Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witajcie kochane :) Jadirko nie dajcie się biurokracji i bierzecie ślub jak najszybciej :) Co do samochodu, to m mamy Uno (moi rodzice nam dali, bo sobie kupili inny). Nie jest duży, ale dla nas w sam raz. I raczej nie będziemy mieli możliwości zmienić sobie teraz autka. No chyba, że zdarzy się cud :) Ale zdajemy sobie sprawę, że kiedy będziemy mieli dziecko, to ten samochodzik będzie dla nas za ciasny. Na nowe autko z salonu, nie mamy co liczyć, nawet na raty. Przy naszych zarobkach :)) Paula przyślij zdjęcia brzusia. Jestem ciekawa jak wyglądasz :) Wiecie co dzisiaj siedziałam w pracy i przez moment, kiedy oderwałam się od pracy i miałam czasna myślenie, to poczułam taki wewnętrzny spokój. Jakbym czuła, że niedługo Bóg obdarzy mnie i mojego męża cudem. :) Kurcze ale się dobrze poczułam. Pierwszy raz się nie bałam, że się nam nie uda itd. Cudne uczucie. Pozdrawiam Was serdecznie i moje drogie nie traćcie nadziei nigdy !! Fajnie, że do Was trafiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Elizko i wyszło szydło z worka,miałam złego meila-zamiast czterech-3 ;miałam 3-y.Juz Ci wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie psiapsiółki serdecznie:) jadirko obrączki śliczne:) I jak jesteś szczęśliwa to masz o tym krzyczeć - wtedy będziesz BARDZIEJ szczęśliwa;) To termin świąteczny jednak nie wypalił? :( A my mamy obrączki gładkie. Po pierwsze takie zwyczajne mi się po prostu podobają, a po drugie - jeżeli chciałam obrączkę nosić na codzień nie mogła mieć ona żadnych ozdobień ze względu na moją prackę - pracuję przeważnie na komputerze, ale czasem mam do czynienia z \"ciężkim sprzętem\" i taka grawerowana w moim przypadku bardzo szybko uległa by zniszczeniu. Oddawaliśmy je już do polerowania, ale to się mija z celem, bo i tak po paru dniach w pracy wygląda po prostu jak dawniej - czyli całkiem zwyczajnie:P Jadirko - pozdrowienia dla Martiki:) martt, paula - nasze autko to już nastolatek (11) - jest z nami od początku i już się do niego prawdę mówiąc przywiązałam. No fakt - fajnie by było mieć już coś nowszego, ale na takie całkiem nowe z salonu to moim skromnym zdaniem w Polsce szkoda kasy. Jak byśmy mieli wymieniać to na jakiegoś kilkulatka (5-6) to tak akurat. Z wymianą prostych spraw mężuś sobie jakoś poradzi, a co do tych bardziej skomplikowanych - to mamy 2 mechaników samochodowych w rodzinie;) Tak więc ponieważ w tej chwili jest tyle innych priorytetowych wydatków związanych z remontem mieszkanka, leczeniem itp, że dopóki nasze auto już tak całkiem nie da nam w kość to będzie nadal wykorzystywane ile się da;) martt - a może taka pozytywna energia to dotyk anioła, dającego Ci znać, że w najodpowiedniejszej dla Was i dzidzi chwili - pojawi się ona wśród Was:) 🌻 paula - co do wyboru wózka - jeszcze nie stoję przed takim dylematem, ale już wiem, że będę miała kiedyś w tej kwestii niesamowity problem ;) Martyniu - nie ma się co przejmować małym brzusiem - Dianka sama widzisz, że też miała mały, a zobacz jaki śliczny Dawidek z niego wyskoczył:) Dianko pozdrowienia dla Ciebie i Twojej rodzinki:) Nie odzywasz się do nas - czyżby Dawidzio poczuł się pewniej w nowym otoczeniu i zaczął dosadniej dopominać się o swoje prawa? :P:D Mariejka - ja tam nie miałam żadnych negatywnych objawów po luteinie i duphastonie - za wyjątkiem tego, że zaczęło mi po nich kilogramów przybywać! 😠 justynka 24 - ja to tak jak surfitka - ze swoimi wszystkimi paznokciami jeszcze sobie poradzę, ale jakbym miała zrobić manicure albo pedicure drugiej osobie to czułabym się jak rzeźnik - i głowę daję, że na pewno bym coś komuś uszkodziła! :D karolcia - jak jest możliwość, to niech Twój mężuś rezerwuje tą Tunezję nawet i w styczniu:D Mój K. też jest w gorącej wodzie kąpany - tylko sobie coś wymyśli i zaraz bierze się do realizacji. A ja to najpierw wszystko pięc razy muszę dokładnie przemyśleć, a jego to złości:P Tylko że to jego podejmowanie decyzji tak na chybcika raz jest dobre, a innym razem odbija mu się potem czkawką! Wtedy sam mówi, że mógłby mnie czasem słuchać:P A pewnie, że by mógł, ale po co skoro on jest facet i musi sam poparzyć palce, żeby stwierdzić że ogień parzy:P Życzę Wam wszystkim kolorowych snów i uciekam dzisiaj \"szybciej\" spać, bo jutro niestety do pracki :(:(:( pa! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale sie za wami steskniłam :) ah ale juz jestem. Wakacje były super mimoi złej pogody, w koncu mielismy czas tylkjo dla siebie i na dlugie wieczory i rozmowy. Myslalam ze moze sie uda tam na wakacjach ale moje pragnienia były złudne bo dzis przyszła do mnie ta jędza @ no i moj cykl trwał 25 dni to juz sukces po 14 dniowych cyklach. bylismy u lekarza w czwartek i zaczynamy stymuylacje owulacji dostala leki ktore biore od 5 dnia cyklu przez 5 dni i 1.10 jade na pierwsze USG ale jakos straciłam nadzieje i wiem ze to nie podziała :( Przep[raszam ze nie odzywalam sie ale nie mam jeszcze na nowym miesanbiu internetu, Misiek obiecał ze po niedzieli podlączy i juz bede mogła byc z wami. jestem wlasnie u rodzicow ale nie mam czasu teraz nadrobic stron na ktorych mnie nie było ale obiecuje ze po niedzieli podlaczymy ten internet i nadrobie i bede sie czesciej odzywala bo bardzo bardzo tesknilam. Musze zmykac bo wracamy do dommciu bo mam znowu dzis gosci, kurcze co sobota mamy gosci az troche mam juz dosc a jeszcze dzisiaj sie tragocznier czuje bo mam @ i do tego jestem zakatarzona i wogole cxzuje sie taka chora :( no nic zmykam pozdrawiam was bardzo bardzo serdecznie i do usłyszenia mam nadziueje ze jakos po niedzieli. buziaki dla was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki***zaczęły się kolejny raz staranka trapi mnie jedno kupiłam na allegro testy owulacyjne cały czas wychodzi jedna kreska boje się że nie mam wogóle owulacji załamałam się już sie zastanawiam czy moje dni płodne to właśnie teraz miałam 7.09.@ cykle 31 dni ale tak mysle ze to teraz załamałam się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21...................ok.26 .09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.......................8.09.07 Surfitka/ Kraków...........27.............33?.......................06 .10.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .......ok.05.10.07 Marta 24/USA................24..............4..................... ..2 6.09.07 voltare ........................30.............64................... ....04.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............11.......... . ......ok.??.??.??07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.07.10.07 Martika-2327/cz-wa.......23...........16............ ..........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.....................17.10.0 7 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Justyna/Londyn...........26............38............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............33.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............25............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............22.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............12.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wróciłam własnie od lekarza. Z małą wszystko ok, dostałam mocniejsze leki przeciwbólowe i rozkurczowe, leki na bakterie w moczu oraz leki na cholestaze. Zrobiłam wynik i wyszło mi ze w kazdej chwili moze ona mnie zaatakowac więc w razie znowu silnego swędzenia mam rozpocząć leczenie. zaraz wyslę Wam zdjecia, dwa z brzuszkiem dzis robiłam jedno wczoraj drugie i dwa slubne bo w koncu je zeskanowałam. Nie gniewajcie się ale wysyłam własnie tylko do Surfitki i karolci a one niech wam podeślą bo jestem tak zmęczona po podrózy że