Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

dopiero wrócilam do domku ...ale Wy już jesteście pewnie w łóżeczkach ... byłam u tesciowej i u mamuni - musialam troszke pogadac z nimi na temat urodzinek mojego miniusia - sprawy organizacyjne mam z grubsze zaplanowane - w sumie pordzilabym sobie sama - gdyby nie to że mam watpliwosci do tego czy szef da mi wolną sobote i piatek :( a tak mamcia kupi mi miesko , wędlinkę i zrobi bigosik - to juz dużo - jakoś poradze sobie z ciastami salatkami i pieczeniem mięska - w razie czego zarwe z 2 nocki ... spadam maleńkie bo jestem padnieta - prawie nie bylo mnie dziś w domku - a tęsknie za lóżeczkiem ... i wiecie co tak sobie myślę ze w tym miesiącu to pewnie nici ze staranek - także już powoli nastawiam się na @ ... dobranoc kochane ... całuje Was wszysciutkie i Ciebie Plemniku tez - choć dziś CIe nie było u nas :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - kobiety z tyłozgieciem zachodza w ciaże uwierz mi - mam kilka kolezanek które są szczęśliwymi mamusiami - nie smóć się kochanie - tylko \"kochaj się od tyłu\" pozdrowionka szkoda że lekarz Ci o tym nie powiedział - tylko tak CIe zdolował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryniu byłem na randce z piekna dziewczyna,wiec proszę o wybaczenie mej nieobecnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza333
Do Trinity27 Ja też mam dokładnie ten sam problem z szyjką - ALE nigdy lekarz nie powiedział mi ze to może przeszkodzic w zajsciu w ciąże , Dawno dawno temu pytałam go o to i stwierdził ze nie ma problemu :) ale zapytam go w najbliższym czasie . Bardzo dziękuje dziewczyny za informacje co do tego wiesiołka :) A teraz ide do pracy na nózkach żeby sie dotlenic jestem w 14dniu cyklu więc muszę się relaksowac , bo może wieczorkiem z miskiem poigraszkujemy .Papa miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizo - to myszka ma problem z tyłozgieciem i nadżerką - a ja jej tylko odpisywałam ze mozna sobie z tym poradzic :) Plemniczku - jeżeli byłes wczoraj na randce - do tego z piekną kobieta to jesteś rozgrzeszony - buziaki skarby moje - zabieram się do pracy ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko kochana - dzis Twoje urodzinki więci Ci życzę Ci - subtelnej niecierpliwości wiosny,łagodnego wzrastania lata,cichej dojrzałości jesieni i mądrosci dostojnej zimy. Wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia. Chciałabym aby nigdy nie zabrakło Ci CIEPŁA i MIŁOŚCI najważniejszych osoób, w Twoim życiu. Bądź zawsze szczęśliwa i wyrozumiała i aby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój:) 1000-ce BUZIALKÓW przesyła Trinitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Diany :-) Daję Ci dzisiaj swoje zyczenia , niech się Twe życie na lepsze zmienia , wielu przyjaciół,mnustwo miłości, ludzkiej przyjazni i życzliwości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Myszki123 ja też mam tylozgiecie-wcale to w niczym nie przeszkadza :-) zmien lekarza !! bo ma myslenie sprzed 50-ciu lat,a to nie wplynie dobrze na Twoje zajscie.:-) Poczytaj o tym...juz dawno stwierdzono,ze tylozgiecie nie ma jako-takiego wplywu na zajscie w ciaze.Trinity ma racje-od tylu nalezaloby sie kochac :-) ale przy zdrowych plemnikach w kazdej pozycji powinny doleciec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, własnie jestem w domu dziśj uż pojechałam do pracy samochodem bo drogi są lepsze, węc jestem wczęsniej w domu. Dianko jeszcze raz składam Ci wszytskiego naj naj z okzaji Twoich urodzinek, niech się spełnią Twoje wszytskie marzenia(zresztą już chyba najwazniejsze się spełniło:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tyłozgięcia to już wcześniej pisałam, ze moja koleżnka tez ma tyłozgięcie i w pozycji \"od tyłu\" udało jej się zajsć za pierwsyzm razem, wiec to jakaś wielka przeszkoda nie jest! Myszko głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześć Diano wszystkiego najlepszego aby twoje marzenia spelniały się tak jak spelnilo sie to najwazniejsze abyś zawsze byla zdrowa i szczęsliwa oraz żeby nigdy nie znikał usmiech z twojej twarzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
