Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Czy tylko ja mam wrażenie, że grupa trzymająca władze pojawiła się na forum? Skoro już tak ładnie bronią umów podpisywania przed konsultantki to może jeszcze się dowiemy jak skutecznie sprzedawać produkty katalogowe takie jak samuraj (za ponad 500?!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie myślę, przy tej Waszej debacie o firmie, po co właściwie są dystrybucje? Ja bym to zlikwidowała - przecież to one pożerają nasze pieniądze! Dać większą marżę nam konsultantkom, żebyśmy mogły odprowadzać podatek, towar zamawiamy online, więc nie ma problemu, a kurier- przywoziłby do jednego miejsca, a kosztami byśmy się dzieliły. Skoro centrala tak wysyła towar, to co za różnica dokąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałaś że centrala wysyła zbiorczo kartonami do dystrybucji towar. Nikt nie pakuje zamówienia konsultanta każdego z osobno, bo ta chce dwie miseczki i trzy butelki, a tamta optime i venta. Dystrybucja dostaje hurtowo produkty i dalej je rozdziela. Także niewykonalne jak dla mnie jest twoje rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie,dobrze jest jak jest.Tak samo działają inne firmy jak Oriflame,Avon,FM,ACT i wiele innych w których jesteście i tym się nie martwicie.Dajmy temu spokój.Nie ma co się martwić.Możemy kupować dla siebie i rodziny,tyle ile chcemy. Jest zima,piękna zima.Trzeba pomyśleć o fajnym party u kogo zrobić i co ugotować,aby zachwycić. U mnie ostatnio królują roladki z cukinii w Ultra Pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja1969
No pewnie że tak osoby wypowiadające się co 5 stron o działalności mają na celu zastraszyć """nowe osoby""po to aby im kilentki nie uciekały .Mam koleżankę ktora również działa w tupp od xx lat i caly czas mnie obserwuje i nom stop straszy mnie skarbówka a sama sprzedaje co sie da i podróbki byle zarobić. Mogę kupować ile chce i na to nie ma wpływu nikt kupuje dla siebie i rodziny koleżanek. CO do allegro to jest portal tylko dla firm a jeśli ktoś np ja niepasuje mi dany pordukt to mogę go od sprzedac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allego nie jest tylko dla firm portal jest dla wszystkich . Takie sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowa allegro z tupperware nie przewiduje sprzedaży produktów przez osoby, które związane są z tupperware działalnością gospodarczą. Nie może zgodnie z ta umową sprzedawać dystrybutor i wszyscy ci, którzy pod potrzeby tupperware prowadzą działalność. To tak dla wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to bardzo ciekawe jest. Tylko co z tego jeśli absolutnie żadnych sankcji za taką sprzedaż nie ma. Nie można i...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, nie może sprzedawać dystrybutor i team liderzy. Pozostali mogą, bo nie są pracownikami tupperware. Ci, którzy mają działalność nie zakładają jej tylko na potrzeby tupperware, więc też wolno im sprzedawać. I nikomu nic do tego. Firma nic nie może zrobić osobie, która sprzedaje na allegro. Jej towar i może z nim robić co chce. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są rewelacyjne. Używam ich od kilku lat. Jeszcze jak nie były dostępne w Polsce to przywoziłam je z Włoch. Po kilku latach używania polecam kwadratowe i prostokątne, ponieważ są bardziej ustawne w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Gościa z wczoraj z 06:48 - proszę podziel się przepisem na roladki z cukinii w UP - jestem fanką tego warzywa i też przygotowałabym na pokazie. Dziewczyny nie ma co już narzekać, bo my i tak nic nie zrobimy, lepiej dzielmy się doświadczeniem, przepisami , tym , co warto kupić, a czego nie polecacie. Wnieśmy tutaj trochę radości i optymizmu - to nakręca do pracy. Przecież niektóre z Was tylko z tego żyją, więc trzeba motywować siebie nawzajem. Nie wiem jak Was, ale mnie to pomaga, a takie ciągłe narzekanie - tylko przytłacza człowieka. Hej, Baby, uśmiechnijcie się, jutro będzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Gościa z wczoraj z 06:48 - proszę podziel się przepisem na roladki z cukinii w UP - jestem fanką tego warzywa i też przygotowałabym na pokazie. Dziewczyny nie ma co już narzekać, bo my i tak nic nie zrobimy, lepiej dzielmy się doświadczeniem, przepisami , tym , co warto kupić, a czego nie polecacie. Wnieśmy tutaj trochę radości i optymizmu - to nakręca do pracy. Przecież niektóre z Was tylko z tego żyją, więc trzeba motywować siebie nawzajem. Nie wiem jak Was, ale mnie