Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witajcie:) olawd- no slicznie rosniecie:) szybko Ci ten brzucio rosnie a moze to blizniaki?:) wiecie co dziewczynki zagladam ostatnio na forum o pco, i wiecie co kobietki z ta przypadloscia tez mozna zajsc w ciaze:) miesiac zaciazonych maja:) uciekam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziekuje za gratulacje :) Porod ciezki i lepiej nie opisywac :O Ninka jednak jest moim najwiekszym skarbem i od pierwszej chwili w moich ramionach nie czuje sie juz bolu...i nie pamietam go :) Taki aniolek wszystko wynagradza. Zdjecia na razie wklejam do fotosika i zalaczam do nk. Pozdrawiam was serdecznie, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) moja mała już wstała a mi się dzisiaj chce spac:)uf jem sobie czereśnie:) Surfitko ja nie widzę zadnych zdjęć nie wiem czy nie wkleiłas jeszcze ?jak ochłoniesz troszke to pisz jak njawięcje co u ciebie i jak malutka a ja wczoraj Lenke dałam do spacerówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie SLoneczka:) u mnie dzis nawet slonecznie:) dzis mnie strasznie jajniki bola,chwilami to mnie,az strasznie kluje! no ale musze czekac do 9.07 surfitko-ja niestety nie widzialam zdjecia Twojej corci bo niewymienilysmy sie adresami:( to jest moj meil jesli mialabys ochote i chwilke mi pdeslac zdjecia? aneczka013@onet.eu a to prawda,ze jak sie juz urodzi upragniona dzidzie to zapomina sie o jakim kolwiek bolu to malenstwo wynagradza wszystko:-) chociaz ja rodzilam tylko 4,5h:) ale tez bardzo bolalo i rodzilam naturalnie bez zadnych srodkow przeciwbolowych!! Zycze Wam Kochane milego dnia 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Surfitko - oglądałam zdjęcia na nk, Ninka cudowna jest :) przesłodka :P jeszcze raz Wam gratuluję. Pozdrawiam was dziewczynki i uciekam na konferencje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko-----córcia przeurocza!!!!!jeszcze raz gratuluje!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczynki myślę o Was nieustannie. Nie zapomniałam o Was 🌻 Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto?:( Trini, voltare , jadirka akasia i cała niewymieniona reszta pieszcie wiecej kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pogoda ladna i nikomu nie chce sie siedziec w domu przed komputerem:) u mnie tez dzis slonko ladnie swieci ciepelko na dworku i z malym sobie siedzimy na ogrodku:) ale zagladam na forum:) ostatnio jest mi strasznie slabo,kreci mi sie w glowie i zgaga mnie meczy! niewiem czy to cisnienie? czy te hormony tak mnie oslabiaja? czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 2 dni temu tak mi sie krecilo w glowie ze myslalam,ze sie przewroce?!!! moze jakies witaminy?hmm....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakaś padnięta jestem, nic mi się nie chce, czekam tylko do jutra i świętuje :D sama sobie zazdroszcze tych wakacji :P Cytrynko - może jakieś skoki ciśnienia? ide sie położyć, bo zasypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane:) karolciu ale masz fajnie to własnie podoba mi sie w pracy nauczyciel, tkaie długie wakacje!!!!!!!!1 super:) zaczynam sie obawiac czy nasz topik nie umiera , gdie jesteście kochane czy jakieś mamusie poza mną i akasia jeszcze coś napiszą, kukusiu, kseniu i reszta:(:(:( co z wami a ja cos nie mogę spać wstaje juz trzeci dzień przed piata a jak mnie bierze spanie koło 7 to już Lenka nie spi i nie ma jak:) Trini jak w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie jem wlasnie na sniadanko cieplutki chlebek ktory sama pieke:) Sloneczko dzis tez nam ladnie swieci:) ciekawe jak tam pazia? napewno wroci wypoczeta:)ciekawe czy brzuszek jej tez tak szybko rosnie jaki olawd:)? Zycze Milego Dnia🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka - dzis mnie nie bedzie bo jade do kuzyna . cos mi ostatnio tak nie dobrze ze ble , juz bym wolala sobie w toalecie ulzyc a tu nie da rady 😠 lapcie kochane ******************************************************** ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ***************************************************** no i zaczal mi sie 10 tc :-D Tabelka nr 1 : Staraczki Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok.14.0 7.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............14........... ....... .14.07.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/.................24..........12.............. .. ...........?.06.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........13............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............10..