Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witajcie! Uff - Pół mieszkanka wysprzątanego;) Jedyny \"pożytek\" z sobotnich dyżurów mojego męża jest taki, że robi mi z rana (że niby niespecjalnie:P) pobudkę, dzięki czemu mam szybciej wysprzątane mieszkanie i więcej wolnego sobotniego popołudnia;) Chociaż dzisiaj nie będzie takie wolne, bo K. obiecał, że po pracy jedziemy na zakupy - muszę korzystać, póki jest szansa na podjechanie gdzie trzeba autem, bo w przyszłym tygodniu K. pracuje na 2 zmianę i musiałabym wszystko na raty w reklamówach targać. A trochę by tego było, bo oprócz naszego jedzonka, trzeba jeszcze zrobić zapasy dla psiura, a ona już je jak małe bydełko, więc trzeba uzupełnić zapas puszek przynajmniej do Nowego Roku:) Dobra śmigam dalej do sprzątania!:) 😘 - dla każdej z Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Woltare masz rację co do topiku, nie ma co się oglądać w tył tylko trzeba pisać, bo może z czasem każda do tego wróci. Ja tak samo czekam na każdą z was. Jadirko mam nadzieję że synuś będzie zdrowy. Trini spokojnie, wszystko zdążysz posprzątać. Ja w tym tygodniu piszę jeszcze ale w przyszłym to niewiem jak to będzie bo do obowiązków przedświątecznych dojdą jeszcze obowiązki małżeńskie i chyba mnie zrozumiecie że muszę się nacieszyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu mój Dawis cały czas był ułzony posladkowo. Nie martw się jednak..jak bedzie cesarka...to wierz mi teraz się z tego cieszę. NIe bolało i szybko...a Synek jest ślicznym, zdrowym kawalerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babolki :) ufff od rana w wielkim ferworze robimy z miniem tylko co się da ! ja na zakupach, on sprzatał mieszkanie - czyli ścieranie kurzy i odkurzanie i pranie dywanów - bo wczoraj nie zdazyłam za to mam wyprasowanie 3 prania i na razie zadnych zaległości - oprócz tego oczywiście co wczoraj wyprałam ... zaraz zalączam automat i piorę narzuty i pokrowce z poduch kanapowych ... i biore się za lazienkę ! kupiłam śliczne świece zapachowe: bawełniane na wigilijny stół do tego przepiekne serwetki - juz w myslach układam sobie jak wszystko powinno pieknie wygladać ... łepki rózyczek w kieliszkach, swieczki, kolędy w tle i my wszyscy razem :) uwielbiam święta Bożego Narodzenia zapach jodełki, piernika i kandyzowanych owocow ... dziewczynki po smutku wczorajszego dnia nie zostało juz nic ... :) wiem ze musze walczyć o swoje szczęście - wczoraj wieczorem rozmawialiśmy z miniem i musimy wybrac klinikę - nie za drogą ale taką by nam w niej pomogli ... dzis spotkałam się też z moja znajomą - podała mi fany namiar do lekarza od niepłodności małzeńskiej - poszukam i popatzę ale decyzje już sa podjęte - nie mozemy nadal stać w miescu ... voltare trzymam kcoiuki za testowanie ... mychass - pisz co u CIebie ! kukusiu nie przepracowuj się a jak przyjedzie małzonek to tylko się relaksuj :P jadirko - niech Twój Michas zdrowieje i na swięta juz zadnych zmartwień ... Ansiczku czekamy na zdjęcia Twojej którlewny :) Dianko, Akasiu, Paulisiu, Ksenieczko, Martyniu ❤️ dla pozostałaych dziewczynek wielki calus ... zmykam do szorowania łazienki zjrzę później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryni - nie wiem jak się kształtują ceny w klinikach w Warszawie, ale u mnie nie jest nawet tak tragicznie - też się bałam, żebyśmy finansowo sobie poradzili, ale w sumie za pierwszą wizytę zapłaciłam 70zł (z tym, że miałam już gotowe wyniki wszystkich badań ze sobą) - a obejmowała ona i wywiad i badanie razem z USG, a za drugą z USG już tylko 50zł - to za wizytę u poprzedniego gina płaciliśmy tak samo. Trzymam kciuki, aby Wam się udało wybrać jak najlepiej!:) A gdzie się dzisiaj reszta naszej topikowej