Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

wpadłam na chwilke zobaczyć co słychac widze opowieści love story sie rozkręcaja :) u mnie pada śniezek - maleńki ale zmino jest brr ... jestem zmarźluszkiem ... zaraz jedziemy z miniem na zakupki - wiecie w przyszłym tygodniu w wekend wyprawiam 30-stke mojemu mezulkowi - i juz ustalam menu - boze jak ja sobie poradze - mam pracujace soboty - teraz wszytkie :( a imprezka na 20 osob ... uff ...chyba sie sklonuję :) aha K.Krawczyk tez jest w moich wspomnieniach przy jego piosence tańczyliśmy po raz pierwszy z moim kitkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu piję ziólka i łykam wiesiołek, do tego za tydzień mam wizytę u nowego gina, myślę, że wszytsko pójdzie w dobrym kieunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześć Martyniu co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
ja chyba też się przejde w przyszłym tygodniu do ginia dawno tam nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza333
Martynia powiedz jakie ziółka pijesz i na co jest ten wiesiołek bardzo mnie to zastanawia Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizo tak jak pazia napisała:) ziółka pije ze sklepu www.starania, kupiłam miesznkę nr 8. zdaje soebie sprawy, ze ona mi nie pomoże zajśc w ciąze, ale dla zdrowia ziólka nie zaszkodzą\':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odsypiam wszystkie ostatnie dni...bo dziobałam, i dziobałam...a dziś śpię:)mój miniu wrócił z zakupów-he,he..jutro mam urodzinki...i wrócił z 2 torbami:) wiem, że zamówił torta:) no w końcu to okrągłe 25 latek:) mój misiu-tak jak twoj Sysiu w marcu-8 .03 skończy 25 latek..więc nawet jest młodszy ode mnie:) Matyniu, Paziulku..u Was jak i u nas...wielka miłośc rozwinęła się na dsykotece:)...Całuję was..i do jutra..wpadnę podzielić się co dostałam:) no i poczęstuję was toretm:):):)pa,pa,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pazi
Ja bym ci zdecydowanie pójść na betę! To mi wygląda na coś... ciiiicho....żeby nie zapeszyć:):):) A testom raczej nie ufaj! Justyna miała 4 razy pod rząd pozytyw i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pazi
radziła zdecydowanie - miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizo, wiesiołek jest dobry nie tylko w problemach z niepłodnością. Jest bardzo dobry na cerę, poprawę paznokci, włosów...naprawdę rewelacyjny na tego typu problemy:) polecam serdecznie. MOżna go brac profilaktycznie. Pozdrawiam Cie.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizo ale wiesiołek tylko do owulacji bo później mogą występować po nim skurcze macicy. Do pazi bardzo wątpię żeby to było To. Czuje że chyba dostane @ bo brzuch mam jak balon. A pójść na bete i zobaczyć wynik 00 i w dodatku zapłacić ze 40 zł to mi się nie uśmiecha. A testów też nie będę już robić mam do gdzieś. Czekam na @.Pozdrawiam:-) Wiesz co martyn--iu ja też wątpię żeby te ziółka pomagały ale w sumie nie zaszkodzą a wierzyć w coś trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje paziu w coś trzeba wierzyc... w końcu wiara czyni cuda...! Ja uciekam dię się położyc! do jutra kochane1 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synkowa
Cześć dziewczyny czytam jaki macie wielki zapał i podziwiam ja też pragnę dzidzię ale powoli tracę nadzieję dwa razy miałam w brzuszku moje ziarenko ale tylko donoszę do trzeciego miesiąca a potem szpital i już nie ma tego co pragnę przeszłam załamanie od ostatniej ciąży minęło rok w sobotę idę na badania hormonalne i chciałabym nadal się starać o dzidziusia ale się boję i straciłam nadzieję a tak wogóle to na czym polega ten test na dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć synkowa. Bardzo ci współczuję, nie przeżyłam tego więc nie wiem ale wyobrażam sobie że czujesz obawe przed kolejną ciążą. A stwierdzono przyczyne poronień? Test na dni płodne to są testy owulacyjne wykrywają plik LH który jest w czasie owulacji. Jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yta
