Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Dzień dobry ale upał od rana. normalnie wczoraj wieczór wywiesiłam pranko a dziś o 7 już prawie suchuteńkie Surfitko nic nie jest twoją winą i dobrze że twój mąż jest tego samego zdania co ja przecież nikt wcześniej nie postawił ci diagnozy że będzie tak ciężko. kiedy jest tak pięknie na dworze to ja niemogę spać dłużej niż do 7 i słoneczko mnie budzi właśnie pije kawkę, a potem zabiorę sie do roboty Miłego dnia całuski dla wszystkich 👄 Paula proszę cie napisz choć jedno słowo bo sie martwie co u ciebie. Kseńko wróć do nas, może będzie ci lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczynki i kolejny dzionek słonko świeci ale podobno mogą byc burze. :( Kukusia ale ty jestes ranny ptaszek i jaka pracowita tylko podziwiac :) Ja tez własnie pije kawkę i spadam do pracy. Jeszcze tylko musze sie wysmarowac wszystkimi smarowidłami na ceulllit (zejdzie pewnie z 15 min ). Głowy do góry kochane damy rade jak nie my to kto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam spać o północy i tak teraz chodzę ale dłużej nie śpie niż do 7. pracowita jestem latem to przyznaję, ale za to zimą leń że aż wstyd. taką mam jakąś naturę dziwną Latem mogę nawet nic nie jeść i pracować fizycznie, a zimą to jem za trzech a z robotą kiepsko mi idzie. dobra uciekam bo kawka sie skończyła papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ... u mnie dziś pochmurno i duszno - pewnie bedzie padac ... moje pranie z wieczora tez wyschło na pierprz ... teraz wrzucilam do pralki jasne ubrania - ciekawe czy zdążę przed deszczem ... dzis chyba bede leniwcem - nic mi sie nie chce od rana :( chyba przez to ze słońce gdzieś znikło - uciekły wszystkie moje siły witalne ... Surficiu oczywiscie ze masz rację - dlatego bede jeżdziś do innego lekarza - na monitoring ... takiego co w przyszłości bym chciala zeby prowadzil moja ciażę - troszke daleko - bo 30 km samochodem - ale w okolicy zame patałachy! a co hsg - to i tak dopnę swego i lekarz zrobi mi tylko pod konec czerwca - jak nie - od razu mu mówie ze mam dosyc i szukam innego specjalisty od niepłodnosci ... Paulisiu odezwij się słoneczko - bo dawno do nas nie zagladalaś - martwimy sie - czy u ciebie wszystko w porzadku! Ksienieczko - mam nadziję ze psycho troche lepiej - zagladaj do nas -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surficiu..dziękuję kochanie za tak miłe słowa:) Wiem, ze jest Wam tak ciężko i przykro...a ja nie umiem napisać nic co mogłoby Wam poprawić nastrój:( bo ileż można pisac o cierpliwości, wytrwaniu..kiedy ludzie traca nadzieję..kiedy czas \"goni\" niubłagalnie, a instynkt macierzyński woła-tERAZ!! nie umiem pomóc..ale stram \"zarażać\" Was swoimi emocjami, abyście wiedziały, ze Was też to czeka:) ja w to wierzę...a Wy? CAłuję WAs i pamiętam o WAs :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, nastrój troszkę się poprawił :) ustaliliśmy wczoraj że jak do końca czerwca nie będzie żadnej poprawy to też wybieramy się do kliniki, tylko trzeba pooszczędzac troszkę bo te wszystkie badania będą kosztowne, ale jakoś to będzie wczoraj wieczorkiem byliśmy u rodzinki, ciotki znów pytały kiedy my? a ja na to że do 30 mam jeszcze trochę czasu, ale coraz mniej bo od 3 lat im to mówie :( Dianko zawsze fajnie się Ciebie czyta, więc pisz tu do nas ładnie, co jakiś czas, zawsze wtedy jakaś iskierka się pojawia :) Surfitko gdyby tylko dało sie tak zrobić to z 10 dni mogłabyś mi spokojnie oddać ;) zaraz wybieram się na spacer z koleżanką i jej synkiem :) paa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, miało być do końca sierpnia, w lipcu i sierpniu jeszcze dajemy sobie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 Sufitko-masz rację uparte są niesamowicie :-) resekcję pewnie będę miała...ale to jeszcze ustalimy kiedy.Napewno nie w czerwcu.Chociaż się nie zarzekam,bo to róznie bywa :-) Na 13 śmigam do zębologa ...trochę mnie pomęczy na fotelu ...ale coż dla ładnych ząbków się nie robi. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dzisiaj się stało,ze takie pustki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie gdzie sa te kochaniutkie dziewczynki? Jestescie wspaniale i wszystkie bedziecie cudownymi mamusiami. Ja mam sie dzis duzo lepiej, podbrzusze dosc mocno sie kurczy wiec licze ze cos sie wycisnie w koncu. Zwlaszcza ze tempka od trzech dni jednostajnie spada. Kukusiu, a moze ty jestes jak mis ? ;) W zimie spac a w lecie szalec :) Dianko, ja nauczylam sie cierpliwosci. Przy moim schorzeniu nawet na @ trzeba czekac. Na dzidzia tez poczekam i wiem ze sie doczekam. Ale na wszystko potrzba czasu. Z tym ginem jestem niedlugo, on musi mnie poznac i zauwazyc ze ja nie reaguje na klasyczne leczenie. Chociaz juz chyba zaczyna kapowac ;) A o sobie pisz zawsze, jak sie czujesz, i pisz jak sie ma Dawidek, czy dalej silno kopie ten maly pilkarzyk? ;) trynitko, gratuluje podejscia :) Karolciu, a moze lato bedzie owocne - tego ci zycze. Ksienieczko, trzymaj sie skarbie. Wydobrzejesz, ale niestety na wszystko potrzeba czasu. Teraz tylko trzymam kciuki, zeby poprawa nastapila szybciutko. Pozdrawiam obecnych i nieobecnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko odzywaj sie bo ja też cie lubię czytać. i o twoim Dawidku też chce wiedzieć. nie zazdroszcze ci bo wiem że też długo musiałaś czekać na ten cód. wiem że jesteś przykładem że każdej z nas wkońcu sie uda. Surfitko masz racje z tym misiem. taka właśnie jestem i moja waga również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Witam wszystkich. Byłam dzisiaj u lekarza i w związku z tym wpisuję termin porodu. Mam dwa terminy 22.12 według usg i 26.12 obliczony. Z dzidzią wszystko ok. Bardzo mi przykro Kseniu,że tak sie stało, zobaczysz już niedługo wszystko się ułoży i będziesz szczęśliwą mamusią.Tak jak inne dziewczyny.Nie bądzcie smutne, w końcu to Wy mnie pocieszałyście jak nie wychodziło.Zobaczycie marzenia się spełniają. Głowy do góry!!!! Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............18........... ..... ..05.06.07 Trinity /k.Łowicza........30.............16...............ok .23-24.05.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9...................15.05.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............7.......... .......ok. 24.05.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............25.............. .... .ok27.05.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok..15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia ......................25...............6.......... .......ok.10.06.07 karolcia_26...................27 ............11 ................ok.16.05.07 Eliza333/Kraków.............30.............7............ ......ok10.05.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ..................ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........0k 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............20............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............18............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław..............28............9............ .......... 22.12.2007 (lub 26.12.2007)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Anasik, bardzo sie cieszę że wszystko w porządku, dbaj o dzidzie porządnie bo będziesz mieć najpiękniejszy prezent na święta. lepszego chyba nie mogłaś sobie wymarzyć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kseńko
Anisik - kochana,uważaj na siebie. U mnie ciągle pod górkę. Byłam wczoraj u lekarza,zbadał mnie spojrzał w gardło i stwierdził ze mam migdał ropny - przepisał znowu full leków i tyle.Jakoś miałam wrazenie ze mnie olał,wiec zadzwoniłam do mojej siostry która pracuje w przychodni w innej miejscowości i umówiłam sie do inneg lekarza.Ten przynajmniej mnie dokładnie zbadał,osłuchał,dokładnie obejrzał gardło,wypisy ze szpitala i stwierdził ze mam grzybice po antybiotykach.I juz sama nie wiem do kogo mam mieć zaufanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, Kseniu to naprawde przykre że ciągle cie coś atakuje ale nie poddaj sie, musisz być silna wszystkie wygramy z tym okrutnym losem. pustki dzisiaj wszystkie sie przytulacie czy co? Paula bo ja sie na prawde martwie co z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja byłam dzis popołudniu na studiach podyplomowych, dlatego nie pisałam :) Anisik, gratulacje raz jeszcze, fajnie ze dzidzia w tym roku jeszcze, piękny prezent będzie jak kukusia zauważyła :) Ksenko - trzymaj nam się ciepło, mam nadzieję ze złe dni już sie kończa i nadejdą te lepsze 🌻 Kukusiu ty nasz misiu - a miód lubisz ??? ;) Surficiu, podziwiam cie za cierpliwość i takie racjonalne myślenie 👄 dobranoc 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ale dziwna pogoda .Ja też ne za dobrze sie czuje nadal bola mnie zatoki i mam straszny katar. Ale do pracy muszę isc nie ma rady. anisik gratuluje fajnego terminu :) przynajmniej nie będziesz musiala smazyc ryby na święta :) hihi Mój misiek nadal ładnie wcina piguły i nie pije , ostatnio go pocieszałam ze on musi tylko przez dwa miesiace ograniczyc alkohol to moze nam sie uda . A jak ja będe w ciąży to będe zdecydowanie dłużej apstynentką.:) Argument zadziałał. :) No uciekam do pracy - jak jestem taka słaba to zbieranie sie do wyjścia dłuzej mi zchodzi Papa Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam poprawic tabelkę :p Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............18........... ..... ..05.06.07 Trinity /k.Łowicza........30.............16...............ok .23-24.05.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9...................15.05.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............7.......... .......ok. 24.05.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............25.............. .... .ok27.05.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok..15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia ......................25...............6.......... .......ok.10.06.07 karolcia_26...................27 ............11 ................ok.16.05.07 Eliza333/Kraków.............30.............9............ ......ok06.06.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ..................ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........0k 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............20............