Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość bronka32
jej sie nic nie podoba,a niech jeszcze powie ze nigdy z mezem w restauracji nie byla??Oj Ilona jestes strasznie zgryzliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassikaa
jestem nie w temacie bo weszłam na to forum przypadkowo, ale jak przeczytałam wypowiedz pełną jadu i złosci tej ilonki to az mnie zatrzęsło, co za chochlik złosliwy, wstetny nosowciskacz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Moni to jak kazdy facet,moj tez umiera caly dzien bo ma katarek ale na wieczor chce mu sie figlowac twierdzac ze to jest dobre na wypocenie choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ilonka to tesciowa i synowa wywaliła ,bo jak mowi jej barbi nic nie robiła ,to po co jej na to pozwoliła?? masz racje bronka moze barbi pławi sie w spokoju ;) i oddycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
ja jestem też jestem ta wredna Kasica- pewnie zdaniem teściowej :) co jej synka ukradła.... ja tam myslę, że Ilona troszkę, koloryzuje tę swoją Barbie, a sama siebie nieco wybiela.... a ma sporo z wrednej teściowej... ja tam u mojej np., garów bym nie dotkneła za chiny ludowe.... bo za raz coś nie tak, nie ta półka, cukier "zginął", wody za dużo leci itp niby tak "spoko" -zrób sobie co chcesz, wszystko możesz wziąć itd.... jakbym miała z niż mieszkać, to chyba zamknęłabym się w pokoju i nie wychodziła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassikk-to sobie poczytaj ,jak dasz rade wszystko ,to dopiero sie scisnieniujesz:) POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Kasika - to zaluj ze wczesniej cie tu nie bylo,Ilonka to prawdziwa tesciowa z kawalow,przykro mi Ilonko ze tak pisze ale czym dluzej czytam co piszesz tym bardziej sie do tego przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
przepraszam zle napisalam twoj nick kaassikaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassikaa
tzn wiecie mi szoda taich ludzi jak ilona tzn zal, bo to wynika ze taka osoba to zyje zyciem innych bo nie swojego- nie ma pasjii nie ma zainteresowań- i wtedy w takim człowieku wzbiera sie chec zycia zyciem innym,obcy sie obroni przd ingerencją ale rodzina czasem nie daje rady bo ma skrupuły .Nie wiem niechce generalizowac moze ta ilona jest inna ale po tych 2 wypowiedziach to tak ona mi sie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Mylisz sie jej pasja jest Barbi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ja to sie jej dziwie ze nie jest ciekawa jak syn sobie radzi i jak wnuki sie czuja,mi by serce peklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ale mnie glowa boli chyba zrobie sobie kawke,bo i tak nocke juz mam z glowy,zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak jestem u mojej na noc ,to ona wstaje o 4 rano i obiera ziemniaki na obiad mi kaze wstawac o 7 i pranie wieszac:) to juz do niej na noc nie jezdze ,i nic nie musze :) a jak obrobi sie z obiadem od4 rano to o 8 sie kładzie spasc i spi do 11 ,a ja juz nie i musimy byc cicho bo babcia spi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassikaa
ja mam podobna tesciową tzn przyszłą tesciową, bidulka zamiast zyc własnym zyciem i zajac sie własnym mężem to zyje zyciem swoich synów. Mówie wam jestem z moim facetem 10 lat przeszłam przez wspólne mieszkanie razem z tesciowa (co było nieporozumieniem) i tesciówka dopiero teraz wizdi ze nie ma odwrotu ze my naprawde bedziemy razem, ona bidula przezyc tego nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
moja wstaje o 5 i specjalnie się tłucze- włącza pranie, trzaska drzwiami..... żebysmy, lenie nie spali :D bo wszyscy mają robić to co ona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassikaa
moni to mnie rozbawiłas 0 4 rano obiad ? hahahhaahha a sniadanie to kidy w nocy dnia poprzedniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Kassikaa to musisz miec podobna tesciowa do mojej moja do tej pory robi co moze zeby mnie maz zostawil,nie moze pogodzic sie z tym ze my jestesmy razem POTWOR NIE KOBIETA.wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassikaa
interes-a powiedz mi to co ty mieszkasz z tesciowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Moni ja na twoim miejscu bym nie jezdzila do niej na noc o 4 rano pobudka o zgrozo!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Moni-BO WSZYSTKIE TESCIOWE TO JEDNA RODZINA:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sniadanie po obieraniu ziemniakow:) no kurcze ona tak ma i tesc tez;) zwała z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Dobrze ze ja sie od swojej odizolowalam mam spokoj nie chodze do niej nawet w swieta i mam swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko latem tam jezdziłam bo ona ma domek na osrodku wypoczynkowym,to wiecie swierze powietrze ja podnieca;) lepiej za tescia by sie zabrała ,bo on ma juz cisnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
chociaz klamie nie mam swietego spokoju bo ona i tak mi miesza w malzenstwie i tak ona wszystko wie gdzie chodze z kim rozmawiam,doslownie wszystko ciekawa jestem tylko skad???oczywiscie to co wie to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Moni to kupcie tesciowi lalke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
DZIEWCZYNY MUSZE SOBIE ZROBIC PRZERWE TAK MNIE GLOWA BOLI;WPADNE KOLO "=_STEJ JAK JUZ WSZYSCY BEDA W LOZECZKACH PAPA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassikaa
w umysław tesciowych jest tak ze syn objawia im sie jako ósmy cód świata, stad taki ksieciunio winien poslubic królewne. A ze jak wiadomo królewny nie zyją to zadna nie jest godna ich syna ksieciunia. Wiec kazda kobieta która sie kreci koło jej syna chcać podstepnie go otumanic zapewne powinna byc chos dobra słóżką. Winna do konca swych dnii dziekowac ze znalazł sie siaze który wyciagnął ja z potwornych dołów w jakich zyła do tej pory, a kazdy dzien powinien być hołdem za to ze królewicz odmienił jejpodły los. Kiedy te tesciowe zrozumieja ze synowa tez człowiek. A nie słózki swego pana i władcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×