Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WESELNNA BABA

ZA MIESIAC WESELE.MUSZE 10KG ZGUBIC.KTO W TO WCHODZI?MYŚLICIE ZE SIE DA??

Polecane posty

Gość monisiap
hej jestem ja na 2 dniu cudaczkowej a weselna babo nie chcesz spróbowac tej dietki z zupą, na niej na pewno zjedziesz 3 kg w tydzień, jest inna niż kopenhaska i cudaczkowa i oto chodzi bo takie urozmicenie dużo da. Zreszta ja nie namawiam. U mnie jest w porządku a mój chłop wraca 30 listopada czyli jeszcze 3 tygodnie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
szkoda że nikt na tym topiku nic nie pisze a był taki fajny i dziewczyny ekstra ale co dobre szybko się kończy ja obecnie jestem na duetce na której co 2 godziny coś jem małego i staram się jeść zgodnie z dietą soth beach, schudłam rzem z wami 4 kg a chce jeszcze 2 więc 2 tygodnie i myśle że dam radę, pozdrawiam no i czekam na wpisy jak ktoś ma ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jstem jestem Jezu dzis spodkałam kolerzanke co sie miesiac nie widziłysmy i powiedziła ze strasznie schudłam!!!Boze ale jestem szczesliwa moniap gratuluje sukcesów 4kg to bardzo duzo!!!Co dalej bedziesz stosowac. Ja oczywiscie dalej dietkuje . Jutro sie rano odezwe bo dopiero wróciłam...buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
kogo ja tu widze a to ty weselna babo dlaczego tyle milczałaś bałam się że nasz topik umiera. Ale super ze jesteś spowrotem, ja doczepiałam sie do innych topików ale jednak tu najlepiej. Ja od jutra stosuje tą cudaczkową dietkę bo moim zdaniem jest ona najlepsza, schudłam tak z 56 kg do 52,5 kg ale moja waga jest zawodna bo stara i nie elektroniczna. jednak ważniejsze sa wymiary tzn w talii jest mniej 5 cm i w reszcie około 1 cm, mój chłopak wraca dopiero 4 grudnia więc mam jeszcze 3 tygodnie czasu, stosuje tą cudaczkową bo niedziela można jeść co się chce i to mi odpowiada mam jeszcze podobną dietkę i moze tą spróbuje bardzo w sumie podobna do cudaczkowej. Podała ją inna dziewczyna i pisała że jej koleżanka schudła na niej w 2 tygodnie 10 kg!!! rewelacyjny wynik. 1 dzień ś- kawa o- 2 jaja, szpinak, k- stek, sałata, owoc 2 dzień ś- kawa, tost o- stek, sałata, pomidor k- szynka, sałata 3 dzień ś- kawa, tost o- 2 jaja, sałata, pomidor k- szynka 4 dzień ś- kawa, tost o- jajo, marchew, 10 dkg sera żółtego k- 2 owoce, jogurt, 5 dzień ś- kawa, tost o- ryba wędzona, pomidor k- stek 6 dzień ś- kawa, tost o- kurczak k- jajo, marchew 7 dzień ś- herbata, tost o- stek, owoc k- co chcesz ale ja jednak tą cudaczkową przeprowadzę bo po mniej widzę szybkie efekty w sumie nigdy nie wytrwałam na niej do końca ale po 4 dniach widze różnice. Jak schudnę tak do 50 kg to wtedy bede stosować dietę niełączenia ponoć rewlacja by utrzymać wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESEELNA BABA
dzien dobry moniap O kurcze ale fajna ta dieta :) bardzo podobnado kopenhaskiej tylko nie mam tyle miecha to super . Wiesz ja dzis znowu.......nie uwiezysz na kopenhaskiej dzis mam 2 dzien .Bde ja stosowac do piatku no wiesz w sobote impreza ... Nie było mnie przez wenend ,teraz jestem i mam dziecko chore :( Ale jestem szcześliwa bo ludzie efekty widza :) Powiem Ci ze spokojnie schudniesz do grudnia!!Jak mało wazyłam tak 58kg i chciłam do 55kg schudnac to bardzo ciezko to szło bo i tak mało wazyłam. Ale ty juz chudzinka jestes no ale jak sadzisz ze te kilka kg duzo dadza to napewno jest warto walczyć!!Fajnie ze jestes .Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
dzięki za słowa otuchy bo ja jak waże te 50 kg to się najlepiej czuje, ale wymiary teraz dla mnie są okej nie patrze tak w tę wagę bo ona jest stara, nie elektroniczna i widzę że wskazuje tak jak się jej chce najważniejsze są wymiary a te są dla mnie okej. Dla mnie te dietki nie są straszne ja na codzień podobnie jem i to mi odpowiada ważniejsze jest dla mnie to, że tam pisze co jeść i raz więcej zjadam czegoś a raz mniej, to zależy w innych dietach gzdie nie ma ograniczenia to ja się zwyczajnie objadam ( nie bulimia) nie tylko wiadomo że łatwo poluzować, a tu czarno na białym co i jak. Podsumowując pod nieobecność chłopaka tj. na dzień dzisiejszy 23 dni schudłam 4 kg i pozostało mi tyle samo dni i chce zrzucić jeszcze te 3 kg ale nie za wszelką cenę jak się uda to fajnie, a potem dieta niełaczenia jak najdłużej. Napisze wieczorkiem i fajnie że jesteś ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja stoje w miejscu:( choc bez diety to i tak dobrze ale moze znowu zarzuce jaks dioetke!!! a moze zaproponujecie cosik??? cudaczkowa czy jaks inna?? 😭 ja chce efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
