Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Trini, ależ ty masz kulinarne pomysły, nic tylko pogratulowac i oczywiście pozazdrościć :) najbardziej spodobał mi się smakowo torcik z malinkami, pychotka musi być :) co do kosmetyków to zamówiłam sobie przez internet całą serię z Lirene, czekam na przesyłkę, może do jutra dotrze koniecznie prześlij nam fotke jak zmienisz się nie do poznania, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,zostałam zaproszona przez Karolcie 26,dziekuje za zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Milenko, opowiedz swoją historię, jeśli chcesz, myślę że inne dziewczynki też Cię miło przyjmą, witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... to ja leklerk :) wlasnie wróciłam od fryzjera i wiecie co - fryzurka fajna - tylko ze musiałam poprawiac po modelowaniu - jakos tak nie po mojemu było - tez tak macie ze po przyjsciu od fryzjera poprawiacie cos po nim ? juz ułorzyłam włosy - co do farbowania - to chyba poczekam - pani w salonie kazała mi na razie nie eksperymentować z kolorami - proponowała bajlejaż - także w czerwcu idę na pasemeczka :) także w czerwcu macie odemnie moje nowe zdjecia :) karolciu - ja ten torcik zamówię w cukierni - wiecie ostatnio tak sie styrałm w kuchni ze mam wstret - dlatego chcę zrobić cos takiego bym nie siedziała caley dzień w kuchni ... a spagetti to latwizna predko sie robi ... do tego szaszłyki też ... babeczki - zrobie tylko górę bo spody kupiłam gotowe ... salatki to kwestia godziny ... także moze się jakoś wyrobię ... Lirene - jest super - jaka serię wybrałaś ta pomarańczową czy bordo z olejkiem ? ja testeowałam obydwie i naprawde godne polecenia - skora jest aksamitnie gladka i jedrna - celulit znika - szkoda ze powraca - ale chyba na to nie ma leku - zauwazylam ze nawet chudzielce go maja takze sie tym nie przejmuję ... ale na plaze nie wyjde jak nie pozbede się tego paskudztwa ... ide do miasta zamowic tort ... kupic kurczaka na szaszłyki ... na razie myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini, ja też zawsze po powrocie od fryzjeta musze coś poprawic, uczesać się po swojemu, na szczęście wtedy mam fajne sztywne włosy to się udaje z nimi wszystko zrobić :) a z Lirene to się pomyliłam, wybrałam Eveline 3D Slim EXtreme, nie wiem dlaczego pomyslałam że też zamówiłam Lirene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki 🌻🌻 tak,tak Trinity ja do szczupłych naleze a cellulit i tak jest - ale tym sie nie przejmuję i smaruję sie tylko balsamem Dove po kąpieli :-) zresztą u mnie to się predzej rzuca w oczy skaza białkowa,..więc dziewczyny nie przejmujcie sie ! kazdy ma jakis defekt :-p a to jest przeciez piekne ;-) ;-) u nas od rana deszcz i deszcz .....bbrrrr....musiałam przeprosić się z płaszczem... paskudna pogoda zle oddzialywuje na moje samopoczucie :-( buzialki kochane, te nowe panie równiez sciskam :-) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam Milenke u mnie też ponuro , leje, wieje i wogóle paskudnie co do celulitu to mogę oddać troszkę jak ktoś chce.mam go tyle że dla każdej starczy, ale zdaje sie że już wam o tym pisałam, tak mi coś w głowie świta ja sie smaruje zwykłymi balsamami, np. z avonu lubie najbardziej ostatnio kupiłam z garniera ten opalizujący ale tak capiszoni jak samoopalacz że go żadko stosuje jak mam suchą skórke to używam oliwki.pachnę wtedy jak bobasek hihi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasne wrociłam z miasta - stachałam sie jak diabli ... torcik zamowiłam - nie bedzie z malinami - bo teraz nie sezon ... ale z wisniami o nie teraz łatwiej - bo jakoś je troche kandyzuja i swietnie wygladaja w torcie ... kupiłam juz wszystko