ekipy podziewa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko dzięki za odpowiedź. Wolałabym rodzić naturalnie, ale jak Bozia da to będzie, byleby dzidzia zdrowa była. Trini ja jeszcze mam resztki sprzątania, to co trzeba na ostatnią chwilę, więc relaksik będzie napewno. Akasiu co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare ... ceny sa różne i rożniste i zajebiste! naprawde ... popatrzyłam na cennik Novum i po prostu mnie scieło ... duzo osób się wypowiada ze to fabryka do robienia dzieci - nie podchodzą do pacjenta z sercem nastawiają sie na robienie kasy ale sa skuteczni - to się im chwali - zreszta ile ludzi tyle opini ale dla porównania hsg tam kosztuje 900 zł ja robię za 250 zł ... mam kilka wybranych opcji -na razie jednak hsg - potem klinika i przenosimy się do niej razem z kitkiem ... zycze wszystkim udanego wieczorku - bo ja już zmykam - buziaki dla wszystkich! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie skarby ... dziś bardzo żle spalam - budziłam sie w nocy chyba ze 100 razy do tego zasnelam nad ranem - nie wiem ale jestem padnięta jak pies pluto , oczy mne bolą i chyba dzis nie będzie ze mnie dużego pożytku ... własnie sprzatnełam chomisiowi klatke - a ten wariuje jak szalony - przekopuje wióy i chyba tez robi porządki świąteczne :P śmieszny jest ten moj malutki myszolek ... zrobiłam też juz malutki obiadek ... dzis spaghetti - mięsko juz zrobione a makaron ugotuje jak minio wróci z pracy ... zaraz jade z mami na zakupy - chce coś upatrzyc dla mojej bratanicy - a ja mam jej pomóc - ehh - tylko ze dziś akurat nie mam ochoty na bieganie po sklepach ale jak tu odmówić ! buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza -ja już wrócilam z zakupów ... jestem zła - nie lubie biegać po sklepach kiedy jest tłoczno do tego z rodzicami oni mają zupełnie inne spojrzenie na to co jest fajne - a ja nie umiem im tego powiedziec, do tego dochodzi fakt ze to co dla mnie jest w umiarkowanej cenie dla nich jest zbyt drogie - mają inne zarobki i musze sie inaczej gospodarowac - tylko po co mi te kłótnie w sklepach ? ehhh suma sumarum dołozyłam mamie pare groszy do laptopa interaktywnej zabawki dla pieciolatka i pampersow dla drugiego maluszka - od razu mi się zrobło lepiej ! dziewczynki dlaczego tak jest ze wszystko się kreci wogół kasy ? wszystko drożeje a nasze zarobki stoja w miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczególnie twoje
zarobki stoją w miejscu!!!!!!:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! I dzionek minął jak z bicza strzelił! Wyspałam się dzisiaj za wszystkie czasy (ale miałam sen:P - moje Słoneczko ukradło sąsiadowi chyba z 10 ubranych choinek:P - stały dosłownie wszędzie - sztuczne i prawdziwe - a potem ścigała go za to policja:D - dobrze że to już pod koniec spania i obudziłam się zanim zdążyłam się przekonać jaki byłby efekt najścia tej policji:P) Potem obiadek, potem spacerek - naubierałam się jak bałwanek a i tak zmarzłam, potem wizyta u babci, no a teraz już zostaję w domku - zaraz 2 kawka (zbożowa) i błogie lenistwo:) A my tylko kupujemy coś dla mojego chrześniaka - w tym tygodniu to na spokojnie załatwię - bo to jeszcze dziecko w sumie, innych dzieci w rodzinie póki co nie ma, a dla reszty to tylko coś słodkiego i tyle. No i dla K. jeszcze jakiś drobiazg, no ale to już mu Mikołaj podrzuci pod naszą domową choineczkę;) Trudno - mamy do wyboru: albo kasa na kolejne inseminacje albo prezenty - postawiliśmy wszystko na jedną kartę - podchodzimy do skutku - do 5 razy potem in vitro. Nie zamierzmy już dłużej czekać i wynajdywać sobie kolejne usprawiedliwienia, dla których coś tam odwlekamy w czasie. Przez to wszystko stoimy z remontem mieszkania, bo