Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witam:) paziu Twoja kolezanka gość to jeszcze nic- no ale mniej więcej podobnie było u mnie;) co do termometru to ja uzywam zwykłego elektronicznego takiego za 20 zł wkładam do pupy na kilka sekund moja kolezanka ma ten dotykowy do czoła ze mierzy w sekunde dałą 80 zł i nie jest zadowolona bo mierząc po sobie pokazują inną temperaturę, podobno najlepsze są te co ja mam, kiedys chciałam kupic tez termometr w smoczku, no ale wczesniej moja nie lubiła smoczków zreszta nie wiadomo czy dziecko chore akurat bedzie miało na niego ochote xxmadziaraxx- nie uciekaj dwa słowa zawsze mopzesz skrobnąć:) karolccia nic sie nie bój fajnie ze cos sie wreszcie ruszy:) a gdzie akasia, jadirka volatre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2428
czesc dziewczyny, czy u Was takze prtzez cały dzien utrzymuje sie mgła bo u mnie juz 3 dzien jest aura jak z horroru :( moze ja tez sie wpisze do abelki :) Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............30......... ............24.10.08 Marta24/USA................25..............18........... ........ .03.11.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 martika2428/Częstochowa.....24.................32.............24.10.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........29............ ........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............25..................... 23.01.2009 Voltare ......................31.............10..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008 hmmm a co do zdjec na nk to tylko pare ktore wybralam a jest ich bardzo bardzo dzo jest teraz co wspominac :) moze ktora pije kawe bo nie mam towarzystwa :) a nie lubie kawy pic sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Cie martika nie mam na nk. ;-( daj namiary a co do laparo to bedzie oki.i owulka tez wroci...ciesze sie ze slonko podzialalo tak korzystnie na \'te\' sprawy,.a moze zacznij chodzic do solarium...|? aaa...termometr tez mam elektoniczny,ale mierze pod pacha normalnie 3 minutki i gotowe. spadam wlasnie zmierzyc bo moj bak caly mokry i marudzacyyyy moze tatus ja zarazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam noc, do godz. 7 rano nie spalam-bo mi się nie chciało, jadłam, prasowałam a teraz czuje się jakbym miała kaca-giganta:-p I nawet wymyślilam imie dla synka-Oskar mi się osobiście bardzo podoba ale mąż nie chce o takim imieniu słyszeć:-( ewentualnie Patryk a jak nie to chyba na 97% Oliwier. Sorki ze wam tak truje ale to naprawde dla mnie problem:-( a już chyba nikt mnie słuchać nie chce w domu;-) Martyniu ja mam właśnie taki elektroniczny microlife, zastanawialam sie nad braunem do ucha bo w pupie boje się mierzyć ale jak mówicie tak, to narazie się wstrzymam i najwyżej kupie później. Martiko ja też nie mam ciebie na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki !!! Marticzko - ja tez własnie pije kawke - to mozemy wypic razem :-) :-) . A ja tez nie mam Cie na NK ... :-( Karolciu - u mnie nadal cisza w temacie ginów. Jeszcze sie nie umuwilam - chyba znowu miesiąc mam z głowy.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde myślałam , ze mam mleczko do kawy a tu dupa blada nie ma :-( , no nic wypije czarną..... na chyba , ze mnie Martika poczestujesz ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja już po pracy, jeszcze jutro i wolne :) Dziewczynki, mniej więcej o tej porze też piłam kawkę, więc nie byłyście same :) ja w domu zawsze musze mieć z mleczkiem, innej nie tknę, za to w pracy nie ma mleka i piję czarna i mi baardzo smakuje; zalezy gdzie się pije :P Ja też mam termometr elektroniczny i mierzę sobie pod językiem, także paziu nie kupowałabym takiego do ucha, kolejny wydatek a nie wiadomo ile razy wogóle użyjesz. Justynko - pędem załatwiaj termin, ja też nie idę w kolejnym cyklu a w jeszcze następnym; ale ważne że już mam ustaloną datę i godzinę :) Martiko u nas była masakryczna mgła jak jechałam o 7 do pracy, ale potem już przeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wybaczcie ze sie nie odzywam ale tak jakos wychodzi . za tydzien