Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość anisik
Aha uaktualniam tabelkę: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.12.07 karolcia_26...................27 ...........17 ........................9.11.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ ......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3...................ok 11.11 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............28.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............18.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........18.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. .......17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............9.............. ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
trini - dzieki moze najpierw kupie mezowi ten androwvit bo wydaje mi sie ze on taki zmeczonyc hcodzi pracuje duzo jezdzi i moze to oslabia plemniczki... kto wie. ja wsumie niedoluje az tak oddalalm poprostu mysl o dzidzi od siebie staram sie juz niemylec ale nieda se tak calkowicie...niestety:( no a co do nastepnych zaciązonych to listopad juz sie rozpoczal wiec na kogo padnie:P:P:P?? ja przeczuwam trinity....... !!! 👄 🌻 surfitka - ja wiem ze powinnam sie cieszyc ze mam dwie rece i dwie nogi itd. to nieoto chodzi tylko po tylu porazkach zyciowych czasem czlowiek niema sily szukac w tym wsyztskim szcescia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
surfitka- dostalam fotki:) ale neiwiem czy dobrze "odczytuje" zdiecia hehehe:) ale az sie milo patrzy:) pierwsze zdiecia do rodzinnego albumu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia mój mąż zażywał Maxivit. Są chyba w tej cenie co Androwit ale jest ich więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!:) Dziękuję za grupowe trzymanie kciuków i prośba, żebyście je jeszcze trochę potrzymały - jutro jedziemy \"robić dzidziusia\";) Wczoraj odpaliłam sobie zastrzyk i jestem pełna nadziei i optymizmu.:) Martika - co to za smutasy? Ty nie wiesz, że nasz organizm funkcjonje tak jak go sobie zaprogramujemy? Nie wolno Ci się negatywnie nastawiać do efektów leczenia, bo sama sobie jedynie szkodzisz! Widzę, że wszystkie dziewczyny Ci tutaj laniem grożą i jak nie przestaniesz uprawiać tutaj takiego czarnowidztwa - to i ja się przyłożę:P Dianka - buziaczek dla Dawidka - i niech szybciutko wraca do zdrowia! Takie maleństwa mają silne organizmy - miejmy nadzieję że szybciutko zwalczy infekcję 😘 akasia - i znowu będzie: \"a nie mówiłam\"? Brat zdrowy -> zmartwienia bezpodstawne;) Możemy się pisać na zdjęcia brzuchalkowatek akasi? Bo piękny okres ciąży szybko mija i co nam po Tobie z tego czasu zostanie?;) Tryni - wczorajsze informacje super - przynajmniej wiesz, że u Ciebie się wszystko zaczyna stabilizować, jeszcze tylko podleczysz mężusia i w końcu jakiś efekt powinien się pojawić:) A ja jestem beznadziejnym przypadkiem, ale dobry gin nawet z takimi beznadziejnymi potrafi sobie jak widać radzić;) No zobaczymy co zdziała;) Surfitka - ech 22mm to już kawał chłopa (albo wielka pannica - ale ten chłop mi tu bardziej do Ciebie pasuje;) ) - szkoda tylko, że fotki nie dotarły - poproszę o replaya i podrzucenie przy okazji:) Super że wszystko się dobrze układa - pozostaje Ci teraz tylko ograniczyć do koniecznego minimum zmartwienia i maksymalnie cieszyć się z bycia mamą:) Eliza - a Ty kiedy podchodzisz do drugiej inseminacji? Może wystartyjemy razem? W kupie raźniej - nawet takiej 2-osobowej:P Sysia - napiszę Ci wszystko - ale możesz podać swojego maila? Jeżeli nie chcesz tutaj to dawaj na mój adres mailowy - jest pod nickiem. A ogólnie na topiku to Ci powiem tylko tyle, że takie czarowanie lekarzy, że tylko spokój nam pozostał i bezstresowe staranki - to maaarne rady!:) Ja jechałam wczoraj z takim