nie wiadomo ile nas podejść jeszcze czeka i na co możemy sobie pozwolić. I autko się o wymianę prosi... Ale co tam! Byleby tylko gorzej nie było to jakoś damy ze wszystkim radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Cześć wszystkim! Dopiero dzisija siadłam na chwilke do komputera bo w piątek dostałam strasznej goraczki od zalegajacego pokarmu i nie byłam w stanie:( Ale na szczescie już jest lepiej:) A wczoraj miałam pierwszych gości i znowu zabrakło czasu. Z Olą wszystko ok, jest grzeczna, tylko niestety nie bardzo chce ssać cyca i troche z nia walczymy I musimy dokarmiac mlekiem odciagniętym z butelki. Ale strasznie Ją kocham. Ze mn a ok tylko tyłek coraz bardziej boli bo sie goi:)W związku z tym pisż e na stojąco bo nie moge usiąść;)Zdjęcia mojego słoneczka wysłałam tylko nie wiem czy do Was wszystkich jesli nie to poprzesyłajcie sobie prosze . Kończe i odezwe sie jutro jak znajde chwilke . Pozdrawiam Was i całuję. A i dziękuję za życzenia od was czytając je płakałam jak bóbr!!!Jestescie kochane papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mam wrazenie ze ktos nas podczytuje i brzydko komentuje ... faktycznie moje zarobki stoją w miejscu bo nie mam pracy - ale nie mialam tu siebie na mysli ... tyle ze złosliwość ludzka nie ma granic ... Ansiczku - dziękuje za zdjęcia - śliczna ta Twoja ksiezniczka ❤️ voltare - może nie trzeba bedzie podchodzić do tego 5 razy ? trzymam kciukaski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile mi wiadomo
forum jest publiczne i każdy ma prawo czytać i komentować i niekoniecznie musi być czarnym nickiem - tu np. anisik jest cały czas pomańczowa:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini ty się wogóle nie przejmuj takimi wpisami, nie odpisuj wogóle na to i nie zwracaj uwagi. Anasiku może to tak tylko na początku mała nie chce jeść, ale się nauczy i będzie dobrze ciągnąć mleczko. Pozdrawiam Cie Trini wyślij mi zdjęcia córci Anasika bo ja nie dostałam Ale nudna ta niedziela, dobrze że już się kończy. Następna to już będzie zupełnie inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i mam jeszcze pytanko do tych co szykują chrześniakom prezenty gwiazdkowe. ile na to przeznaczacie kaski?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - wiesz to wszystko zalezy od zasobnosci portfela - jak się robi więcej prezentów np. rodzicom, rodzeństwu i chrześniakom to trzeba miec rozplanowany budzet - ja średnio dla kazdego przeznaczyłam 70-80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryni - umawiałyśmy się, że pomijamy pomarańczowe matactwa! Niech sobie każdy pisze co chce, ale my tego czytać nie musimy a już na pewno nie ma sensu się tym denerwować! I też proszę o podesłanie maleństwa od anisiczka:) kukusiu - ja też mam nadzieję, że się zmieszczę z prezentem dla młodego mniej więcej w granicach jakie napisała Tryni. Chociaż on jest w takim wieku, że chciałby mieć i telefon komórkowy i mp4 i gry komputerowe itp... a prawda jest taka, że jest na to jeszcze ciut za młody (no może tylko jakaś gra wchodzi w grę z tego zestawu) a w ogóle to ma już chyba wszystko i trafić z jakimś prezentem to trzeba umieć. Ale teraz w tym tygodniu K. ma 2 zmianę, więc ja spokojnie pochodzę sobie po sklepach i pomyślę (przynajmniej nikt mnie nie będzie przy tym poganiał:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - dzięki ❤️, zaraz Ci wyśle zdjęcia córeczki Ansiczka! teraz niektóre dzieciaki chciałyby miec wszytsko co modne - mp3 i mp4 ... komórki z aparatami i bajerami, modne ciuchy ale to chyba troszke za dużo jak na nasze skromne portfele ... ja daje tyle na ile nas stać a że mamy takich chrześniaków ze są fajnymi i wdzięcznymi dzieciakami - to aż miło