Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

dzień dobry:) akasiu gratuluję egzaminu:) Trini kochanie duzo zdrówka, kuruj się voltare no wreszcie- witamy \"w domu\" kukusiu gratuluję córeczki, powiem ci szczerze ze nie słyszałam zeby ktos podawał luteine w tym tygodniu ciązy na skracanie i rozwieranie się szyjki, luteina działa przeciwporonnie we wczesnych tygodniach, a w takim przypadku jak twój to raczej podaje się fenoterol- i nic się nie martw bo tez przez to przeszłam,a moze twoj gin ma poprostu inne metody.I zacznij się oszczedzac!!!! ja jutro mam wizyte juz nie moge sie doczekac, w koncu dowiem się kiedy pojde do szpitala czy w piatek czy poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Foremki dawno mnie tu nie bylo. Bylam u lekarza i w wyniku zamieszania w piatek jak bedzie ok podchodze do IUI jadirko - dzieki za fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mychass gratuluje IUI - trzymam kciukaski 🌻 Martyn--iu ja tez już nie moge sie doczekac lekarza :D a luteina w tym tygodniu ciąży rozkurczowo działa,pewnie dopochwowo.Ale chyba mało kto ją podaje - tak jak mówisz fenoterol. Trinity zdrowiej szybciorkiem 🌻❤️ a ja mam dzisiaj księdza po kolędzie :D :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zapomniałam Akasiu -pogratulowacć Ci zdania egzaminu:) Tryni-wracaj do zdrowia🌻siedż pod ciepłą pierzynka i sie kuruj. Ciebie też przepraszam za wpis. Martyniu-za Ciebie trzymam mocno Kciuki i Leneczkę.Powodzenia. Mychas-ciesze sie razem z toba❤️ Żegnam się z wami bo wystarczająco namieszałam,nauczka dla innych,by nie zrobili takiej głupoty jak ja.Nastraszyłam Was ,ale jak pisałam to emocje były górą nad rozumem.Trudno! Trzeba ponosić konsekwencje. Trzymajcie sie i spadajcie do 2 tabelki,a przyszłe mamusie👄dla was w brzucholi,I ściskam nasze mamusie i topikowe dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirka - co znaczy Żegnam się z Wami ?? Co Ty znowu wypisujesz ?? Masz nigdzie nie odchodzić !!! Jesteś nam tutaj potrzebna, rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieukje wszytskim za trzymanie kciuków:) ja tez mam dzisiaj ksiedza:) jadiro ja nie rozumiem jak to sie zegnasz, nic nie namieszałas, uspokój sie i nigdzie się nie zegnaj!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż sie zwleklam z lozka - jadirko jak dostaniesz w dupke to zobaczysz - nic nie namieszalaś - po prostu troche smutno sie zrobilo ale takie jest zycie - raz wesołe a raz ponure ... troszke dzis siedze przed kompkiem ale zaraz zmykam - bo znowu mi niedobrze - chyba jakas grypa - bo mam takie zawroty glowy ze nie potrafię sie na niczym skupic ... wysylam Wam troszke zdjeć z wigillii i sylwestra ... no i obiecanego Kubusia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini, a może to nie grypa co ?? :) Niedobrze, zawroty głowy .... hmm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt - marzenie ścietej głowy :P straszliwie bym chciala ale chyba nie tym razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini a wiesz ze i ja pomyslałam ze to twoje samopoczucie to kto wie... nie bede zapeszac:)zaraz obejrze zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tirni piękne zdjęcia, bardzo ładnie wyglądałas, a maluszek słodziutki- niedługo doczekasz się takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U nas wszystko niby ok ale nie do końca .lekarz zleciła kilka badan dla miśka i teraZ bedziemy czekac na wyniki . PS która z was ma telefon do jadirki bo vhyba trzeba jej wysłac sms ze dostanie po dupie jak sie nie bedzie udzielac na topiku .Trudno kazdy popełnia czasmi jakies maleńkie błędy ale zeby odrazu uciekac .Wracja Jadira i to juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryniu..wracaj szybko do zrdówka bo topik bez Ciebie smutny będzie tak czesto tutaj gościsz:) Jadirko...gdzie TY chcesz uciekac? ja Ci dam!!Zdjęcia wyslę ale jak będe miała więcej czasu Kukusiu..gratuluję córki!!Mąż pewni się cieszy?Mój chciał córę;) Voltare..zgadzam się na pilnowanie mi