Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witam:) dzis obudziła mnie Lenka o 6 a tak mi sie chciało spac brrr jadirko ty masz wybaczone, śłub to taka wspaniała uroczystość, ze rozumiem ze możesz narzekać na brak czasu:) ale co z resztą dziewczynek?? jejku już tylko 15 dni na pewno przezywasz, sama pamiętam jak to było parę lat temu, prześlij zdjecie sukienki, na pewno jest śliczna karolciu jak imprezka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Z góry przepraszam za długą nieobecność! Ale calutki tydzień mam jakiś taki na wysokich obrotach! Od samego poniedziałku! Dopiero dzisiaj wyprawiłam K. do roboty i mam chwilę oddechu a i to zaraz uciekam bo jadę porobić część badań - już pod kątem IVF;) Jadira - widzę, że przygotowania idą pełną parą:) Na pewno będzie to dla Was niezapomniany dzień, a Ty będziesz wyglądała ślicznie! A przyjęcie w domu w niczym nie umniejsza doniosłości chwili:) A masz kogoś, kto Ci pomoże w organizowaniu całej imprezki i zapanuje nad sprawami kulinarnymi? martyniu - ranny ptaszek z tej Twojej córci:D Qrcze - ile mam tyle opinii - szkoda, że człowiek przekonuje się o tym co dobre dla maleństwa dopiero na własnej skórze! Nie ma złotego środka i idealnego wózka - mam nadzieję, że Wasz szybko do Was wróci:) karolcia - będziesz miała dzidziusia:) A planujecie w najbliższym czasie wznowienie badań? Zazdroszczę Ci tych wakacji! Rany jak ja już chcę urlop!!! Siedzę w tej robocie jak naćpana - co mi z tego, że ją lubię, jak \"zmęczenie materiału\" robi swoje:P Justynka24 - trzymam kciuki, żeby ten wstrętny @ w końcu o Tobie zapomniał. Każde opóźnienie daje cień nadziei - mam nadzieję, że dla Ciebie w końcu nadzieja zamieni się w ogromną radość:) Jeżeli w poniedziałek będziesz testowała - dawaj znać! Dawno już żadna nie oznajmiła dobrej nowiny;) anisik - podziwiałam Twoją Olę na NK - ANIOŁEK! Wcale nie wygląda na żadną rozrabiarę:D - jest śliczna ❤️ cytrynka - a Tobie w przeciwieństwie do innych życzę oczekiwanej @ i tego, abyś jak najszybciej ruszyła z konkretnym leczeniem. Podczytałam, że sama pieczesz chlebek - masz jakiś sprawdzony przepis? Ja namierzyłam kilka w necie, ale jakoś tak w ciemno nie chcę się z tym babrać. A już od pewnego czasu za mną chodzi taki domowy, pachnący i z ziarenkami... mniam! (Rany jaka ja jestem głodna! A na dodatek nie mogę niczego zjeść do 10, bo lecę na te badania!) Tryni - znajdziesz dla nas w weekend chwilę czasu? Jak tam w pracy? Mam nadzieję, że podoba Ci się coraz bardziej!:) Buziaczki dla całej reszty! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wszyscy sobie podpatrują nk ......a ja daleko w lesie...też chcę WAs mieć :-D Surfitko maluszek śliczny!! fajniutka ta Twoja Ninka ! gratuluję 🌻 jak juz dojdziesz do siebie daj znać...oby jak najprędzej :-) Karolciu zapomnialam powiedzieć,że ślicznie wyglądałas na weselu :-p jak to kobieta potrafi się zmieniac. Jadiro dzięki ❤️ kochana jestes.Wyslij zdjęcie kiecki!!! Ksenia odezwij sie , co u WAS??? Voltare na kiedy przewidujecie transfer? A ubranka dla niemowlaczków sa rozkoszne,,całe szczescie ze kupilam skromna wyprawke na pierwsze dwa tygodnie tylko -- bo dostalam z 10 wielkich torb ciuchow!! i są rewelacyjne,nawet nie wiedzialam,ze takie w ogóle istnieją.Miniaturki garderoby dla dorosłych dosłownie--:-p U nas pogoda się skasztaniła,pada i jest dzdzysto.Smigamy na slub,ale tylko do kościoła. Z hani brzuszkiem juz znacznie lepiej,dosyć ładne kupki robi,w dalszym ciagu dostaje nutramigen po 30ml 2razy dziennie. ACha.....!! Dla wszystkich MAM,które obawioaja sie sztucznego mleka!! z moich obserwacji(kiedy