kupowac im prezenty ... chrzesnicy mojego męza kupiliśmy kubusiowy zestaw śniadaniowy\\talerzyk, kubek i miseczkę \\ , ksiażekę : muminki oraz album i karteczki do segregatorka z serii witch a ze uczulona jest na czekoladę to do tego pudelko rafaello! mój chrześniak skończył już 18- sie lat także już w tym roku gwiazdki mu nie robię! zmykam do spanka - życze wszystkim dobrej i spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje drogie :) Przepraszam ze przez weekend się nie odzywałam ale cały czas byłam w rozjazdach i imprezkach. wypoczełam jak bąk i jak zwykle niedziele spędziliśmy na nartach Było cudownie tylko temperatura spadła poniżej -9 wiec troszke na koniec zmarzłam:) Ale troche tłuszczyku mam to jakos sie grzałam.:) Musze sie jeszcze pochwalic ze juz zrobiłam uszka i pierogi na wigilie bo jak zwykle musze wszystko tak rozplanowac zeby sie wyrobic :) Nie robimy sami wigili jedziemy do jednych rodziców a później do drugich ale ja zawszę lubie cos od nas zabrac i poczestowac :) Pogodziłam sie już z tym ze w tym roku nie zostane mamą a klika dni po nowym Roku będe miała 31lat!! Horror trudno :( Czerwona lepiej sie wogóle nie przejmowac i mam propozycje : nie zwracac wogóle uwagi , jak cos napisze to tak jakby tego nie było. Co do prezentów to już troche kupiłam Mamci torebkę, tatko dostanie rękawiczki skórzane , drudzy rodzice dostana wspólny prezent co na nowy dom (do łazienki jakis zestaw ) bratenek zabawke i dalej musimy pomyslec:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i PROSZE o zdjęcia Oli jak któras ma to przeslijcie i przypomniałam sobie ze któras z was obiecała przepis na sałatke z suszonych pomidrow :) Ico próbował ktos przepisu na ciasto francuskie ? :P UCiekam bo sie spóźnie papapapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 : Starające się NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............25.....................9-1 0.01.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ......................1.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.27.12.07 Marta 24/USA................24..............7..................... .01.01.08 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 02.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............35.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............22.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........17................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........14............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Cześc kochane ja tez nie mam zdjeć:(:( Chyba anisik wysłała tylko Trinity więc proszę podjeślijcie mi też Ja już prezenty mam porobione większość w tymr oku kupiłam na allegro bo nie miałam jak wyjść Elizo fajnie ze spedziłąs czas na nartach, kurcze chyba kiedyś też spróbuję tej przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane .... wpadam na chwilkę i zmykam zaraz pedzę do fotografa wywołać zdjecia na prezenty ... potem do hurtowni chemicznej po pare drobiazgów ... Elizko - napisze obiecany przepis na sałatkę z suszonych pomidorów ale później ! martyniu juz CI wysyłam zdjęcia malutkiej Oleńki ... na razie kochane - buziaki dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczny!! z zabkiem jzu dobrze a raczej jego brakiem. W piatek usowalam a do zs mnie boli. Rwali mi 45 min i dostalam 5 znieczulen ale juz po bolu i mam nadzieje na swieta juz bezie ok. Pregnyl wzielam 2 ampiłki n raz czyli 1000jednostek. Nie wiem czy zadzialało zreszta jakos o tym nie mysle, bedzie to bedzie nie to nie. I tak w styczniu jedziemy do koiniki wiec nie zalezy mi tak bardzo. Do tego rozchorowalam sie i mam angine, lekka goraczke wiec leze w lzku i sie