Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

już się tam dodzwoniłam - także jednego dnia obskocze dwa miejsca ... a moze w klinice tez bedzie endo od tarczycy także jak sie wszystkiego wywiem to moze nie bede biegac po W-wie tylko do jednego miejsca - dziewczynki nie wiem ale dostałam jakegos powera - chyba to hsg - przywrociło mnie do swiata żywych - ciekawe na jak długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarku wiesz u nas niektóre dziewczynki piły te mieszanki - chyba nazywają sie mieszanki Ojca Sroki ... podaje linka do stronki : http://ziola.ojca.grzegorza.sroki.wizytowka.pl/ wrzuć jeszcze w google nazwę : miesznki ziołowe Ojca Sroki - to na pewno CI cos wyskoczy np. mieszanka nr 1 i 3 ... popatrz sobie i moze trafisz na cos właściwego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w miescie nie ma nic takiego ale zapsałam się w Warszawie na pl. Starynkiewicza ... tam jest klinika leczenia niepłodności - pisalam CI o tym jest koło Ochoty - bardzo blisko centrum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Wszystkie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się pokręciło-sorki. Tryni-odpoczywaj skarbie przed walentynkami-forma musi być🌻 Ja nic specjalnego nie szykuje K.w pracy jest do późna,kupiłam karteczkę .Napisze ładny wierszyk-po prostu symboliczny prezęcik-w tej chwili nie stać mnie na nic więcej.Karteczka jest śliczna mam nadzieje,ze mu się spodoba+duży buziak :) Voltarko-czekam nie cierpliwie na wiadomości❤️ Martt-🌻:) Kukusia🌻 Martyniu-co u Ciebie ??jak malutka?? Dianko-odezwij się ❤️i duża 👄dla Dawidka. Reszta koleżanek piszcie co u Was???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki , ja mam juz tego dosc i wczorajcały wieczór przepłakałam, nasze wyniki nie sa zbyt optymistyczne.Dostaliśmy skierowanie do Łodzi na dokładniejsze badania. :( swiat Mi sie zawalił , Chwilowo nie będze pisac bo musze sie trochę uspokoic ale bede was czytac .Miłych dni :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko nie załamuj się kochanie, może aż tak źle nie jest. Trzeba być dobrej myśli. Może to i lepiej że do Łodzi pojedziecie. Tam zajmą sie Wami specjaliści i będziecie pod lepszą opieką. Wszystko będzie dobrze Rybko, zobaczysz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizko - myszo - przecież jestes naszym porannym skowroneczkiem któtry pisze do nas co rano - wracaj do nas prędziutko - jak masz ochote napisz do mnie na e-maila - mi zawsze pomaga jak komus \" wypłacze się w rekaw \" ... otrzyj łezki i nic się nie smutaskuj - pamiętaj i dla nas zaświeci słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko, nie martw sie. Bardzo mi przykro, ze wyniki badan nie za dobre, ale wierze, ze wszystko sie dobrze skonczy i kiedys zaswieci dla was sloneczko. Trzymaj sie. Tryni, bardzo sie ciesze, ze cos drgnelo i jajowowdy drozne.Trzymam kciuki za dalsze leczenie i szybkie zaciazenie. Buziaczki dla was 😘😘😘 Dla wszystkich zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Elizka - nie martw się - może to nic groźnego... Fakt, że aby ruszyć z miejsca trzeba masę badań porobić, ale to tylko po to, aby było wiadomo od czego najpierw zacząć. Pewne rzeczy trzeba w naszych organizmach ponaprawiać... Wszystkie musimy wierzyć w to, że będzie dobrze! Ty również:) Testu dzisiaj nie robiłam, jeżeli nadal nie będzie @, to jutro z rana dam Wam znać co z tego wyszło... Buziaki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - trzymam kciukasy :) Do jutra będę się intensywnie za Was modlić :) Podrowienia surfitko dla Ciebie 🌻 Elizko - jeszcze raz głowa do góry Trini 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entalka
cześć! dziewczyny mam wielki problem... chyba.... jestem przy drugim opakowaniu Microgynon21. wczoraj wzielam 1 tabletke z drugiego listka po 7 dniowej przerwie, tylko ze pol godziny po tym jak ja wzielam bylam w lazience ( zrobic kupe)... a dzisiaj zabawialismy sie z chlopakiem oczywiscie bez gumki i troszke mu polecialo we mnie chyba bo on sam nie jest pewnien dokladnie bo szybko go wyjal i reszta poszla na brzuch, jednak jak sie dotknelam mialam tam troche bialej wydzieliny lub spermy... nie wiem..... zy sa szanse ze bede w ciazy???? prosze o powazne odpowiedzi bo sie teraz denerwujemy a to stalo sie tak nie oczekiwanie.... niby na ulotce pisze ze dzialaja od razu a ja jestem teraz przy 2 listku ale nie wiem jak to jest z tym zalatwianiem sie dokladnie.... prosze dziewczyny p[omożcie, naprawde nie robie sobie jaj ani nie mam 15 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
