Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Witajcie Ja tez na nogach, maluchy pospały do 7...więc i ja jestem wyspan :-D Zapowiada sie kolejny piękny i cieplutki dzionek!!! cudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie to nie wiem czy jest ciepło...Bo słonce niestety nie świeci...A na balkonie jeszcze nie byłam...Okaże się jak wyjdę do auta. ale coś mi się wydaje, że za ciepło to nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na razie chyba tez chłodno, ale wygląda na to, że będzie, podobnie jak wczoraj czyli 20 st!!!!!!!!! cudownie!!! :-D Edyta Ty jeszcze nie w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno ale nie ma wiatru więc mozna spokojnie przejść parę metrów i nie zamarznąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jaka tu cisza:) Dziulaa ja pracuje od 9:) A po weekendzie fajnie. Byliśmy na imprezie u znajomych. Potańczyłam....pośmiałam się:) Pogoda u Nas też ładniutka się zrobiła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzę dziewczyny , że zajęte dzisiaj jesteście...Ja mam luzik chwilowo ( miejmy nadzieje ze nie tylko chwilowo:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ze spaceru. Fajniutko na dworze, nie chce sie wracac do domu... Mała usnęła po drodze, korzysta z pogody i śpi na tarasie, ja korzystam z tego, że ona spi i robie obiadek, zaglądajac w międzyczasie do Was... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa zauwążyłaś ze Ola Nas zaniedbuje?!? :) dawno jej tu nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta, mam te same spostrzeżenia...nie było Jej chyba od wyjazdu niewypala... a przeciez miałysmy organizowac casting...:-( Apelujemy więc OLA ODEZWIJ SIĘ, TĘSKNIMY !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ze szczęscia ze wyjechał nadal szaleje:D nie no żartuje...jakiś dziwny humor mam dzisiaj....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściewie nie było dzisiaj Luny, Helga wpadła i zniknęła, Boska bardzo nas już zaniedbała, Żona i De Gie wkrótce się odezwą... jakoś pustawo... Ja też znikam, obowiązek wzywa, muszę biec po synia...oczywiście jeszcze tu wrócę....🖐️ kurcze, chyba ma sie na deszcz...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację Dziulaa.Ale mam nadzieję , ze jeszcze keidys będzie tak że bedziemy wszystkie razem tutaj:) a tymczasem zbieram się powoli do domku...Jeszcze tylko zrobię jedną rzecz i już mnie nie ma:) Poniedziałek w pracy jakoś zleciał na szczęście:D U mnie tez jakas dziwna pogoda się zrobiła...Npo ale cóż zrobic...zima się zbliża wielkimi krokami....niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zmęczona... Zrobiłam dzisiaj chyba sto tysiecy kilometrów na moich krótkich nóżkach... trawnik wykoszony, mam nadzieje, że to było ostatnie koszenie w tym roku... czas teraz na relaks, ale jak sie domyslam z Wami sie nie zrelaksuję, na pewno nikogo tu nie ma...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już po powrocie... Zmęczeni po długiej podróży, ale szczęśliwi, że już u siebie :) Wesele minęło nam szybko, bo Inez wytrzymała tylko do 21:30, więc o 22 byliśmy w domku.. Pogoda była cudna, młopdzi piękni i zestresowani zabawa przednia...Inez dostała od nich pięknego osiołka - maskotkę (określili w zaproszeniu, że za kwiaty dziękują, a jeśli ktoś ma życzenie to możę kupić maskotkę, które przekazali do domu dziecka)... Jak ten czas szybko leci, tylko nieliczne osoby odwiedziliśmy... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.... pojechałabym na jekiś weselicho!!! może ktoś mnie weźmie ze sobą? u mnie brak tego typu imprez...Młodziez musi dorosnąć, przepaść wiekowa w rodzinie...niestety :-( starsi pożeniani, młodzi jeszcze za młodzi, średnich , w wieku odpowiednim brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja już na nogach, Inez urządziła pobudkę przed 7, zaraz zrobię sobie kawę i pomyślę... P. S. Lubicie rozmawiać o seksie ? To z serii ciekawskich pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje że już jestem :D Z kawką oczywiście:) co do Twojego pytania Kasiu to zależy z kim miałabym takie rozmowy prowadzić ale generalnie tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 …. od wczoraj jakaś chorutka jestem 😭 mam gorączkę i boli mnie gardziołko :( ratunku!!! a jak tu wytrzymac w pracy szoook ! prosze o kosz witaminek moze mi pomogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Luna nie daj się...mnie wczoraj też bolało garlo...łyknęłam jakieś tabletki i dzisiaj jest lepiej (narazie).Za oknem szaro i buro...słonko się przebić nie może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×