Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
jeszcze mam jedno pytanko. bo ja sobie wymyslilam ze rano bede nakladac duac a wieczorem isotrexin. tylko na ulotce duacu jest napisane ze nie nalezy stosowac na duac pochodnych witaminy A a retinoidy chyba sa pochodnymi witaminy A. isotrexin jest retinoidem. i co ja mam robic? dermatolog wie ze uzywam isotrexinu ale nic nie mowil ze nie moge na przemian z duacem tego stosowac. moze jak zmyje isotrexin i naloze duac to one nie wejda w zadne reakcje. chyba bede musiala na wlasnej skorze przetestowac. jak bedzie sie dziac cos niepowolanego to najwyzej jeden z lekow odstawie i bede stosowac po wykozystaniu tego drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
u mnie tradzik nie był jakos baaardzo nasilony ale ostatnio było coraz gorzej syfy na czole brodzie nosie i wkoło.... uzywam duacu 8 dzien i jestem naprawde zadowolona chyba jeszcze nie miałam leku ktory by tak szybko i skutecznie działal uzywam go punktowo bo gdy miałam na całej twarzy zrobił mi sie efekt skorupki.... narazie jest super oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
mika zycze ci tego. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
wydałam juz tyle pieniedzy na kosmetyki m.in podkłady lepszych firm ze juz nie mam do tego siły:( im drozszy podklad tym gorszy w ogole nie kryje tych wszystkich syfów!! i tylko sie wszystko rozprzestrzenia po calej buzi:( a co myslicie o podkładach z firmy 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona 20 po tym co powiem ktos moze mnie posadzic o jakies poglady ze sredniowiecza. ale trudno naraze sie na to. uwazam(z reszta jest to rowniez zdanie dermatologa ktory w swoim zawodzie pracuje wiecej niz 40 lat), ze nie powinnas uzywac pudrow. albo przynajmniej je ogranicz. zainwestuj w masci ktore ogranicza twoj tradzik. ja tez mam tego duzo na twarzy ale staram sie nie nakladac make-up kiedy nie jest to konieczne. i jesli chodzi o antybiotyki to bym sie skusila. jakie tabletki bralas na swoj tradzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
nie chce brac zadnych tabletek mam przyklad swojej kolezanki po kuracji tabletkami wylądowała w szpitalu i leczy żoładek do dzisiaj. a bez pudru nie umiem zyc gdybym wyszła z domu bez to ludzie by pouciekali a tym bardziej jak jade do pracy musze miec podkład i puder. Ale rzeczywiscie zmienie ten tani podkład z lovely bo ta firma nie jest za dobra tylko wszystko pogarsza spróbuje teraz cos z 20 bo na drozsze kosmetyki nie mam pieniedzy zreszta juz je uzywałam i dalej było to samo:( teraz biore cynk w tabletkach dzisiaj pierwszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona 20 jezeli masz naprawde powazne problemy to cynk Ci na bank nie pomoze. i troche mnie to dziwi ze sugerujesz sie przykladem kolezanki. moze ona miala juz jakies wady zoladka czy cos... z reszta wiele osob bralo tabletki i bylo dobrze. na przyklad ja. no ale ja Ci oczywiscie nic nie nazucam bo to Twoja skora. pozostaje mi tylko zyczyc Ci szybkiego wyzdrowienia. masz juz 20 lat wiec chyba nie powinno sie to ciagnac w nieskonczonosc. chociaz moja siostra ma 24 i nadal ma krosty. nie tyle co wczesniej no ale ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
ale nie biore samego cynku i na tym koniec przestrzegam diety chociaz juz sama nie wiem czy to ma jakis wpływ. teraz uzywam dalej brevoxyl i clindacne ale efektów nie ma:( a co myslisice o podkładzie maybelline fresh matte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
Wyrazanie opinie na przykladzie jednej osoby, ktora miala problemy po tabletkach jest krzywdzace i nieobiektywne. Zeby brac leki nie tylko hormonalne, antybiotyki na tradzik, ale wszystkie leki, trzeba miec do nich odpowiednie podejscie i co najwazniejsze kompetentnego lekarza, ktory przeprowadza odpowiednie badania i wyciaga prawidlowe wnioski. Trzeba sie stosowac do jego zalecen i wszystko bedzie dobrze. Medycyna naturalna juz dawno odeszla w pole, a wszystkie lekarstwa maja skutki uboczne, jedne wieksze, jedne mniejsze, ale wszystkie stosowane pod okiem specjalisty, sa bezpieczne, bo inaczej by ich nie sprzedawano. Ludzie truja sie codziennie aspiryna, peralgina i innymi lekami. Jakby tradzik dalo sie leczyc tylko kremami i smarowidlami, to ludzie byliby szczesliwszy, niestety rzeczywistosc nie jest tak rozowa. Pozdrawiam i zycze podejscia z wiekszym dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