do babeczek , i na szaszłyki oraz wymysliłam sobie skrzydełka w miodzie takze skrzydełek tez kupiłam z 1,5 kg ... zastanawiam się czy kupowac wódke ... bo do makaronu pasuje winko a do skrzydełek i szaszłyków piwo - jak myslicie - chyba nie bede serwowac wódki bo nie pasuje do menu ... karolciu a ja mam strasznie trudne wlosy do ulozenia - masakra - codziennieje prostuje na szczotce - sa lekko falowane - do tego musze je myc codziennie ... własne kupilam sobie taką mgiełke do włosów i pianke tafta do układania - bo w niedziele musze extra wygladac - na 18-stce bedzie cala rodzinka ! oj pieniązki ida jak woda - tu cos ...tam cos innego i 50zł ...100zł. nie ma! dziewczynki a jak tam u was z wydatakami umiecie planować by cos przyoszczędzić ? bo ja ostatnio nie umiem - chyba wszystko jest coraz drozsze! karolciu używalam tez tych zeli i balsamow firmy Eveline 3D Slim EXtreme - sa calkiem niezłe ... ja lubie eksperymentowac z kosmetykami takze kupuje zawsze cos nowego i innego - by skóra się nie przyzwyczajała ... ale musze kupować do skóry wrażliwej bo niestety takz mam! kukusiu te wszystkie kosmetyki z seri musnieta słońcem - maja w sobie tak jakby substancje samoopalajace ... niestety nie pachna ladnie - ja je stosuje na noc ... a rano biore prysznic i po sprawie! zmykam do robienia obiadku - bo miniek juz niedługo bedzie w domku ...wczoraj biedaczek padł jak mucha :( nie zdołalam go na nic namowić - ale może dziś ? zreszta czuję ze w tym cylku juz jest po owu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryniu które kosmetyki polecasz ? chodzim mi o wyszczuplenia i antycellutis. Jak masz cos sprawdzone to prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu, elizo odpisałam wam na maila :) Trini ja też mam włosy lekko falowane, jak pada deszcz to wogóle, dlatego codziennie myje włosy i suszę na okrągłej szczotce, mam też prostownicę ale rzadko używam co do alkoholu to wódka nie będzie pasować, tak jak mówiłaś winko do spagetti a potem piwko, chyba ze ktoś nie lubi mieszać, mam jeszcze pytanie do naszej kuchareczki czy do tych spodów babeczek robisz normalny budyń waniliowy czy coś innego, ja kupuję takie babeczki z budyniem owocami i na to cieniutka warstwa galaretki, są przepyszne :) ale może będe sama robić tylko w sklepach tych spodów poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobietki, ja już dziś mam berzowy śluzik i okropny ból podbrzusza!!!!!!!!!!!!!!! ale mam tego jeszcze nie liczyć jako pierwszy dzień @? dopiero od jutra?czy może jak wieczorem będzie coś więcej? niewiem jak to liczyć? ja też mam łalowane włosy, puszyste i zawsze jak chce gdzieś wyjść to musze prostować żeby ludzi nie postraszyć.nielubie moich włosów ale lubie do nich szamponiki i odżywki z fruktisa a wy jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wydatków to zawsze mam wrażenie że mi pieniądze gią w portwelu.ale to niestety przez to że jak sie rozpędzę z zakupami to nieumiem przestać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie umiem oszczędzać, zawsze jest coś fajnego do kupienia :) kukusiu, plamień sie nie liczy, dopiero jak na dobre @ przyjdzie, co do szamponu to używam teraz Dove do włosów blond, a wczesniej Pantine pro-V do włosów blond, staram się za każdym razem zmieniać, nigdy nie miałam 2 razy pod rząd tego samego, a ze zwykłych żeli pod prysznic i balsamów to od dobrych kilku lat używam ż Yves - Rochera: malina lub jeżyna, jest wiele innych ale te najbardziej mi odpowiadają :) takie smakowite, prawie jak niedoszły torcik Trini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Właśnie wróciłam od gina. Niestety gorzej być nie mogło. Pęcherzyk nie pękł, tylko zaczyna się wchłaniać a płyn który powinien pęknąć zrobił się gęsty w środku tego pecherzyka. Nie wiem czy mnie zrozumiałyscie, nawet nie potrafię powtórzyć słów lekarza. Od przyszłego miesiaca znowu Clo i albo zastrzyk na pęknięcie, albo coś innego. Niewiele pamiętam bo miałam łzy w oczach i już wiem że moja droga do \"owulacji\" (nie mówiąc o zapłodnieniu)bedzie długa i kosztowna. Uciekam bo dziś nie jestm w nastroju, płakać mi się chce. Całuję Was mocno. Dobrze że mam komu sie wyzalić. