Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość viktorria
ja juz nawet probowałam go sobie wybić, nie mam charakteru osoby płaszczacej sie jesli ktos wyraznie mi mowi NIE~! bolało jak cholera ale nie odzywałam się, probowałam się cieszyć życiem, tobiłam extremalne rzeczy by poczuć adrenalinę i nie myśleć..i juz gdy było ze mną na tyle dobrze ze zaczełam normalnie funkcjonować..odezwał się ! i to wszystko wrociło jak bumerang, sny, rozmyslania, marzenia, chęć - ze sie zmienie jak wroci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila nieuwagi i juz sie gubie... witam was znowu. przed tygodniem napisałam mu smsa, po tych jego zdołowanych smsach na gg i nie dość, ze je olał to jeszcze mial opis kto i po co czyta moje smsy... nie rozstalismy sie z powodu jakiegos swinstwa i powiedzial, ze bede mogla napisac, zadzwonic jak bede chciala... sam w ost smsie dal do zrozumienia, ze chce zebym sie odezwala czasem! to po co robi cos takiego? juz prawie dwa miesiace minely i nawet zaczynalam sie rodzic na nowo ale on jest taki przykry :( ponoć mężczyzny poznaje się po tym jak kończy... byłam z idiotą :( to tyle tytułem wstępu musiałam się wypisać :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ! To czeste, ze jak juz zapomnimy to nagle z buciorami wpadaja nam w zycie! Matula ma wrociła i... mniam mniam ciasto takie przyniosla ze hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne - na pewno nie jesteś żałosna! Ja wiem, że chociaż bardzo kocham mojego....., to nawet gdyby wrócił, to nie wolno mi się na to zgodzić. Długo gadałam sama ze sobą i doszłam do takich wniosków. A jeszcze miesiąc temu postąpiłabym inaczej. Dumna jestem ze swojej decyzji.Wiem, że jest słuszna i będę mniej cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktorria
moj tez mi powiedział ze przeciez nie widzi przeszkód i nie rozumie dlaczego czasem nie mielibysmy miec kontaktu, przeciez nie mozna tak sie nie odzywać... Cholera! jasne ze mozna nawet trzeba~ NIE MOZNA to udawac przyjaźni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz laski podmuch optymizmu ode mnie !!!!!!! Powiedzcie ze juz jestescie znudzone zamartwianiam sie ?? Plissss ! Zrobmy tu jakas impre co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zemdliło mnie po tym cieście :P Wniosek pierwszy : Nie warto sie zamartwiac, mozna zabladzic ale trzeba szybko sie odnalezc, nie chca nas, kit im w oko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy zrobić imprę, tylko naczynia pomyję ( dobrze, że nie muszę się zastanawiać w co się ubrać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loori :D:D Mozesz nawet wpasc w pizamie i skarpetkach :D Albo nawet w samej bieliznie ze sklepu Lonely ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj pojadę do domu, ha! Jak tylko skończe radosną twórczość z tymi testami :O Heh, może z przeziębienia się podleczę :-) A taka ładna bielzna.. mrrr.. jak tylko całkiem wyzdrowieję, to pójdę na łowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piżamie i skarpetkach... super! A właśnie mi się przypomniało ,że mój były zawsze się krzywił, jak mi było zimno i spałam w skarpetkach - a teraz mogę spać nawet w 5 parach na raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siora ma racje ! Jak mozna nie wiedziec co sie czuje ? Chcesz sie wyszalec to spadaj i szalej, ale potem nie wracaj jak do spokojnej przystani ! O !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wychwalam, tylko przytaczam dowody - że to dupek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loori :D Eee nieduzo, ale bylo kilka rodzai, ale taaakiee to tałatajstwo słodkie , pufff :D Moze by takie je pomidorową przepchnąć :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia - popieram w 100%, tylko wysłowić się wcześniej nie umiałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łowcy snów akurat nie czytałam, film kiedyś tam widziałam, więc Ci nie doradzę - ale wiesz co polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loori jako żeś też łodzianka, powiedz Ty mi moja Droga, co w Łodzi porabisz ? Studiujesz, pracujesz czy moze cos innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia Mroczna Wieża, przynajmniej te początkowe części (utknęłam na 4, nie mam czasu, za duzo innych zajęć, nie ma jak czytać dla przyjemności :-( ) RZĄDZĄ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już 1,5 roku po studiach. Pracuję sobie w dwóch miejscach, ale nigdzie mnie nie chcą na etat :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakunamatata...i już sie nie martw aż do końca twych dni...naucz sie tych dwóch radosnych słów Hakuna Matata !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 część MR - powiedziałabym, że piękna... ja się zakochałam w Rolandzie ;-) On by nigdy nie zrobił takich rzeczy jak te matoły współczesne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakie wy poprawne jestescie o ksiażkach na imprezie ?:P jak skończe pisac referat to wróce do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×