A i zapomnialem. Moim zdaniem absolutnie nie powinnas uzywac jednoczesnie Isotrexinu i Duacu. Z tego co wiem, to na ulotce jest napisane, ze Duac powinno sie stosowac na noc. Oba te srodki maja silne dzialanie wysuszajace i w momencie gdy uzywasz ich obu, narazasz skore na wieksze wysuszenie, co moze doprowadzic do pogorszenia jego stanu. Gdy dolozysz do tego jeszcze kosmetyki, ktore tez nie wplywaja najlepiej, na poprawe, to moze byc juz tylko gorzej. Nastepnym razem jak nie jestes czegos pewna, to pytaj dermatologa, za cos pieniadze bierze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
co myslicie o podkladzie maybelline fresh matte?? plis odpiszcie po zamierzem go jutro kupic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ona 20 powiem prosto, wolisz wygladac zle przez 2 miesiace bez pudru czy 2 lata z pudrem? Decyzja nalezy do Ciebie, a to ze ludzie beda uciekac oznacza tyle ze poprostu bylas dla nich ladna lalka a nie osoba godna uwagi i głebszego poznania. Tylko zyskujesz - krotsze leczenie plus dowiesz sie dla kogo naprawde sie liczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
PS. A te twoje cuda z pudrem tez nie sa za madre; nie sadzisz ze skora powina sie przyzwyczaic do jednego rodzaju pudru a nie odrazu zmieniac jak masz chwilowy wysyp? Nic tylko sobie szkodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
słuchaj ja uzywam jednego podkładu 2 lata!!!wiec moze przyczyna rozprzestrzeniania sie tradziku po całej twarzy lezy w zle dobranym podkładzie ktory przyczynia sie do kolejnego wysypu!! dltego zmienie wkoncu ten podklad na lepszy moze mayballine ale na pewno nie przestane uzywam wyobrazasz sobie dziewczyne cała w pryszczach w pracy?gdyby nie puder to nie dostałabym pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
W takim razie z pudrem przepraszam, na usprawiedliwienie ma tylko tyle ze wnioskowalem z Twoich wypowiedzi. A wracajac do pracy to sadzilem ze to czy sie dana prace dostanie czy nie zalezy od wyksztalcenia i wlasnych umiejetnosci a nie wygladu no ale cóż tak tez mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
wiesz czasami wyksztalcenie nie pomoze jak wyglada sie jak potwór!! czyli tak jak ja z tym tradzikiem!!!nie wyobrazam sobie pójsc do pracy z taką buzia! ludzie by pouciekali. Strasznie ale prawdziwe.. juz duzo przezyłam z tym tradzikiem straciłam nawet chłopaka przez to g...:( takze mam tego serdecznie dosyc ale jak czytam te wasze wypowiedzi to mam wrazenie ze jestem jakas inna dziwna bo mam prawdziwy tradzik który z dnia na dzien sie powieksza a wy kilka syfków i panika..chciałabym miec kilka syfków nawet o tym marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Troche checi i wszystko da sie osiagnac, nawet znalezdzc odpowiednia prace. A co do chlopaka to powinnas chyba sie cieszyc, szybciej sie przekonalas ze widzial w Tobie tylko ladna laleczke wolała bys zeby cie rzucil w wieku 30 kilku lat dla mlodszej i ładniejszej? Raczej nie. Wiec nie masz nad czym ubolewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
moze masz racje lepiej jak odszedł szybciej niz pózniej cale zycie miałabym przez to cierpiec:( chociaz wcale nie jest łatwo patrzec jak jest z inna o wiele ładniejsza i z normalna twarza:( a ja.. ze mna coraz gorzej pozostało sie tylko załamac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Pocieszaj sie tak dalej to napewno sie zalamiesz i pamietaj ładniejsza nie oznacza lepsza, a nawet bywa ze piekna = pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
a ty jak z twoja twarza?leczysz czyms?czy juz po wszystim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
