Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

czesc kochane. padam:( moja malutka od 5 rano wymiotowała i krztusiła się sliną co chwile brakowało jej powietrza, juz pare dni było lepiej nie po kazdym posiłku zwracała, ale dzis to był szok, tyle godzin, nie były to jakies duze wymioty ale zwracała juz zatsygnięta kaszką w zołądku,albo dusiła się sliną, miałam jechac do tego mojego lekarza na dyzur, ale przeszło juz zupełnie i smacznie spi, ja sie poprostu wykoncze nerwowo:(uciekam do niej bo nie chce jej teraz spuszczac z oka, napisze jutro albo w sobote cos więcej bo teraz jestem sama- maz wyjechał na 2 dni, całuję was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skarbeczki!!!! Ja wczoraj w nocy odchorowałm dentystę,po znieczuleniu głowa mi pękała.Moje kochane dziecko martwiło się o mnie i stwierdziło,że śpi ze mną.Nie mogłam protestować.Za to Krzysiek rano przyszedł z pracy i był zmuszony położyć się w pokoju u Miśka ,ale na szczęście jest ugodowym człowiekiem. Za to dziś wstałam i przyznam,ze niezbyt się czuję strasznie boli mnie brzuchol,myślę ,że może to być od euthyroxu. Elizko333-nawet nie wiesz jak to miło,że znów z nami jesteś.Na pewno nie jest Ci lekko,ale wieże,że wszystko będzie dobrze❤️Skowroneczku:) Martt-ciesze się,że kupiłaś sobie torebki,a ty samym zrobiłaś sobie prezęcik.Jutro stawiasz i robimy huczne imieniny na forum.A ja już dziś życzę Ci dużo szczęścia[kwiat🌻🌻 A gdzie reszta koleżanek-piszcie skarby,nie damy się pomarańczowej pani:) Tryni -a ty gdzie?????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu -skarbie trzymaj się.Ty i Lenka jesteście wykończone to zrozumiałe,dobrze,że teraz śpi.Strasznie mi przykro,że malutka tak się męczy,ale bądz dobrej myśli lekarze temu zaradzą i będzie dobrze. Pomodlę sie za Was,jak twój skarbek wstanie wycałuj ją tam od cioci👄,a ciebie ściskam mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - trzymajcie się dzielnie. Jestem z Wami myślami i modlitwą. Na pewno Lenka szybko wyzdrowieje. Dzielna z niej dziewczynka, to przetrzyma wszystko i Ty też. Pamiętaj, że masz nas ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... Elizo - wiem ze na dworku jest szaro i ponuro ale nie daj się tej chandrze i zjedz pyszne czekoladowe ciasteczko lub cos innego co wyjatkowo lubisz - zobaczysz zaraz zrobi się lepiej - ja tak robię i zawsze pomaga - wiem ze to chwilowe zapomnienie ale nie można dać się zawriowac - masz kochnego męzusia, prace i swoje pasje tym sie ciesz - zobaczysz wszystko jakoś się poukłada i w najmniej oczekiwanym momencie pojawi się to o czym marzysz ❤️ martyniu - kochanie nie wiem co powiedziec - musisz jakos sprostac tej trudnej sytuacji - wiem ze robisz wszystko co może zrobic dobra mamusia - bo kochasz swoja maleńką - myslami jestem z Wami {kwiat] jadirko jestem juz jestem - mialam trochę biegania po urzadach : poczta, urząd miasta i Pzu ... za poł godziny przyjezdza do mnie moja znajoma z maluszkiem /rocznym / to naciesze sie bobasem ! martt - nie ma jak porawianie sobie nastroju ... ja tez uwielbiam torebki ale mam całkowitego fioła na punkcie butów : już upatrzylam sobie w Batcie fajne - tyko czekam wypłatę .. bo na razie nie chce naruszac mezusiowych oszczedności ... jadę 5 marca do W-wy do kliniki i endo - to potem zrobię mała wypraw po sklepach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Tryni ,że jesteś.