entalka - my tutaj o antykoncepji nie piszemy, bo my chcemy mieć dziecko, ale Ci odpowiem. Nie masz powodów do niepokoju. Tabletka działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entalka
dziękuję za odpowiedź ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
entalko -przecież to co zjesz nie jest od razu trawione i wydalane - także bez obaw - ja tez kiedyś brałam microgynon 21 jest bardzo skuteczny - przez 5 lat brania - zero wpadki - mino różnych perypetii - teraz nie moge miec dzidzi i od przeszło dwóch lat się staramy - nie wiem czy to te tabsy ale rada dla Ciebie rob przerwy w stosowaniu \\tak np. po 2 latach\\ i oczywiście sprawdzaj poziom hormonów - to dla Twojego dobra :) voltare - jak @ nie ma to chyba @ poszła sobie w diabły na dobre 9 miesięcy - taka mam nadzieję i modlę się by jutro juz test pokazał dwie krechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko-rozumie,że wyniki mogły źle wyjść i potrzebujesz ,by się wypłakać. Każda z Nas reaguje na swój sposób, jak idzie coś nie i tak jak byśmy chciały ,ale nie zostawiaj nas i pisz nadal,jak Tryni napisała jesteś naszym rannym skowroneczkiem i nie może Cię tu zabraknąć. Nie wiem co się stało,ale myślę,ze może tu lekarze zinterpretowali badania w taki sposób,a tam gdzie pojedziecie na konsultacje lekarze temu zaradzą.I będę się gorąco modlić ,by tak właśnie było i by rozwiali twoje wątpliwości ; czarne chmury i, by wyszło słoneczko znowu dla Was. Pamiętaj ,że masz tu w Nas wsparcie i jeśli ochłoniesz to zrozumiałe nie na forum,ale na e-maila zawsze możesz pisać,Czasem warto się wyżalić i człowiekowi ulży wiem to sama po sobie. Całuje Cię i mocno przytulam🌻❤️ Surfitko-miło znów Cię tu widzieć:) Voltare-trzymam kciukaski❤️ Martt-pisałam z tobą i net mi się zawiesił,przepraszam.Nie pomyśl,że nie chciałam pisać.Zresztą wiesz:) Mychass-co skarbie u Ciebie jak pęcherzyki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dla Was ode mnie na WALENTYNKI!!!!!! -to co prawda dzień zakochanych,ale dla mnie to też dzień w ,którym można złożyć życzenia osobom które się lubi ,szanuje,które są osobami z wielkim sercem.A WY właśnie takie jesteście!!!!!!!!! Życzę Wam, abyście Dzień Miłości spędziły w radości i pomyślności a te marzenia, co chowacie w ukryciu niech Wam wyznaczą drogę szczęścia w życiu!🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytkiego najlepszego z okazji Walentynek ❤️ 👄 🌻 Voltare !! Kochanie nie trzymaj nas w niepewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Woltare znów trzyma nas w niepewności. Dawaj cynka co na teście kochana. Martt super nowa fryzurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kukusiu :) Trzeba na Voltare nawoływać, może nas usłyszy :) Voltare, Voltare, Voltare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie skarbulki :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle. \" Lothar Zenetti ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Voltare - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się powtórzę z wczoraj... A to dla Was ode mnie na WALENTYNKI!!!!!! -to co prawda dzień zakochanych,ale dla mnie to też dzień w ,którym można złożyć życzenia osobom które się lubi ,szanuje,które są osobami z wielkim sercem.A WY właśnie takie jesteście!!!!!!!!! Życzę Wam, abyście Dzień Miłości spędziły w radości i pomyślności a te marzenia, co chowacie w ukryciu niech Wam wyznaczą drogę szczęścia w życiu! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dopiero wróciłam z pracy. No niestety - kciuki możecie już puścić - żadnych złudzeń:( Tabelka nr 1: starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............25.............. .....ok 20.02.08 Trinity /k.