nastawieniem (a nakręcałam się długo!) że nie pozwolę sobie już przepisać żadnych tabletek i... nawet nie miałam okazji się wygadać:P:P:P A przez takie gadanie, że musimy się odstresować, nie myśleć, żeby gdzieś wyjechać i takie tam bla bla bla - mija właśnie 5,5 roku naszych staranek...:O Martt - firanki pewnie super. Fajne są takie odmiany w wizerunku mieszkanka - choćby najmniejsze. Ja przynajmniej tak mam - że siedzę potem przed takim \"zakupem\" i nie mogę się przez kilka dni napatrzeć;) kukusiu - oj jak dawno Cię tutaj nie było!:) Wagą się nie przejmuj - jesteś generalnie szczupłą osóbką, więc jak już dzidzia się urodzi na pewno szybciutko wrócisz do swojego rozmiaru:) A wiesz już może jaka będzie płeć maleństwa? anisik - a u Ciebie to już prawie \"ostatnia\" prosta - cały czas mamy na uwadze to, że zajmujesz 1 miejsce w tabelce...;) Leż ładnie i zero nerwów!:) Katia - androvit na pewno nie zaszkodzi - nam też wczoraj pan doktor powiedział, że jak K. już koniecznie coś chce to tylko androwit. jadirka - a u Ciebie co słychać? Mało się ostatnio odzywasz... Pisz jak tam przygotowania do ślubu - to już chyba niedaleko?:) pauluś - jak maleństwo? 😘 dla królewny:) martynia - trzymam dalej kciuki za Ciebie i Lenkę:) karolcia - skoro Ci się poprawiło to pewnie już do roboty wróciłaś Ty niepoprawny pracusiu!:P Co się nie odzywasz?! mam nadzieję, że niogo nie pominęłam - w każdym razie po 🌻 dla każdej:) 🖐️ PS Chyba przesadziłam z tym postem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.12.07 karolcia_26...................27 ...........17 ........................9.11.07 Eliza333/Kraków............30.............13............ ......ok.01.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3...................ok 11.11 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............29.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............18.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........18.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. .......17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............9.............. ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Witajcie kochane:) Jestem od dzisiaj w domku ale cały czas leże bo nie mogę wstawać, skurczy narazie nie mam tylko ból ale to norma. Tak jak akasia Wam pisała mogłam zostać tam już do końca, albo w kazdej chwili szybko wracać, oczywiście wybrałam drugi wariant. Lenka podostawała sterydy wiec w razie odpukać czego będzie mogła sama oddychac.Dziękuje Wam za ciepłe słowa i sms-y aż mi się ciepło zrobiło na sercu jesteście kochane, narazie nie dam rady przeczytać wszytskiego co pisałyscie bo na siedząco długo nie dam rady, ale będę do was zaglądać. Jeszcze raz dzieuje za wsyztsko. I fluidki dla starającychXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX a dla zaciązonych duzo zdrówka::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko-dziękuje za pamięć i przesłanie mi zdjęć maleństwa. Voltare-🌻Trzymam kciuki. Katia100-mój Krzysko przed badankami brał Androwit-polecam. Anisik-dla ciebie i maluszka śle dużego 👄-to juz niedługo.Będziesz maleństwo tulić w ramionach,ja to ci zycze bys urodziła przed świetami .Taki piękny prezęt od Bozi,a na Boże Narodzenie bys była już w domku,ale póki co odpoczywaj.Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na zdjęcia .🌻❤️Pisz częściej. Martiko-strasznie rozbawił mnie twój wczorajszy wpis,piwko Ci służy,radosniej podchodzisz do wszystkiego.A co do pracy -skarbie ,musisz sie tam zahartować i zobaczyć ,że bycie mama to nie taka łatwa sprawa,a nie zniechęcać sie.:) Sysia111-jak możesz myśleć,że zapomniałysmy o tobie,oddzywaj sie częściej.Super,ze znowu zaczynasz staranka,mocno bede trzymac kciuki za Ciebie,by jak najszybciej poszły badanka i był jeszcze szybciej efekt.