droga myszko ja również mam nadzerkę i z tego co mi mówili to nie jest z tym tak że nie można przezto zajść lekarz mówil mi że to raczej normalne przy aktywnym życiu seksualnym i raczej albo lepiej niewiem teraz dokladnie usunąć ją dopiero kiedy się juz nie mysli o dzieciach i o tym slyszałam wiele takich opini nie tylko od lekarzy do ktorych ja chodziłam ale tez od koleżanek. Tak więc chyba nie ma się co z góry zamartwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
hej laseczki gdzie wy jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
nie mowcie że trenujecie bara bara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dianko Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, duuużo szczęścia, miłości, spełnienia marzeń i wszystkiego czego sobie zapragniesz. A u mnie temp. spadła do36,6 mam już plamienia więc jutro @ się rozkręci. Zapisałam się na hsg na 05.02. Wyniki posiewu są prawidłowe. Mój mąż nie zrobił badanka ponieważ jest przeziębiony i pan dr. mu odradził ma je zrobić dopiero za półtora m-ca. Trudno, ja ide na hsg i tylko niewiem czy po hsg mam sobie umawiać wizyte u gina skoro mąż nie zrobił badania czy nie? jak myślicie? Bo niechce przekładać hsg, jak już się zapisałam to pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu niech maz wyzdrowieje i odda nasionka do badania ... nie wiem po co tak zwlekacie - jeżeli mam byc oki - to bedzie - ale bedziecie wiedzieli że przyjanjmniej on jest zdrowy ... a tak - nawet po hcg mozesz miec problemy z zajściem w ciaze jeżeli on nie bedzie mial pewności co do swojej plodności - mam nadzieje ze jestes w dobrych rekach - lekarz powinien jeszcze wyrownac ci cykl bo chyba jest nadal za długi ?? nie wiem nie znam sie ale tak czasem jest ze lekarze zaczynaja od niewłasciwej strony - dla mnie na samym początku powinno się zacząć od hormonow i sprawdzenia czy kobieta maprawidłowa owulacje , spawdzenie śluzu i jego wrogości potem drożność ... a tak zaczynaja robic dożnośc - ale nie maja czy jest owulacja i po co? pewne rzeczy trzeba chyba wziąść w swoje ręce ... a nie zaczynac od przyslowiowej \"dupy - maryni \" mnie juz pobolewa brzuch na @ a dzis dopiero 21dc - :( i tez troche jestem zla bolekarz nic nie wpomnial o badanu hormonów a z tym pewnie jest u mnie problem ... straszny ze mnie nerwus czasem i pewnie jestem roztrojona ... spotkalam dzis koleżanke tez nie mogla zajsc w ciazę1,5 roku - lekarz zaczął od badań hormonalnych i okazało się ze mam za wysoki poziom prolaktyny - niczym się u niej to nie objawialao ale miala stersująca prace ... pobrala lekarstwa na zbice tego hormonu i po 4 miesiącach juz była w ciazy - ma terez 1,5 rocznego synka ... także trzeba trafić na wlaściwego lekarza na swojej drodze a nie na darmozjada wyciągającego tylko ostatnie pieniądze z kieszeni - a my desperatki chwytamy sie wszystkiego - bo nasze pragnienie - przesłania nam jasność widzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Trinity powinien zrobić ale po co mieliśmy zapłacić dzisiaj 100 zł jakby się okazało że bad. trzeba powtórzyć. Niech wyzdrowieje i się zrobi. Narazie zaufam temu lekarzowi bo nie mam suiły łazić od jednego do drugiego. Najwyżej po paru m-cach zmienie. Przynajmniej będę miała hsg za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziulku- meżus musi wyzdrowiec - to oczywiste :) mam nadzieje ze doczekaciesie pieknego bejboszka :) na Grzybowskiej 35 jest labolatoium Medicus badanie nasienia kosztuje 60zł. chyba ze masz gdzies blizej ... ale pod tymi badaniami podpisuje się nas progesorek Zieniuk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia11
ale się dzisiaj z wami mijam teraz znowu nikogo nie ma Paziu mam nadzieje że opiszesz swoja wizyte po hsg. A robisz badanie ze znieczuleniem czy bez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Paziulku - hsg masz akurat w urodziny mojego mezusia ... jeżeli pozwoli ci na to stan ducha to opisz nam dokladnie to badanie ...ja tez jestem ciekawa - bo pewnie tez będę przez to przechodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia11