dla mnie ta cudaczkowa jest bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
hej hop ja własnie wróciłam z pracy, teraz juz luz, 1 dzień cudaczkowej minął spokojnie teraz musze jeszcze wypić z 2 szklanki płynów chyba woda to będzie, moje wymiary mnie zadowalają ale ta waga choć nie dąże do nie wiadomo jak mało pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dawaj ta cudaczkowa:P to zaczne stosowac!!! ja jestem po aerobiku i jest fajnie i cm mniej a waga stoi od kopenhadzkije!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie kopenhaska nadal trwa!! dziewczyny co u was?? Moniap jak sie trzymasz??? cudaczkowa jest podana w wypowiedzi moniap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
cześć kobietki no ja jestem nadal na cudaczkowej fajnie że ktoś jeszcze się do nas chce przyłączyć. Moja wymarzona waga i wymiary coraz bliżej ale potrzebuje jakiś rad co do brzuszka, niby nie mam już go duzego ale chciałabym jego stan poprawić, co proponujecie dziewczynki jakieś ćwiczneia itp. Czekam na dobre rady , trzymajcie się wszyscy a ty jak tam weselna babo i wagowo, i wymiarowo i duchowo się trzymasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
no to ja jestem 3 dzień na cudaczkowej nie wiem dalej co z tym brzuszkiem, na razie ćwiczę troszkę oraz masaż brzucha wykonuje i wcieram krem oraz szczypię go mam nadzieje że się poprawi jego stan a i dzisiaj kupiłam błonnik żeby nie mieć problemów z zaparciami q razie gdyby się pojawiły, wszystko jest w porządku u mnie a co tam kobitki u was? weselna babo co tam sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze jesteś. Może przyszki na en brzuszek niz mądrzejszeo nie wymysle. Jestem jestem na kopenhaskiej . planuje od poniedziłku po raz ostatni ja zasosowac hihihi . Sory za błedy ale mam wyjąkowo długie tipsy ...Po sobocie je spiłuję !! moniap co tam u ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
no ja mam zamiar stosować ją przez ten tydzień, ale chyba na troszkę winka się skuszę jednak, ale czerwonego , i mam zamiar ją stosowac jeszcze następny tydzień bo bardzo mi odpowiada, jeszcze się zastanawiam nad taką podobną do south beach, jedna dziewczyna pisała że jadła same warzywa, jogurty, kefiry i serki białe i schudła w ciągu tygodnia do 3 kg, ale jak pisałam wcześniej ja wole mieć napisane co trzeba jeść wtedy się trzymam ścilśle jadłospisu, zobaczę albo cudaczkowa pociągnę dalej albo tą. Musze przyznac że chciałabym odpocząć trochę od tego mięska i wędlin, i ta warzywną ale nie weim jeszcze do powrotu chłopaka ma jeszcze trochę czasu więc zobaczę ale ta cudaczkowa jest w porządku jedzenie nie jest czsochłonne, nie trzeba stać przy kuchni zeby pichcić, wagowo nie weim ale jestem zadowolna z efektów tylko ten brzuch, nie jest jakiś olbrzymi ale bede właśnie ćwiczyc i te masaże. a ty jak tam weselna babo, kopenhaska, a co po weselu jak chcesz to mozemy razem stosować tą warzywną bo razem lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta kopenhaska
weselna babo mam pytanie-ile dag befsztyku jadłaś?i czy nie mam jo-jo po kopenhaskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heJ MONIAP kurcze chciłabym jakąś diete na kórej pije sie kefiry je warzywa owoce.Mam dos ych wedzlin i mięsa !! A do poprzedniczni nie jadałam bewszyka czasami kawałek piersi a czasami mieso zasepowałam parówka drobiowa. jojo nie miałam i chyba miec nie bede bo diee nadal rzymam Moniap odezwij sie jak bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasowało by ak od poniedziłku cos zaczac . w niedziele pewnie ylko kefir na kaca wypije i to tyle :) A w poniedziałek będzie 20 listopada i do 20 rudnia planuję nasępne 7k schudnąć!!!Będzie cudownie moniap ty mieszkasz z swoją miłością??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta kopenhaska
od jutras planuję ją zacząc ale jeszcze sie zastanawiam. dzieki za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie: Czy stosowałaś sól i przyprawy?Dziekuje za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa........
