Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Dan91
jak sie wylecze z tego cholerstwa to tez z tad odejde.. nie dlatego ze nie bede chcial innym pomagac :P ale dlatego ze bede chcial zapomniec o tym :) moze raz na jakis czas napisze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja i tak uwazam, ze optymista :D ja juz i troche walcze z tradzikiem...i trache tu siedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
kurde.. ale bylo by mi ciezko gdyby nie te forum i wy :) bo wiadomo ze moge isc porozmawiac z mama o tym, z przyjacielem a kto lepiej zrozumie mnie niz wy.. :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
blondyn mozesz rozwinac swoja mysl "jakos leci" ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest stopniowa poprawa, coraz mniej tego na twarzy od czasu do czasu tylko cos rosnie. Wczoraj bylem w pubie i dzisiaj zauwazylem ze jakies 2 osobniki przebijaja sie do ludzi :). Jednak wydaje mi sie ze to przez alkohol i dym papierosowy. Obecnie dziennie biore po 40 mg, ta ciekla parafina ktora mi przepisala na usta to jakies nieporozumienie - mi wcale nie pomaga, bym byl slony powiedziec ze wrecz bardziej wysusza usta. Wrocilem do natłuszczajacego kremu bambino i jest ok. Tak to jeszcze teraz mi sie pojawily plamki an ramionach ale za jakies 2 dni mysle ze znikna. Innych skutkow ubocznych narazie brak. Mam nadzieje ze za jakies 2-3 miesiace bede juz na ostatnim etapie leczenia, jadnak znajac moje szczescie cos sie spierdoli zeby nie bylo za pieknie :). Wyniki krwi mam dobre, cholesterol tylko troszeczke podskoczyl jednak jest ok, bo wczesniej mialem za niski. No i to na tyle. Sorki za błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
u mnie twarzy oprocz szyi to tylko dwa maciupenkie wyschle juz pryszcze.. jest tak slicznie i deliatknie tylko przebarwienia :((( ale schodza schodza.. a i jeszcze 2 zaskorniki ale jeden coraz mniejszy juz na wykonczeniu a drugi wczoraj wszedl i tez juz znikac bedzie.. wyniki tez mialem dobre i w srode mam wizyte :) ja koncze kuracje dokladnie 23 lipca :) blondyn nic sie nie spieprzy nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akceptowalny poziom na wynikach to byl od 4.1 do 5.9. Przed leczniem mialem 2.1, obecnie mam 4.6 :). I szczerze mowiac z checia ym sie zamienil bo to wszystko dzieki kiepskiemu talentowi kucharskiem mojej mamuci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja sie nie martwie, jednak moja cierpliwosc ma granice a jestem bradzo cierpliwy :). Lecze to do wrzesnia 2006, a mam to juz duzo dluzej. Martwilem sie na poczatku teraz brzydko mowiac juz mnie to wkurwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha_18
Fajnie 6-8mc...;/..ech;/...najgorsze jest w tym ze leczyłam sie już differinem przez jakies 6mc i wszystko wrocilo znowu jeszcze gorzej...wytrzymam te kilka mc ale jak te świństwo znów wroci to juz nie wiem co zrobie...;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
heh ja sie lecze od 1 klasy gimnazjum a jestem w klasie liceum :P.. jesli mi wroci to po roaccutane to ze soba skoncze i wie o tym juz kazdy w moim otoczeniu :P poprostu nie dam wygrac temu swinstwu.. zreszta jesli mam wydac 3tysiace w bloto eh.. 3 lata juz minely.. :( taka piekna skore mialem.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczucha... 6-8 miesiacy to maksymalny czas jaki ma sens stosowac duac, to nie czas po jakim zaczyna dzialac :) efekty powinno byc widac po 4-6 tygodniach mniej wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha_18
masakraa...jutro szkoła a mnie tak wysypało mam je wszedzie małe czerwone pryszcze;/;/;/!!!....buuu;/....jakos przetrzymam te 3dni do środy;]...a potem swięta i mam nadzieje ze minie wiekszośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha_18
Ja sie lecze od 3klasy gimnazjum bo wczesniej myslalam ze to wszystko minie....jestem w 2klasie technikum;)...i dalej sie lecze...chociaz czasem były momenty kiedy przestawałam chodzic do lekarza bo uważałam ze nie ma to sensu;/....ale teraz rozumiem ze bez leczenia nic mi nie pomoże;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