czy dwa przeprowadzamy sie do babci i troche roboty jest . a to pomyc okna a to posprzatac .... teraz czekamy na nowy wypoczynek do pokoju ... chroniczny brak czasu a jak go mam to padam ze zmeczenia :-o popralam juz wszystko do wozka - ale mi to radosc sprawilo :-D juz sie nie moge doczekac prania i prasowania tych malutkich ciuszkow :-P hehe kilka dni temu znow je przegladalam i wybralam juz caly komplecik na wyjscie malucha ze szpitala :-D no coz chyba mnie jakas glupawka ogarnela... postaram sie raz na jakis czas do was zagladac jak bede przychodzic do siostry bo u babci netu nie ma a na kilka miesiecy nie bede jej instalowac Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............30......... ............24.10.08 Marta24/USA................25..............18........... ........ .03.11.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 martika2428/Częstochowa.....24.................32....... ......24.10.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........29............ ........26.12.2008 olawd/wrocek................ .28..........26..................... 23.01.2009 Voltare ......................31.............10..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu dziękuje za zdjęcia:-) jak zawsze super powychodziłaś a co do sukni to nie jest zła, zresztą ładnemu i zgrabnemu we wszystkim ladnie:-) Dzisiaj pogoda super, czułam się jak na początku września:-) Olawd to zaglądaj do nas częściej, korzystaj że synuś w brzuszku, później pewnie będzie gorzej tz. mniej czasu na wszystko:-p To przy okazji że tabelka blisko, zmieniam dane:-) Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............30......... ............24.10.08 Marta24/USA................25..............18........... ........ .03.11.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 martika2428/Częstochowa.....24.................32....... ......24.10.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........30............ ........26.12.2008 olawd/wrocek................ .28..........26..................... 23.01.2009 Voltare ......................31.............10..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008 Wszystkiego najlepszego Adrianku🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj akasiu akasiu Ty nasza gwiazdo gdzie te czasy kiedy ja wazyam 50 kg?:( wygladałas bosko a HAneczka miałą słodkie buciki hihi ja dzis idę do laryngologa ale prywatnie bo w tej przychodni to prędzej się udusze niz mi pomogą, dam znac wieczorem bo dopiero na 18 olawd ja tej radosci nie znam bo mi wszytsko prała i prasowała mama z meżem ,a le na pewno to przyjemne:) karolciu u nas tez była straszna mgła ale tylko wczoraj rano, dobre masz ztą kawą ja tam wszędzie muszę miec z mlekiem a raczej piję mlako z kawą hha:) justynka a Ty na co czekasz czy my Cię mamy pogonić, szkoda miesiaca! oj paziu ty to masz z tymi imionami mi się najbardziej z tych co wymieniasz podoba Oliwier i Oskar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu ja jestem, dzisiaj wkońcu calą noc przespałam:-) I po co są te skladki które potrącają z pensji jak i tak trzeba iść czasami prywatnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika-2428
dziewczyny dajcie swoje male to wysle moje namiary na nk :) a co do mleczka do kawy to dzis mnie brakło :( mma jezczejedno pytanie gdzie kupie ładne nowoczesne aler w kolorze drewna meble do kuchni?? no i salon ale to juz cos znajde , narazie nie mam pomysłu na urzadzenie kuchni :( moze jakas podpowiedz????? PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziakaffe@wp.pl Ja ci nie pomoge martiko bo pewnie sama będe miała ten problem za rok. Ja miałam pomysl zrobić salon tak: kanapy, narożnik w kolrze ecri lub jakiś jasny ale nie biały a meble tzn. same komody ciemniejsze(nie pamiętam koloru). Będe miała aneks kuchenny więc kombinowałam w tym samymm kolorze takim ciemnawym ale ze wstawkami jasnego do tego braek z ładnym oświetleniem. Ale to jest narazie w mojej głowie bo mieszkanie odbirzeemy za rok i pewnie znając siebie to 100 razy mi się zmieni. Zresztą już kolezanka zaczęła mi wybijać z głowy jasne kanapy bo za szybko się brudzą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Akasiu wyglądałaś bosko :) a taką samą sukienkę miała koleżanka na weselu mojego brata :P Martyniu, powodzenia i dużo cierpliwosci u tych naszych lekarzy. Martkio - jak popytasz w takiej firmie, która robi meble na wymiar, to pewnie będą mieli jakieś wzory; mają zawsze mnóstwo rodzajów, kolorów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martika
