Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

tak sobie przypominam ze akasia miala miec na dniach robione hsg ... także pewnie nasza maleńka się troszke denerwuje ... słońce jestesmy z Tobą - bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu kochana... Z okazji Twego święta życzę Ci kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego abyś potrafiła sie cieszyć życiem w każdym jego momencie. Diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuni i ja przyłaczam się do zyczeń : Wszystkiego naj naj lespesze i spełnienia marzeń, tyn najwaznieszych . a co do mojej rocznicz slubu to 12 czerwca będzie 3, Jesli chodzi o CLo to brałam przes dwa cylke i ostatnio miałam podawany zastrzyk na pękniecie pęcherzyka ale był tylko jeden i nic lekarz nie mówił ze mam PCO . więc nie kumam zabardzo co pisłayście (nie mogę znależc kto to pisła) Podał mi zastrzyk bo powiedział ze w tem sposób może te osłabione plemniczki męża łatwiej dotrą jak bedzie większe prawdopodboieństwo pękniętego pęcherza. A jak byłam jeszcze wcześniej to mówił ze w jednym jajniku były lesztki pękniętego pęcherza :( ale o cochodzi Niewiem pogubiłam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam kochane za życzenia!!!!!!!Zaraz jadę z mezulkiem do restauracji zaprosił mnie na urodzinki na obiadek (a raczej kolacje bo na godzine18), odezwe się później bużka. Jeszcze raz dzięki:) Elizo to niesamowiety zbieg okolicznosci - ja tez mam rocznice 12 czerwca i też trzecią :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu ja również dołanczam swoje szczere życzenia urodzinkowe.wszystkiego najlepszego kochana, abyś dostała już niedługo ten wymarzony prezent!!!!! Dziewczynki miałyśmy sie spotkać w Krakowie w maju?moja propozycja aktualna, a wasze jak? dawajcie jakieś propozycje wolicie w tygodniu czy raczej w weekend? piszcie kto sie wybiera na spotkanie żebyśmy mogły sie do każdej dopasować , żeby było nas jak najwięcej szkoda że niektóre są tak daleko np. Ksenia Kseniu jak sie czujesz????? myśle o Tobie Paula Sysia Lenka Monia Anasik Lidka Odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kukusiu, mnie pasuje spotkanie bardziej w trakcie tygodnia, bo weekend to zawsze jakieś wyjścia, imprezki, ciekawe ile nas będzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja licze jeszcze na Elize, Akasia też chętna była no i to chyba tyle, bo do reszty kobiet za daleko.chyba że sie myle mi też w tygodniu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu wszystkiego najlepszego, oby przyszle urodziny spedzone byly juz w trojke. No i zeby te jaja chcialy pekac. Swoja droga, pco nie rozpozanje sie na zasadzie czy jaja nie chca pekac. Sa dziewczyny z pco ktorym przy stymulacji od razu pekaja, a i tez sa takie co nie maja pco a stymualcja jest trudna, bo np. maja zawyzony poziom fsh. Ja na wasza randke niestety sie spoznie, ale jakbym byla w Polsce mialybyscie mnie na bank :) Pozdrawiam i dziekuje za kciukasy. A moze bedzie wiecej majoweczek niz jedna - w koncu wszystkie sie staramy. Paula, odezwij sie. Co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu, szkoda że jesteś tak daleko :( w weekendzik daj nam znać jak sie sprawy potoczyły, mam nadzieję że w najlepszym kierunku i na jesień nie przylecisz, ale w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też trzymam kciuki musi sie udać choćby jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu - ja nic nie czuje. Zadnych objawow. Sutki sie tylko wrazliwsze zrobily. Dlatego niczego sie nie spodziewam. Chciaz nie mam tez objawow jak na @, z reguly pobolewalo mnie podbrzusze juz kilka dni przed @. Sama jestem ciekawa jak to bedzie. No i tez zaluje ze jestem tak daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem co to ból piersi, nawet na @ nic nie czuje, jedynie brzuszek troszkę, wiec dla mnie byłby to chyba dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przed @ wiem że mam cycuszki bo robią sie rędrniejsze i pobolewają. już troszkę zaczynają