weselna - to ile teraz ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta kopenhaska
i jeszcze jedno pytanko.Weselna babo czy na tej diecie leci w wiekszości woda czy też tłuszcz,czy widać po wymiarach a nie tylko wagowo ze się schudło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
witam was kochaniutkie i ciebie weselna babo, widzę że doszły do nas nowe koleżanki! to super bo im więcej tym lepiej. Zaczynamy weselna babo te warzywaka, kefiry, jogurty i chudy nabiał bo musimy odpocząć od tych mięsek na kopenhaskiej i cudaczkowej. Ja znalazłam w sklepie fajne takie lunchy- grecki i włoski, są tam warzywka różnorodne, sosy ( są oddzielnie i nie trzeba ich dodawać jak ktoś nie ma ochoty) oraz jest tam kawałek serka feta. Nie wiem ile to waży bo nie oglądałam tego tak bardzo dokładnie ale jest dość duże. Ja myślałam żeby jeść tak: jogurt z ziarnami zbóż ( widziałam fajne w lidlu o obniżonej zawartosci tłuszczu, smakowe chuba 50 kcal i opakownie jest 200 g), potem albo wrzywa ugotowane lub usmazone z małą ilością oleju, z tego myślę że wyjdą 2 dania i oprócz tego kefiry lub serek i dużo wody i czerwonej herbaty. A ty jaki masz pomysł? od przyszłego tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZE WŁĄSNIE WRÓCIŁAM ZE SPACERKA Z CÓRECZKA I SPODKAŁAM ZNAJOMĄ I ONA DO MNIE Z TEKSTEM -BOZE CO Y ROBIŁAŚ ZE AK STARSZNIE SCHUDŁAŚ!!!!----ale sie ciesz kurcze ze widać!! JESZCZE SIE ZASTANOWIE CO BY TU OD PONIEDZIŁKU ZADZIŁAĆ. A NA KOPENHASKIEJ NAPEWNO ZESZEDŁ TŁUSZCZ HIHIHI .... NIE UZYWAŁAM ZADNYCH PRZYPRAW CZASAMI TYLKO SOL DO JAJEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta kopenhaska
Weselna Babo mam jeszcze jedno pytanie, czy jadłaś befsztyk czy tez można zastąpić go mięsem z kurczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wybaczcie ze mnie tak dlugo nie było, motam sie po topikach i szukam czegos dla siebie:) ale was ciagle czytam i gratuluje wam samozaparcia i sukcesow!!:)weselna babo- załozylas topik i chyba jako jedna z nieliczych osiagnełas to co zamierzylas w temacie:) gratyluje ci podwojnie:) moja dieta to dwa dni glodowki jeden dzien umiarkowanego jedzenia, potem jeden dzien sokowy. zmniejszam zoladek:) ale w dalszym ciagu nie mam odwagi podjac kopehaskiej:) weselna babo mam pare pytan do diety- jadłas na kopenhaskiej pozniej niz po 18? i po ktorym dniu pierwszej twojej przeprawy przez ta diete przestałas czuc głod?:) eh... ja mam nadzieje ze troche mi zeszło, czuje po ciuchach i dalej powoli sobie chudne. mam zamiar cwiczyc ale na raize ot tylko zamiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lioki
ja jestem na tej diecie cudaczkowej ,czy jak ją tam nazywacie, piąty dzień mam za sobą ,ale czuje że wszystko siedzi we mnie ,powiedzcie znacie jakieś domowe sposoby na przeczyszczenie bardzo was proszę może coś doradzicie . do apteki mogę się wybrać dopiero w poniedziałek mieszkam na strasznym zadupiu z góry wielkie dzięki , a dieta naprawde fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×