Niedawno poznałam dziewczynę, która latami leczyła się z powodu nieregularnych i zbyt długich (nawet co 4 - 5 mies.) okresów. Pewnego dnia poszła do ginekologa i okazało się, że jest w 5 miesiącu ciąży! Ona o tym nic nie wiedziała, bo miała takie objawy jak zawsze - nabrzmiały brzuch i brak okresu przez kilka miesięcy. Straciła już nadzieję na zostanie mamą. A tu proszę, taka niespodzianka. Jednak cuda się zdarzają. Bądźcie dobrej myśli. W końcu każda z nas będzie mamą, czego sobie i Wam życzę. U mnie 32 dc i boję się robić test, chcę uniknąć rozczarowania, jak w tamtym miesiącu, więc czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
Znowu jedo wielkie rozczarowanie.....jak co miesiąć zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yto a ta twoja koleżanka nie robiła testów czy coś takiego? Takie cuda się zdarzają ale chyba nie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synkowa
Cześć PAZIA nie stwierdzono u mnie żadnych przyczyn jedno co mi powiedzieli to że tak się zdarza za pierwszym razem ale teraz tylko muszę zrobić badania hormonalne bo tak niby nic mi nie dolega miesiączkuję cały czas regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synkowa
A ten test to co wykazuje ci dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synkowa
Dziewczyny mój mąż teraz jest w Norwegi i wraca w kwietniu chcę spróbować jeszcze raz czy test wykaże mi dokładnie dni płodne bo nigdy go nie robiłam i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yta
Nie robiła testów, bo przez wiele lat było to samo, ciagle opóźniające się miesiączki, nabrzmiały brzuch, ciągłe leczenie, więc nie przyszło jej nawet do głowy, że może być w ciąży. Do synkowej - ja robiłam w tym miesiącu testy owulacyjne. Zaczynasz je robić od ok. 9 - 10 dnia cyklu. Jezeli pojawią się dwie kreski tej samej grubości, to znaczy, że w ciagu 24 - 36 godz. prawdopodobnie będzie owulacja. Jednak to nie oznacza, że jak będziesz w te dni współżyła , to na 100% zajdziesz w ciążę, bo jak mi powiedziała pani gin. , owulacja może wystąpić w nocy i trwać krótko. Mi test pokazał, że mam dni płodne, a co z tego wynikło, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yta
Niestety testy nie pokazują dokładnie tego, że tego a tego dnia o tej godzinie będzie owulacja. To jest termin przybliżony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synkowa
To już się zmartwiłam bo myślałam że ten test jest trochę lepszy a ile kosztuje zastanawiam się to dlaczego mam zrobić badania hormonalne w 13 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synkowa
Dziewczyny fajne te wasze forum dzięki wam może dostanę tyle zapału co wy i nie stracę nadziei idę się szykować do spania bo jutro rano do pracy Dzięki wpadnę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po kilku dniowej przerwie jestem po wizycie u lekarza i jeszcze nie doszłam do siebie po tym co usłyszałam mój lekarz bardzo sie zdziwił że po tylu miesiącach nie udało sie nam jeszcze zająć w ciąże i po chwili zaczął wymieniać przeszkody jakie u mnie widzi: 1 - nadżerka - mam ją od dawna i od jakiegoś czasu słyszę że z kiedyś zrobimy z tym porządek - miał wypisać mi skierowanie na wymrażanie ale dał mi znowu kolejne leki i gdy je wybiore mam przyjśc jeszcze raz i wtedy skieruje mnie na zabieg 2 - tyłozgięcie szyjki macicy - powiedział mi że to jedna z przyczyn niepłodności i że zdarza się że takie kobiety zachodzą w ciąże Jeśli chodzi o moje plamienia - powiedzał że trudno mu stwierdzić dlaczego coś takiego mam. Dobił mnie tym totalnie. Nadżerke moge wyleczyć - oczywiście wszystko przeciągnie się w czasie ale na tyłozgięcie nic nie można poradzić. Czy któraś z was spotkała się z podobną opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×