🌻 Matt-no widze,ze sylwester dobrze sie zapowiada,zazdroszcze Ci.Ja jak zwykle pewnie siedzenie w domu. A firanki napewno ładne... Kukusiu-napewno ślicznie wyglądasz,nawet jeśli jest troche więcej tu i tam to po porodzie wrócisz do dawnej sylwetki,jestem pewna.Na naszym topiku z reszta są same piękne mamy.Napisz nam jutro koniecznie jak wrócisz od lekarza co tam u maleństwa.,a te bóle w podbrzuszu to tak jak Tryni pisze maluszek rośnie i sie rozpycha.Pisz częściej,i powodzenia.Może jakaś fotka dla koleżanek????🌻 Pozdrawiam Resztę niewymienionych kolezanek,całuski dla naszych topikowych maluszków👄 i przyszłych mam👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyn-iu-jak dobrze,że jesteś w domku.Wypoczywaj.🌻Wysłałam Ci meila,zaglądnij na pocztę. Justynko-ale czas leci,już miesiac minął.Całuski👄 dla całej rodzinki,niech Adrianek rośnie zdrowo:) Dziękuje za zdjecia. Voltarko- póki co nie mam co pisać. Dla mnie najważniejsze jest-żeby Wam wszystkim sie udało:) Sciskam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki dzięki Voltare że odpowiedziałaś a to moj mail. Czekam na niego. Jadirko dzieki za tak miłe przywitanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny DAwidzio już lepiej..dostał leki, syropki itp itd...dzięki za ciepłe słowa:) Martyniu kochanie trzymajcie sie dzielnie:) niech Lenka rośnie pięknie w brzuszku Surficiu, dziękuję za zdjęcie Twojego Aniołka..niesamowite to jest... Sysiu..jak miło Cię znów widzieć na forum..trzymam kciuki za ciebie Voltrko..powodzenia JAdirko, Kukusiu, Tryniu, Akasiu, Anisik, Mart, Katia..buziaki..i pozostałe o których teraz zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki i znowu któras z wasz kopiuje starą tabelke :( to teraz musze zmienic mój wips i reszta koleżanek też niech sobie poprawi :) Voltare Co do mojej inseminacji to w poniedziałek bede wiedziec jak tam pęcherzyki urosły po Clo i ile ich jest. Matt Co do sylwestra to my już w wakacje rezerwowalismy miejsca zeby byc blisko wyciągu i nie używac samochodu. Mam tylko nadzie ze będzie duzo śniegu i posmigamy na stakoch :) A wracając do kliniki to nie jestem z niej zbyt zadowolona,zastanawiam sie czy może nie poszukac czegos innego, sama nie wiem Misiek wścieka sie ze lekarz ciągle powtarza ze będzie wszystko dobrze ze nie ma sie czym przejmowac a efektów nie ma:( Brak przyczyny to jest smutne. Więc może spróbuje innych sepcjalistów. Szukałam po necie i czytałam kilka pozytywnchy postów o Szlachcicu ale jesen straszie dobił i podłamał - jak laska napisała ze jest juz po 2 in vitro i nadal nic, To jakos dało mi do myslenia ze może byc siężko :( Koniec juz nie zanudzam Pozdrawiam wszystkie mamuśki, dzieciaczki , ciężarówki oraz wszystkie starające się. Fajnie byc z Wami :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak sie rozpisałam ze zapomniałam zmienic tabelke : )NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............23.............. .....ok 18.11.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............23.............ok. 18-19 .11 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. .........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.........................8.12.07 karolcia_26...................27 ...........17 ........................9.11.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ......ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............5..................... .31.10.07 voltare ........................30.............66................... ..23.11.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............3...................ok 11.11 .07 Mariejka28..................29...............9.......... .........ok 19.10.07 mychass/Kraków............35..............72............ ..........26.11.