efekt rzeczywiscie swietny. Musisz byc szczesliwy ze tak wygladasz...:( ja tez spróbuje jeszcze ten duac ale jak juz to nie pomoze chociaz troche to koncze z tym wszystkim i poprostu bede tak zyła:(smutne ale prawdziwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam szczerze że dla mnie jest przerażające to co tu pieszecie o pudrach i podkładach!! na litośc boską, używam stale teraz podkładuz loreala i nie przybyło mi nic! wręcz przeciwnie, ten podkład wyrównuje nawilżenie mojej skóry i nie nakładam już zadnego kremu nawilżającego. nie zapycha mnie a przynajmniej nie widać że mam trądzik, choć nie ma efektu maski, nie wyobrażam sobie, że mogłabym zrezygnować z podkładu i straszyć ludzi bliznami i plamami jakie mi zostały. poza tym w podkładzie mam filtry UVA i UVB więc chronią mnie przed słoneczkiem. dziewczyny idźcie po naprawde dobry podkład ani maybelline, ani lovely ani 20 to nie są dobre podkłady.. to są tanie drogeryjne zapychacze. zainwestujcie w siebie, ablo straszcie ludzi syfami. ja miałam okropny trądzik a nie zrezygnowałam z podkładu a moja twarz z nia na dzień wygląda lepiej, dzisiaj lekarka mi powiedziała, że wisdzi ogromną poprawę i jeszcze tylko miesiąc tetralysalu i będziemy mogły się żegnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Fakt jest duzo lepiej niz bylo ale blizny juz mi pozostana na zawsze co tu dozo mowic nie piescilem sie z pryszczami to teraz mam. A wy kobiety tylko o wygladzie. Ja osobiscie wole byc doceniany za to co robie i jaki jestem niz za wyglad ale skoro wy myslicie inaczej to wasza sprawa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn kobiety tak mają ... a wszystko przez facetów :0 bo to dla Was chcemy dobrze wyglądac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Wiesz czasem mysle ze jest jednak calkiem inaczej, badz co badz nie tylko mezczyzni odtracaja za wyglad; kobiety też sa w tym calkiem niezle. Jednak nie mam zamiaru walczyc z utartymi schematami oraz faktami meżczyzni to wzrokowcy ale to nasza wina. Widac elolucja wiedziala lepiej czego nam potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
Co do podkladu. To wiadomo, ze nie jest on glowna przyczyna powstawania tradziku, ale jezeli ktos (jak kolezanka wyzej) chce uzywac 2 wysuszajacych masci z antybiotykiem i do tego dorzucic jeszcze puder, czy podklad, to napewno jej to nie pomoze. Jak juz pisalem, w nadmiarze nawet witamina C moze zabic. Podklady moze i nawilzaja, maja filtry itp. zawsze uwazalem, ze jak cos ma wszystko, to jest do niczego :) i nie uwierze, ze podklad nawilza rownie dobrze jak np: porzadny krem Cleanance za 60 zlotych, czy inny z wyzszej polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
Bravia jak dla ciebie firma maybelline jest tania i zapycha to ty chyba uzywasz kosmetykaów za 200 zl mnie niestety na to nie stac!! a 30zł na maybelline to i tak duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety firma maybelline należy pod koncern loreala i jest to tylko linia tańszych kosmetyków dla młodych dziewczyn. wystarczy pójść krok wyżej, ja używam podkładu za 40 zł ale z wyższej klasy kosmetyków przez co jego działanie jest znacznie lepsze. i niestety co do nawilżenia również sięnie mogę zgodzić, bo nie mam ani jednej suchej skórki a cera przestała mi się przetłuszczać w newralgicznych punktach. możecie sobie to traktować jak chcecie, ja tu na tym topicuu chciałam pomagać ludziom którzy mają takie problemy jak ja, poradziłam co się na mnie sprawdziło, co mi pomogło, no ale Wy przecież wiecie lepiej jaki krem za 60 zł jest lepszym nawilżaczem...(choć nie jest), jaki podkład jest gorszy a jaki lepszy..(choć zajmuję sie tą dziedzinąod lat i poznałam na wskroś rynek kosmetyczny).. a może czasem spróbujcie pójść za radą a nie wykłócajcie się. aha i jeszcze jedna dziewczyna pytała wcześniej czy retinol jest pochodną witaminy A, to do jej świadomości: retinol to czysta witamina A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×