Syna...nawet grupowe...jest taki urwisek mały że ojej:)schudłam juz przy nim do 54kg:) Akasiu ..powodzenia na egzaminach i gratuluję zdanego:) zdolniacha z Ciebie..a jaksię czujesz? MArtyniu..jak córcia? mocno kopie? czy grzeczna? Mart, mychass, Elizka..buziaki A co u nas?...szczrze mówiac nie za dobrze...byłam z Dawim w Pradni Ryzykaokołoporodowego..i wg pani doktor jest za mały i za chudy...mam wprowadzić do pokarmu naturalnego kaszke kukurydziana i zupki ....tragedia...Dawid wogóle tego nie chce!!!O innych problemach już nie wspomne..bo aż brak słów. jUtro mamy szcepienie...znów koszmar. Będzie kłucie 4 razy w obie rączki i obie nózki!Ostatnio mi po szcepionce goraczkował...ech..brak słow. Wiecie co kiedy czeka się na dziecko to jest cierpienie gdy Go nie ma...ale kiedy jest i patrzycie na nie i wiecie ze jest coś nie tak, ze jest chore...chodzisz z Nim od jednego lekarza do drugiego i wychodzisz ze złymi wiadomościami...to serce boli jak nie wiem co!!! Przepraszam...za te chwile zwierzeń...ale ciezko mi...całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babolki!:) Dianka - :( - serce się kraje jak się tak trzeba patrzeć na cierpienie takiego maleństwa! A to jedna szczepionka jest taka, że trzeba aż 4 razy kłuć dziecko? Nie wiem kto i w jakim celu coś takiego wymyślił, bo przecież takie maleństwo nie rozumie dlaczego je coś boli, a tutaj jeszcze aż tyle razy! A co do rozwoju, to Ty jesteś drobnej budowy, może więc Dawiś odziedziczył po prostu \"posturę\" po mamie:) Moja koleżanka raz poszła na bilans z synkiem i mądra pani doktor walnęła małego na stół, rozłożyła mu rączki na boki i zaczęła smarować w kartotece, że mały jest opóźniony, bo się sam nie podnosi. Koleżanka jej zapytała czy ona by sobie poradziła, jakby ją przerażoną ktoś tak rozpłaszczył na stole i sama pomogła małemu z rączkami i mały poradził sobie doskonale. Tak że może nie przejmuj się zbytnio na zapas - Synuś jeszcze sobie nadrobi z nawiązką! ❤️ Eliza - no cóż - każde badanie przybliża Was do maleństwa - poradzicie sobie. A ja sama się zastanawiam, czy w kolejnym cyklu zamiast na kolejną IUI nie udać się na kilka dodatkowych badań, żeby uniknąć kolejnego zawodu, ale to mam jeszcze kilka dni na zastanowienie - muszę przemyśleć sprawę;) Tryni - zdjęcia super! Ale w końcu inne być nie mogły - przecież tak długo wszystko planowałaś ze szczegółami... Kubuś słodki - też chcę takiego;) I wiesz co - w pierwszej chwili tak jak martynia pomyślałam sobie, że to może u Ciebie to jednak nie choroba - tego Ci życzę z całego serca! A jeżeli to rzeczywiście choroba, to zdrowiej szybciutko i wracaj tutaj, bo pusto tu jakoś bez Ciebie - łykaj jakieś witaminki i pij coś \"rozgrzewającego\" może;) i melduj się jak najszybciej 🌻 jadirka - mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i zaraz się tutaj pojawisz;) mychass- a zatem trzymam kciuki za Twoją IUI - oby była owocniejsza od mojej! W końcu komuś musi się przecież udać - no nie? akasia - a Tobie gratuluję egzaminu! Oby tak dalej! Ale poradzisz sobie - w końcu co dwie głowy to nie jedna;) martynia - to już od dzisiaj można właściwie zacząć odliczanie na palcach jednej ręki;) martt -🌻 Widzę, że u Was też \"odwiedziny duszpasterskie\";) U mnie już ksiądz był i podniósł mi znowu ciśnienie! O ja głupia - wyprowadziłam się na wioskę;), a tutaj ksiądz jak przyjdzie to siedzi godzinę, a na dodatek jest \"nietykalny\" i traktuje ludzi z góry jak średniowieczną, ciemną, zacofaną masę! W zeszłym roku wysłuchaliśmy \"przemówienia\" jacy to młodzi ludzie są teraz wygodni bo nie myślą o rodzinie tylko o kasie a zaraz potem uwaga, jak to mało chrztów jest teraz w parafii (słuchałam tego z zaciśniętymi zębami i aż mnie korciło, żeby mu co nieco wyjaśnić w tej sprawie). A w tym roku zamiast o \"życie duchowe\" na dzień dobry padło pytanie o to gdzie pracujemy i o zarobki, a zaraz potem wywód na temat wydatków kościelnych...:O Do nas jeszcze \"rozpędu\" nie ma, ale do innych ludzi potrafi użyć takich słów, że nie jeden menel może mu pozazdrościć:(. Być może się mylę i nie powinnam tak pisać, ale coś mi się wydaje że to \"nie tędy droga\". Nawet nie podejmowałam z nim żadnej dyskusji - bo jakbym zaczęła na temat in vitro, to by mnie chyba na kazaniu po nazwisku wyczytał! Buziaczki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika - a Ty to już nad fundamentami chyba pracujesz:P... Znajdziesz dla nas jakieś malutkie 5 minut?