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............34.............. .......26.12.2007 Martynia/Legnica..........26............29.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............18.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........18.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........6.............. .......17.04.2008 Surfitka/Kraków...........27.............9.............. ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj mnie nie było i taaakie zaległości :) Voltare - trzymam kciuki za dziś 👄 Elizko jakbyś niewiem ile opinii czytała, to zawsze o kimś będą i negatywne i pozytywne. Zaden lekarz chyba nie ma 100% pewności, ale jak was to niepokoi to pewnie że zmiencie, tylko dylemat na kogo, żeby znów czasu na to samo nie tracić. Trini, dzięki za wiadomość od endo, ja teraz zażywam Maxivit dla niej, w składzie jest selen 100% dziennej dawki, a wit E 90%. Więc myślę że moze być. Przed wizytą u endo powtórze badanie, zeby było aktualne. Dianko, kuruj Dawidka, napewno wkrótce znów będzie zdrowiutki :) Kukusia 100 lat cie nie było, nie jesteś grubaskiem tylko kobietą w ciąży, przysyłam nam fotki :) Sysiu witamy, szkoda że nie udaje się nadal, moze rzeczywiście czas do kliniki. Martyniu, nie ma jak w domku, ale musisz się oszczędzać, dużo buziaków 👄👄👄👄👄👄👄👄 Surfitko, dobrze że optymistka z Ciebie :D napewno w wielu sprawach to pomaga, niech dzidzia sie dobrze rozwija 🌻 Anisik - no juz niedługo twoja kolej :) trzymam kciuki, napewno pójdzie jak z płatka 👄 Pozdrawiam wszystkie dziewczynki, ja już wróciłam do pracy, ale czuję jak wdycham wszystkie te zarazki, bryyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Voltare - dzisiaj myślami jestem głównie z Tobą, trzymam kciuki. Mi smutno strasznie dzisiaj. Rano zmierzyłam sobie temperaturkę przed wstaniem z łóżka i wyszła 36.85 :( Już nawet nie mam złudzeń, że się nam udało w tym miesiącu :( Więc czekam na @ 11.11 Papa kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... Karolciu - kuruj sie kochana - i bierz witaminki - na pewno bedzie lepiej ... martyniu - życze Ci duzo spokoju - byś dotrwała do końca w dwupaku ;) martt - co to za smutki - ja też nie nastawiam się pozytywnie ale na razie zero czarnego humoru ... dziękuje Wam wszytkie kochane za wsparcie i pozytywne przeczucia - szkoda ze ja ich nie mam - hi..hi ... dobrze jest czasem pomarzyć :P byłam dzis zapisac sie na balejaż - mam problem bo moja fryzjerka zamknela swój zakład i wyjechała do Holandii - teraz umowiłam się do jej koleżanki - zobaczymy jak bedzie - dziewczynki jak kształtują się u Was ceny balejaży - karolciu ? bo moja z podcięciem i modelowaniem chce wziasc 150 zł ... troszke drogo ? voltare - myslami jesteśmy z Tobą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja też myślę o naszej Voltare, napewno zda nam relację :D Trini ja za balejaż płacę 100 zł, włosy mam mniej więcej takiej długości jak ty, robię zazwyczaj same blond, lub blond z jakimś ciemnym, do tego zawsze podcięcie i modelowanie. Ale wiem ze ceny są różne, i ja chyba płacę i tak mało. Martt, dopóki @ nie ma trzeba wierzyć 👄 Kurcze, przypomniało mi sie ze też miałam dzis dostac, ale pewnie przez chorobę przyjdzie z opóźnieniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