brw - czyli Back Red White - mają bardzo łądne meble i na kazxdą kieszeń www.brw.com.pl sklep internetowy: www.brw.pl albo www.meblenajtaniej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Jak mija Wam dzionek??? U mnie jest cieplutko i swieci pieknie sloneczko:) @ mi sie juz skonczyla , wiec niedlugo znow staranka;) Dziewczyny czy mozecie mi podeslac zdjecia od Akasi???? Wczoraj przez przypadek skasowalam maila od niej ktorego mi przyslala wraz ze zdjeciami.....dziekuje bardzo....ja dzis mam wolne wiec piore troche sprzatne i zrobie rybke na obiad....a pozniej czas dla siebie...odezwe sie jeszcze pozniej, a tymczasem milego dnia wszystkim i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marto wszystkie dziewczyny weekenduja ;-) Karolciu to moze ja te kiecke kupilam od Twojej kolezanki :p spadam bo jestem padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa...prosze przeslijcie zdjecia Jadirze bo jak zwykle mi do niej nie moze wyslac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam późno co prawda,ale czasu mi brakuje. Ten tydzień był zwariowany -gonie za praca,w domu dużo pracy,klijentki [no na to akurat nie narzekam] ,jeszcze zachciało mi się udzielać w szkole u mojego synka.W poniedziałek ślubowanie pierwszych klas i kursuje i załatwiam różne sprawy z tym związane. W sobotę idziemy na weselisko mam trzy kiecki do wyboru i nie wiem którą wybrać.Niech to......jak niema to źle,a jak za dużo to też nie dobrze.Chyba zrobię sobie zdjęcia w w tych kieckach i wam wyśle może Wy mi pomożecie z wyborem. Martyn-iu-mam nadzieje,ze tym razem wizyta się udała.Ja jak mam iść do lekarza,to mi się niedobrze robi.Trzeba być zdrowym ,bo w tych ośrodkach to nerwowo moZna wysiąść. Olwad,Paziu,Voltare-głaskanko po brzuszkach Karolciu26,Martus24,Tryni,Matt-❤️ Dianko -super foteczki na NK.Widać ,że się zabawa udała. Zaglądaj do nas🌻 Proszę dziewczyny podeślijcie mi zdjęcia od Akasi z góry dziękuje i Spokojnej Nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Babolki:) U mnie to już chyba standard, że dopiero w soboty mogę jako tako nadrobić zaległości w kontakcie z Wami:) Cały tydzień był jakiś taki rozflaczały:P i śpiący - czytałam na bieżąco, ale nie miałam sił, żeby zmobilizować się i coś wystukać. jadira - to widać zrobiła się z Ciebie kobieta jeszcze bardziej pracująca niż do tej pory;) Uwijasz się na pełnych obrotach;) I jak tam zapadła już decyzja co do wyboru sukni? Na ogół większy problem jest z wyborem czegoś jak ma się z czego wybierać, niż gdyby się miało tylko jeden odświętny strój i koniec. A propos strojów - u mnie w domu porządków szafowych ciąg dalszy - już część rzeczy powywoziliśmy do tych kontenerów z Caritasu (wiem, wiem - mówi się, że nie zawsze one do tego caritasu trafiają, ale co by się z tym nie robiło - może ktoś skorzysta, bo jednak co jakiś czas te kontenery są zabierane. A jakoś nie miałam weny twórczej, żeby się bawić w robienie zdjęć i handel na allegro). akasia - a Twoja kiecka super - taka laska z Ciebie i z taką figurką, że we wszystkim Ci ładnie!;) A Hani bamboszki - suuuper:D martyniu - oj to będziesz pamiętała wycieczkę po lekarzach jeszcze pewnie długo;) Mam nadzieję tylko, że w końcu dowiesz się jaka jest przyczyna \"wiecznego kataru\" i reszty objawów... Mnie tylko, podobnie jak pazię denerwują te składki zdrowotne, bo ostatnio niczego nie udaje mi się załatwić państwowo - nawet za głupie badania standardowe - morfologię i mocz muszę zapłacić, bo nie mam skierowania na to od mojego gina, a w przychodni poszłam to się nie mogłam o to u ogólnego lekarza doprosić! Wysyła mnie do gina. Sęk w tym, że w przychodni gin przyjmuje tylko przez 3-4 godziny do