byla na sztucznym cale dwa dni),zauwazyłam,ze po tym mleku dzieci nie maja problemu z kolkami,ulewaniem itp, zmykam sie szykowac -- buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu - jak nie będzie żadnych niespodzianek, to wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że z transferem załapiemy się na sierpień. Do końca sierpnia powinno już być wszystko jasne:) Dobrze, że Hania już się lepiej czuje ❤️. Takie maleństwa nie powinny cierpieć - nie potrafią same powiedzieć, kiedy jest im źle, kiedy je coś boli, co im smakuje a co nie. Tym bardziej ulga następuje, kiedy można im w czymś ulżyć 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...koniec sierpnia to już blisko :-) bardzo się cieszę ! hania robi dziś nadprogramowe kupki,przed chwilą musiałam ją wykąpać (po pachy).Zaraz dostanie kleik. Nie chce mi się iśc na ten slub w taka zimnice tym bardziej,ze nie mozemy stac w kosciele tylko pod :p -- nasza myszka strasznie boi się glośnego glosu ksiedza i ma wtedy wytrzeszcz oczu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam myszeczki!!! U mnie pogoda super!!!:) Akasiu-ciesze się ,ze sie odezwałaś i z malutka Hania dobrze. Całuski dla Niej👄 Co do NK chętnie zaproszę Cię do moich znajomych ,ale nie wiem na jaki adres wysłać.Jeśli nie tu masz mój nr.gg,kom,czy maila. Więc czekam. Voltare-to już i twój termin się zbliża,ale sie cieszę🌻:) Co do sukienki to poczekacie troszeczkę i wyślę Wam foteczki jak Karolcia w całej okazałości. Przyjęcie robię sama,pomogą mi trochę rodzice.A sąsiadka przypilnuje obiadek jak my będziemy w USC. Martyn-iu-🌻 Karolcia26-jak po szaleństwach odezwij się???? Tryni-melduj sie skarbie. Martt-🌻 Ściskam mocno Wszystkie psiapsiółki i życzę słonecznego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) akasiu przeciez my juz kiedys wysyłałayśmy ci nasze dane zebys nas zaprosiła do klasy, ale tego nie zrobiłaś, wiec jak coś to przesłij mi swoje dane mailem to ja Cię zaproszę, wtedy bedziesz mogła ogladać nasze zdjecia i vice versa, ciesze sie że Haneczka już czuje się dobrze ❤️ Trini gdzie sie podziewasz??? voltare dobrze ze rpobisz badania nim isę nie obejrzymy a na pewno bedziesz miałą fasolkę w brzuszku:)na pewno się uda zresztą jak i Wam wszytskim jadirka z niecierpliwością bedziemy czekać na zdjecia:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasia - ja Tobie również już kiedyś podałam dane;) W razie czego puść maila i się jakoś odnajdziemy;) martynia - od czegoś trzeba zacząć, więc przynajmniej te badania będę już miała za sobą:) Mój mężuś pojechał ze mną - też musiał zaliczyć swoją działkę badań i bohater wymiękł:P Tzn wytrwał do końca, ale stwierdził, że już by wolał iść do chirurga zdejmować paznokieć:P niż żeby jeszcze kiedykolwiek pobierano mu krew:P jadira - taka gospodyni jak Ty z pewnością sobie ze wszystkim świetnie poradzi:) Czekamy na fotki:) A teraz z innej beczki - jeszcze wrzucę tutaj to, co już wkleiłam na topiku u Justynki, bo być może przyda się komuś kto nas podczytuje a jest na etapie przygotowań do IVF (zresztą nie tylko): http://rudaslaska.naszemiasto.pl/na_zdrowie/ specjalna_artykul/531997.html i cytat z tej strony: \"Taniej o 1150 złotych! DZ porównał setki cen leków w polskich i czeskich aptekach. Najbardziej zaskoczyła nas ogromna różnica w cenie preparatu stosowanego w terapii bezpłodności. Jedna ampułka leku menopur (w Czechach ma nazwę menogon) kosztuje w Polsce 100 zł. Pełna terapia z wykorzystaniem dwudziestu ampułek pochłonie 2000 zł, a za Olzą pacjent zapłaci jedynie 850 zł! Po lek opłaca się więc jechać nawet z Gdańska!