🌻 Fajna taka wizyta ,psiapsiółki i na dodatek z takim uroczym maluchem. Martt-ty ostatnio miałaś smaki na zupkę jarzynowa,mnie naszła wczoraj ochota na gołąbki i dziś rano zrobiłam i się zajadam .Mniam :) Piszcie dziewczynki bo smutno tu jak na polku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyta i po wyzycie - mały świetny ... nie chce jeszcze chodzic ale za to ma 4 zeby i włosy długie jak dziewczynka :D ... pięknie się usmiecha i chciał tylko do cioci - mamusia poszła w odstawkę - hmmm - dziewczynki tak ciepło robi sie na sercu jak taki szkrabek się tuli do nas :) mój mino dziś ma spotkanie z kilentem także mam kompurterek dla siebie ... piszcie kochane ... : akasiu, kukusiu, ksenieczko co u Was ? paula, dianeczka piszcie jak tam Wasze bobaski ... olawd, justynkam, matrika, katia, mychasek , leneczka, paziulek , karolcia, sysiu, marta24 - meldowac się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co się dzieje - takie puchy ze szok ... myslałam ze jak wrócę do domu to poczytam sobie troszkę wasze wpisy a tu nic ... miniek jednak nie miał spotkania z klientem i wrócił wcześniej do domku ... pojechaliśmy na zakupki a potem do tesciów na kolacyjkę ... voltare , jadirka gdzie się podziewadzie ? inne dziewczynki też wracać tu migusiem ... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mówię Dzień Dobry :) I juz piąteczek i to taki ładny , słonko swieci, ptaszki śpiewaja, nic tylko sie cieszyc. Wszystkim zycze miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, No co sie wczoraj wyczyniało z tym kafe!! Nie mogłam w ogóle wejść. Ciągle wyskakiwał jakiś błąd. A jak już weszłam i do Was napisałam, to mnie wywalało ciągle. Więc dałam sobie spokój. Myślę, że to dlatego takie puchy były. Dzisiaj się to nadrobi :) Ja Wam życze miłęgo dzionka i później tutaj zajrzę ... liczę na pełno wiadomości :) Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! już piąteczek!! a jutro zaczynamy upojny weekend... tylko we dwoje... całe dwa dni bez telefonów i innych \"przeszkadzaczy\"! Ale sie cieszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki :) u mnie szaro, buro i ponuro za oknem - słysze jednak śpiew ptaszków co nastaja już optymistycznie do piatek a to oznacza więcej spędzonego czasu z minkiem :) własnie pije sobie czekoladową kawusię i jem francuskiego rogalika - to chyba miły początek dnia . ?? .. potem pedzę po urzędu miasta i skarbówki ...oraz dokończyć zakupy bo warzywka kupuję na ryneczku ... Martt dzis dzień Twoich imieninek a więc życzę CI : 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiary, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone :) realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień - jak fal, które pchają statek do przodu :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję trinitko za pamięć :) Jadira też dziękuję :) Obie jesteście bardzo kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Witakcie dziewuszki:* melduje sie:) po pierwsze dołaczam sie do zyczonek dla martt:* wsytzskieho naj naj naj i spelnienia marzen ;) u nas spokojnie puki co sielanka wieszamy firanki kupujemy jakies pierdolki do wystroju:) tzn ja bardziej bo moj m to jemu obojetne zadnej iinwenci tworeczej hehehe:) ale przynajmniej sie niewcina w moje wizje mieszkanka:P pogoda u nas tez kiepska co prawda nawet cieplo i tez juz ptaszki podspiewuja ale szaro buro i ponuro:/ biore w ogole jeszcze 3 dni zaleglego urlopu za 07 wiec bede miec dluuuugi weeekenf moze wyciagne gdzie mezula w gorki chocby na jeden dzien:) aaaaa w ogole wam niepisalam zmieniam kolor wlosw na blond heheheh puki co bylam na drugim farbowaniu powolutku bo z zcarnych to do jasnych dluuuuga droga:/ teraz to mam chyba wsyztskie kolory blad czarny jeszcze gdzieniegdzie przeswituje i przy odrostach tam gdzie juz czarnego niebyo jedt juz blad hehehehe i co wy na to:P?? buziole gorace dla wszytski:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
