Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Zdarzaja się takie swiry :D Ok lece do wanny i kimac, padnieta jestem. Kolorowych snow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, ależ cudna wiosenka ! Och ! :D Dzisiaj tak cieplo, ze nie chcialo mi sie do domu wracac. Poszlam na zakupy i NIC nie kupilam !! Jestem zalamana wygladem i cenami tych rzeczy, no slownie NIC nie wpadlo mi w oko. Jutro znowu bawie sie w Easy Ridera, o 10 start :D No i znowu widzialam exa, taaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zostaniesz sama na włościach :D Ciesze sie ze jutro sobie furka pojezdze bo coraz bardziej mi sie to podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D Po miescie to jeszcze dlugo bede sie bala jezdzic sama, tutaj jest ten komfort ze jak sie zagapie to mi instruktor hamulec wcisnie ;) Ostatnio bym zginela, jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instruktor jest nieciekawy, choc ostatnio byl taki milutki ze az uwierzyc nie moglam \"Karolinko nóżka od sprzęgiełka nie boli\" hahaha :D A na pierwszej jezdzie \"Karolina ! Ty masz noge jak słoń, krowa ma cztery nogi i sie nie myli, a ty dwie i co robisz\" :D Przechodzi facet metamorfoze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wole jezdzic o 10 bo to sa pierwsze jego jazdy i ma dobry humor :P Moze jakies meskie klimakterium przechodzi :D A ja sie nastawialam na jakiegos przystojnego, mlodego, pachnacego instrukora och zycie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w takim razie on chyba ma andropauze :D Nie no, nie moge narzekac, bo tylko taki perfidny byl na pierwszej jezdzie, teraz jest juz znosnie. Ja i tak sie nie moge skupic :D Bo mysle o tym kiedy sprzeglo, kiedy bieg, kiedy hamulec, co zrobic zeby nie zgasl, czy juz wlaczac kierunkowskaz czy za wczesnie, jak sie wlacza te cholerne wycieraczki iii wez tu mysl jak i gdzie jechac zeby bylo prawidlowo :D Ale wszystko czas, czas, czas i wprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję. ja pamiętam jak to kończył, i zapytał czy mogłabym pozbierać Jego rzeczy i Mu oddać. byłam przerażona, spytałam się płacząc: \"po co? mieliśmy zostać przyjaciółmi!\". On się zreflektował, przeprosił. a teraz nadszedł czas żeby to zrobić. jak się odchodzi to raz a porządnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieodwracalne... no tak. może właśnie tego potrzebujemy? uciekam stąd. miałam się uczyć... za niedługo matura a ja jeszcze nic nie zaczęłam robić. ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkaa wodna
lubie ta reklame:" błysk żalu w oczach byłego-BEZCENNE :D:D:D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wrocil.... Dziewczyny ratujcie, bo doslownie oszaleje!!! Teraz jest dopiero 4 dzien jak sie nie odzywa... :( jak ja wytrzymam tydzien, dwa, miesiac?? Nie wyobrazam sobie tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Natio 🖐️ przepraszam... ze nie odpisalam... Wybacz :) Wiem, ze nie bedzie latwo, ale powiedzcie mi jak wytrzymalyscie pierwsze dni i tygodnie?? Serce boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia 👄 Teraz będę zaglądać częściej, ale miałam strasznie dużo roboty na obu uczelniach, trzeba było sesje pozamykać :] W tym tygodniu mogę już trochę zwolnić i po odpoczywać, zaglądając na kafe pewnie często;-)) Zjawię się wieczorem, bo teraz do pracy muszę biec. A pogoda jest PIĘKNA! Cudnie jest.. Do miłego, dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak minelo?? :( ja sobie tego nie wyobrazam, zeby mogla mi przejsc ochota, zeby zadzwonic, zeby jeszcze powalczyc, zeby sie nie starac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna wiosna ... Lazilysmy dzis z kumpela i z jej psami po parku, slonko swiecilo, zyc nie umierac och :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze w stopce pojawil T.love :D Ja dzisiaj najpierw jezdzialam, potem do kumpeli, potem autor na obiad zaprosil i nareszcie na dupsko siadlam uff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T.love to ja mam caly, takze jakbys cos chciala to przesle, zadawalam sie z fanem tego zespolu :P Nie znam sie w ogole na tym, my kupujemy jakies podroby i chodza bez zarzutu a o wiele mniej kosztuja, choc ostatnio jak zmienialam tusz to mi wyskoczyl error ze jest nieoryginalny :P Madra drukarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to grunt, ze jakby co to zwroca kase. Pamietam kiedys kupilam taki zestaw do samodzielnego uzupelniania, daj spokoj, cala sie tym tuszem uwalilam, rozlalo sie to to na mnie, gowno jakich malo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyskakuje error ale jakos na podrobach chodzi :) Ide w piatek na mecz hehe :D Kumpel kupi dla mnie bilet :D Bedzie wesolo pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spotkam bo to widzewiak ja ide w barwach druzyny przeciwnej :D Mecz dopiero o 20 wiec pewnie o 22 sie skonczy, mam nadzieje ze mnie kibole nie dopadna. Hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×