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja łapie:-) ******************************************************** ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ***************************************************** dzis mnie bola brodawki/i troszke piersi moze to w koncu @ przyjdzie? olawd- zycze milego dnia:) i miete pij moze ci to troszke pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Masz racje Martyniu - że topik nam umiera. Cicho tu ostatnio jak makiem zasiał. Ale to moze przez pogode - bo ciepło to mało kto siedzi przed kompem. Chodź faktycznie takie dziewczynki jak Martika , Katia , Diana - które juz od kilku miesięcy nie dawały znaku życia - dziewczynki odezwijcie sie co słychac !!!!! Pozdarwaim wszystki ❤️ Postaram sie jeszcze poźniej coś napisać - bo teraz nie bardzo mam czas - buźka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze chociaż nowe dziewczyny ( Cytrynka , Olawd :-) ) podtrzymują ten topik - bo wogóle była by tragedia :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :-) :-) Cytrynko - zapisuję się do twojej grupy - też czekam na @ :-(. Dzis juz 35 dc od poniedziąłku pobolewa mnie brzuch i nadal nic. Moe cykle to zawsze ok 30 dni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko - zrobie w poniedzialek , jeżeli nie przyjdzie. Ale myslę , mam takie przeczucie , ze dzis - najpóżniej juto się pojawi - pozatym wszystkie znaki na niebie i ziemi na to też wskazuja :-) :-) :-) - takze nawet się nie łudze :-( Ale tobie kochana wspołczuje - ja od poniedziału co chwile latam do łazienki sprawdzac czy nie ma. Juz nie mówiąc w pracy gdzie stresują sie , czy aby nie przyszedł - bo wiadoma plamka na spodniach nie wygladał by zbyt estetycznie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !Ja się melduję:)Faktycznie rzadziej zaglądam przez pogodę , bo z Olą albo na spacerku , albo na ogródku siedzę:):):)Ale mysle, ze jak nastaną zimowe nudne dni to więcej dziewczyn będzie pisało:) Surfitko moje gratulacje:) Niestety nie mam Cię w znajomych na nk i nie widziałam zdjęc Twojego Cuda:(Moze ma ktoś jakieś zdjęcia maleństwa? Karolciu slicznie wygladałaś na weselu. My mamy wesele w sierpniu, moja młodsza siostra się hajta, będę świadkiem:) U nas ok wszystko, Ola z każdym dniem coraz silniejsza i mądrzejsza.No i coraz bardziej charakterek pokazuje. Raczej nie bedzie cicha i grzeczna:):):) Taki mały diabełek w skórze aniołka. Kocham Ją nad życie:):):) Pozdrawiam Was wszystkie. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja już rozpoczęłam sezon odpoczynku :P dziś idziemy z tej okazji na imprezkę z dziewczynami z pracy :) byłam dziś z koleżanką która w sierpniu rodzi w sklepie z rzeczami dla maluszków, zachorowałam :) takie cudne rzeczy są, nacodzień się o tym nie myśli i omija takie sklepy; poprostu boskiee ciuszki i wszelkie dodatki, łożeczka, wózki itp. Ja chce dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie!!! tyle napisałam ze juz nawet nie pamietam co i się skasowałao,!!!!! karolciu masz racje rzeczy dla dzieci są piekne ale i drogie i niestety nie zawsze dobre, pisze tak bo jestem zła bo zepsuł mi sie wózek oddałam do reklamacji tyle pieniedzy i 4 miesiace pojezdziłam szok!!! dobrze ze siostra nie wyrzuciła swojej spacerówki po dziecku to muszę isć do niej pożyczyć, tylko trochę ona jest bardziej siedząca niz lezaca więc długo nie bedę mogła w niej chodzic z lenką bo jest jeszcze za mała co do pogody to faktycznie jest piękna ale ja muszę do was czesto zagladać bo tak sie z Wami zżyłam ze jestem ciekawa co u w was:) justynka, cytrynka róbcie testy a moze jednak trzymam kciuki i czekam na wieści oby były pozytywne paziu wracaj szybko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tak to prawda ciuszki dla maluszkow sa przeurocze:-) ja sama ostatnio kupowalam dla kolezanki ktora urodzila corcie, to myslalam ze pol sklepu wykupie:) matyniu- ja juz sie nie nastawiam bo jak niemam owulacji to przeciez przez te 2 miesiace niemoglam zajsc!? wiec tylko czekam do wizyty u lekarza i mam nadzieje ze mi pomoze, wprowadzi jakies dobre leczenie,ale trzymam kciuki za nas wszystkie:)!!!!!!!!!!!!!!!!! karolcia- milej imprezki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również się melduję!!!! Mam nadzieję,że moja nieobecność będzie mi wybaczona,ale przedślubna gorączka się zaczęła. Jestem przerażona i nie wiem jak temu podołam .Boje się,że czegoś zapomnę coś przeoczę Kupiłam sobie dziś sukienkę z bolerkiem w kolorze ekri z brązem,buciki. Ceny mnie zszokowały, a ile jeszcze do załatwienia to szkoda mówić. Przyjęcie robię w domku,bo jednak jak przeliczyliśmy wyjdzie taniej,a niestety z pewnych przyczyn musimy liczyć się z pieniążkami. To tyle co u mnie. Karolciu-wakacje czas zacząć:):) Akasiu-Modle się za Was,wszystko będzie dobrze,a najgorsze za Wami. Wycałuj Hanusie po brzusiu i niech co złe ucieka od niej w podskokach. A ty skarbie bądź dzielna i pamiętaj,że zawsze możesz zadzwonić i pogadać -robi się lżej na duszy.Wiem co czuje matka patrząc na cierpiące maleństwo i najgorsze,że człowiek jest wtedy bezsilny,wiem to z własnego doświadczenia . Całuje Was mocno i pisz co u Was👄 Anisik2-dla Ciebie tez duży buziak i ślicznej Oleńki.Zdjęcia na NK.; są super.🌻 To tez szykuje Ci się impreza jak u naszej Karolci,czekamy na zdjęcia. Surfitka ma też zdjęcia na klasie.Napiszę Ci jej namiary,a jak co zobacz ja w moich znajomych. Justynka,Olwad,Cytrynka-🌻 Tryni-zapracowana kobieto odezwij się:) Marrt-ty też❤️ Voltare-🌻 Dianeczko-ściskam mocno Ciebie i Dawisia🌻 Paziu-tęsknimy:) Martyn-iu-Całuski dla Ciebie i Lenki👄 No to masz kłopot z tym spaniem bidulko,może jakieś ciepłe mleczko na sen,lub meliska-może pomoże i sie wyśpisz. Pozdrawiam Wszystkie pozostałe koleżanki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×