Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość kaasssika
bronka ale powiem ci ze zbytnia uległosc nie popłaca, ja od iedy zaczełam asertywnie postepowac i ogólnie wyleczyłam sie z kompleku ze nie zasługuje na mego faceta i ze jest cos ze mna nie tak to tesciowa chce teraz sie bratac, niestety za późno troche czasu musi upłynac jak jej pewne rzeczy wybacze , niestety po 7 latach zycia w ciagłej presjii ze strony tesciowej powiedziałam dosyc, nie chodze na swieta nie chodze na inne imrezy rodzinne .Mam swiety spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona wesoła
o to masz wiele kompeksów bo nawet takie które dotycza wykształcenia Ile ja mam lat pisałam o tym co robie tez pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Kassikaa ja ze swoja tesciowa nie widzialam sie dwa lata i wcale za nia nie tesknie na swieta tez do niej nie chodze i tez ma spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona wesoła
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ludzie trzymajcie mnie juz dawno takiego dinozaura nie widzialam niby ma 40 lat a zachowuje sie jak moja prababcia,epoka kamienia lupanego,hamstwo z ciebie wychodzi Ilona a ta dziewczyna nie czytala twoich wszystkich bzdetnych wypowiedz i miala racje,szkoda mi twojej synowej ze przez trzy lata musiala znosic takiego babstyla,dzieki bogu nie bedziesz wychowywala jej dzieci bo by byly takie jak ty wredne i egoistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ciesz sie ciesz bo za pare parenascie lat bedziesz kobieto plakala i prosila bozie o pomoc bo jak sie domyslam to wierzaca osoba chyba nie jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ja ide na papieroska,wiecie co dziewczyny ta kobieta mnie rozbawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona wesoła
co ci bronka ? co tak cie zabolało Co ty mozesz wiedziec o moim egoizmie Zmieniłas zdanie pod wpływem tej co sie interesuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
eh czyli tylko moja nie przyjmuje odmowy :( Ilonka, a tak co do dochodów.... widzisz, nasza firma się ciągle rozwija, dlatego nie szastamy kasą na lewo i prawo ale teraz mamy tyle gotówki, żeby kupić biuro i magazyn- który nam się bardzo przydadzą, bo na razie wynajmujemy... teściom przydała by się pożyczka, bo mają kłopot z dachem, a wiadomo jesień, deszcze itd..... my moglibyśmy jeszcze odłozyć ten zakup.... tyle tylko, że my NIE CZUJEMY SIĘ ZOBOWIĄZANI.... bo oni nas olali wtedy, kiedy my byliśmy w potrzebie.... rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona wesoła
a skad wywnioskował ze nie jestem wierzaca? Jestes jasnowidzem ze oceniasz mnie choc mnie nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona wesoła
A ja ich nie olałam jak byli w potrzebie --rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasssika
ilono gratuluje , nie doceniałam cie jednak a tu proszę. Widze, że wprowadziłas do swego słownika pojęcie kompleks, gratuluję progresu. W dalszej kolejnosci proponuje słowo kontekst. Ato dla tego iż nie wiem na podstawie jakich przesłanek wywnioskowałaś , że ja posiadam owe wspomniane przez ciebie kompleksy? Zapytałam grzecznie o wykształcenie, jestem ciekawa ile klas ma ukończone kobieta ,która uzywa zwrotów" żeśmy mówili" czy myj dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
taaaaaaak tylko z tego co czytam, ty za tą pomoc zażyczyłaś sobie strasznie wysoką cenę- bezwzględne podporządkowanie i kompletny brak prywatności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
mnie zabolalo to jakim jestes czlowiekiem nie to co pod naszym adresem piszesz tylko jak traktujesz ludzi z wyzszoscia ja nie jestem kims gorszym od ciebie,ani ty gorsza odemnie,emocje robia swoje moze za bardzo sie przejelam nie wiem ale nie przejelam sie tym co napisalas przejelam sie toba,szkoda mi ciebie dziewczyno bo niezdajesz sobie sprawy co robisz,zlosc jest zlym doradca pamietaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona wesoła
interesuje...nie jestes tu od poczatku ale bronka rozmawiała zem mna i popierała moje wpisy Nagle zaczeła twierdzic ze jestem całym złem tego swiata Ty sobie nie zyczysz aby tesciowa bywała u ciebie a ja sobie nie zycze obecnosci Barbi w moim domu Takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
