Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Do północy, mamma mia...musisz się temu lepiej przyjżeć...:-D I tak będzie co piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się wybieracie? Jakąś mam kiepską pamięc...Coś było o weselu, ale nie pamiętam w jakim mieście... Oj , ale bym sobie potańczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się wydawało.... Nie gniewaj się Kasiu, ale nie dam rady już z Tobą dłużej czekać na Damiana...oczy mi się zamykają...Chyba muszę drzemać w dzień by miec siły wieczorem na pogaduchy...? W każdym razie żegnam się i życzę dobrej nocki...Wpadnę jutro na maślaną bułeczkę...🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zapracowane albo śpią;) Witam Meża:) Ja wczoraj jak usnęłam o 22:00 to wstałam dzisiaj o 7:30!! ło matko spie jak male dziecko...tyle godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,że ciuchutko tutaj dzisiejszego poranka. Ja zbieram się do pracy, już zastanawiam się do kogo wyskoczyć na kawkę z racji teog że dzisiaj kończe o 11;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niewypał za równo pół godziny powinien wylądować w Alicante, co prawda nie widziałam jak wsiada do samolotu, ale jestem pełna nadziei że wszystko poszło jak powinno (nie zaspał, samochód się nie popsuł, lotu nie odwołali) no więc dziś pijemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula, zapraszam do siebie :D idę się doprowadzić do porządku, wypić kawę, nakarmić dziecko chyba niewiele się zmieni w moim życiu pod kątem organizacyjnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemamnika, łączę się z Tobą w tej wielkiej radości...Pijemy, nie ma co...Troszkę na ten lot z Tobą czekałyśmy więc chyba się należy?! Tylko nie płaćz po ukochanym...:-D Witam wszystkich...Jak to sie stało, że to nie Żona była dzisiaj pierwsza? Nie chcę być monotematyczna, ale....boli mnie głowa. Cholera to już trzeci dzień...kolejny powód by się nawalić, to ponoć porządnie znieczula!!! Zapomniałabym zapytać jak chory Antoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jesteśmy z Toba...no i oczywiście pijemy:) Dziulaa mnie wczoraj też coś popołudniu zaczęło łapać...taka słaba byłam że wstać z lóżka nie mogłam....kichanie , ból gardła....Po zażyciu jakiś tabletek dzisiaj już jest lepiej...No i głowa mnie nie boli ale chyba zacznie bo jak za długo pośpei to potem mnie głowa boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś już ok byliśmy wczoraj u lekarza, ma brać antybiotyk do jutra, żeby nie przerywać kuracji, ale w poniedziałek już do żłobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera dziewczyny nawet nie wiecie jakbym się chciała z Wami spotkać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe 1, bo mąż w domu, trzeba było się poprzytulać na zapas, bo wróci ok 2 nad ranem...WIĘC PIJEMY DZIŚ !!! Wytłumaczę Inez, że nie wolno się budzić, bo mama będzie zajęta...A Damian jak wróci to już będzie za późno na morały...Cholera, mam tylko trochę martini, likier cytrynowy, pół ciemnego piwa i wódka...ale będzie mieszanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie stoi na przeszkodzie, Dula...Musimy jednak sie pospieszyć, idzie zima...a wtedy na wschodzie zaspy po pas...nie ma jak wyjść z domu...:-D A jak zajęcia, na których nie byłaś (ciciciiiiiii)...fajne? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj trzynasty....na dodatek piatek:D dla mnie tzrynastka jest raczej szczęśliwa...za równe 4 miesiące będziemy piły z okazji moich urodzin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajęcia są dopiero od 11;D a ja od 11 bede w domku albo gdzie sna kawce...narazie do 10:30 jestem w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiada się ciekawy wieczór...Jesteśmy umówione...Muszę uzupełnić arsenał...Ja nie mieszam, ale pół litra martini z okazji wyjazdu niewypała to chyba za mało....mam rację Ola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam przekonana , że miałaś zajęcia wczoraj...oj gapa ze mnie, Dula... Dlaczego nie idziesz, może będzie lepiej jak na jodze Helgi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to tylko wykład...z takim gościem co nie moge na niego patzreć:D chyba nikt z mojej grupy nie będzie na tym wkładzie. A jutro od 8 do 18:15 buuu niedziela od 8-15 jejku jak mi się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są studia uzupełniające? nie pamiętam... Rzeczywiście sporo tych zajęć, ja mam na razie mało, od czwartego zjazdu dojdzie seminarium, będzie więcej, ale i tak nie tyle co u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemamnika, ABSOLUTNIE NIE CHCEMY CIĘ UŚMIERCIĆ!!!! Wypijesz lampkę, ja dopije resztę, poświęcę się trudno...:-D Dla sprawy warto.... Zaraz lądowanie...Trochę mu zazdroszczę zakładając, że słusznie podejrzewam, że ląduje w Hiszpanii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studia magisterskie 2 letnie. A seminarium mam już w sobotę....3,5 h !!! Matko dopiero 3 miesiace temu się obroniłam (licencjat) a tu znowu seminarium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×