Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Trudno kazdy chce zarobić i radzi sobie jak tylko może jeden drugiemu zazdraszczac zamów produkty przejdź sie po znajomych pokarz im i oni pod wpływem impulsu kupią. Dorzuć jakiś gratis ty będziesz zadowolony i ktos ja robię obroty co tydzień na 6 tys mam dziewczyny co chodzą zbierają mi zamówienia a ja im daje prezenty te co ja dostaje i wszyscy są zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besnimeci1971jbsak
A rozmaryn? Jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o konkrety,co to znaczy,że sprzedaje na lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o wyjaśnienia,te oszczerstwa o sprzedaży na lewo nie pozostaną bezkarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się co przejmować , na tym forum każdego komu udaje się sprzedawać posądza się o lewą sprzedaż i sprzedaż na allegro. Zawiść to okropna cecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Robiłam teraz 2 zamówienie bo jestem nowa konsultantka i dostałam ścierkę do kurzu za aktywność i powiem szczerze ze jestem pod wrażeniem bo uzylam jej do mycia tv bo byl tak zlepiony paluszkami dzieci ze nieraz jak myłam scierka i plynem to musiałam pucować i żeby mi maziugi niezastały a tym razem tylko zamoczylam w czystej wodzie pewnie sie skusze na ten zestaw po chciałabym miec do szyb do kabiny i do mopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałas scierke za aktywnosc?? bo ostatnio nie bylo sama wysylasz zamowienie czy ktos za ciebie i ci wmowil ze masz scierke za aktywnosc?? ogolnie problem jest z tym ze rekrutacje sa fikcyjne a jak juz jest nowa konsultantka to k\tos ja obrabia z tego co powinna dostac jako nowA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Hmm bylam w poniedziałek na mitingu i od dystrybutorki dawala nowym osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze tak:) co nie zmienia faktu ze nowym nie mowi sie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Ta na pewno sie nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o wyjaśnienie czy sprzedaż poprzez wysyłanie ofert emailem też jest w firmie zabroniona? Pracuję w firmie dopiero 7 miesięcy i zaczęłam rozsyłać obowiązujące oferty emailem do różnych osób. Teraz składałam zamówienie w dystrybucji i niestety zostałam nieźle "zjechana" i zagrożono mi, że następnym razem umowa zostanie rozwiązana. Ktoś uprzejmy napisała do dystrybucji, że ja sprzedaję "poza party" a podobno tylko taka forma jest dozwolona. Czy to prawda czy nadużycie dystrybucji, która zaczyna promować swoich znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo taka sprzedaż nie różni się niczym od sprzedaży na allegro. Przeczytaj uważnie regulamin. Sprzedaż może odbywać się wyłącznie poprzez party. Oczywiście, jak widać po allegro, zasady te obowiązują tylko młode stażem konsultantki bo doświadczone wygi w randze managera lub wyżej, rozpasały swoje biznesy dzięki allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze wiele osób tak robi ale jest na to przyzwolenie mnie sie wydaje ze dla dystrybutora najwazniejsze ze schodzi towar a nie jak go sobie sprzedajesz zamawiasz placisz - a jak cie nie chca to sama odejdz - po czasi zobacza kto wiecej straci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze możesz spróbować sama sprzedazy na allegro i zobaczyć czy to taki miód , a nie tylko narzekać na konkurencję , bo Twoje party nie dają efektów , obawiam się że koleżanki sprzedające po kosztach na alegro kokosów też z tego nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adweamabut1977zakhp
Farmerko>>> to ja też chcę żebyś mi coś wysłała! Jasne http://sttl.in/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby sprzedaż na allegro była nieopłacalna, nikt by tam nie wystawiał. Proste. Skoro cały czas jest tam ponad 40 stron produktów tupperware, to znaczy, że ludziom cały się to opłaca. Dlatego każdy kupuje, gdzie chce. Ja drobnostki kupuję od konsultantki, bo nie opłaca się na allegro ze względu na koszty wysyłki. Ale wszystkie "grubsze" rzeczy od ponad 3 lat kupuję wyłącznie na allegro. Po co przepłacać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę, to jest tylko jedna forma zakupów - od konsultantki. Natomiast od nas zależy czy kupimy bezpośrednio od konsultantki u siebie w mieście, czy od innej konsultantki na allegro. Zatem zawsze źródło jest jedno. Nie rozumiem zarzutów aby nie kupować na allegro. Przecież tam też kupujemy od Was, drogie konsultantki. Teraz znajoma konsultantka na allergo zaproponowała mi zakup pełnego zestawu ściereczek + pojemnik za 230 zł. Niech mi ktoś zatem powiem, jakie jest sens, aby cokolwiek