Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

ide odstawie moja VW do garażu ... zabawki pozostawiane na noc przed moim blokiem znikają :) spacer 2km - bede niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiu ja nie mam zamiaru nikomu nikogo zabierać ... a poza tym to nie ja tu mam najwiecej do powiedzenia :) możesz spać spokojnie zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś, my się o Ciebie troszczymy :P a co do tej pani, to myślę, że brakuje jej tylko biustu ;> i rzeczywiście byłaby idealna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!! Natia dobre ujęcie hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam nowego..? Ale dzisiaj skwar chetnie bym sie pooplała,ale nie mam gdzie:( i musze poza tym isc na zajecia za godzine:( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ,ale zajęcia wykluczaja wybranie sie na plaze bo kawalek jednak mam i bym nie zdążyla...eh a chetnie bym sie nad wodą poprażyla...no ale nic jak bedzie ladnie w ten weekend to sie wybycze za wszystkie czasy az raczek ze mnie bedzie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh musze sobie jeszcze strój kąpielowy lajchnąc...bo ten z zeszlego roku pobrudzilam farba malujac płotek przed domem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczęta :). upał niesamowity - byłem w urzedzie miasta po nowy dowód ... leje sie ze mnie normalnie ... a samochod to jak piekarnik... nie chce myśleć co bedzie jak zrobi się naprawde ciepło ...eh Natia - stanowczo brakje biustu !!:P i co z meżczyznami którzy wymagają żeby dziewczyna miała głowe na karku ? :D ... nie ma ideałów :P a wyprawa nad wode to świetny pomysł :) dobrze że ja mam jeziorko niedaleko ... chyba się dam udam w tym tygodniu :) jak bedzie tak gorąco to woda sie szybko nagrzeje :) i nie bede musiał na basen chodzić żeby pływać :) a teraz siasam do roboty ... przynajmniej takie mam postanowienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem niedobry nie bede klikał wysyłał łańcuszków :P ani nic z tych rzeczy :) w szczególnosci łańcuszków !! na pajacyka itd mogę klikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka czego się powinna uczyć teraz ? i jak idzie ? też pownno mnie tu nie być :P ... ale nie chce mi sie strasznie piszać krzaków ... włączyłem sobie wentylatorek popijam herbatkę i dobrze mi w fotelu :P ... a prace pisze \"jedną ręką\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiedziałem że Natka na pewno odbierze to negatywnie :) nie wiem skąd mi to przyszło do głowy ;-) spokojnie to nie miało żadnego ukrytego przesłania :) sam robie dokłądnie to samo co Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu staram się zagadnąć zeby miło było, zaprzyjaźnić się ;-) a Natka nie chce ze mną współpracować za żadne skarby :P najwidoczniej przeszkadzam w nauce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś się nie boję :) akurat miałem takie szczeście że wiekszość dziewczyn jakie znam to takie zołzy że tylko przez kolano przewiesić :P .. masz pecha jestem cierpliwy :) mimo obaw że Ci zabiore siostre i taki mnie lubisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dbam o to żeby nie wkradła się rutyna w naszym \"związku\" :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niestety... jestem dożywotnio przykuty do komputera. nie jestem nim z powołania ... to tylko moja droga do normalnych pieniędzy ... w tym kraju nie ma za wielu możliwości ... a jak będą funduszę ... będą możliwości zajęcia się tym co lubie :) szkoda tylko że brak zapału do pracy której za bardzo się nie lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
em, nie miał i nie ma. choć myślę, żę to kwestia czasu. ja po prostu jestem przewrażliwiona i nadinterpretowałam sobie kilka rzeczy, stąd to podejrzenie. absurdalnie żałuję, że nikogo nie ma ;/ zawsze mógłby się przekonać jak to jest z kimś innym. może by się opamiętał, a może ja przestałabym się łudzić. a tak? ech.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem tłumacze instrukje obsługi maszyn ale nie z japońskiego :P aż taki \"musk\" to ze mnie nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kocham japońską broń białą i technike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia kocham Cię! jakim cudem się nie zgadałyśmy o tym? oO Miyazaki? ;> aktualnie nie. powiedziałam, że tak dłużej nie dam rady (choć przez pół orku po rozstaniu utrzymywaliśmy bardzo bliski kontakt, ale ile można...). to było jakoś na początku kwietnia. od tamtej pory dwa razy spotkaliśmy się w autobusie, pogadaliśmy chwile i tyle. wysłałam Mu smsa z pytaniem jak poszly matury, odpisał, i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, pamiętam jak próbował mi to wyperswadować. a pod koniec poprosił, żebym się odezwała jak tylko sobie poradzę, że będzie czekał, że ma nadzieję, że mi to pomoże, choć On jest temu przeciwny. odezwałam się więcpo dłuższym czasie. niezobowiązująco, ale zawsze. niestety chyba On już nie ma ochoty na tą \'przyjaźń\' o której tak często i chętnie mówił ;/ nie mam zamiaru pierwsza proponować spotkania. i tak się chyba skończy... może Mu to, wbrew pozorom, na rękę było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że problemy wszedzie są takie same ... różnica chyba tylko taka jak sobie z nimi radzimy ... czy zmiana miejsca pomoże ? urwanie kontaktu na pewno ... ale czy wyjazd to nie ucieczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×