Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

no więc może kiedyś wygospodarujemy jakiś czas i sie stykniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, super by było :) ja mam wolne weekendy lub po 13 kwietnia, bo wygasa mi umowa :( a w ten weekend mąż zabiera mnie do szczyrku, hurra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale się rozpisałyście:) Ja własnie wróciłam od gina, dostałam leki na wzrost estriadolu-Cyclo-Progynova- niestety muszę teraz uważać żeby nie zajsć w ciaże bo przy nich nie wolno, gdyż mogą zaszkodzić maleństwu(i tak nie bym nie zaszła bo nie mam owulacji, ale na wszelki wypadek pani doktor kazała mi uważać) co za ironia!!!, teraz muszę uważac żeby nie zajść:(Mam je brać 2 miesiace a potem stymulacja Clo na wywołanie owulacji, ale po miesiącu mam przyjsc do kontroli i chyba zdecyduję sie na Clo już po miesiącu bo nie che czekać aż dwóch. Surfitko co stosunku lh do fsh to własnie o tym dziś lekarz mi powiedział, ale jeszcze kazał się wstrzymać z tym badaniem najpierw mam podwyższyć estriadol. Jeśli chodzi zaś o obniżenie testosteronu to też mam sie wstrzymać, gdyż jak to lekarz powiedział czasem jest tak, iż mały estriadol powoduję wzrost innych hormonów np właśnie testosteronu, więc po zażyciu leków za 2 miesiące mam powótrzyć wyniki. Ojejku ale Wam zamieszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu, chyba masz fajnego gina, tak ci wszystko ładnie wytłumaczył :) ah zeby doczekac się tej upragnionej dzidzi to niekiedy trzeba się namęczyć, ale 2 miesiace szybko miną, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki babolki ...ale sie rozpisąłyscie - cos nasza martyna przycichła ... nie pisze wcale ? wracając do tematu pracy - to juz sama nie wiem ... i jeszcze jedno - nie mam pewnosci czy oni chce dalej ze mna pracowac - takze chyba bedzie mi wygodniej zapytać jakie maja wobec mnie plany co do dalszej wspolpracy - jezeli beda chcieli - to im wywale parę rzeczy na tapete - po pierwsze podwyzka , po drugie odbiór sobót pracujacych albo płatne gratis ... do tego oni wiedza ze się leczę - bo kiedyś przywiozłam im zwolnienie z mojej przychodni i stąd - nie moge udawać ze nie chce miec dziecka - i zaraz byc w ciazy ... to wbrew mnie samej ... jestem dobrym czlowiekiem i naprawde dziewczynki - chyba bedzie najlepiej uwolnic się od tych złych ludzi ... tak mysle - moja wrazliwosc mnie dobija - nie radzę sobie w sytuacjach krytycznych - czasem wydaje mi się ze najlepiej się wycofac - wiem ze nie jest to dobre - bo nie umiem walczyc - umiem ale o to co wazne - a ta praca juz mi nie przynosci zadnej radości - tylko sam ból ... do rozmowy tydzień ... przeciągne to do ostatniej chwili - a potem zobaczymy - jak im na mnie zalezy ... tak więc wszystko w rekach Boga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Martyniu to dobrze, ze zaczynasz leczenie. Na pewno pomoze :)Ja tez sie wybieram do Polski, ale dopiero na jesien, chyba, ze plany pokrzyzuje ciaza ;). Wiec licze na jakies spotkanko, przynajmniej krakowianki..jest nas tu sporo :) Chociaz fajniutko byloby ze wszystkimi sie zobaczyc. Dianka i Paula beda juz mamusiami w tym czasie:) Mam nadzieje, ze wkrotce bede mogla poprawic ta tabelke i przyjdzie ta nasza wredna @. :( A jak na zlosc tempka wlasnie wzrosla jeszcze bardziej, chyba ze tak ma byc, bo to w koncu progeseron ten moj zastrzyk. A jutro bedzie spadek i @. Poczekamy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam na zakupki ... no i do apteki - zostawie chyba tam ze 300 zł. bo musze wykupic hormony i witaminy - do tego lekarstwa meza uff koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Was kochane na poprawę nastroju\":) W BARZE dwóch prawników weszło do baru. Zamówili po drinku, po czym wyciągn,eli z teczek po kanapce i zaczęli jeść. Natychmiast pojawiłsię przed nimi właściciel baru. - Panowie, bez przesady, nie możecie tu jeść swoich kanapek. Prawnicy wzruszyli ramionami zamienili się kanapkami Pa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też się wydaje, że trafiłam na kompetentnego gina:) Surfitko ja też jestem za spotkaniem byłoby miło.:) Trinity mi w tym miesiącu portfel troszke \"odpocznie\" bo poza wizytą (50 zł bez usg) na leki wydałam 6 zł:) Aż się