czesc dziewczynki:):* duzo pracy wiec dzisiaj niemialam czasu pisac:( mam pytanko do was czy mam sie martwic ze mojmaz czesto jezdzi do kolegi:/?? faktycznie z nim jest nieklamie bo czesto go sprawdzam:P ale nawet moja kumpela sie smiala ze chyba z nim slub wzial:/ troche mi smutno natomiast niechche go zmuszac zeby czas spedzal zemna:/ wsumie co weekend sioe widzi z kumplami i wtyg z 2 razy max:/ niewiem czy to normalne:/ bo tak pozatym juz sie az tak nieklucimy jakkiedys niema juz takich akcji jakos sie bardziej rozumiemy a klutnie no zawwsze czasem sie pojawia... niewiem co myslec:/ moze jemus ie zemna tak nudzi:( bo ja np niemam takiej potrzeby a ide z kumpelami gdzie bo samej wodmu tez mis ie nieusmiecha siedziec w piateczek:/ trini- ja za balejage z podcieciem i modelowaniem placilam 120 zl albo 100 zl zalezy ja chodze do sieci salonów Lovely Look sa zazwyczaj w wiekszych sklepach ala real M1, niewiem jakie u was sa ale zobacz na stronce www.lovelylook.pl ja jestem bardzo zadowolona:) pozdrawiam wsyztskie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, dziekuję za fotkę dzidzi, ja jestem kiepska z odczytywania takich zdjeć USG :) pamiętam jak sama byłam i lekarz mi opowiada, że to tu a to tam i czy widzę? Ja na to że nic nie widzę, mógłby mi wszystko wmówić :P też dostałam fotkę jak Voltare ale i tak nic nie widzę :D Elizko, mam jeszcze pytanko, a gdzie wy na nartach jeździcie??? Wiem że Akasia to w Czechach - kiedyś pisała. My tylko czekamy na śnieg i już nas nie ma :P I Justynce dziekuję za fotki Adrianka, cudowny chłopiec, też chcę takiego, lub dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, żeby w piątek samej siedzieć, to też byłoby mi smutno, jakby mój do kolegi poszedł. Może pogadaj z nim, zaplanuj jakoś wieczór i powiedz mu o tym ale wcześniej, że tu i tu pójdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Karolcia, a moze nie? ;) Ale byloby super !!! Kukusia, milo ze sie odzywasz..no i tez czekam na zdjecia :) Ja juz przytylam od zajscia w ciaze troche i sie nie przejmuje..jak urodze i wykarmie bede sie odchudzac ;) Az do nastepnej ciazy ;) Tryniu, ja nie robie balejarzy, moja siostra robi , ma troche dluzsze wlosy niz ty i ma ich naprawde duzo to placi okolo 80 zl. Ale znam przypadki co dziewczyny placa nawet i po 200. Mart :( Ale fajnie z tym Sylwestrem...:) Ja planoje w domu w lozkowicach :P Z reszta moj bobas sie na bale nie nadaje bo ostanio chodzi spac z kurami :) elizko, no to teraz za ciebie bedziemy trzymac kciuki :) Powodzenia i niech jaja rosna !!! Voltare 🌻 Dianko, ciesze ze Dawidzio ma sie lepiej. serce sie kraje jak takie malenstwo cierpi... :( Sysia, fajnie ze znowu jestes :) Powodzenia :) Jadirko, poslalm ci maila. Martyniu, lez grzecznie i dbaj o siebie. Bedziesz wspaniala mama :) Anisik, no juz niewiele zostalo...pewnie sie nie mozesz doczekac :) Katia, nie wiem co ci mam napisac...ze to unikanie do niczego dobrego nie prowadzi..a z drugiej strony nie da sie nikogo zamknac chocby w zlotej klatce. Trudna sprawa... Pozdrawiam i wszystkim zycze duuuzo slonca i spelnienia marzen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
KAROLCIA - NO CO TY GADALAM TO SI EMNIE SPYTAL CZEMU GO ZMUSZAM ZE PRZECIEZ MAMY SIEBIE CALY TYDZIEN.. WIESZ NIELAZI NEIWIEM GDZIE I NIECHCJE GLOWNIE SIEDZ AI GRAJA NA KOMPIE ALBO MECZYK CZY COS NIE PO NOCACH NAJPUZNIEJ O 22 JEST W DOMCIU. JAK MU MOWIE ZE FAJNEI ZE SAMA MAM W DOMUS IEDZIEC OTMOWI ZEBYM POSZLA GDZIES Z KOLEZANKA....:( JAK PUJDZIE WPIATEK TO W SOBOTE I NIEDZIELE JUZ JEST MOJ ALBO JAK COS TO IDZIEMY RAZEM. WSUMIE UAPTRZYLK SOBIE JEDNEGO KUMPLA I TYLKO ZNIM TAK OSTATNIO:p MOZE SIE ZAKOCHAL HEHEHEHEEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, jak to nie widzisz? :P Babelek jak sie patrzy :) A tak na serio to skan , ani nawet wydruk nie jest w stanie zobrazowac tego co widac na zywca, jak bije serduszko, jak malenstwo sie rusza...sama zobaczysz juz niedlugo, jestem tego pewna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Z jednej strony niechche mu zabraniac bo od kiedy wlasnie nie trzymam go w zlotej klatce jak to surfitka napisala jest lepiej miedzy nami wsumiemamy dopiero po 23 lata wiec wiecie;) pozatym mam czasem wrazenie ze jak mu pozwole nic niepowiem i sama znajde sobie zajecie to szybciej wraca:P pisze ze teskni ze kocha i ze niedlugo wraca dodomciu wraca jest takie usmiechniety opowiadaj jak graja co robili hehe:P glupek czasem to z nim jak z dzieckiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
