Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Dzindybry Akasiu ale ty ranny ptaszek jesteś. Karolciu dzięki za stronke, obejrze ale nie dziś bo zaraz wybywam z domku a do znajomych nie jade bo pisałam ci że wyjechali za granice i pewnie prędko niepojade bo oni ciągle tam siedzą Trini namówiłaś męża na coś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo Allo tu nocny jastrząb :) właśnie wstalam - na dworku pochmurnie - a ja zaraz musze śmigac po warzywka na ryneczkek - aż mi się nie chce wychodzić z domu !! Kukusiu - wiesz jak to wczoraj było ... bylismy tacy padnięci - ze stwierdzilismy ze nie mamy ochoty na sexik - ale jak w lózeczku przytulilismy się na dobranoc - to ;) - nie trzeba było nikogo namawiać na mizanko ... przynajmniej jak nie bedzie efektów naszych staranek - to jest tak przyjemnie - ze juz na razie nie bede tak smutna ... /przynajmniej do @/ wczoraj wieczoraj rozmawialismy z meżem - jak by nam się teraz udało to nasze dziecko tak jak mąż byłoby Wodnikiem ... ale poczekamy ile bedzie trzeba ... na razie kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!My zaczeliśmy sie starac o malenstwo od marca 2006 roku i jak do tej pory nic z tego,ostatnio jak byłam u ginekologa powiedział mi,że mam nadżerke i najlepiej ją isunąć jak urodze,ale chodzi o to,że ja niemoge zajść w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mnie też sie nie chce dziś d**y ruszyć z domku, ale zakupy musze zrobić, a tak strasznie wieje :( Milenko, a czy wspomniałaś ginowi o tym ze się już rok staracie? ja miałam usuwaną nadżerkę laserowo, jak miałam 22 lata, lekarz mówił że ciąża zawsze ją podlecza ale później trzeba usunąć, ale jak ja nie planowałam wtedy dzidzi to nie było sensu czekac niewiadomo ile tylko sie zdecydowałam, teraz jak chodze do innego to nie mam śladu po usuniętej :) a swoją drogą mogłam już wtedy się zaczać starac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyni--iu nie załamuj się pęcherzolem - pewnie dostaniesz zastrzyki z pregnylu tak jak ja i pazia.....a nie są wcale takie drogie :-) więc głowa do góry !! są refundowane,a sam zastrzyk robi mi piguła mojego gina w cenie wizyty. Szkoda tylko,ze same nie pękają :-( zastanawiam się tylko czy zaczną pękać ?! kiedys same .... u mnie wyszło słonce :-) :-) :-) a miał byc deszcz przez cały dzien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wróciłam właśnie ze szpitala gdzie bylam od poniedzialku,jutro albo potem napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksienieczko wracaj do zdrowia myszko nasza :) ja dzis rano dostałam telefon od mojego znajomego ze przyjechał z Irlandi i chce sie spotkać ... więc podjechał po mnie i spedziliśmy całe przedpołudnie ... oczywiście wykorzystałam go w robieniu zakupow i tak pieknie mi siatki nosił ... nagadaliśmy się za wszystkie czasy! niestey wszystko co dobre szybko się kończy - także on pojechał do Warszawy - pozalatwiac jakies prawy urzedowe a ja wrociłam do domu - teraz się zastanawiam od czego zacząc -przygotowania do imprezki - rozmrazam miesko na spagetti ... i chyba juz dzis zrobie miesko z sosem ... jutro tylko makaron ... moze wieczorem babeczki by ładnie zwilgotniały i sałatki ... poza tym wlasnie robię zupke - ogorkowę - mniam :) zaraz sie biore za sprzątanie bo taki bałagan mam w domku ... a pogoda sie zmienila - zrobiło się cieplej i slonce swieci - tylko na jak długo ... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniusiu, dbaj o siebie, trzymaj się 🌻 u nas dziś cieplutko, ale wieje strasznie właśnie otrzymałam super przesyłkę z kosmetykami na cellulit - od dziś zaczynam wielką akcję smarowania, pewnie bede wieczorem ponad godzinę okupować łazienkę, ale co tam, ciekawe czy coś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ogórkowa pyszniutkami wyszła ... mmmm karolciu okupowanie łazienki to moja specjalnośc ;) w sumie kiedy chce zadbac o siebie to naprawe spedzam tam sporo czasu ... depilacja, aromatyczna kapiel ...a nawet prysznic z pellingiem ciała, potem wlosy, mycie - maseczka układanie, i balsmay do ciała i zele połączone z masazem - mam specjalna szczotke takż z gumowa nasadka z wypustkami ...oj schodzi się długo - dobrze ze taki dzień pieknosci robi się raz na jakiś czas - bo nasi panowie by nie mogli sie nas doczekac na wieczorze filmowym albo kolacji ... ja sama maluje sobie paznokcie ... a jak juz wychodzę to francuski pedicure z nakładaniem cekinków - obowiazko :) wlasnie pieke babke cytrynową - bo pomyslałam ze tort i babeczki to za mało ... nawet się nie wzielam za sprzatanie - bo cały czas siedze w kuchni ... ale miniek niedługo przychodzi to mi pomoze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam na chwile z łóżka bo mąż śpi i mam chwile żeby napisać bo tak gonił by mnie do łóżka. No więc w poniedziałek wróciła po południu gorączka i stwierdziłam ze jade do szpitala,tam jeszcze cały czas mi rosła do 39 i odrazu stwierdzili ze mnie zostawiają.Okazało sie ze zrobił sie stan zapalny po zabiegu,dostałam mnóstwo leków,w tym antybiotyk dożylnie - teraz mnie strasznie reka boli po wenflonie - pomijając ze żyły mi popękały bo pielegniarka nie mogła sie wkłuć .jestem juz w domu ale jeszcze tydzien na zwolnieniu,dalej mam leki brać.I to tyle,kurde,jakby tego wszystkiego bylo jeszcze mało....:-( Prawdpodobnie przez ten stan zapalny bedziemy musieli jeszcze dluzej poczekać niz pół roku,za 2 tyg mam kontrole. Szkoda mi meza - co dzien zbiera gratulacje ze mu sie rodzina powiekszy - tak to jest w malym miescie - info bardzo szybko sie rozchodzą a on musi niestety dementować. Dziekuje jeszcze raz za maile- od tych dziewczynek co sie ostatnio nie pokazują tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, bardzo dizekuję Wam za słowa otuchy, jesteście kochane:) Kseńko bidulko kuruj się, życzę zdrowia, mam nadzieję że szybko dojdziesz do formy. Ja byłam wczoraj u kolezanki która ma małego brzdąca- ma 7 miesiecy. Porobiłam sobie z nim fotki, przyśle Wam pozniej, ale mam tylko maile od tych dziewczynek które wysłały mi ostatnio maila z datami urodzinek. Więc napiszcie swoje maile. Trinity, akasiu i wsyztskie któr do mnie ostatnio nie pisały. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu, nie wiem czy masz moj e-mail, ale jak co to jest pod nickiem :) Dobrze ze juz dzis troszke lepiej. Tak jak akasia napisala - na wszystko sa metody. Dostaniesz zastrzyk i beda pekac. Ja tez w Polsce mialam Pregnyl i byl tani - pare zlotych doslownie. Owszem - monitoring i inne leki kosztuja, ale czego sie nie robi dla dzidzi... Trynitko, tylko pozazdroscic udanego pozycia...Nie moja sprawa, ale czy wiesz ze codzienny seks bardzo oslabia plemniki i zaden lekarz chyba tego nie poleca. Oczywiscie fajnie, ze wogole tak mozecie, ja bym wymiekla...W kazdym razie powodzenia. Karolciu - jutro ci napisze przepis na babeczki. Ja spody sobie sama robie. Sa swiezutkie i wcale nie jest to czasochlonne. Pieka sie kiedy robie kremik, a ciasto zagniatam w 10 min. Tylko trzeba miec foremki ( ja mam chyba 24). Kukusiu :) Akasiu :) Kseniu :) ❤️ A ciekawe gdzie reszta dam. Paula, ja sie powaznie martwie o ciebie. Daj znak, please... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też wam później wyślę fotkę, to Martyniu będziesz mieć maila ode mnie Surfitko dziekuję za pamięć z tymi babeczkami, ale bede musiała kupić spody lub foremki bo nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - tak jakos wyszło ze teraz mamy apetyt na sex - nie zawsze tak bywa - w sumie w maju mieliśmy sobie dac na luz i właśnie tak robimy - kochamy się kiedy mamy ochote - choc ja i tak troszkę mysle o dzidzi - trudno nie mysleć ... a co do osłabienia nasienia - masz racje - ale co ma byc i tak bedzie ... ważne jest ze kochamy się teraz bardzo - chodzi mi o wieź emocjonalną - dawno nie mielismy takiej sielanki i to nas cieszy ... Ksienieczko - co moge powiedziec - przykro mi - ale pamietaj - wszystko na pewno wróci do normy - i bedziecie mieli piekna dzidzię! Wiecie co juz po zdażeniu z Ksienieczką podjeliśmy decyzje z mezem ze jak juz zajde w ciąze - to pierwsze 11 tygodni nikomu nie bedziemy mówic - po prostu by potem nie było ... tak jak z Ksienia - ze coś było a nie ma - oczywiście nie zakładam tego - tylko wolimy ten najbardziej ważny czas zachowac dla siebie - czy się uda zobaczymy - bo ja na pewno bede miec z tym problem - tak się bede cieszyć! oczywiście Wam powiem - ale nikomu - nawet rodzicom - cicho sza! Martyniu podaje e -maila pod nikiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzajcie maila bo już poszło, gdyby któraś z was nie dostała to napiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Karolciu, wreszcie jestes podobna do siebie :) Sliczne zdjecie i mam szczera nadzieje ze niedlugo wszystkie bedziemy mogly sobie przeslac takie zdjecia z wlasnymi maluchami...:D trynitko, ciesze sie ze panuje sielanka w zwiazku. A co do staranek to my moze mamy drugi cykl w naszym zyciu kiedy celujemu w owu, wczesniej zawsze tylko wtedy jak byla chec. A raz jest rzadziej, raz czesciej. Mi gin zalecil zeby bylo 3-4 razy w tygodniu, nie mniej, nie wiecej. Ale roznie z tym bywa, nie zawsze sie go sluchamy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu ja nie pieke spodów - kiedys robiłam z kruchego ciasta - ale mi porzyklejałay sie do foremek i musialam połowę wyrzucic ... kupuje w takie fajne w Macro - pólsłodkie kruche - sa super świeze ... ale jak mam troszke czasu to robie mufinki - takie babeczki z budyniem w srodku lub jabłuszkiem ... tylko ostatnio mi się nie chce bo to pracochłonne - a w cukieni sa takie wypieki jak domowe ... także tymrazem torcik mam z cukierni - bo po zeszlej sobocie mam awersje do pichcenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu dzięki za fotke - oj jak ja bym chcial mieć takiego własnego boniusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu aż niechce myśleć co przechodzicie w tej chwili. też mi żal twojego męża,ale ciebie najbardziej czemu takie osoby,niczemu i nikomu niewinne muszą takie bóle znosić. brak mi słów by opisać jak mi przykro trzymaj sie jakoś.bądź dzielną kobietką. a dzidzie na pewno jeszcze będziemy miały i to nie jedną Karolciu piękne zdjęcie Martyniu zaraz ci wyśle maila żebyś miała adres Triniu my też prawie codziennie mamy ochote na przytulanki. niepowiem, bo niekiedy sie zdarza że nawet więcej niż jeden raz i wcale sobie nie żałujemy jak będziemy starzy to sobie kupimy osobne łóżka i kołdry żeby było wygodnie, a teraz lepiej jedno na drugim.. i nawet bez kołdry i nawet bez łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelke bo moja wredna małpiszonica przylazła. licze chyba od wczoraj bo już pod wieczór pojawiło sie lekkie krwawienie-rozcieńczone śluzem a w nocy to już dosyć więcej było więc jak mam liczyć.od kiedy? Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............18........... ..... ..05.06.07 Trinity /k.Łowicza........30.............16...............ok .23-24.05.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9...................15.05.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............7.......... .......ok. 24.05.