\" bez komentarza - wszędzie jest taniej jak w Polsce - zamierzam z tego skorzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd mój mail: martynia2@onet.eu- przeslij swoje dane to cie zaprosze:) a my dziś pospałysmy od 20 do 7 wreszcie wstałam wypoczęta:)pogoda pekna wiec niedługo będziemy szli do parku, a za tydzień jak będzie łądnie ale bez upałów to jedziemy nad jeziorko na grila, tylko musze sobie kupić jakis strój kąpielowy bo ten sprzed roku jest niestety za mały hihi:( Trini halo martwimy sie odezwij się to do Ciebie nien podobne, mam nadzieje ze to tylko brak czasu buziaczki dla wszytskich dziewczynek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka !! życze wam milej niedzieli !!! 👄 dziekuje martyn-ia juz wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesoooooo...........dziewczyny,padam na pysk i to doslownie. Moje dziecko śpi po 8 h/dobe a ja niedojadam,niedosypiam i po prostu niewyrabiam!!!!! Tylko rączki i rączki,kręgosłup mi juz siada,inne formy zabawiania nie wchodzą w grę bo jest ryk niesamowity.W dzień jak przyśnie to szybko robie jakieś prasowanie,sprzątanie itd a w nocy jak tylko uśnie to ja szybciutko pod prysznic i do wyrka coby chociaż trochę pospać.Jestem wykończona i nie wiem czy to sie kiedyś unormuje.....wyglądam jak zombi bo nie mam czasu nic koło siebie zrobić i momentami mam dość,to straszne ale czasami sie strasznie denerwuje a potem mam wyrzuty ze nie mam cierpliwości i jestem wyrodną matką:-(A z drugiej strony jak mąż idzie z malym na spacer to ja dzwonie jak głupia co chwile czy wszystko w porządku,czy śpi,czy mu wiatr nie wieje i takie tam i tęsknie juz po godzinie.Ech,pokopane to wszystko jest..... Nawet nie mam czasu poczytać co u was,wybaczcie... A i MAły to jednak Tymek - uległam mężowi i było mi juz wszystko jedno. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, melduje sie :-) już w domku, poźniej nadrobie bo teraz jestem padnięta. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu - witaj jak tam po urlopie - wypoczeta? 👄 ksenka---czyzby tymoteusz? nam sie to imie strasznie podoba i tak ewentualnie chcemy nazwac jesli bedzie synus . a wyrodna matka nie jestes!! po prostu kazdy moze byc zmeczony i miec dosc a to jest calkiem normalne !! 👄 buziaczki dla was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak troszke odpoczęłam ,zawsze to inne powietrze i nawet brzuch mnie nie bolal a tylko przyjechałam do wawki to tu zakłuje, tam zakluje:-( Ale ogólnie czujemy się dobrze i tak ma zaostac. Olawd brzuszek już nawet spory:-) i niech rośnie bo dzidzia potrzebuje większego domku. Mialam taką nadzieje że jak wróce to przeczytam jakąś super nowinke a tu cisza, szkoda ale nie trace nadziei że ten miesiąc jeszcze będzie łaskawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo zapomniałam wysłałam wam pare zdjęć na maile mam nadzieje że dojdą wszystkie, jakby któraś nie dostała to oczywiście krzyczeć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu witaj super ze juz wróciłas, mam nadzieje ze wypoczynek się udał, zdjecia dostałam śliczny brzusio:) Kseniu to współczuje, moja jest grzeczna wiec ja nie wiem co to znaczy nie przespane noce, ale dasz radę na pewno jesteś cudowną mamą:) olawd zaproszenie wysłane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulku-witaj znów wśród Nas🌻,zdjęcia dostałam (dziękuję) -wyglądasz ślicznie.Brzucholek już ładnie widać i niech rośnie dalej. Olwad-wysłałam Ci moje namiary na NK.na pocztę. Voltare-jak badania będą za Wami to większa połowa za Wami do osiągnięcia sukcesu❤️ Martyn-iu /nareszcie sie Wam udało i jesteś wyspana:) To oby