Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Gość dule
Ale mi się pracy dzisiaj zebrało niespodziwanie:) Na szczęście zaraz do domku zmykam...A popołudniu skocze chyba na zakupy...Muszę się rozejrzeć za jakimś płaszczykiem:) Przy okazji pooglądam króliki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego źle swój nick wpisałam:) to wyżej to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak siedzę tu do 18, wszystko już zrobione więc siedzę i czekam na koniec (pracy) ;) A ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam obiad...wzięłam szybki prysznic i zaniedlugo zbieram się na zakupy...Płaszczyk ładny mi potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaszczyk kupiony, Dula? A może chociaż królika na płaszczyk kupiłaś...? :-D odezwij się bom ciekawa! Mała gorączkuje, ja nadal mam nadzieję , że to ząbki... Zobaczymy co będzie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.Zasiadłam do kawki:) Płaszczyka nie kupilam...chyba troche za nim pojeżdże:) A królika nie kupie....Podjęłam decyzje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zbieram się do pracy:) Tzreba zatankować samochód:) bede okolo 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki Ja wreszcie wolna... nie na długo, niestety. Muszę nadrobić papierkowe zaległości :-( będę oczywiście do Was zaglądać, jakby innaczej :-) Pusto tu bez Małżeństwa.. od świtu siedzą sobie w pociągu.... Dula...brawo! ciekawa jestem co sie stało, żę zmieniłaś zdanie? Płaszczyk i mi by się przydał...W sobotę po zajęciach pobiegam po sklepach , może tam coś trafię... Na pewno coś trafię, w końcu to STOLICA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś idę kupić gofrownicę i radio do kuchni, niestety na większe zakupy muszę poczkać do wypłaty buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki ;) dziulaa Dula szampanówki szykować, rozlewam szampana urodzinowego :D no i znowu jestem starsza o rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNA !!! 🌻 🌻 🌻 🌻 😘 😘 😘 😍 NAJLEPSZE ŻYCZENIA...NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WSZYSTKIE TWOJE MARZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Luna......Powodzenia w życiu zawodowym i osobistym🌻 STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodze do samochodu...patrze a tu lusterko jakoś nienaturalnie wisi....chyba ktoś urwał...trzyma się na gumie tylko....brr....ta nasza Polska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna a które to urodziny jeśli mogę tak dysktretnie i po cichutku(tak, zeby nikt nie słyszał) spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga_ 31 tylko ciiiiii aby nikt nie słyszał i nie widział :P dziulaa pewnie, że będzie i to nawet piętrowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna a jak wspominasz trzydzieste urodziny...? Ja od tych 30 nie lubię dnia moich urodzin...Jakoś tak staro sie czuję...Należę teraz do tych po trzydziestce...:-( Ja chcę byc nastolatką!!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa były minęły tak jak każde inne no może tylko 18 – ste były wyjątkowe :D i jestem mądrzejsza a na pewno nie stara :P helga_ bardzooo proszę ;) ogromny kawał wylądował na Twoim talerzyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×