Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość Kseńka
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............15........... ..... ..05.03.07 Trinity /k.Łowicza........30.............18...............ok .26-27.0 2.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............5.......... ..............???????? akasia/Zielona Góra.......26.............22..................... ..ok. ??? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............3.................ok.30.0 1.07 kukusia /Kraków...........25...............6.......... .nie mam pojęcia mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............24................. .17.0 2.07 karolcia_26...................26 ............ 8 .................... ok.5.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Kseńka.........................28..............6...................ok.23.03.07 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............11............ . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............8............ ........04.10.2007 Paula76/Olsztyn............31..............?........ .. ......... ? Tabelka nr.3 nieobecne Lenka/Ostrołęka........ .28...............3...................24-28.12.06 myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kseńka
Ok,udało mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekopiju najlepiej ostatnią tabelkę do nowej treści i dopisz siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. ale sie rozpisałyście, ale to bardzo dobrze że jest co czytać. ja byłam dziś zrobić prolaktyne i zbadać mocz. wyniki dopiero w piątek. wtedy też mam wizyte u gina więc odczyta mi wynik.co prawda laborant powiedził że prl robi sie miedzy 3 a 6 (tak lekarze zlecają) dniem , a ja byłam w 9 dc, ale powiedział żeby zrobić, no to zrobiłam. za tydzień was opuszcze bo niebęde mieć czasu dla koleżanek. ale napewno później wróce. ale będe miała do czytania dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kukusia zrobiłaś krok do przodu z tymi badania. Teraz juz będzie łatwiej i bliżej i gin ci coś doradzi i pomoże. Mam nadzieję, że twoja nieobecność będzie \"owocna\". Pamiętaj, że wszystko się może zdarzyć a dni płodne przesunąć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dzięki za pocieszenie ale jakoś w to niewierze że sie uda w tym miesiącu. od dziś zaczynam testy owul bo jestem w 9dc wiec chyba najwyższa pora. Paula jeśli możesz to przypomnij mi jaki był powód że wcześniej niezaszłaś, bo niewiem gdzie szukać tej stronki. a niepamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusia, ja nie robiłam wcześniej żadnych badań, to może jakaś inna z nas coś kiedyś pisała. Ja tak naprawdę to zaczęłam \"bitwę\" od sierpnia. W porównaniu z niektórymi to moja \"\"bitwa\" trwała krótko, tylko mam nadzieję, że się dobrze skończy. Kukusia, nie możesz sie negatywnie nastawiać, musisz cały czas mysleć, że sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fluidki:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłony po prostu super, gdyby nastepna z nas spadła do tabelki nr 2. Najbliżej @ jest chyba właśnie Trini więc może, może. Paziulkowi też by sie przydało bo ona biedna też juz tyle miesięcy się stara. Musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i kiedy miałaś @ ostatnio? to policzymy, który to tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka, gorzej było w tamtym tygodniu, piersi mało mi nie wybuchły, chociaż bolą mnie do tej pory ale już mniej. Strasznie mnie ciągnęło o bolało podbrzusze i czasami oba jajnki na raz. Teraz to tylko czasami mnie zakuje w prawym jajniku. Najbardziej to się przestraszyłam w nocy w niedzielę tak mnie dwa razy porządnie zakuło, że do pionu mnie postawiło. teraz już całkiem dobrze tylko czasami mam samolocik w głowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kseńka