dokladnie bez leczenia.. no poprostu trzeba... (kto wymyslil te cholerne choroby :P) ponoc kazdy w organizmie ma komorki raka zeby nie mogl zyc dluzej niz tam sto iles lat.. w pewnym momencie sie same uaktywniaja.. taka obrona natury :P ale to tak na marginiesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha_18
Najgorsze jest dla mnie to ze ten trądzik siada mi na psychike...;((...az sie zyc nie chce i mialam takie momenty kiedy całkowicie nie wychodzilam z domu a jesli juz wychodziłam to tylko jak było ciemno wtedy nikt nie widzial moich pryszczy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
heh.. wiesz ze tak ma chyba kazdy tutaj na forum? czasami czuje sie jak idota :| np teraz.. przed wyjsciem patrze do lusterka i mowie sobie "nie no gicik jest" ale co z tego.. dopoki nie bede mial cery jak przed tradzikiem to nie odzyskam pewnosci siebie jaka mialem kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha_18
Zapewne każdy ma doła przez ten trądzik...;/..Pamietam te czasy kiedy mialam jakiegos pryszczyka na twarzy i sie z niego cieszyłam bo wiedzielam ze dojzewam ale gdybym tylko wiedziala ze z takiego małego wyjdzie az tyle...;/...żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja kiedys w 1 klasie gim powiedzialem do mamy "a tam nie bede tego smarowal samo weszlo samo zejdzie" ale tylko tak mowilem bo to leczylem.. :) niestety samo nie zeszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha_18
Gdybym tylko mogla cofnąc czas heh;)byłoby fajnie;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha_18
Jejku ja sie już modle zeby mi troszke do jutrzejszego rana zeszło...posmarowałam sobie własnie twarzyczke Duac..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy jestesmi o cos bogatsi :). Co do dolkow to faktycznie bylo i czasem andal jest z tym ciezko najgozej bylo jak mialem w tym cala twarz-ten wzrok ludzi oj mialem ochote pozabijac ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
to co bys zrobila? :P ja bym np rozdrapal twarz do skory wlasciwej i bym podpalil troche gruczolow lojowych :P a tak serio to nie wiem.. mysle ze nie da sie tego uniknac.. moze odrazu bym roaccutane wzial... na wlasna reke bo wiem o tym leku wszystko co powinienem i o leczeniu.. albo bym poszedl do lekarza ktory by mnie poprowadzil na wlasne zyczenie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na cuda nie licz i pamietaj ze z perspektywy czasu lepszy jest bialy syf niz czerwona plama :). Im rece dalej od twarzy tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
blondyn dokladnie.. jak ktos teraz sie patrzy na mnie i na chwile oczy jego zjedzaja na policzek czy czolo.. to tak sie wkurzam i ostatnio do mamy "gdzie sie patrzysz" :P "patrz w oczy jak mowisz" hheh.. nie no kompleksy robia swoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha_18
Nom...nie nawidze jak sie inni patrza na to co masz na twarzy;/...nie wiedza jakie to jest okropne te leczenie i ciągłe martwienie sie zeby nic nie wyskoczyło...niech Tym co sie smieja lub {patrza} wyszło 2x więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam cos powiem. szukalam roznych cudow w aptekach na problemy ze skora (bralam hormony: Diane35 a pozniej inne... i rozne masci itp...) a teraz? hmm... stosuje jedynie krem i czasem zel punktowy ale... naprawde punktowo. ten krem to soraya care & control antybakteryjny zablizniajacy. opakowanie kosztuje 18 zl i starcza mi na miesiac. nowe wykwity szybko znikaja a stare blizny poprostu znikaja!! naprawde jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz u ciebie to jeszcze nie ma tak zle, mnie sie ludzie pytali co mi sie stalo :). No ale teraz to o niebo lepiej niz bylo na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
blondyn jestes pewien? :P jak mnie pierwszy raz wysypalo 2 lata temu w wakacje to z domu nie wylazilem..caly policzek w pryszach kurna.. jak sobie przypomne.. wyszedlem wyrzucic smieci a koledzy do mnie "siemka Dan..co tam?" i po chwili pytanie zabojcze "co Ci sie stalo w policzek?" ja .... sznur ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamaica988 to mialas szczescie, na mnie takie cos osobiscie nie dziala. Antybiotyki tez nie poskutkowaly na dluzsza mete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×