Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

W ogóle nie lubię rosołu, to dla mnie taka tłusta (nawet ta chuda:P) woda bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was po dłuuugiej przerwie, wybaczcie, ale nie mam czasu czytać zaległości :( co u Was słychać, bo ja siedzę w domu z dzieckiem z i jego anginą :( mam już dość, na dwór nie można wyjść, w domu nudy, mały marudzi, a niewypał jeszcze nie wyjechał koniec narzekania, zaczynam mysleć pozytywnie a oto wiadomość szyfrowana od Antka: ,,mmmmmjkiuhjhjn,k,hgefffcdxfn,fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, ale to takie okropne, bo nie dość że się jest chorym to na domiar złego takie rzeczy trzeba jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemamnika hejka, a Antoś niech tam spacje wstawia czasami :P I niech zdrowieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona inforamtyka
Dziulaa poszła spać ? To niedopuszczalne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Helga poszła spać... Ola, należą Ci się porządne klapsy!!! Tak nas zaniedbać. Martwiłyśmy się o Ciebie!!! No, grunt, że wróciłaś...Więc witaj i już nie znikaj...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Ola...wreszcie się pojawiłas....super ze jestes:) No dziulaa chyba odsypia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu u Was dzisiaj gwarno, a De Gie jaki rozgadany.... Rosół bym zjadła, ale robic nie lubię, tak długo się czeka... co znaczy \"chudy\", nie ma w nim mięsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam pomysłu na obiad, szukam natchnienia w ksiązkach kucharskich i nic... :-( jestem dzisiaj zupełnie niezorganizowana...jak w każdy poniedziałek...:-( Obecność Oli przypomniała mi o tej fantastycznej zapiekance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie gotuję :D Antoś ma co jeść, sobie też coś wyskrobię, a niewypał niech chodzi głodny, albo szuka innej głupiej będę podła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, masz rację, niech chodzi głodny...tak trzymać!!! :-D nie wiem czy wiesz, że Zakochana w nim to teraz Dula.....? Pisz szybko Ola gdzie byłaś jak Cię nie było. Grałaś w karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego bo chyba pichcicie coś tam, hmm... No to zwlekam swoje zwłoki z biurka i przenosze je w busa a potem do łóżka do domciu papappapapa miłego eee no rozmawiania o jedzonku mniam 😴💤😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziulaa bo zapomniałam sobie o tym ze zmieniłam nicka i ola moze o tym nie wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga 🖐️, milego spania...zazdroszczę Ci, przede mną gotowanie, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ale się tutaj cichutko zrobiło. Ja zaniedługo do odmku...wreszcie...jakoś ten parszywy poniedziałek zleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam cały czas w domu, ale miałam taki młyn, że nie było kiedy się po tyłku podapać :( i depresja zaczyna mnie znów dopadać więc brakowało mi weny twórczej nawet na jedno zdanie ale.... jeszcze 4 dni dam radę ogłoszenie: szukam męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×