dziewczynki ja uciekam juz z pracy do domku:) do napisania:* milego wekendu wszystkim zycze::*:*:*:*:* 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na początku dziękuję za miłe powitanie mnie na topiku po dłuższej nieobecności. Tak jakoś wyszło że w ogóle niemiałam natchnienia na pisanie, mam nadzieję że się nie gniewacie. Gratuluję naszym mamusiom, Diance, Justynce i Pauli. Ale wam superaśnie że już macie swoje maleństwa przy sobie. Ale na pewno niebawem wszystkie będziemy miały swoje i każda będzie szczęśliwa. Zdjęcia dzieciaczków dostałam, są śliczne 🌻🌻🌻 Dawidek niech wraca do zdrowia. Anasik teraz ty w kolejce pierwsza. Zleci ci szybciutko, bo już tak niedaleko. A Martynia to jest taka biedna od samego początku. Współczuję ci kochana, ale Bóg Ci na pewno wynagrodzi te cierpienia piękną, zdrową córcią. Woltare to dziś dla ciebie wielki dzień. Ja trzymam kciuki żeby się powiodło. Jadirko co do zdjęć to na razie niewyślę bo niemam aktualnego, tzn. z brzuchem. Ale jak zrobię to na pewno każda dostanie. Tak mi schodzi jakoś że nigdy niepomyślę o zdjęciach. Elizo wiem że to smutne gdy się starasz a efektów brak. Może faktycznie dobrze będzie spróbować w innej klinice. Karolciu kochana a ty to ciągle się przeziębiasz. Tak samo jak nasza Martynia przed ciążą. Może historia się powtórzy.. Martt nie sugeruj się tempką. Ja w cyklu w którym zaszłam w ciążę mierzyłam sobie i po owulacji miałam ciągle 36,6, naprawde. Nawet potem jak już wiedziałam że się udało to też miałam ciągle 36,5 lub 36,6. A więc jeszcze nic nie jest powiedziane A teraz coś o nas bo właśnie wróciłam od lekarza. No więc wszystko jest dobrze. Dzidzia rośnie, serduszko bije. Widać było że się tam w brzuchu ciągle wierci i skacze. Mimo to ja jej ruchów chyba nieczuję. Ale lekarz powiedział że mam jeszcze na to 2 tygodnie. A te bóle brzucha to podobno normalne. Aha, no i nie na 100% , ale raczej będzie dziewczynka. Choć nie chciał mi gin dziś jeszcze mówić bo niebyło wyraźnie widać. Ale mówi że raczej dziewczynka, a jeszcze zobaczymy pewniej za miesiąc. No chyba na topiku młodzieżowym będą też baby brały górę. To tyle mojego poematu. Wiem że nie odezwałam się do każdej, ale o wszystkich was pamiętam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, nie no w sumie jak do 1 kumpla chodzi to ok. Nie można facetom poprostu zabronić, zresztą my też z koleżankami się spotykamy i plotkujemy. Byleby za często nie miało to miejsca i żeby kolega nie był na 1 miejscu :) Surfitko, uduś mnie, to nie widzę. Oczywiście że na żywo lepiej pewnie widac :P To nic że zostajesz w domu, i tak to będą pewnie super święta i Nowy Rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się cieszyłm że z dzidzią jest dobrze wszystko że nawet nie pamiętam ile już waży i jaka jest długa. Ale to nic, ważne że wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu, super że wszystko dobrze 👄 Oby twoje słowa się sprawdziły, faktycznie pamiętam jak Martynia była często chora na wiosnę. Ró sobie zdjęcia, bo czas leci a ty musisz to udokumentować :D Gratuluję \"dziewczynki\" ale zobaczymy kogo faktycznie masz w brzuszku nieco później. Pisz do nas cześciej, ja osobiście się stęskniłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu, ale fajniutko, ze malenstwo zdrowe i zanim sie obejrzysz poczujesz ruchy :) A zastanawialiscie sie nad imieniem ? No i po pierwszych dwoch kawalerach rzeczywiscie zapowiada nam sie sporo panienek :) Fajnie :) A co ci dookola ludzie mowia, wywrozyli dziewczynke..czy ze raczej na chlopaka wygladzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×