chciałam w ogole zarezeerwowac swj nick wpisuje go i haslo i wyswietla sie zebledne:/ niewiem co teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem moderatoką i administratorką naszego topiku w jednym :) Super :) jam macie jakieś pytania, to smiało do mnie jak w dym :) Katia dzięki za życzenia i cieszę się, że mogłam Ci pomóc z nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
a jak zrobić żeby wszystkie odp. nie szły na pocztę? nie zaznaczam tutaj pod spodem że chcę otrzymywać a itak pojawiają się na poczcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A - musisz wejść na forum \"redakcja kafeterii\". To jest na stronie głównej forum Ostatni temat, na samym dole. I masz tam założony temat przez floske, \"nie chce otrzymywać powiadomieć na pocztę\". Tam się wszystkiego dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez Przyłączam się do zyczeń Droga Matt.Spełnienia marzeń i dużo dużo zdrowia, szczęscia i samych radosnych dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Ja tylko na chwilkę,niezbyt dobrze się czuje:( Ale muszę złożyć życzenia naszej kochanej Martt; 🌻🌻Jak masz na imię ja dobrze wiem więc dziś życzenia złożyć Ci chcę, mnóstwo radości, słodkiej miłości, pełnego szczęścia i wiecznej młodości.A co do marzeń - Ty najlepiej znasz marzenia, których wyglądasz spełnienia!!!🌻🌻❤️❤️🌻🌻 Katia-dawaj nam tu foteczkę,BLONDYNA:) Tryni,Karolcia-ściskam Was mocno!!! Voltare-gdzie się podziewasz???? Pozdrawiam Wszystkie koleżanki z naszego topiku:):)Może coś napiszecie,bo mało nas tu ostatnio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wekend się zbliza to i odpoczynek sie robi od komputerka ... u mnie mino wlasnie ucina sobie drzemke po pysznym obiadku ... potem jednak robimy sobie sesję filomwa i może odswiezymy jakis filmik - chciaz jakieś nowosci się ściagneły ostatnio - zobaczymy jeszcze ... voltare gdzie jestes nasz dobry duszku ... ? mam nadzieje ze nie chorujesz ? Katiu - troszkę zdziwiona jestem ze zrobiłas się na blondaska - bo masz urodę typowej czarnulki i myslę ze ślicznie Ci w ciemnych włoskach ... ale kto wie moze i jako blondynka wygladasz fajowo ... podsyłaj koniecznie fotki ... buziaki dla wszystkich : mamusiek, bobasków, ciężaroweczek i starczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję Wam z całego serduszka za pamięć. Wiele to dla mnie znaczy 👄 Właśnie wróciłam z zakupów i zaraz biorę się za szykowanie na jutrzejszy dzień potraw :) Menu już ustalone. Więc do dzieła. A wam dzisiaj stawiam kolejeczke i zagryzeczkę :) Katiu- ja też chcę fotkę z nowym kolorkiem :) Trinitka, Jadirka, Elizka, karolcia, katia, voltare 👄 🌻 I nasze mausie i ciężaróweczki 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane Długo mnie niebyło i nie miałam okazji czytać pomarańczowych wpisów, ale może to i dobrze, bo i po co się stresować. Wiem, że ktoś naskoczył niesłusznie na nasze mamusie, ale mam nadzieję że to już przeszłość. Wiecie co, takie coś utwierdza mnie