Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Wiesz co dziulaa nie wiem:) Ale dzisiaj mój tata wraca z trasy...A z racji tego ze to On wszystkim naprawia auto to mi podpowie:)Dobrze że kogoś takiego mam....Przynajmniej nie musze wydawać pieniędzy na mechaników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takkk jasne że mam fajnych kolegów!!!:D może by Nam potańczyli na rurce albo coś:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się ;) ….. ratunku -2 z rana….. a ja zapomniałam zabrać kwiaty z balkonu 😭 pewnie odleciały już do nieba :( a takie ładne były :( dula niech faceci wyginają śmiało ciało.... na rurce hihihi dziulaa hej Żona informatyka haj DeGie hejka Trzymajcie się cieplutko 🌻 zmykam dogadzać szefowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie pzregladam peiski na necie:) Całe życie nie miałam żadnego zwierzaka...Tylko rybki:D I chciałabym, yorka....Takie ąłdniutkie są ...tylko słyszałam ze głośne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, głośne, głośne...Cała okolica będzie słyszała, że masz yorka, i o to cchodzi! niestety Ty też to będziesz słyszała... Kup sobie kota, nie trzeba chodzi o świcie na spacerki...i nie szczeka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tyle że nie wyobrażam sobie zeby mi kot po meblach chodził...np w kuchni...brrr....Nie kot odpada...ale jak widze opinie na temat yorka to chba jednak nie nadaje się do tego zeby mieć psa:) wszyscy mi yorka odradzaja a on taki sliczniutki jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym mieć jakieś zwierzątko:) A może króliczek miniaturka?:) On jest chyba bardziej neutralny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Dziulaa wiem.Tyle że ja chce mieć zwierzaka....A juz tym bardziej jak się wyprowadze:) Jedynem warunkiem jest to ze nie moze być duży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula śliczniutki i można mu kokardki wiązać :) dziulaa hahahahahahah na pewno nie da chyba, ż więcej pracy dołoży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno szynszyle są o.k. To opinia kogoś kto ma szynszyla a miał królika, te śmierdzą....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny sama nie wiem:) ale bardzo bym chciała....i chyba pojade do sklepu zoologicznego po pracy poogladać sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwoje dzieci, zwierzaka nie chcę...to jeszcze WIĘKSZY obowiązek niz maluchy...do mnie przemawia argument, że nie będzie co ze zwierzakiem zrobić w razie wyjazdu np. w delegację :-D, no i te kupy w ogrodzie, i zapach...beee, brudna podłoga, sierść... Rybki są o.k. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateeee
Witam! ja mam pieska...ze schroniska. Jest cudowny i nie ma nic lepszego niz pies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna ja bym wolała coś do przytulenia...a rybek nie da się przytulać:) Wyczytałam że kroliki żyją nawet do 12 lat...Nie wiedziaąłm ze tak długo...fajnie:) No i się napaliłam na zwierzaka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula wole rybki, a przytulam się do małża :) a jak go nie ma to do mojej pluszowej orki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no i sama nie wiem:) muszę się nad tym poważnie zastanowic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy króliki: Rudą i Kropka. Cudne zwierzaki, ale musiały zostaćpod Częstochową. Ruda była zamykana tylko na noc. Raz Kasia przez nią płakała, ale wiele było szczęśliwych chwil razem. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, nie podejmuj decyzji dzisiaj pod wpływem chwili...możesz jej żałować jutro kiedy już będziesz miała sie do kogo przytulić...:-) Jedz do Miśka i się przytul na zapas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ze spaceru nici...Mała ma gorączkę, siedzimy w domu i czekamy co dalej...Mam nadzieję, że nowe zęby a nie grypa...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja padamna twarz usypiam 2 godziny dziecko,a o9no jak widzidzi łóżeczko to jeden wielki ryk..Poddaje się i sama idę spać :( Trzymam kciuki, zeby to były zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×