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............18............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław..............28............9............ .......... 22.12.2007 (lub 26.12.2007)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki 🌻🌻🌻 u nas rozpoczęly sie wczoraj bachanalia-ale nie ma ciekawego programu imprez.... ale mnie dzisiaj bolą przydatki... a gdzie reszta kobietek się podziewa i dlaczego nic nie piszą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co u Lenki - nic się nie odzywa, moze w koncu sie udało.?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja nie lubie jak sie dziewczynki za długo nieodzywają bo sie o nie martwie. odezwijcie sie wszystkie które zamilkły. prosimy was bardzo. Paula jak przyjade w wakacje w wasze strony to ci sie oberwie za tą ciszę na topiku. u mnie dzis pada i wogóle brzydko, więc ja jak ten misiu jestem leniwa i dłużej pospałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............18........... ..... ..05.06.07 Trinity /k.Łowicza........30.............16...............ok .23-24.05.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9...................15.05.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............7.......... .......ok. 24.05.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............25.............. .... .ok27.05.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok..15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia ......................25...............6.......... .......ok.10.06.07 karolcia_26...................27 ............11 ................ok.16.05.07 Eliza333/Kraków.............30.............9............ ......ok06.06.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ..................ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........0k 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............23............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............18............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław..............28............9............ .......... 22.12.2007 (lub 26.12.2007) Ja tak szybciutko..bo zmykam na zajęcia na 12..a jeszcze koczę pisac prackę:)ale jak bym nie zajrzała do Was..to tak smutno by było:) Całusiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki ... U mnie dzis pochmurnie - pada - od wczoraj wieczorem ... przez to chodzę senna i chyba najlepiej by było nie wychodzic z łózka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja niedawno wstałam, troche ze długo mi sie przysnęło, ale to przez pogodę, u nas tylko 7 stopni, i pada, brr zachwilkę ja też poprawię tabelkę tylko musze policzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę :( Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............18........... ..... ..05.06.07 Trinity /k.Łowicza........30.............16...............ok .23-24.05.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............9...................15.05.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............7.......... .......ok. 24.05.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............25.............. .... .ok27.05.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok..15.05.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia ......................25...............6.......... .......ok.10.06.07 karolcia_26...................27 ............12 .................ok.9.06.07 Eliza333/Kraków.............30.............9............ ......ok06.06.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 ..................ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... ..........0k 01.05.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............23............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............18............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............12......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław..............28............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu u nas cisza................................. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj wstałam poźno - potem jeszcze długo leżalam w łóżku - zjadłam sniadanie i wypiłam kawkę, ta pogoda mnie dobija chodze jak skolowana ... wyprasowalam juz wczorajsze pranie ... chciałam zrobic obiad ale wody nie ma ... przegladam stronki z kolorami do malowania wnetrz - bo zamierzamy z minkiem odświerzyc mieszkanie ... wymysliłam sobie juz kolorki - teraz patrzę jakie maja poszczególne firmy oferty i palety barw ... a wy jak macie w mieszkankach - kolorowo czy na biało ? my mamy kuchnię w pistacji - teraz myślę o oliwce ... pokój jeden na kremowo i chyba taki zostanie ... a w drugim mamy tapetę - którą trzeba zerwać - mysle o jakimś słonecznym kolorze - zółtym - ale takim naprawdę pięknym- soczytym - nie cytrynowym! 4 lata temu malowaliśmy Duluxem - mają w oferce takie pieknie brzmiace kolory - jak piasek z wyspy bali albo lot tzmiela , sloneczny pocałunek ... dojrzały groszek ... umm tyle pięknych kolorów ze w głowie się kreci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×