to pomaga, a takie ciągłe narzekanie - tylko przytłacza człowieka. Hej, Baby, uśmiechnijcie się, jutro będzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Gościa z wczoraj z 06:48 - proszę podziel się przepisem na roladki z cukinii w UP - jestem fanką tego warzywa i też przygotowałabym na pokazie. Dziewczyny nie ma co już narzekać, bo my i tak nic nie zrobimy, lepiej dzielmy się doświadczeniem, przepisami , tym , co warto kupić, a czego nie polecacie. Wnieśmy tutaj trochę radości i optymizmu - to nakręca do pracy. Przecież niektóre z Was tylko z tego żyją, więc trzeba motywować siebie nawzajem. Nie wiem jak Was, ale mnie to pomaga, a takie ciągłe narzekanie - tylko przytłacza człowieka. Hej, Baby, uśmiechnijcie się, jutro będzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma pani racje,są bardzo dobrej jakości.Prostokątne i kwadratowe są ustawne w lodówce ale miseczki są cudne. Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z panią.Nie ma na rynku tak dobrej jakości produktów jak Tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roladki z cukinii. Cukinię kroimy obieraczką na plastry(używam tej największej z klik-klaka).Farsz:1 kg.mięsa mielonego podsmażyć na patelni,dodać sól,przeciśnięte 2 ząbki czosnku,pieprz,oregano,mały koncentrat pomidorowy.Przestudzić.Dodać ser feta,ugnieść tłuczkiem.Do plastrów cukinii nakładać po łyżce farszu ,formować roladki i ustawiać w lazanii lub innym ultra pro.Piec w temp.180 st.25 minut.Do tego sos czosnkowy.Ja robię w extra szefie;2 ząbki czosnku,1 jogurt,2 łyżki majonezu,1/2 łyżeczki cukru,1/2 łyżki cytryny,sól,pieprz. Na talerz serwujemy roladkę polaną sosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super przepis, dziękuję! ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis dochodzi cheesmart kwadratowy 1 szt lub komplet dwóch lub czterech szt. a jest dzis jakas aktywnosc dodatkowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neo silikonowe krążki 9.90 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który cheesmart kwadratowy wchodzi do oferty 20x20, czy 30x30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katalogowy 20x20 cena przy 4szt -193,8 - okazja - tylko kto mi kupi 4 szt na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kupi jeden, też może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kazdy by chciał cene z wielopaka, a co gdy na party chce pięć osób?? ja mam wziac 2 zestawy czy jednej powiedziec by znalazla jeszcze trzy?? bo na bank nie kupi drożej niz pozostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takimi problemami,to już same musimy sobie radzić. My w grupie pożyczamy sobie,albo się wymieniamy. Na party też musimy same decydować,musimy być elastyczne .Zależnie od sytuacji. Oczywiście,że najlepsze są promocje pojedyncze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też w grupie w takich sytuacjach łączymy sprzedaż. Ja potrzebuję jeden to ze swojego zamówienia koleżanka daje mi produkt w tej samej cenie. Przecież nikt nie zamawia samych cheesmartów. Trzeba być elastycznym, a jak mi brakuje jeden to domawiam. To jest prawo handlu. Ryzyko zawsze istnieje. To tak samo jak z odebranym towarem, też czasami ktoś się rozmyśli i co mam szaty rwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, ze macie takie zgrane grupy - u nas jest zasada "radz sobie sam" w dystrybucji miedzy menadzerkami jest potworna zazdrość - o cele w grupie, o zarobki, o RE, własciwie o wszystko- choc na pozór wszystko jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też bardzo dużo wkładam wysiłku żeby coś osiągnąć bo musze podjechać ,po dzwonić , na to nie patrzą. Patrzą bo skąd ja mam tyle nie ważne ważne że pracuje aby to osiągnąć wystarczy wziąść mapę i pojechać w nowe miejsca a nie kurczowo trzymać się stałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podzielcie sie doswiadczeniem. W jaki sposób zdobywacie kontakt do nowych klientek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym się nie dzie8ki powinnaś sama pomyśleć a nie czekać aż ktoś ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie cheesmarty wogóle sie nie sprzedaja - mogliby cos jutro dorzucic , np sciereczki do szyb albo UP 5,7l, obieraczki tez wciaz mile widziane ostatnio mam duzo alegry w róznych kolorach do reklamacji i zarysowan nie uznaja- jak to jest u was - bo powiem szcerze ze nowa ta seria jest piekna, ale strasznie szybko sie rysuje i matowieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×