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ciekawe jak ta Tryni bedzie wygladac w nowych wloskach i czemu Tryniko musisz myc codziennie? Wloski sie strasznie niszcza od czestego suszenia i modelowania. Ja staram sie tylko podsuszac i zostawiam je samopas...ale trzeba przyznac, ze mam bardzo poddatne i geste wlosy, wiec same sie ukladaja. Uzywam tylko szampon Pantene ( wygladzajacy) i z tej samej serii odzywke. I zadnych innych preparatow typu lakiery, pianki, zele...a myje 2-3 razy w tygodniu. Co do kosmetykow to tylko Yves Rocher. Wlasciwie wszystko oprocz szamponu. Ja to wogole malo dbam o siebie, nie maluje sie codzinnie, czasem jakas maseczka, balsamik po kapieli, kremik przed wyjsciem z domu i tyle..Kiedys stosowalam z Avonu, ale sie zrazilam. A jesli chodzi o preparat anty celulitowy to wlasnie z Yves Rocher jest bardzo dobry, slicznie pachnie i pomaga, mi bardzo ujedrnilo sie cialko wlasnie po nim. Oczywiscie nie na zawsze i wciaz sa niedoskonalosci, ale jak to akasia napisala o to chodzi i to jest urocze. :) Martyniu, nie zalamuj sie. Bedzieszmiala owulacje i urodzisz wymarzone dziecko. Niestety przy stymualcji tak sie zdarza. U mnie tez z tym ogromny problem, ale trzeba miec nadzieje. Ja robilam babeczki z kremem budyniowym, nie ze zwyklym budyniem. Ale przepis mam w domu. w kazdym razie szly zoltka, maka, mleko i cukier waniliowy ( nie pamietam proporcji) . Do tego owoce i na to gestniejaca galaretka. Czasem wsadzalam pod krem troszke galaretki - pychotka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko a z YR używasz serii Plaisire Nature - ja kocham zapach malinkowy i jeżynkowy, na cellulit stosowałam też kiedyś z YR taki w czerwonym opakowaniu, poproszę później ten przepis na krem waniliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu, przepisu nie dam bo zostawilam w domu - dom w mojej mysli to Polska.Przepraszam. Spytam siostre to ci napisze w weekend, bo ona jest prawdziwa specjalistka od wypiekow. Wszystkie swoje przepisy zostawilam i jak wroce bede sie uczyc od nowa kuchcic ;) A na cellu to tez mam w czerwonej butelce. Teraz jest cos nowego z kofeina, ale jeszcze nie probowalam. I na brzuszek mam kremik czerwony :) Ale nie pamietam nazwy serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu przynajmniej już wiesz co ci jest, więc chyba lepiej wiedzieć ja też u siebie podejrzewam że moje nie pękają ale z drugiej strony jak byłam ostatnio u gina to mi mówił że jeden pęcherzyk już pękł ale może też sie wchłonoł jak u ciebie? wiem że ci smutno i niewiem jak cie pocieszyć.może jutro będzie lepiej trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dżezy pisałyśmy z Karolcią w mailu skąd jesteśmy i sie okazało że ja byłam na jej ulicy kilka razy (bo u znajomych) a ona też była w mojej miejscowości przejazdem ale ten świat mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizo ... ja stosowalam na celullit serie Lirene : zel myjacy, pelling myjacy, żel wyszczuplajacy i serum modelujace - ta seria jest udana i ja polecam - to pomarańcowa seria z nuta grejfruta ... jest jeszcze seria borodowa - ale znam z ja z opowiadań kolezanek - jest tam olejek antycelulitisowy i jakies