kupowała od lokalnej konsultantki, które za to SAMO chce 100 zł więcej. Wolny rynek. Wielu sprzedawców oferuje to samo więc wybieramy najtańsze. I to się będzie nasilać, bo produkty tupperware są bardzo drogie a pieniędzy w portfelach coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opłaca sie tym co handluja rowniez wszystkimi prezntami zwlaszca MG bo w ten spoob zwsze odieraja marże MG a im wiecej idzie tym wyzsza marza nikt by nie doplacal nowa konsultantak nie bedzie dokladac do interesów-chyba ze nie ma nic i na prezentach jej zalezy - -placac prowizje allegfro spokojnie by sobie kupila to co potrzebne stare wyjadaczki tak handluja - a ze poki to dziala to z tego nie rezygnuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyklad wyzej pani moze kupic scierki za 230zł cana 307,3 - minus 23% daje 237 na allegro taniej niz u konsutlanta bez marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, co mnie dziwi, to postawa centrali. Bo dopuszczając allegro po prostu niszczy własnych pracowników kosztem małej grupki cwaniaków (przepraszam - managerów). To taka kultura korporacyjna tupperware....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już są jaja - ktoś sprzedaje pełen zestaw ściereczek + szkatułka za 215 zł na allegro. To są już przekręty w żywe oczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie Panie każdy wie że jak masz większy obrót to masz większa marżę i np jak w grudniu miałaś obrót powyżej 2500 to masz marżę 25% w styczniu, a nie 23% dla tych co w grudniu świętowały . Całkiem sensowne . Wszędzie tak jest jak masz obroty to masz większy upust , dlatego supermarkety rozłożyły lokalne sklepy , Ci co się nie zrzeszają mają słabą siłę przebicia nie są konkurencyjni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawcie w spokoju allegro, taka sprzedaż jest na całym świecie, mój towar i wolno mi go sprzedać za ile chcę. Jeżeli ktoś jest stratny to jego sprawa, widocznie opłaca mu się, chociażby dla samych prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie maja się czego czepiać : firma zła bo za mało daje , konsultantki złe bo sprzedają na allegro przez co klientki uciekają , za chwile dojdzie ze klient jest wszystkiemu winny bo chce tanio kupić , a nie wspierać cen z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamierzam kupić garnki tupperware i proszę Was o opinię, czy rzeczywiście ta najnowsza kolekcja "silver" jest taka super i najlepsza. Takie opinie wśród konsultantek krążyły. Powiem szczerze, że bardziej mi się podoba KKSK ale chętnie posłucham Waszym opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam garnk z KKSzK. Ja ich nie kupiłam tylko zdobyłam więc je używam ale bez zachwytu, zostają plamy i źle się z nich przelewa. Nigdy bym ich nie kupiła i nie polecam. Zdecydowanie lepsze są z Zeptera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta nieznana
Skoro jest na to regulamin ze niewolno sprzedawać na allegro itd to frma powinna namierzyć nieuczciwe konsultantki i ukarać ich ale jak widac maja to gdzies i uczciwe konsultantki czyli my tracimy na tym i proszę nie piszcie takich bzdur ze aż sa takie drogie te produkty bo większości aż tak ceny niesa wysokie porównując do innych firm chyba ze siedzą tu same biedaki co porownuja produkty tupperware do biodrakowych lub z sklepu za 2,99 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Dokladnie jak napisała pani wyżej ja wprawdzie jestem nowa konsultantka ale nie myślę robic zamówienia co tydzień dla prezentów teraz robiłam drugie bo Bylo dużo fajnych upominków ale w tym tygodniu jest tylko wiaderko i cos tam i praktycznie bezsensu zamwiac i robic sobie magazyn dla jednego pudeleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, przepraszam, ale jesteście po prostu naiwne. Kto wyrzuci kurę, która znosi złote jaja? Skoro u nas w regionie mówią, że Pani z Krynicy razem ze swoim mężem miesiąc w miesiąc mają przychody ponad 20 000 zł, to z punktu widzenia dystrybucji i centrali, to są ich najlepsze konsultantki. I nikogo nie obchodzi skąd te przychody. To jest biznes ! Liczy się tylko kasa. I nie jest ważne, że ta Pani ma na allegro 6 kont na fikcyjne osoby. Nie liczy się, że praktycznie wszystkie rekrutacje są tak naprawdę "słupami". To nawet dystrybutorka wie. Ale wiecie co? Dystrybutorka jest na łasce tego małżeństwa, bo to de facto oni jej płacą. Zatem odpuśćmy sobie te wszystkie umoralniające teksty bo dla tej tej firmy jesteśmy tyle warte, ile dajemy jej pieniędzy. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ma ktoś do sprzedania garnki z najnowszej serii silver?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×