kuruje... :( a jak tak przygotowania do swiat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na razie sprzątanie mieszknia - układam sobie w szafkach kuchennych ... własnie wróciłam z zakupów - robię takie niedobitki ... ale jeszcze wędliny, mięska z kurczaka oraz owoców nie kupowałam ... podaje przepis na sałatke z suszonych pomidorów - sałata lodowa - suszone pomidory pokroić w w paski - pomidory są dostępne w większym marketach - zreszta teraz wszystkiego jest w bród - pierś kurczaka usmażona w przyprawach gyros - pokrojona w paski - papryka żołta w piórka, - czebula czerwona w poł krażki - na to sos taki sam jak do sałatki z brokułów - czyli majonez ze smietaną wymieszany z przygotowanym sosem francuskim Knorr uwaga tu nie dodaję czosnku! to wszytsko - sałatka jest pyszna - ale wszystko zależy od podniebiena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) ja miałam lekko imoprezowy weekend. W sobotę spotkaliśmy się ze znajomymi i troszkę pobalowaliśmy. Niedziela polegała na odpoczywaniu :) Jak tak czytam jak nasza Jadirka wzięła się za porządki, to aż mi głupio. Ja aż taka dokładna nie jestem. Oczywiście sprzątam więcej niż w soboty. Ale Jadirka to normalnie na błyskotkę zrobiła domek :) Brawo !! Ja jutro umyję jedną stronę okien. Wszystkich nie dam rady na raz umyć, bo mam ich od zarąbania i dodatkowo podwójne ;/ Prezenciki już kupione dla prawie wszytskich. Czekam jeszcze aż przyjdzie pościel dla teścia i kupuje babci mojej ziółka i wszytko będziemy mieć. Tylko pakować. Za choinkę bierzemy się jakoś pod koniec tyg. Wiecie już się nie mogę doczekać tych świąt. Będę mieć wolne do 2 stycznia. Wreszcie sobie odpocznę. Już czuję, że potrzebuję troszkę wyluzować w domku. Wigilię spędzamy u jednej teściowej i u drugiej. Ale na noc już zostaniemy u moich rodziców i cały pierwszy dzień świąt u nich będziemy :) Super. Bardzo się cieszę, a moja mamusia jak się cieszy. Jedna cóka z mężem i wnuczką w Norwegii, to chociaż druga będzie na miejscu :) Martika - mówiłam, że wyrwą ząbka i będzie po bólu !!:) A ta angina, to niech idzie sobie precz. Ja wiem co to znaczy na nie chorować. Są feee ... a czy Ty nie masz przyoadkiem nawrotu któregoś tej anginy ? Bo tak mi się chyba wydaje. Może czas pozbyć się migdałków ? ja tak zrobiłam i od 2,5 roku mam spokój i praktycznie na nic nie choruje. No raz do roku pęcherz mnie złapie. A tak to nic (odpukać). też nie dostałam zdjęć Oleńki, więc Trinitko jak już wrócisz ze swoich włajaży sklepowych to proszę podeślij mi zdjątka jak możesz oki ? Pozdrawiam wszystkie moje koleżanki topikowe. Aha, co do tego kogoś kto nas podczytuje i czasem coś napisze. Mam dziwne wrażenie, że to któraś z pań z topiku od Justynki. Ale nie ważne. Po prostu nie komentujmy głupich docinek. Tej osobie zależy na zrobieniu zamieszania. Pokażmy, że jesteśmy ponad to !! Buźki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart skoro
usunęłaś migdałki, żeby nie mieć anginy, to usuń pęcherz, żeby więcej nie mieć zapalenia:P:P:P:P:P A co to jest topik Justynki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mart___ja Was bardzo chetnie podczytuje, ale nie mow prosze,ze ktoras z dziewczyn od Nas moglaby robic jakies docinki na pomaranczowo. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki !!!!!!!! Wpadłam sie tylko przywitac , bo nie mam czasu dziś pisać. Postaram sie jutro znależć czas -wiec mam nadzieje , a nawet licze na to , że ktos tu bedzie obecny !!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam gorąco Wszystkie !!!!! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko dzięki za zdjęcia Oleńki. 🌻 Anisik - córcia cudo :))))) Buźki Justynka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×