serum i zel ... stosowałam tez serie Eveline 3D Slim EXtreme - jest tam krem, żel i serum - tez dosyc dobre ale nie rewelacyjne ... kiedys uzywałam preparatu Vichy - ale to dośc drogie i mało wydajne - za to skuteczne bardzo ! wczoraj kupilam sobie 2 preparaty jeden do brzucha i posladków - wyszczyplajacy ..drugi antycelulitisowy - AA Slim Expresso - to nowośc i pachnie kawa - troszke mnie drazni zapach bo jest zbyt silny ... ja wogole lubie świeze zapachy - owocowe ... jak melon, zielona herbata, grejfrut, pomarańcze mialam tez ostatnio zel pod prysznic i balsam AA malinowy - cudowny - pachniałam jak ciasteczko do schrupania :) co do włosow - musze je myc tak czesto poniewaz szybko się przetłuszczaja - u nasady - wtedy sa oklapłe i takie blee ... taże ze wzgledow estetycznych myję - kupuje rożne szampony - zmieniam tak jak karolcia - lubie Dove do wlosow blond, timotei - ogórkowy, schaumę z magnezem - sprowadza mi ja sąsiad z niemiec - jest super - maz ja uwielbia! na kosmetyki więc wydaje sporo pieniedzy - ale chyba każda kobieta lubi mieć coś fajnego pod reką ... na codzień lekko sie podmalowuję - jak wychodze oczywiscie - kremem tonujacym nivea lub vichy ... na wyjścia mam lekki fluid maxfactora do tego tusz - rzęsy mam wtedy prawie metrowe :) sasiad mi przywozi kosmetyki z niemiec także mam duzo taniej i uwazam ze sa lepszej jakosci ... co do babeczek - robie b. roznie - z budyniem , z kremem ajerkoniakowym, waniliowym - Gelwe ... na spód polewam troszke bialej czekolady - dopiero potem krem i owoce ... do tego galaretka pocięta w kwadraty i posypka czekoladowa - pyszności ... Martyniu - nie smuc się kochana - ja tez czuję ze w tym cyklu nici - tak jakos i myślę ze majoweczki niestety nie bedzie - chyba ze któras z dziewczynek nas mile zaskoczy /czego pragnę / ... kochane jak w niedziele bede sie szykowac na 18-stke chrześniaka poprosze meżulka to cyknie mi fotke z nowych włoskach - w sumie sa podcięte - ja widze rożnicę ... a ocenicie same - mam nadzieje ze nie powiecie ze znowu jestem inna - jak nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini zaciekawiła mnie ta twoja seria Lerene a ile za wszystko płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu odezwij sie do nas choć troszeczke tęskknimy i martwimy sie o Ciebie ❤️❤️ Lenka,co u ciebie? Sysia? Monia? Pauluś? jak dzidziuś?napisz nam bo też chcemy wiedzieć. Pazia? A Lidka wyjechała i też nie daje znaku,ale pewno niema dostępu do netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , i ja bym chciała zajadać sie babeczkami , ale niewiem gdzie mogę kupić spody.jak sie one nazywają albo ile kosztują.dajcie jakiś namiar muszę je zrobić bo jestem taka huda że przydałoby sie troche kalorii :):):):) uciekam na dziś,bo mam troszke nauki Dybrynyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, a ja za dom wzięłam ten w Stanach i myśle sobie - piszesz z pracy, to pewnie jak wrócisz to mi skrobniesz, a tu w Polsce zostawiłaś :) no nic, Trini podała dzięki :) Kukusiu a nie wybierasz sie czasem w najbliższym czasie do znajomych:) ?? a duży wybór kosmetyków wsród nich te co Trini podala są na stonce www.esentia.pl - kurcze nie wiem czy można tak podawać i reklamować, ale to nic, kukusiu zerknij sobie jak się dorwę do głównego kompika w domu to wyśle wam fotke -miałam ją wysłać dawno, jak byliśmy zobaczyc dzidzie znajomych, a ja byłam wtedy po fryzjerku :) to sobie zobaczycie jak wyglądałam ponad miesiąc temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tryniu za info musze zapamietac i konieczne uderzyc do sklepu -a teraz spadam bo zaspaliśmy z miskiem i sie nie wyrobie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×