Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Gotuję warzywa w małej ilości wody dobrych kilka lat. Ok 1,5cm wody na dno, wrzucam ziemniaki, po zagotowaniu przykręcam gaz na minimum i się gotują nie potrzeba solić bo tak ugotowane warzywa mają fajny smak, zwłaszcza marchew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też gotuję warzywa wlewając około 1,5 cm wody. Brokuły też tak gotuję i nic się nie przykleja. Zasada, jak woda zacznie parować ustawiam indukcję ma 90 stopni i gotuję, nie odkrywam przez 10min i brokuly sa super. Tak samo gotuję marchew, ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja naiwna uwierzyłam konsultantce, która mi sprzedawała garnek. Powiedziała mi, że w tych garnkach z serii Inspire (z czarnymi rączkami) dodaje się tylko kilka łyżek wody i to wystarcza. No to tak zrobiłam i brokuły się przypaliły. Niestety, mam kuchenkę gazową więc nie bardzo mam mozliwość takiego sterowania mocą jak w indukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ktos sie podzielic opinia na temat magicznej kuleczki dostepnej od tego tygodnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad0108
Ostre i zaokrąglone brzegi kuleczki pozwolą łatwo i bez wysiłku wycisnąć idealnie kuliste kształty z owoców i warzyw. Owocowe kuleczki z melona, arbuza, brzoskwini, jabłek, kiwi, czy gruszek będą świetnym dodatkiem do deserów, sałatek lub samodzielnie zanurzone w czekoladzie. Ułatwi też wydrążenie pomidora do sałatek lub faszerowania. Można również stworzyć małe kuleczki z ugotowanych ziemniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kopytek zawsze dodaje 1 lub 2 łyżki mąki ziemniaczanej to zawsze będą dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz kuchenkę gazową to też wlewaj nie więcej niż 2 cm wody, ale najważniejsze by za często nie zaglądać, bo wtedy woda szybko odparuje. Co do kuleczki to ja miałam w sobotę gości i robiłam kulki z surowych ziemniaków wsypałam do ultra pro. posypałam ziołami prowansalskimi i upiekłam, wyglądały rewelacyjnie. Wada to resztki z ziemniaków, ale zalałam wodą i na drugi dzien placki ziemniaczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w Waszych dystrybucjach były wydawane walizki dla menagerów za konkurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w Tarnowie już walizki rozdane szkoda że konsultantki nie mają takiej szansy aby je zdobyć były by fajną wizytówką firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgooooooooooooo
Ja w garnku mirage gotuję warzywa w małej ilości wody okolo 2-3 cm wazne jest zeby nie odkrywać aby para nie uciekła bo wtedy faktycznie mogą sie nie ugotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak wracajac do zapytan z poprtzenich tyg. co jest w tym tyg za aktywnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moze ktos zdradzic co dojdzie nowego do ulotki, bo u nas nie chca nic jeszcze powiedziec, a klientki czekaja na ciekawsze promocje, dzieki pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie jaka jest aktywnosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za aktywność na 500 zł-pojemniki duet, a za 700 zł-zestaw duet i okrągły pojemnik do mrożenia.Pojemniki duet z zieloną pokrywką,płaskie,prostokątne-do przechowywania w lodówce wędlin,serów i innych produktów spożywczych.Pojemnik do mrożenia może służyć do mrożenia spodów ciast.Pojemność wynosi 3,8 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety jeszcze nie wiemy co nowego dojdzie nikt nie zapowiadał ,trzeba pytać w dystrybucji może ktoś zdradzi nam się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane jaki tu spokój na,na,na chciałoby się zaśpiewać, aż miło tu zajrzeć, mam nadzieję że nie obudzę PUSZKĘ PANDORY, oby nie , już lepiej nic niż taka żenada jaka była, tak trzymać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wie juz co dojdzie nowego, kurka zrobili dystrybutorzy tajemnice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesx32
szukam wałka z nakładkami w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wałek za 50zł i miskę za 40 zł jeśli taka cena jest dla Ciebie odpowiednia to proszę o kontakt ultramaryna71@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie juz co dochodzi w tym tyg i jaka aktywnosc?? dajcie znacx u nas meeting jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AC 500 galaretki 4 szt. AC700 Kuchcik nie kumuluje się .co o tym sądzicie przecież jest tydzień Earla Tuppera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Wilkiel
Hej dziewczyny Mam pytanie, jesli ktos sie orientuje. Jestem konsultantka w Polsce ale wyprowadzilam sie do Niemiec i chcialabym to tu kontynuowac. Tylko czy mam zalatwiac jakies przeniesienie czy po prostu tu sie zglosic na nowego konsultanta? Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesx32
do gosc,zekałam na odpowiedz i nie doczytałam i w miedzy czasie kupiłam na allegro ale oczywiscie drozej :( szukam jeszcze pojemników bingo w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do agnesx 32 Mam zestaw poj,bingo 3szt .poj.1,25 w kolorze niebieskim ,różne odcienie niebieskiego bo każdy jest innego koloru za 80 zł. Mam dużo różnych tupperków w cenach promocyjnych! można mnie znaleść na tablicy Wanda platerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do agnesx 32 Mam jeszcze zestaw bingo motyle 4szt.za 100zł poj.575ml,940ml,1,4l/2l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam bingo motyle za 80 zł - cztery sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×