coraz bardziej w przekonaniu, że powinnyśmy założyć topik na który tylko my będziemy miały dostęp. Już od długiego czasu mi się to marzy. Wtedy każda będzie mogła szczerze napisać o swoich obawach, lękach itp. Ale nie mogę sama o tym zdecydować. Mam nadzieję że ktoś poprze moją sugestię i założymy bezpieczny topik. Martt oczywiście odemnie też wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta – niech spełnią się marzenia. Ale jak już jestem przy tym temacie to bardzo was proszę o nieskładanie mi życzeń na topiku jak już będzie moje święto. To jest dla mnie osobista sprawa i niechcę by wszyscy wiedzieli kiedy obchodzę urodzinki czy imieninki. Przecież mamy swoje maile i tam można wysyłać życzonka. I powiem wam szczerze, że właśnie przez ten ogólny dostęp do topiku mniej już na nim piszę. Za dużo ludzi nas czyta. To tyle. Mam nadzieję że nikogo nieuraziłam tym co napisałam. A u nas wszystko dobrze. Mała już ledwo mieści się w moim brzuchu. Czasem jak się rozpycha to wydaje mi się że pęknę. Ale kocham ją najbardziej na świecie. Pozdrawiam wszystkie Panie i dwóch małych Panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Wpadam dzisiaj tylko na sekundę - oczywiście z życzeniami dla naszej solenizantki:) Martt - życzę Ci aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia - te o zdrówku, te o dzidzi, te o wspaniałej i nieprzemijającej miłości, o kasce i o tym o czym sobie jeszcze tak po cichutku marzysz:) Więcej postaram się napisać jutro - dzisiaj już padam! 💤 Wczoraj nie mogłam wejść na kafe, a dzisiaj cały dzień w biegu...:O Teraz siedzę i oglądam \"zieloną milę\" zawsze jak oglądam ten film, to pod koniec wzruszam się i ryczę - jest super! Oj skończyła się reklama - zmykam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu-miło,że piszesz.Jeśli o mnie chodzi oczywiście uszanuje twoje postanowienie o składaniu życzeń,a co do topiku to powiem Cię ,że chętnie chciała bym jak i ty takiego naszego forum w którym tylko my sobie piszemy bez obaw i komentarzy ,które niejedna z nas ranią.Ale czy to możliwe??????Pozdrawiam Cię i twój skarbek.🌻 Jeśli masz potrzebę powiedzenia o czymś pisz śmiało na nasze e- maile... Martt-oj chciała bym spróbować tych twoich pyszności. Voltare-odpocznij skarbie i zaglądaj do nas jutro. Co do filmu/Zielona mila/-bardzo mi się podoba,ale ryczę na nim jak bóbr i to za każdym razem jak go oglądam.Ale ile razy by szedł,mimo płaczu nie moge sobie odmówić by sobie go obejrzeć kolejny raz. Całuski 👄wszystkim na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane myszki ... u nas w nocy była mega burza gradowa - obudziłam się w nocy - a tu tak się błyskało i grzmiało a potem jak sypneło kawałkami lodu o szyby ze tylko chowałam głowę pod kołdrę - brrrr kukusiu - podzielam Twoje zdanie - myslę o tym coraz częciej - na pewno wtedy wróciłaby poprzednia atmosfera ktorej tu ostatnio brakuje - jednak ktoś pomarańczowy mialby satysfakcję ze nas stad przepedził ... nie wiem ale chyba lepiej troche spokoju niz udawadnianie cos komuś ... rozmawiałam o tym ze swoim mezem i chyba jest mozliwosc posiadanie takiego miejca o którym piszesz ... martt - pewnie pysznosci robisz - jak masz jakieś super przepisy bardzo chętnie poproszę - starsznie lubię eksperymentować w kuchni - a niedługo święta i znowu pyszniutkie przysmaki beda goscic na naszych stołach ... zmykam na kawisię ... całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×