wyleczyłam sie z kompleku ze nie zasługuje na mego faceta i ze jest cos ze mna nie tak..........................................a stad sie dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
a ile klas ma ta która pisze "na spiku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a dlaczego wywnioskowalam ze jestes osoba niewierzaca??bo gdybys wierzyla mialabys nadzieje skruche sumienie i milosc w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje mnie dlaczego
po co było zaczynać wspólne mieszkanie, skoro się do tego nie nadajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Kobieto ja ci od poczatku mowilam ze zle zrobilas ze pogonilas synowa,nigdy nie popieralam tego co zrobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiekkkk
interesuje......... jestes msciwa uwazasz ze dobre to robic np. JAK KUBA BOGU TAK BOG KUBIE???dziewczyno i gdzie ty chcesz tym zajsc?????a moze bys tak zamknella oczy i wlasnie pokazala tesciowej ze ty jestes inna?? nie jasne bo to wlasnie ty jestes okropna zolza P:P:P: BRONKA32 czytam twoje wypowiedzi juz dosc dlugo wiesz zlosc przemawia przez ciebie jak i poprzedniczke ludzie czy wy tylko potraficie jadem ziac?? jak ILONA mowi ze pomagala i ta sierka nic nie robila to widac tak bylo przeicez probowala sie z nia dogadac chyba nie?? nie wmawiajcie do licha ze tesciowa to gad!!!! jak jeszcze nie jestem tesciowa tez mi przyszla synowa tyle juz przykrosci narobila ze hej ale ja na przekor temu i z milosci do syna zapominam (staram sie choc wiele lez wylalam przez nia i syn niedawno zlapal ja na knucia na mnie I DZIEKI BOGU) nawet ja wziellam do pracy za granice pozyczylam jej na wyjazd okropna sume nie oddala mi juz rok i co?? myslicie bronki i inne ze sie upominam czekam zobacze co bedzie a ona znowu knuje na mnie tym razem do kolezanek moich!!!!!! teraz to syn niech sobie patrzy bo juz mu i brat (mlodszy syn ) wytyka ze to suka i nierob ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
A wywnioskowałas ze nie mam tego ? a niby gdzie? A ty masz skruche w stosunku do tesciowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasssika
ilono dziekuje ci za wytłumaczenie widzisz ja głupia myslam ze posadzasz mnie o kompleksy zwiazane z wykształceniem. Ciesze sie zy ty zadnych nie posiadaszi pograzam sie w zalu ze nie chcesz obnazyc swego wykształcenia przede mna ....cóz pozostaje mi sie domyslać ale w tym wypadku to dosyc proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
no wreszcie obiektywna opinia na moj temat hej gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
probowalam cie zrozumiec a tak wogule to ja cie nie potepiam tylko wkurzam sie jak traktujesz ludzi!!nie mozna kogos oceniac po tym co je ,gdzie pracuje jakie ma wyksztalcenie to jest niewazne,za kazdym razem Ilona powiem ci ze zle postapilas z dzieciakami,ale rozmawiajmy normalnie nie oczerniajmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiekkkk
kasiaaakaka ty a co tu ma wyksztalcenie do rzeczy nie rozunmie?? chcesz sie pochwalic?? a po co to komu co??? nieraz to osoba mniej wyksztalcona jest madrzejsza od UCZONEJ heheh kto wie czego i u kogo P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiekkkk
Ilona zeby bylo jasne nie bronie ciebie bo swoja wine tez masz nigdy nie jest winna jedna strona ....ale bronie racji P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
zle postapiłam powinnam na kolanach błagac o przebaczenie? Nigdy w zyciu !Dobrze zrobiłam U mnie nie hotel Ma mieszkanie Nich sobie w nim mieszka Nie wyrzuciłam ich na bruk Bronka zastanów sie co piszesz Kupiłam lokum nie po to by z nia mieszkac !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
moja tesciowa mi tyle zlego zrobila i wyobraz sobie ze przez 10 lat nigdy nic zlego jej nie powiedzialam,zawsze z szacunkiem zaciskalam zeby i milczalam,nawet wtedy gdy zabrala malego bo zle sie nim zajmowalam nawet wtedy gdy niby nie stracilam dziecka nie powiedzialam jej zlego slowa przemilczalam to,powiedzialam tylko ze moja noga nie stanie w jej domu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasssika
małgosiek nie przeczę twej złotej mysli zamieszczonej w poście, ja grzecznie zadałam pytanie, wytłumaczyła iż moja ciekawość wynika z tego faktu ze osoba ilony intryguje mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×