Mam pytanie do Kukusi,odnośnie testów owulacyjnych.Też sobie kupiłam i czekają na odpowiedni moment.Skąd wiesz kiedy należy zacząć je robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianka 20 styczeń czyli od @ chyba teraz idzie 6 tydzień, ale ty jesteś lepsza specjalistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie Pauluś, 6 tydz. idzie:) no to prawie taki sma wielkolud jak mój:) u mnie w środę zacznie się 12:) ale kto wie, może urodzą się w podobnych terminach? Paulus mnie piersi też okropnie bolały, więc to normalne, musiałąm kupić nowe staniki w stare sie nie miściłąm niestety:) ale to minie, mnie juz teraz tak lekko kują. Co do jajników, to też normalne, wszytsko się zmienia, układa, wiesz, w 6 tyg. to juz serce bije ślicznie, dzidzia wygląda jak mała kijanka, ma ok 2 cm:) tak więc porównaj, mój ma ok 5-6cm..szybko rośnie. Jedz wszytsko na co masz ochote..i idź do dobrego gina, a my musimy koniecznie się spotkać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka ale mi się za bardzo nie chce jeść. A jak jestem głodna to zjem pół kanapki i jestem objedzona jakbym cały bochenek wsunęła. Mąz się ze mnie wczoraj naśmiewał, jak mu powiedziałam, że bym coś zjadła, że mam zachciewajki, bo sama nie wiedziałam co. I powiedział, że do sklepu jechać nie będzie bo akurat piwko wypił. A buźka to mu się od ucha do ucha smieje. Na razie nic nikomu nie mówiliśmy tylko wam powiedziałam, bo chcę najpierw iść do lekarza, żeby było na 200% pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie uciekam, ide mężowi obiadek grzać, kurczaczek pieczony - pyszotka, później was odwiedzę. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) widze,ze mamusie zadowolone !! i tak ma byc:-) Trini duphaston bierze sie przez 10 dni - odstawia i czeka na @ jesli nie przyjdzie w ciągu 7 dni tescik ciazowy :-) ja jutro mam ostatnia tabletę ...uf.i od poczatku-clo-pregnyl i duph.i jeszcze tak dwa miesiace a pozniej ide sie ciachac i nie ma mocnych.Bo dłuzej nie wytrzymam na tych wszystkich lekach. buzialki - ide troche odpoczac bo jestem padnieta dopiero co wrocialm i wlasnie makaron gotuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka właśnie wróciłam z pracy i zajadam pyszną sałatkę z tuńczykiem, na którą przepis zreszta któras z was już dawno podała, pysznotka :) Kukusiu wybaczymy Ci Twoją nieobecność Dianko i Paulko dbajcie o siebie i dzidzie Kseńka - witamy, z nami raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja właśnie wróciłam o domku, byłam na zakupach, co do prolaktyny to ja robiłam w 5 dc, a progesteron i estriadol w 19 dc. Jutro mam 6 dc i idę robić fsh i testosteron, to ostatnie dwa i mam nadzieję, ze chociaz te horomony będą dobre tak jak prolaktyna. Dianko poproszę trochę fluidów na dolny śląsk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenko, ja niewiem kiedy zacząć te testy, chociaż na mojej ulotce to pisze dokładnie kiedy, tylko mój problem jest w tym że przez ostatnie 4 cykle @ mam rozrególowany więc lipka. tak na chybił trafił zaczełam w 9 dc. ale jeśli ten cykl byłby taki krótki jak poprzedni (21 dni) to i tak za późno zaczełam bo byłoby już chyba po owulce. nic niewiem, zobaczymy co będzie. mam jednak nadzieję że cykl wróci do normy bo już tak sie niestresuje jak poprzednio. a ty jakie długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yta
Cześć dziewczyny. Jakiś czas temu kilka razy pisałam na waszym topiku, jednak przeszłam niezauważona i przestałam. Jednak co jakiś czas was czytałam. Chciałam wam tylko powiedzieć, że jestem w ciąży. Na teście dwie wyraźne kreski. Piersi mnie bola jak diabli, na brodawkach pojawiły się niebieskawe żyłki, chce mi się pić.To był 3 cykl starań. Jednak najbardziej bałam się tego, że się nigdy nie doczekam, bo w przeszłości miałam wiecznie stany zapalne jajników i torbiele. Lekarze twierdzili, że moge mieć problemy z zajściem. A jednak udało się i to tak szybko. Dziewczyny , wydaje mi się, że za dużo myślicie o ciąży, wręcz obsesyjnie (chociaż to rozumiem) i dlatego w niektórych przypadkach jest trudniej z zajściem w ciążę. Wiecej luzu, nie mierzcie wiecznie tej pemperatury, dajcie się ponieść fali namiętności. O mały włos ze mną byłoby to samo, jednak ostatnio odpuściłam sobie wszystko, nawet nie wiedziałam jaki jest dzień cyklu i udało się. Życzę wam z całego serca, żeby kazda z was mogła cieszyć się upragnionym macierzyństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze już niemogę sie doczekać jak sobie będziemy wszystkie pisać tutaj o naszych bobaskach. Diana i Paula jako najbardziej doświadczone mamusie będą nam udzielały porad. ale będzie tu superaśnie i tak pogodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yta gratulujemy!!!!!!!!!!!! ale ja sobie nieprzypominam ciebie. chyba pisałaś jak mnie tu jeszscze niebyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu pustki. kobietki bo jak otwierałam topik to musiałam go daleko szukać. niedopuszczajcie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula jaki masz imiona? Bo Diana to wiem że Dawidek. pewno jak będzie dziewczynka to tak samo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×