Łowicza.........30................26...................28 .02.08 Lenka/Ostrołęka...........29.............24............. ........ 09.02.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37......................08.02.08 Karolcia_26..................27 ............20.....................18.02.2008 Eliza333/Kraków............30.............16............ ..... .ok.29.01.08 Marta 24/USA................24..............9..................... .23.02.08 Voltare ........................30.............70................... .. 11.03.08 Justynka24....................24.............24......... .........ok.02.01.08 Jadira/Kraków...............34..............15.......... . ......ok.03.02.08 Katia100/Gliwice............23..............15.......... .......ok.18.02.08 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............6...................ok 04.03 .08 Mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 olawd/uk.....................28...............27........ ........... 25.02.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra........26............32.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........32.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........24.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........25................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...............27..........18............ .......14.06 .2008 Tabelka nr 3 : Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.......................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .. .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka....................22.10.2007 Anisik/Wrocław.......córeczka……..Oleńka..... ............. ...10.12.2007 Martynia/Legnica....córeczka……....Lenka..... .............. ..10.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare słonko - juz Ci pisałam ale wiem ze Twój dzisiejszy smutek bedzie trudno ukoic - nie mozemy sie jednak poddac i mam nadzieje ze jak już łezki obeschną to wstąpi w Ciebie nowa nadzieja i znowu nabierzesz siły na staranka :) całuje skarbie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane moje!!! SErdecznie pozdrawiam i życzę dużo miłości w Dniu WAlentego...niech uczucie szczęścia towarzyszy WAm każdego dnia!!! Niech ten dzień miłości będzie nie tylko dziś ale każdego dnia!!! BUziaki dla JAdirki i Tryni w szczególności..bo Wy to się o mnie tak martwicie, smsy piszezcie...kochane jesteście:) U nas dobrze. DAwidek jutro ma ostatnio dzień laserów, w pn rehabilitacja...i tak każdego dnia coś. Już się zdążyłam przyzywczaić. Synek zdrowy, wesoły. Był ważony i mierzony. MA 64cm i 6100 waży. Pani doktor powiedziała, że asymetria jest mniej widoczna..że duże postępy:) A my wczoraj z Rafałęm byliśmy w kinie na Pokucie....mi się bardzo podobał..chociaż na początku brakuje mi w nim muzyki...i tak troszkę długo się rozkręca. Jednak wybrać się i zobaczyć warto. CAłuję WAs.Voltare...głowa do gory..jutro też jest dzień:) NAjważniejsze nie tracicć nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, oczywiscie nie jestem w stanie nadrobic zaległosci na tą chwilę, ale poprawie sie obiecuję volatre kochanie przykro mi dziękuje za zyczenia Valentynkowe u mnie nie za ciekawie, mam zapalenie rwy kulszowej i ucisk kręgosłupa, brałam tydzien leki ale dzis dopstałam trzy rodzaje zastrzyków bo jest coraz gorzej, moze to byc spowodowane dzwiganiem małej lub skutkiem znieczulenia w kręgosłup ale to i tak jest mał problem, dzis byłam z mała na wizycie w szpitalu bo LEnka tak strasznie wymiotuje wszytskim ze az sie dusi, do tego mało przybiera na wadze,miała robione usg niestety okazało sie ze ma za gruby dźwienik czy odźwiernik czy jak to tam sie nazywa zapomniałam przy zoładku i do tego jej zołądek nie trawi pokarmu, po 3 godzinach od zjedzenia miała swieze mleko w zoładku:( lekarz powiedział ze to sie czasem zdarza u chłopców, ale u dziewczynek bradzo rzadko, mam byc na kolejnym usg z 2 tyg i wtedy pdejmie decyzje co dalej w najgorszym przypadku malutka czeka operacja:( to tyle uciekam kochane i całje Was mocno pamietacjie ze cały czas mimo ze nie pisze na forum mysle co u Was i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×