogi wyjedzie pogromca szos aga:D:D:D pije kawusie, dzis dostalam kopa do roboty, nawet nie wiem kiedy mi czas zlecial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o której Lunia miała mieć USG? coś długo sie tu nie pokazuje ! ja juz po obiadku, pozmywałam już też, czas chyba wypić kawusię :) ciekawe jak tam nasz dzielny kierowca...ciekawa jestem jak jej poszło ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka to nie sentyment do literki M tylko poprostu akurat takie imiona mi się podobają ;) Natalia- to imie mielismy upolowane duzo wczesniej przed moim zajsciem w ciąze....poprostu ktoś kiedys z naszych znajomych zapytał jak bedziemy mieli dziecko to jak mu damy na imie i my razem z mezem jakbysmy sie zmóili powiedzieliśmy razem własnie Natalka :) i chciałam zeby tak juz zostało skoro tacy zgodni byliśmy ;) Lunia ja mam wizyte u gina i usg w czwartek...znów zobacze moją dzidzie...moze juz powie mi na 100% co będzie, chlopiec czy dziewczynka....ehhhh ciesze sie bo kupiłam dziś kobinezon na zime dla mojego maleństwa :) wogóle to ciesze sie z kazdej rzeczy zakupionej dla dzidzi, a dopiero zaczynam wszystko kompletować, bo dziewczyny z forum ciązowego które mają ten sam termin mają juz wozki, lozeczka, nawet pampersy....mi jeszcze do tego daleko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek ja wlasnie sie za to zabralam i w tygodniu przyjedzie lozeczko, posciel....po malu wszystko kompletuje....jak masz fotke pokaz ten kombinezonik, tez bede szukac jakiegos do wozka lunia odezwij sie agniecha ty tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, dziewczyny zdazycie z wyprawka:) ja tez sie denerwowalam ze nic jeszcze nie mam (gdzies w polowie ciazy;) ). czasu jest naprawde sporo - ale mozecie to co mowie puscic mimo uszu bo przeciez wiem ile radosci daje kupowanie spiszkow, kremikow, lozeczka itp:) rozumiem was baardzo dobrze:D zaraz gnam do domu, dzien przepracowany solidnie, kawa zaliczona. slodyczy zero:D choc bylam kuszona delicjami przez kolege ale powiedzialam NIE DZIEKUJE :) aga kurde gdzie wyjechaliscie - do wawy na tym kursie? :P trzymajcie sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek niestety nie mam foty tego kombinezonu, dopiero co go kupiłam ale jak będe miała to prześle ;) lozeczko sobie narazie upatrzyłam, takie które pozniej moze sluzyc jako tapczanik dla juniora: http://www.allegro.pl/item143722773_lozeczko_tapczanik_z_szufl_140x70_klups_w_wa_.html ale jak bedziemy mieli kupowac to pojedziemy sami do wawy, czesto tam bywamy, no i bede mogła \"wymacać\" je osobiście ;) i wybrać kolor. na wozek mysle ze jest jeszcze czas...tak szybko w lutym na spacery nie bede chodzic a gondole narazie bede miała po moim 10 miesięcznym bratanku, fotelik do samochodu tez juz jest odlozony dla mojej dzidzi ❤️ a szafke na ubranka robią własnoręcznie przyszły tatuś i przyszły chrzesny ;) wczoraj zaczeli...ciekawe ile im sie z tym zejdzie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek mi sie tez ten tapczanik podobał ale ze wzgledu na cene wybralismy klups radek II sosna z szuflada i materacem calosc za 254zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×