lecę do łóżka. buźka:) jadirko obrączki bardzo łądne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje psiapsołki :) Martika, co Ty wydajuszesz, że straciłaś nadzieję ? Nigdy jej nie trać, dzieciątko pojawi się w najmniej wycekiwanym przez Was momencie, zobaczysz. Każdej z nas się uda. Co do testów owulacyjnych. Powiedz jakie kupiłaś? Ja też kupiłam ostatnio i wychodziło mi, że nie mam owulki. Wpadłam w panikę. Ale poszłam do apteki i kupiłam inne. Zrobiłam jednocześnie 2 i w tym z apteki wyszło, że jest a w tym z allegro że nie. Nawet blada kreska się nie pojawiła. Kup sobie w aptece teściki lepiej. I się nie denerwuj. martynia - cieszę sie, że z córcią wszystko dobrze. A Ty się trzymaj dzielnie i nie daj się chorobie żadnej !!!! A zdjęcia nam na pewno koleżanki poprzesyłają. Voltare- mam nadzieję, że to moje przeczucie mnie nie zawiedzie i Bóg będzie dla nas łaskawy. Dla nas wszystkich. :) Oki, zmykam, bo mąż zaraz z pracy wróci i muszę dokończyć obiadek. Idziemu dzisiaj na parapetówę do jego brata, więc muszę się jeszcze wyszykować :) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna kreska na tescie owulacyjnym nic nie świadczy mój lekarz powiedział zebym dała sobie z nimi spokuj bo jak sie łyka leki to może różnie wychodzic nie ma 100% pweności A ja teraz uciekam ma romantyczny weekend. Miłego papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Martyniu, brzusio uroczy i masz racje raczje malutki, ale skoro z dzidzia wszystko dobrze, znaczy ze tak ma byc :) No i pieknie wygladalas do slubu. Przeslalam dalej i mam nadzieje, ze wszyscy otrzymaja przesylke :) Martika, milo ze sie odezwalas :) Przykro, ze @ przyszla ale jak nowy cykl i to jeszcze z clo szansa na dzidzie juz sie pojawia :) Mart, ciesze sie ze w tobie tyle nadzieji i optymizmu. Ja cos ich ostatnio nie moge odnalezc. Ale co m a byc to i tak bedzie :) Pozdrawiam i wszytskim zycze milego weekendu. W Polsce postaram sie do was odzywac. Moi tesciowe maja internet i nawet komputer od nas dostali jak zesmy wyjezdzali wiec chyba pozwola korzystac ;) Moze nie bede codziennie i tak czesto, ale chyba nie bede tez calkiem od was odcieta. Wyslalam wam maila z moja propozycja spotkania. Jak macie jakies inne piszcie :) Niestety na pogrzeb wujka nie zdaze, bedzie w poniedzialek..a ja w poniedzialek dopiero stad wylatuje i na miejscu bede we wtorek wieczorem. :( Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) martika - witamy po wakacjach:) 🌻. Zawsze taka odskocznia od rzeczywistości dobrze wpływa na poprawę humoru;) Mam nadzieję, że Twoja utrata nadziei jest tylko chwilowa;) Podłączajcie ten internet i wracaj do nas - my Ci tutaj zaraz wszystkie doły wybijemy z głowy ;) martika1983 - załamywanie się na początkowym etapie staranek jest zdecydowanie niewskazane;) A z testami nie przesadzaj - ja wydałam chyba na nie i na testy ciążowe na początku staranek chyba kilka stów (najpierw robiłam po 2, bo nie wierzyłam, jak to możliwe, że test jest ujemny skoro staraliśmy się \"przepisowo\" tak jak trzeba. Teraz sobie myślę, że zamiast tego mogłam mieć już na to konto kasę na jedną inseminację, a przy okazji dużo mniej stresów gdybym znalazła ten topik dużo wcześniej. Tak, że nie załamuj się - głowa do góry! surfitko - ja nie dostałam fotek martyni - mogę się przypomnieć jeszcze przed Twoim wyjazdem? :) 🌻 miłego słonecznego dzionka! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - dziękuję Ci za fotki martyni:) martyniu - a moim zdaniem brzuchalek nie taki całkiem malutki, a Ty wyglądasz super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na momencik :) kto nie dostał zdjeć od Martyni to ja wyslę, krzyczeć :D Surfitko - nie dostałam maila o spotkaniu, chyba ze chodzi o tego pierwszego sprzed tygodnia??? spokojnego lotu życzę 👄 Całuje was dziewczynki, po południu postaram sie napisać do was, a teraz ide spać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie i poniedziałek a my byliśmy na wijeździe w górach i było super ognisko , ale jak wiecie noce zimne i na dodatek jeżdziliśmy motorami a dziś obydwoje z miskiem mamy żyletki w gardłach :( Chyba dopadła nas grypka:( ale sie nie damy .Dziękuje Surficu za zdjecia MArtyni- Brzuszek śliczny iedalny MARTYNIU Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !! Później się do was odezwę chciałam tylko krzyknąć, że ja jeszcze nie widziałam zdjęć martyni. Więc proszę o podesłanie. Pozdrawiam i później się odezwę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) na początku dziękuje za miłe słowa Matt zaraz ci wyślę zdjecia Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21...................ok.26 .09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.......................8.09.07 Surfitka/ Kraków...........27.............33?.......................06 .10.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .......ok.05.10.07 Marta 24/USA................24..............4..................... ..2 6.09.07 voltare ........................30.............64................... ....04.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............11.......... . ......ok.??.??.??07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.07.10.07 Martika-2327/cz-wa.......23...........16............ ..........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.....................17.10.0 7 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Justyna/Londyn...........26............38............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............33.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............25............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............23.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............12.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007 Eliza powrotu do zdrowia- kuruj się Z poczatkiem nowego tygodnia dla Was wszytskich kochane XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Martyniu za zdjęcia :) Ale brzuszek masz śliczniutki. Bardzo ładnie wyglądasz. Zdjęcia ze ślubu również piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Widze, ze juz prawie nikt nie pisze. :( Ja dzis wylatuje, postaram sie odzywac do was chociaz czasami. Licze ze po powrocie beda jakies dobre nowiny od was. Co do spotkania, wyslalm wam maila w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja nie dostałam maila od Surfitki nt spotkania, proszę, żeby ktoś kto dostał przesłał do mnie :) Surfitko spokojnego lotu, aby te godziny szybko mijały i do zobaczenia na naszej ziemi :P teraz rzadko się odzywam, a to z powodu końcówki remontu; wczoraj byliśmy w Ikei, zeszło nam troszkę czasu. Ale pare pomysłów juz mamy, byle do przodu. Martiko witamy po urlopie, jak bedziesz miec dostęp do netu napisz coś wiecej i czy idziesz gdzieś do pracy czy na ten wolontariat??? Jadiro oby wam sie udało z tym terminem, byłoby pięknie tak w święta. Elizko zdrowiej szybko, fajnie macie tak podróżujecie tymi motorkami, ja sama bała bym się jeździć :) A Trini to już chyba we srode wraca, ale ten czas zleciał. Dobrze że u nas ładnie to nie przeżyją szoku termicznego, tzn mały przeżyją, ale grunt że nie leje :) Co do auta to mamy 16-letnie, ale jeździ i to jak. Silnik chyba 3,2, maż nim szaleje. Narazie nie zmieniamy, bo ten nasz ma wszystko co potrzeba, no oprócz poduszek. Martt życze aby Cię natchnęło, moze to właśnie znak że to już czas, że jesteś gotowa 👄 Martyniu a brzuszek cudowny🌻, napisz mi w mailu czym się zajmujesz, bo kiedys pisałaś ze nie chcesz pisać na forum i ja nie wiem :P Pozdrawiam was wszystkie. Dianke z synkiem, nasze przyszłe mamusie i resztę kobietek 🖐️ zajrzę później, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............22.............. .....ok 16.10.