Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

akasia to super ze dobrze sie czujesz po clo, moja kochana kolezanka, bardzo zle znosi, wymiotuje, a zastrzyki na pekniecia dostawala w brzusio, pecherzyk pekal ale pozniej robilo sie cialko czerwone czy jakies :O nie znam sie i jak narazie dzidzi nie ma ale 3mam kciuki! musi sie w koncu udac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle wam jeszcze porcje na wzrost tabelki nr 2:D xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łykam ... łykam ... i łapie ustami jak rybka te fluidki - mam nadzieje ze nie bedzie płaczu ... bo chyba przez Was zaczełam sie nakrecac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem.
Dziewczyny. mam do was pytanie.czy je$li sie ma bardzo wysoki hormon -progesteron -to dobrze, czy zle? dodam ze staram sie z mezem o dziecko.prosze o odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kseńka
Ale numer.Justynka,nie zauważyłam wcześniej daty porodu,a teraz widze,ze nie tylko akasia ma wtedy urodzinki ale też mój mąż.Coś w tym musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D no ladnie🌻, ksenka, akasia:D mam nadzieje ze sie wszystkie pozarazacie:) i to predko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,ze mam laptopa w kuchni :-) :-) zaraz bede przekladala platy makaronu mieskiem,serkiem i sosikiem :-) juz nie moge sie doczekac az kolejna z was napisze o ciazy ! Sama sie nakręciłam -TRINI- jakbym to ja conajmniej byla w ciazy :-) hhihhiiiii/więc niech nie pisze \"ktos\"zesmy zazdrosnice - bo mnie kazda nowina cieszy i napawa optymizmem :-) /mimo,ze przy tylu moich chorobach ciąza graniczy z cudem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu, tę lasanie to robisz z kupnego makaronu? Bo ja ostatnio kupiłam i nie wiem, bo nie ma opisu, przekłada się mięso i serek surowym (twardym) makaronem i dopiero potem wstawia do pieca? Czy trzeba ten makaron podgotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj - gdyby ciaza byłaby zaraźliwa - tak na zyczenie - to vhyba bysmy wszystkie juz miały w brzuszkach fasoleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wysmarowanym maslem naczyniu układac te płaty ( surowe!) pozniej mielone (t.j sos bolonski-cebula-mielone-pomidory-przyprawy),starty ser,cienka warstwa sosu beszamelowego i tak ze 4 warstwy;na wierzku przykryc platem lasagne i posypac serem-w piekarniku po 30min ładnie zmięknie makaronik :-) oj,,,Trini Trini :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byloby fajnie:) no trini ciiiiiii:D omega, akasiu ja podgotowuje platy makaronu, biore wielki gar, wlewam lyzke oleju, sole, wkladam plat po placie caly czas mieszam i podgotowuje tak ze 2-3min ze sa takie gietkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnaimi jakie dobroci:D ale bym zjadla :D u mnie juz nalesniczki gotowe i miesko na gulasz sie rozmraza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzchu oczywiscie ; juz jest w piekarniku - ide teraz robic sałatke,a pozniej sie chyba walne do wyrka na 10min - zmeczona jak diabli ;-) tylko nie wiem po czym..hhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki .... jakoś nie wierze - nie to ze na zlosc wam - ale tyle szczęscia chyba nie udzwigne hi..hi..teraz chyba jak nawet bym @ dostała to chyba nie bedzie mi smutno ... jestescie słoneczka - najkochaniejszymi psiapsiułeczkami internetowymi ... comkalki dla Was 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omego jestes kochana ❤️ własnie em czerwony barszczyk - a potem idziemy z minkiem na spacerek i do tesciów ... na razie myszolinki ... kukusiu - a Ty co robisz sobie dzis wolne od nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ ja mysle ze wszystkie jesteście superkowymi dziewczynkami, nie ma się czym przejmować, także Kukusiu wracaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Justynka tyle tych fluidkow napuszczala to az mnie jajniczek zaczal kluc ;) Trynitko trzymam kciuki. :) Odezwe sie wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziś byłam zrobić fsh i testosteron, jutro wyniki, mam nadzieję, ze bedzie ok, w czwartek wizyta u gina Trinity trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza ?? dziewczynki jednak chyba musze się nastawić na starania w przyszłym cylku - dziwnie się czuję - i mysle ze to wcale nie ciąża ... w domku juz tak nie latam siusiu - jest cieplutko 20 stopni - leze w lozeczku i się grzeję ... myslę ze marzec to decydowanie nie mój miesiąc - nie wiem dlaczego ale mam przeczucie ... nie mówcie tylkoze smęce ale tak jest ... kochane jesteście potraficie wesprzec w kazdej sytuacji ... rozumiem wszystko - ale juz czuję gorzki smak porazki ... na razie skarbulki ... jurto jest nowy dzień - moze znowu pelen nadzieji i optymizmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tak sobie pomyslalam ze jak @ przyjdzie to ide na prolaktyne - kukusiu ile płacilas za ten hormon ? do tego zamawiam w neciku testy owu ... mezulek pędzi zaraz po pierwszym na badanka - wilkołaczkow i moze jakos przetrwamy - moze wreszcie kiedys się uda ? tylko trzeba troszke więcej cierpliwosci ? mykam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×