miło zdziwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego czy ucichłam to moze faktycznie troszkę mniej pisze, ale w tym tygodniu jestem jakaś zabiegana i ciągle brakuje mi czasu ale obiecuję że w weekend nadrobie i będę wiecej pisać, oczywiscie cały czas śledzę co napisałyscie:) Najbardziej się cieszę z faktu że Lenka do nas wróciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo kobitki juz wróciła ide zaraz do wanny polezec i rozluznic sie. Kukusia jutro odbierasz wyniki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie no co ty????? bedzie dobrze!!! napisz od razu ja z pracy wróce dopiero kolo 17. o ktorej bedziesz wiedziała!! powiedz sama zrobilas nie?? nie konsultowalas sie z gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki mam rano ale do gina ide wieczorkiem, więc dopiero wtedy mi coś powie bo ja sie nieznam. chyba że wcześniej któraś kobitka tutaj mi wyjaśni. robiłam narazie tylko prolaktyne i mocz przy okazji. a gina jutro poproszę żeby dał mi skierowanie na te inne hormony ciekawe czy tak da bez problemu bo ide do niego pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no własnie powiedzcie mi moje drogie jakie badania mogę zrobić sama zanim pójdę do gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze jeśli tak mówisz:)to najpierw pójdę do gina...chodź cholernie boję się tego wszystkiego,ale decyzja już zapadła dłużej czekać na zbawienie nie będę bo już chyba nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak myślę. tylko powiedz ginowi że chcesz skierowania na hormony, bo ja wcześniej niemówiłam bo nawet o tym niewiedziałam (a gin też pewno nie skoro mi nie dał) i teraz poszłam sama na PRL bo już nie chce marnować czasu i chciałam iść do gina już z wynikiem. ale myślę że testy owulacyjne ci niezaszkodzą jak sobie będziesz robić. aha, no i zacznij może od męża bo potem będzie łatwiej. tak mi sie wydaje. mój już był i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to bardzo ciekawy artykuł,tylko czy warto w to wierzyć,bo lody i pełne tłuszcze są bardzo kaloryczne,ja już jestem puszysta i nie chciałabym utyć bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusia ja jak tylko pójdę to odrazu poproszę o skierowanie na hormony bo to najważniejsze,tym bardziej że mam nardzoe nieregularne miesiączki,no i mężusia trzeba będzie też zbadać,tylko powiedz mi gdzie ja mam z nim się zgłosić i jakie ma zrobić badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja tak samo. ale myślę że gdyby to od lodów zależało to w każde lato zachodziłabym w ciąże bo zjadam je obsesyjnie. A omega to taki nasz dobry duszek jest. Zjawia sie żeby pocieszyć czy podzielić sie wiedzą. Aż miło tak że ktoś niezwiązany z tematem interesuje sie naszym cierpieniem i chce nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ile w tym prawdy, ja pije mleko 0,5 % bo gdyby to było 3,2 % to byłam bym za grubiutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja mojego posłałam do chyba urologa (niewiem czy to ten zajmuje sie siusianiem, ale chyba ten). tam obejrzał mu to co miał obejrzeć i stwierdził że niewidzi nic złego ale jeśli niemożemy zajść to da skierowanie na badanie nasienia i też powiedział że nawet niewie gdzie takie coś robią w naszej okolicy. na szczęście ja dostałam adres od swojej gin do takiego ośrodka, no i poszliśmy. niestety okazało sie że niemożna na skierowanie więc trzeba było dać stóweczke. ale opłacało sie bo już mamy pół problemu z głowy bo wiemy że u niego panowie są ok. jedynie co to zaleciła zbadać mu testosteron.ale jeszcze tego niezrobiliśmy. aha, powiem ci jeszcze że mój mąż jak prosił o skierowanie na to badanie nasienia to powiedział że ja jestem zdrowa. może twój niech też tak powie jakby niechcieli dać skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie bo coś chyba niedobrego się ze mną dzieje:(Wczoraj po stosunku po jakimś czasie wstałam do łazienki i zauważyłam lekkie krwawienie,dziś od rana było wszystko ok,a teraz zauważyłam znowu krwawienie i pobolewa mnie podbrzusze tak jak by jajniki:(co to może być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może owulacja? bo okres to napewno nie, bo jesteś gdzieś w połowie cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×