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21...................ok.26 .09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.......................8.09.07 Surfitka/Kraków...........27.............33?.......................06 .10.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................12.10.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .......ok.05.10.07 Marta 24/USA................24..............4..................... ..26.09.07 voltare ........................30.............64................... ...04.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............11.......... . ......ok.??.??.??07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.07.10.07 Martika-2327/cz-wa.......23...........16............ ..........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3.....................17.10.0 7 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Justyna/Londyn...........26............38............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............33.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............25............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............23.............. ..28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............12.............. ........03.04.2008 kukusia .......................25...........11...................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. ........17.04.2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007 Wkejam w końcu tabelkę :) Surfitko odpisałam Ci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, chyba już nie zdążę życzyć Surfitce miłego urlopu, którego się w końcu doczekała. Surficiu wypocznij i nabierz sił do nowych staranek, bo wiadomo nie ma to jak u siebie. Karolcia ale masz fajnie, ja do najbliższej ikei w gdańsku mam 180 km albo 220 w wawie. Ja bym mogła tam co tydzień chcodzić, bo zawsze coś fajnego wypatrzę. A tak to mi tylko katalog zostaje oczywiście pod warunkiem, że go upoluję. Elizka ale Ci zazdroszczę wyprawy w góry ja mam niestety za daleko oczywiście życzę Ci powrotu do zdrowia, bo takie żyletki to nic fajnego. Zróbcie sobie płukanie gardła mi zawsze pomagało. A co do samochodu to my mamy 10 letnie \"cudo\". Gdyby nie mała pewnie byśmy nie zmieniali, ale z uwagi na to, że bagażnik zmieści tylko i wyłącznie wózek no i mamy trochę kaski to zmieniamy ale to wcale nie taka prosta sprawa. Ja lubię nasz samochód i bardzo dobrze mi sie nim jeżdzi, ale już przetestowaliśmy wożenie naszej chrześnicy i niestety w wieku ok. 1 roku nózki małej lądowały na głowie mojego męża. Niby samochód z segmentu b i 5 osobowy ale tak naprawdę to jest 2 osobowy i zakupy. Nawet teraz jak pojedziemy po wózek, materac, wanienkę i parę innych rzeczy to chyba pożyczymy samochód od teściów, bo w nasz sie nie zmieści. No właśnie a co Wy tak zacichłyście wszystkie. Hop hop jest tam kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, zycze zdowia i w razie czego szczesliwego rozwiazania :D Poglaszcz brzusio a jak sie urodzi ukochaj od cioci :) 😘 Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu, pewnie już lecisz :) Paula my mamy bliziutko i do katowic i do krakowa. A zazwyczaj do katowic jeździmy do ikei, rzeczy są poprostu cudne. Pozdrówki dla milczków 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki !!!!! Tak brzydka pogoda a tu na foruma takie pustki - nikt nic nie pisze :-(. Przez weekend tylko 1 strona !!!! Surfitko - juz Ci nie zyczę miłego lotu , bo pewnie już jesteś w PL , za to życzę udanego pobytu , duzo wrażeń i odzywaj się do Nas !!!!. Pisz kiedy tylko mozesz !!! i ciesz się pobytem w Polsce. Karolciu - koniecznie musisz przesłać nam jakieś fotki po remoncie !!!!. Ostatnio chyba wszyscy zabiegani - nikt nie ma czasu pisać, a moze to jesienne przesilenie i nikt nie ma ochoty..... :-). Ja ostatnio też żadziej