pogoda sprzyjała i wyjazd się udał i udanych zakupów. Czy ty skarbie zmieniałaś fryzurkę,czy coś mi się pomieszało??? Jeśli tak to proszę o fotkę. Kseńka-nie jesteś żadną wyrodną matka,ale przemęczoną kobietą. Na pewno wszystko się z czasem unormuje i przywykniesz do zmian,bo to zmiana życia o 180 st.Mały dzidziuś mały kłopot,duży DUŻY kłopot!!! Ja bym chciała by mój Miś był malutki choć 1-en dzień. Wytrwałości skarbie:) i całuski dla Tymusia👄. Tryni-odezwij się!!!!!i Dianka,Martika,Martt,Akasia i inne nieobecne smutno bez Was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki:) Dzisiaj calutki dzionek spędziłam na słoneczku:) Tzn. w cieniu, ale na powietrzu - upał niesamowity! Ale ja tam lubię taką pogodę:) Jadira - badania to dopiero początek;) Właściwie większość mam już za sobą - zostały mi tylko LH, FSH i Estradiol - bo z tym muszę czekać na @, no i posiewy - bo to już w klinice. Cała \"impreza\" zacznie się dopiero po wizycie w klinice - nie mogę się już doczekać;) Kseniu - początki niestety zawsze są trudne, bo to i dla synka i dla Ciebie całkowicie nowa sytuacja:) Ale niedługo z pewnością już wypracujecie sobie jakiś konkretny \"plan dnia\" i znajdziesz dla siebie troszkę więcej czasu:) Trzymam za Was kciuki:) Pytanie - masz dla małego huśtawkę? Pytam, bo u bratowej okazała się ona zbawiennym gadżetem:D wtyczka w gniazdko i mały mógł się bujać delikatnie nawet 2 godziny bez marudzenia - zdecydowanie wolał to niż noszenie na rączkach. Postawiła go tak, żeby miał ją na oku :P i ze wszystkim się zdążyła w tym czasie uporać:) Pazia - super, że wypoczynek się udał:) Zaraz będę podziwiała fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyn-ia i jadirko -----dziekuje za zaproszenie i jadirko ci wyslalam . paziu ja zdj nie dostalam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd to podaj mi jeszcze raz swojego maila to wyśle bo robiłam porządki i musialam pokasować przez przypadek. Dziękuje dziewczynki a my wróciliśmy z grila od koleżanki i jestem padnięta i to totalnie, lece się kąpać i spać. dobrej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jestem po 3 impezowych dniach, i musze dojść do siebie :P \"Paziu ja też nie dostałam fotek, więc poprosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane:) ale straszna pogoda u nas ciemno szaro i grzmi br a ja muszę wyjsc po prezent dla mojego taty no i męża bo dzis dzien ojca, mam nadzieje ze przejdzie choć troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć martyniu ale z ciebie ranny ptaszek:-) u mnie też szaro ale ciepło, zaraz wybieram sie po zakupy na śniadanko. Olawd, Karolciu zaraz wam wyśle zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze tyle sie napisalam i wszystko wcieło ja nie wiem co z tym kafe sie dzieje :-( po krotce kseniu jestes najwspanialsza mama tylko przemeczona! nie rob sobie wyrzutow absolutnie tylko od czasu do czasu odpusc sobie prasowanie i wskocz do lozka z malym!! odrazu poczujesz sie lepiej :D tymek m sie podoba 🌻 Paziu brzuszek masz sliczny ! a jak szybko rosnie :-p Jadiro najwazniejsze chwile i tak beda w usc,a przyjecie napewno sie uda! Trini odezwij sie !! jak w pracy? bierzesz dalej bromek?? Voltare mi tez lekarz przepisal menopur(ktorego nie zdazylam wykorzystac),a o menogonie slyszalm i wydaje mi sie ze mozna go kupic z Pl ,,tak?! bylismy wczoraj nad jeziorem (Łagów lub.) spacer wokól w gaszczu drzew...malutka sie troszke umeczyla,,nawet nie wiedzialam,ze taka wygodnicka jest i ciekawska,,,wcale w wozku nie ma ochoty lezec woli na rączkach ogladac świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×