południa - o baaaaaardzo różnych porach - jak jej tam zawieje, to przychodzi, bo wcześniej ma jeszcze dyżury w szpitalu. A czasem w przypadkach awaryjnych nie przychodzi wcale. I trzeba brać urlop na cały dzień, potem siedzieć tam w poczekalni kilka godzin i się wkurzać - bez żadnej gwarancji na przyjęcie. A sprzęt i tak mają taki, że dziecka na tym usg by widać nie było nie wspominając o jego serduszku czy innych narządach. martika - jeżeli chodzi o wybór mebli, to u mnie jest tak podobnie jak pewnie będzie z wyborem akcesoriów dla dzidziusia:P - im więcej oglądam, tym więcej rzeczy mi się podoba. Raz mam wizje jasne, a raz ciemne:P Teraz niedługo też musimy nieco przemeblować nasze mieszkanko - póki co bez jakichś drastycznych zmian, ale parę rzeczy trzeba będzie jednak dokupić, inne wyrzucić - i już mam w głowie absolutny mętlik. Na szczęście jest to całkiem przyjemny mętlik, jak się planuje coś czego efekt będzie potem cieszył przez dłuższy okres:) Buziaki dla całej reszty! 😘 poprawiam jeszcze tabelkę: Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............30......... ............24.10.08 Marta24/USA................25..............18........... ........ .03.11.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 martika2428/Częstochowa.....24.................32....... ......24.10.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........29............ ........26.12.2008 olawd/wrocek................ .28..........26..................... 23.01.2009 Voltare ......................31.............11..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skarbeńki!!!! Voltare-super,że się odezwałaś i u Ciebie wszystko ok. Niestety sukienki nie wybrałam,tak jak piszesz jak jest za dużo to nie wiadomo na co sie zdecydować. Myślałam,ze ubiorę sobie tą co miałam do ślubu,ale wisi na mnie jak na manekinie i niezbyt ładnie to wygląda.Dobrze,ze mam miłą koleżankę ,która ratuje mnie w potrzebie. Paziu-dziękuje za podesłanie mi zdjęć naszej Akasi🌻 Akasiu-wygladałaś szałowo jak zawsze.W jednym jak i w drugim stroju.Haneczka tez jak mała królewna:) Ja taka sukienkę mierzyłam przed moim ślubem,ale kolorek mi nie odpowiadał.Była tylko czerwona,a inne były za duże.Inaczej bym sie zdecydowała na kupno. Martiko-ja osobiście nie polecam mebli tej firmy. Pozdrawiam reszte koleżanek i ide wypić kawusie i oglądnąć NA WSPÓLNEJ.na razie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) volatre ja kataru nie mam- tylko wiecznie zatkany nos:( zrobiłam rtg zatok wynik w poniedziałek, mam krzywą przegrodę, lekarka mowiła ze powinno się ją wyprostować i podejrzewa jakiś guzek na błonie w nosie mówi ze to moze byc polip i od tego te problemy, bo przeciez nie mgoe kropic nosa całe zycie bo zniszcze sobie błonę w nosie, ale gdzie mi się uśmiecha kłaśc do spzitala takiej opcji narazie nie widzę, zobaczymy co pokaze wynik, wiesz w ciąży też za wszytsko płaciłam, za wizyty , badania itp porazka jadirko i jak wybrałaś sukienkę?miłej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Wy się podziewacie? ja własnie wróciłam ze spaceru jest tak goraco ze byłam na krótki rękaw szok:) jadirka pewnie szykuje sie na wesele? a jak sie czuje żona taty? już wyszła ze szpitala, mam nadzieje ze wszystko dobrze:) voltare pewnie spi hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyn-iu-weselisko dopiero za tydzień kochana,a ja skończyłam sprzatanko.Przy moim psie i jego kłakach sprzątania co nie miara. Pogoda u mnie też super,i właśnie chodzę sobie z krótkim rękawkiem,jak dla mnie może tak być długggoooo. Taty zona czuje się już dobrze,choć po operacji spadły jej strasznie czerwone krwinki i miała duża anemię,ale doszła do siebie i jest ok. Voltare fakt pewnie sobie pochrapuje,a maluszek rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie sloneczka u mnie jak zwykla brak czasu . jutro moje kochanie jedzie do szwagra pomoc w firmie i znow go nie bedzie ze 2 tyg (oby) :-( zla jestem bo zawsze akurat wtedy kiedy mam isc na usg jego nie bedzie :-o a ogladanie pozniej na kamerze to nie to samo 😭 buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×