więc to znak na @ właśnie siedze przy kompie i sie ucze.zaczeły sie zaliczonka.w kwietniu były dwa,jeden na 4,0 a drugi na 2,0 w maju muszę go więc poprawić a oprócz tego jeszcze dwa następne.o czerwcu nawet nie myślę,bo sesja ruszy na całego!! nielubię sie uczyć!!!!!! no może tylko to lubię co sie na kompie robi bo mogę być z wami na bierząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zauważyłam że często piszę bez znaków interpunkcyjnych, ale to po to by było szybciej mam nadzieje że wam nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można się domyślić kukusiu, chociaż za 1 razem śmieszne rzeczy niekiedy wychodza :) powodzenia w nauce, ja narazie nie muszę się uczyć, choć 15 maja zaczynam studia podyplomowe, to zacznę pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane. Wróciłam juz bo poslzismy wczesniej po 17. Najadłam sie pysznosci, wypiłam dobre winko, aż mi sie spac zachciało:) Surfitko ja też trzymam kciuki, daj szybko znac jak bedziesz wiedziała co i jak:) Akasiu własnie o tobie dzis myslałam, nigdy tak długo nie milczałas? MAm nadzieje ze wsyztko u ciebie w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu co mężuś zasponsorował? masz racje, Akasia sie dość długo nieodzywa mam nadzieje że to z braku wolnego czasu i że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki jestem już taki pasibrzuch, ale dostałam od męża Tofifi i niemogę się oprzeć.zjadłam już 4!!! a czuję że mam ochote na całe pudełko ale jestem łasuch. kocham Tofifi!! i mojego męża bo mi je kupuje ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki chciałabym sie spotkac z Wami ale niestety z okolic Warszawy do Krakowa strasznie daleko ... tak jakoś wyszło ze jeżeli juz to tylko z Paziulkiem i Monią mogłabym sie spotkac bo to najblizej ... Wy wszystkie macie do siebie blisko - tak jakos wyszło ze jestesmy po Polsce pororzucane - Dianka i Paula też w drugim końcu Polski ...ale jak porodzimy nasze bejbiki to nawet odległośc mnie nie przestraszy i na pewno sie spotkamy ... akasia chyba dzis ma hsg - wspomninala o tym ze ok. 8 .05 bedzie mieć zabieg -mi tez mi sie za nia tęskni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasia - biedulka pewnie sie stresowała i moze dlatego nic nie pisała, może chciała już po wszystkim sie odezwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Trini.ty miałabyś do nas podróż najkrótszą intercity (powyżej 2 godzin) ale za 100zł w jedną stronę!!!!! ale może kiedyś któraś z nas będzie w W-wie to się spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.ja jakoś zapomniałam o jej hsg,a przecież coż wspominała miejmy nadzieję że wróci zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu .. Ty i pasibrzuch - dobre sobie ... w sumie strasznie mnie rozśmieszyłas tym pasibrzuchem ... mój miniek czasem mówi : \" Pasibrzuch byc głodny , Pasibrzuch Cie zjeść \" i gania mnie po mieszkaniu - mówię Wam ubaw po pachy , bo jak juz mnie złapie to tak mnie gilgocze ze umieram ze smiechu!oj dobrze nam we dwoje ale bedzie jeszcze lepiej we trójke a potem we czworke bo zamierzam po pierwszym dziecku odczekać 1,5 roku i ponownie się starać ... latka leca i myslę ze nie ma na co czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu, tez bym zżarła Toffifi :) a tak jestem skazana na murzynka który juz mi sie przejadł, dzis chyba 4 kawałki zjdłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini ja chcę mieć dwójkę dzieci rok po roku, żeby nie były rozpuszczone i samolubne jak narazie to modle sie o chociaż jedno oj jestem grubaskiem,jestem. aż wstyd patrzeć w lustro. wszyscy mi mówią że przytyłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Wy żarłoczki kochane ;) a ja nie lepsza - własnie dojadam bombonierke ktorą dostałam \" merci \" i juz zostały tylko dwa smetne batoniki o smaku kawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu dostałam piękne kwiaty i perfumki- moje ukochane Eternity- calvina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×