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............25.............. .... .ok27.05.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok..15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia ......................25...............6.......... .......ok.10.06.07 karolcia_26...................27 ............11 ................ok.16.05.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ......ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ..................ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........0k 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............20............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............18............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław..............28.............5............ .......... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia ,Lenka, Karolcia i Lidka mają teraz na dniach terminy @ wiec może któraś niedostanie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenko miło cie poznać pisz więcej o sobie no i wpisuj sie do tabelki Anasik wpisz termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki .Ale dzień :( MAsakra dostałam dzis takich bóli ze szok. Ledwo przyszłam do pracy (a niby 3 dc ) tylko u mnie ostatnio tak powoli sie rozkreca aż dziś tab bolał brzuch że aż 3 nospy wziełam . Taki okres to miałam jeden raz w Liceum. Normalnie szok . Bałam sie wracac do domu ze gdzies padne na ulicy , Było mi słabo nogi sie uginały w głowie szumiało, szok. Teraz juz nieco lepiej :( Misiu biega koło mnie i mnie pociesza Kochany! to kara za to że płakałam jak dostałam okres. A co do Kosmetyków na ceullit to też zakupiłam propozycje Tryni i jeszcz dokupiłam Garniera na brzuch _ale wydałam kasy :( Głupol jestem ,trzeba biegac spacerowac nie jesc Słodkiego i będzie lepiej -tak mówi moja mama :) Pozdrowienia dla Kseni. Kseniu Słońce zycze powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziweczyny :-) Sorki, że się tak troche wtrąciłam ostatnio i wtrącę sie dziś, zwłaszcza, że topik nie jest dla mnie, bo nie mam dzieci,ani nie staram się o dziecko. Fajnie, że co niektórym spodobał się mój pomysł. Myślicie , że jakby się zerbało troche podpisów, to by to wypaliło. Może by jakąś petycję do rządu napisać... Tylko jak się za to zabarać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Diana24 - co tam słychac u Fas-olki? Rzadko do nas zagląda :-( Trzyma sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochotko - niewiem od czego by zacząć tą petycję, a dzis oglądałam program w którym mówili że w W-wie jest 3000 dzieci na liście rezerwowej do żłobków, pani minister mówiła że nie wie kiedy coś sie polepszy i napewno nie w ciagu 3 miesięcy, to widać jak sie takimi sprawami zajmują Kukusiu - w tym cyklu ja raczej odpadam, staranek było malutko, mąż przychodził zmęczony, wielka ospałość u nas teraz, zazdroszcze Trini :) Surfitko - co oznacza ze na tym zdjęciu wyglądam jak ja ??? czyli przy krokusach inna osoba była ? :) zaraz bede robić torcik cytrynowo - kokosowy, taki prościutki, Trini smaka na pyszności zrobiła a później ide do wanny z solą na cellulit, śmierdzi glonami ale chyba dam rade :) Elizko - to też dziś smarowanie zaczynasz, ja na swoja serię EVELINE wydałam ok. 85 zł, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Dianka jest tylko widziałam że dzis udziela sie na innym topiku, napisz coś też do nas :) ciekawe co z Paulką - bo ona chyba była na L-4 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za miłe słowa na maila - swoja drogą jak my sie poznamy przy spotkaniu, jak każda co chwilkę inaczej wygląda :) jakis znak rozpoznawczy wymyślimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×