o częsć trini jednak ktoś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu-ale jesli mąz ma złe parametry nasienia ? to moze to hsg niepotrzebnie?! myslalas o tym? trzymam kciuki za Ciebie :-) buzialki dla wszystkich ! P.S my lezymy (ja sie ucze)- moj mis jest teraz chory i bierze antybiotyk :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia11
zaraziłaś meżola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno wam opisze te badanie ze szczegółami. Robie je bez znieczulenia. Ledwo co się na nie zapisałam bo już nie mieli miejsc. Będę miała robione o 17. A tydzień później zapisze się do gina. Myślę że badania chłopaków zrobimy pod koniec lutego. Teraz dopiero żałuje ze tak z tym zwlekaliśmy. Wiecie co nie chce przekładać tego badania bo wkońcu wyjdzie na to że zrobie je w lato. A jeżeli moje jajniki są zapchane to możemy się starać przez całe życie z żadnym skutkiem. Trudno ryzik fizyk, robie je i już. Mam nadzieje że bad. chłopaczków też wyjdą pozytywnie. Oglądam teraz fajny film więc później może zajrze. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza333
Cześc Dziewczyny Na poczatek wszystkiego najlepszego DIANO spełnienia marzeń i zdrowia oraz poczucia chumoru w naszych dziwnych czasach :) Triniti sorka za pomyłke ale chyba wybaczysz ? :) Dziewczęta co wy już śpice ? Czytam wasze wypowiedzi i też się zastanawiam dlaczego mój ginekolog nigdy nie robił mi badan na hormony , (każdy lekarz ma swoja teorie ) ale w lutym idziemy do nowej kliniki i mam nadzieje że będzie ok .Co prawda boje sie co do wyników mojego miska bo bardzo kiepskie ale brał tabletki na wrzody i zapomniał o tym powiedziec. No nic zobaczymy wszystko opowiem mam jeszcze prawie dwa tygodnie . a jutro ide na usg do starego gin i dopytam sie o te hormony niech wypisze skierownie na badania .Papa miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizo - nie wiem jak to z tym skierowaniem na hormony - to dosc dorogie badanie - i lekarze nie chca ich robic za darmo - po prostu podpytaj się gina co i jak ..kiedy w którym dniu cyklu - zrobic badania hormonów ... jeżeli powie - to porobisz sobie nawet prywatnie - ja załuje ze nie przycisnełam swojego starego gina juz dawno bym wiedziala co z tymi hormonami - czy oki czy nie a tak to od sierpnie tylko miałam zrobiona cytologie i usg ... wybrałam troche lekarstw i na tym koniec ... mam nadzieje ze ten profesorek - bedzie miał inne podejscie - araz w połowie lutego mam wizyte to mu wszystko opowiem o skracjacych się cyklach ...bolacych piersiach - przed i po @ ... no i o tym ze musze się częściej depilowac - moze mam za dużo testosteronu i dlatego hormony nie sa w rownowadze ? nie moge tak zwlekac ..czuję ze czas mi cieknie przez palce ... a ja caly czas stoje w miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............15................ ......05.03.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............17.....................30-31 .01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............4............... ......???????? Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Justyna/Londyn..........26.............. 4.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.17.02.07 myszka123/Koszalin.........28...........8............... .......08.02.2007 Paula76......................31...............5......... ...........ok.11.01.07 Surfitka/Krakow...........27..............3............. ....ok.30.01.07 natasha77/bydgoszcz......22.............6............... ......13.01.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn.......25..............6................. .....15.09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, chyba musze w końcu do was dołączyć... Choc to \"dopiero\" mój 3 cykl starań. Do tej pory 3małam się dzielnie, ale ostatnio wymiękam i zaczynam schizować na punkcie zajścia... W wolnych chwilach poczytam sobie ten topik, może aqrat znajde jakiś cudowny sposób na NIEmyslenie o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×