pisze , ale w sumie u mnie nic ciekawego sie nie dzieje i nie mam o czym pisać !!! Karolciu a jakie to macie autko ( chodzi mi o markę ) bo ten silnik 3,2 tak mnie zaintrygował !! Paula - ja też mam do ikei daleko , musze się Wam przyznać ,że ja jeszcze nigdy nie byłam w Ikei. W sumie to ja nie lubię chodzi po takich duzych sklepach jak ikes czy hipermarkety !!!. Jak mam coś kupić to wolę tu na miejscu. A co do autko , to ja mam swoje ulubione marki i typy samochodów i myślę , że nawet dziecko nie zmieniło by tego - takze kombi w moim przypadku odpada :-) :-) :-) Martiko - dobrze , ze juz wróciałaś do nas !!! :-) :-). Odzywaj sie jak najcześciej !!!! Jadira, Katia, Voltare, Eliza, Martt - po 👄 i 🌻 I dla naszych ciężaróweczek - Justynka M, Martynia, Akasia , Kukusia, Anisik tez po 👄 i oczywiście dla naszej mamusi Dianki i jej syneczka Dawidka - całuski i pozdrowienia - pisz co tam u Was !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Matt-mam do ciebie ogromną proźbe możesz się ze mną skątaktować przez gg.1385762 .Niechce pisac na forum. Później się odezwe pozdrawiam Was wszystkie goraco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja mam juz internet i bede teraz z wami w stałym kontakcie :) brdzo mnie to cieszy. martt ja stracilam nadzioeje, staram sie juz o dziecko 2 lata i mam dosc tej walki. Testów na owu nie robie bo jej nie mam bo mam problemy ze zbiciem prolaktyny :( zreszta nie wierze w te testy. A Tobie zazdroszcze optymizmu :) Martynia ciesze sie ze z cora wszystko ok przeslij mi jakas foteczke :0 Surfitka widze juz chyba w Polsce... ciekawe co am u niej :0 Voltare ja to bym chciala byc taka optymistka jak ty :) zawsze jak czytam twoje opowiesci zasze maja jakas smieszna nutke : Karolcia a jak tam remont?? koniecznie przeslij fotki jak skonczysz Eliza333 lecz ta dlupia grype, mnie tez chciala dopasc ale sie obronilam :) Paula no przy dziecku to przydaje sie obszerne auto :) Justyna24 a co u Ciebie?/ jadirko aTy jak tam?? jak humorek?? Ja od jutra zaczynam brac leki na stymulacje owulacji i bede jezdzilam na usg. dzieki luteinie en cykl trwał dlugo bo az 25 dni :) jakos nie wierze ze to cos da z tymi lekami ale wezme je zeby nie miec wyrzutow ze nic nie zrobilam. Moja nadzieja jest rowna neru. Pracy narazie nie szukam, dobrze mi w domu i narazie tego nie chce zmieniac. Zreszta czuje sie fatalnie, ok koncze bo mam slaba baterie w laptopie a nie chce mi sie szkac ladowarty, odezwe sie wieczorem, buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Martika - no i super że do nas wracasz w pełnym tego słowa znaczeniu:) Człowiek żył tyle czasu bez internetu, a potem tak się do niego przyzwyczaja, że jak go na chwilę zabraknie to czuje się wyraźny dyskomfort;) Kochana - nie możesz się poddawać! Co nam da to, że się załamiemy? Każda z nas miewa chwilowe pogorszenia samopoczucia, traci nadzieję, jest jej źle... Ale w końcu przecież nasze życie wypełniała by totalna pustka, gdybyśmy nie wierzyły, że żyjemy w jakimś celu i że ten nasz cel wcześniej czy później uda się nam odnaleźć:) Nie smuć się! :) Widać, że Cię tutaj u nas dawno nie było - zaraz byśmy Ci te wszsytkie smutasy wybiły z głowy:) 🌻 Elizko - szybkiego powrotu do zdrowia! Ja też czuję że zaczyna mnie coś tam podrapywać - ale to na własne życzenie :P wiem, że gardło mam takie, że żadne pisie gazowane nie wchodzi w grę, a wczoraj po działkowych porządkach biegusiem poleciałam do lodówki gdzie K. miał zakamuflowaną colę i mu trochę podpiłam. A dzisiaj już mam tego efekty. Mam nadzieję, że to tak tylko trochę, żeby mi przypomnieć, że źle zrobiłam;) Surfitko - miłego pobytu na ojczystej ziemi:) I trzymaj rękę na pulsie - czekam na fotoreportaż z topikowego spotkania:) dla wszystkich zaciążonych, niezaciążonych, obecnych i nieobecnych - duży buziak i po 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×