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyślałam sprawę,potrzebowałam na to trochę czasu i wiecie co uzależniłam się od Was,i źle mi bez Was. Dziękuje Wam za troske i sorki za zamieszanie. Dianko24-Dawidek moim okiem patrzą to zdrowy maluch i nie on pierwszy i nie ostatni ,który nie przybiera na wadze tak jak by to pani doktor chciała.Wszystko się ułoży,zobaczysz.Modle się za Ciebie i Dawidzia ,by był zdrów jak ryba,a za Ciebie by Bozia dała Ci dużo siły i cierpliwości ,oby te kłody z pod nóg, które Ci los rzuca stały sie pachnącymi płatkami róż .A wszystkie problemy ,które wydają się olbrzymie stały się prawie niewidoczne. A jeśli nie chcesz wszystkiego pisać tu na forum-z wiadomych wszystkim powodów -to służymy naszymi skrzynkami mailowymi.Zawsze co parę głów to nie jedna i jak się zrzuci z siebie to co człowieka trapi to mu lżej. Ściskam Cię mocno i Dawidka i dużo buziaczków👄👄👄!!!!!! A dla wszystkich psiapsiółek Duże Serducho ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ale u mnie nie pokazuje ostatniej wiadomości od Jadirki, ale wiem co napisała i cieszę się że do nas wróciła :) A jak jeszcze raz będzie chciała odejść, to przyjadę tam do niej i dam mocnego klapsa w pewną część ciała. Dianuś - główka do góry. Nie smuć się i nie zamartwiaj, proszę. Wszystko na pewno będzie dobrze. Dawidek jest ślicznym chłopcem i na pewno zacznie przybierać na wadze. I tak jak Jadirka pisała, wygląda na zdrowego i na pewno jest zdrowy. A Ty już nie płacz, bo nie dobrze żeby synek widział łzy mamusi. A jeśli chodzi o jedzenie. To przecież nie możesz go zmusić. Na siłę wciskanie jedzonka nic nie pomoże. Na spokojnie na pewno będzie dobrze. Ściskam Cię cieplutko i mocno. I Dawidka jeszcze mocniej 👄 Nasze ciężarówki pozdrawiam i trzymam kciukasy za wasze i dzieciątek zdrówka 👄 mychass - za Ciebie mocno będę się modlić. voltare - ❤️ martika - ODEWIJ SIĘ !!! Papatki moje drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za troske i za trzymanie kciuków - możecie juz puścic - moje osłabienie i zle samopoczucie to nie ciąza :( nie miałam co do tego złudzeń - bo to byłoby za wielkie szczescie dla mnie - po prostu nie jestem takim latwym przypadkiem ... zaczeły się delikatne plamienia - co u mnie oznacza niebawem @ w pełnym wydaniu ... nie wiem czy płakac - po prostu rece mi już opadają - tracę siły i zaplanowany optymizm ... tymczasem zmykam do łóżeczka - czuję sie juz troche lepiej ... od jutra wezmę przepisane leki - bo troche sie balam ze może zaszkodze sobie ale było to niepotrzebne ! całuje wszystkie 👄 dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitko Skarbie, główka do góry, następnym razem się na pewno uda 👄 A jak skończy się ta wredna @ to optymizm wróci, zobaczysz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale dobrze ze juz czwartek , coraz blizej wolnej niedzieli :) Dianka nie zamartwiaj sie Dawidkiem ,wczoraj rozmawiałam z przyjaciółka kóra ma 8m-ną córeczke i niektórzy lekarze twierdza ze jest za mała i za mało waży. Tez kazali dokarmiac ale małej tez to zbytnio nie pasuje. Biedni wciskaja w dziecko co tylko można , bo sie boja. Ale wczoraj była i innego lekarza i jak zrobił wywiad i dowiedział sie ze rodzice sa drobni, jednoznacznie stwierdził ze niby po kim miałabyc duża . Tak więc może i Dawidka jest jakies logiczne wytłumaczenie. A przeciez w tych czasach to lepiej jak dziecko nie wcina na okrągło , bo wszedzie mówia o nadwadze dzieci ,która jest trudna do wyleczenia .No głowa do góry :) Tryniu , przykro mi ze wredna @ przyszła, Tak to jest staramy sie o tym nie myslec ale jednak podswiadomie uważamy na siebi bo liczmy ze może tym razem się uda i najgorszej jest to czekanie a na koniec rozczarowanie. Kiedys ktos powiedział mi ze przecież juz powinnam sie do tego przyzwyczajic, ale jak by było to takie proste to by nie było tego topiku ,Zawsze musi byc nadzieja ze nastepny raz będzie lepiej, A u nas robimy badania nawet lekarz zlecił badania genetyczne i hormonalne dla męża bo nikt do tej pory nie pomysla o tym . Nowy lekarz troche sie zdziwił ze podawano miskowi hormony bez wcześniejszych badan tylko na podstawie seminogramu. Tak więc chwilowo nie nastawiam sie na ciąze juz, chyba wole zrobic te badania zeby była jasna sytuacja .Bardzo sie boje jak mam odbierac jakies wyniki ale przecież musi się udac . Dobra uciekam zeby już nie zanudzac Papa miłego dnia dla wszystkich pań , z brzuszkami i bez oraz dla mamusiek i dzieciaczów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój mąż pojechał na badanka ... bardzo się denerwuję. Tak bym chciała żeby było dobrze. Może wreszcie byśmy się odblokowali. A ja dzisiaj zadzwonię do lekarza umówić się na wizytę w przyszłym tyg. Elizko- widzisz jakie konowały są lekarzami. Wciskają hormony i nie patrzą ile i komu. Bardzo dobrze, że trafiliście teraz na porządnego lekarza. Na pewno Wam pomoże. Nic się nie martw 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinnity27
przeczucie się sprawdziło :( Tabelka nr 1: starające NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............26...................06-07.02.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 Karolcia_26..................27 ...........19 ......................25.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............8..................... .26.01.08 Voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............38.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........21................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Dziewczynki trzeba poprawić tabelke bo jest ciutke nieaktualna : Paziu, Sysiu, Matriko, Katiu, Mychasku, nie wspomnę o Leneczce która juz nas nie odwiedzała z poł roku :( destination a co u Ciebie - nie dajesz znaku zycia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam jeszcze raz bo mi Oleńkę Ansiczka zjadło :P Tabelka nr 1: starające NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............26...................06-07.02.08 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 Karolcia_26..................27 ...........19 ......................25.01.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............8..................... .26.01.08 Voltare ........................30.............68................... .. 13.01.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.02 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Martynia/Legnica..........26............38.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............25.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........25.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........21................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ ........14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka...Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka...Oleńka.................. ...10.12.2007 Paula a co u Ciebie wcale się nie odzywasz - czyżby Natalka była tak absorbująca - odezwij się słonko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!! ❤️ Wpadłam się tylko przywitac, bo nie mam dzieś czasu pisać :-( , niestety. Ale w sumie i tak nasze forum jest puściutkie :-( :-( Pozdrawiam wszyskie , bez wyjątku. Postaram się odezwać jutro , pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olawd
hej kobietki ! przyjmniecie mnie do swego grona? ja tez bardzo pragne dzidziusia i nawet 2 razy bylam w ciazy ...niestety obie poronilam ;-( chce sie starac znowu ale..ten strach burzy wszystko , nawet nie mam ochoty! pozdrawiam Diane24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×