Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Elizo - tak to już jest, o wszystko trzeba się prosić, ciekawe dlaczego lekarze tak nie chcą dawać skierowań, nie chce im się pisac czy co??? A laboratorium to u nas tez czynne jest od 6.30-14, ale tylko do 9 pobierają krew na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻 Wpadlam do Was sie przywitac i lece na kawke bo jeszcze nie zdazylam sie napic....:D U mnie koniec @ , jak dobrze....nowy cykl , nowe starania .... Jezeli tym razem nam sie nie uda , to maszeruje do lekarza..., Wizyte i tak mam gdzies na sierpien chyba taka kontrolna takze juz ja sie go o wszystko wypytam....:P Milego dnia Wam zycze i slonecznego , bo u mnie piekne sloneczko swieci ..... i do pozniej bo tu zajrze..... Martyniu - milego wypoczynku w gorach i dbaj o siebie i dzidzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... fajna tabeleczka - tylko szkoda ze w tym roku to mam juz szanse tylko na dziewczynke - mój miniek bardzo chce synka - przygotowuje go jendak na taką ewentualnosc ze mozemy miec przeciez córeczke skoro sie starmy przed szczytem płodności ;) mówi no córka tez moze byc ale bedzie syn ja to czuję ;) nie wiem jak on to przeczuwa ale ja wlasciwie ostatnio to marze o córeccze i chyba mam przeczucie ze właśnie to ona pierwsza sie pojawi w naszej rodzince ... ;) bedzie Amelka albo Zosia ... Katiu kochanie jezeli Twój sluz jest lepki i gesty oraz białay to juz po owulce ... w szczycie płodności tak jak wczesniej napisala Karolcia śluz jest rozciągliwy, przejrzysty i śliski - wygląda jak surowe białko jaja kurzego ... co do nasienia - ehhh - śmiac mi się chce - ze istnieja takie ekspertki - które dosłownie po wygladzie stwierdzaja jakśc nasienia! gdybym ja miala taki dar - miniek nie chodzil by sie badać ;) co do placenia skaldek zdrowotnych - to tez ostatnio dyskutowaliśmy z mężem o tym - kazdy płaci - a jak przychodzi co do czego - o wszystko trzeba sie prosic i do tego jaką laskę nam robia jak wypisuja jedno czy dwa skierowania - szok ... ja jednak nie mam większych problemow - mój lekarz rodzinny jest bardzo zyciowy i miły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia100
ale ja od dnia @ niezauwazylam takiego sluzu tego "plodnego":/ i to mozliwe ze po owu tak bolalo:( jak w czasie@??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - bo niekiedy tego sluzu nie widac na zewnątrz, ale to nie znaczy że go nie ma w środku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!! Witam sie z wami dopiero teraz bo mialam troche pracy sobota i niedziela sie zbliza i panie chca miec piekne nóżki i rączki.Potem bylam na mieście i kupiłam wkońcu torebke mojej przyszłej bratowej jasno beżowa cos jak lniana z przeciagana cieniutko zlota nitka mam nadzieje ze sie jej spodoba. Martyniu wypoczywaj w tych górach i uzupełniaj płyny. Apropo starego tematu filmów to ja ostatnio oglądalam PATROL tez fajny filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta tabelka jest na podstawie chińskiego kalendarza podobno ;-) sprawdziłam moja mamę i wiecie sprawdziło się - i ja i moj brat :-D http://www.thelaboroflove.com/chart/cal.html Trinci a u nas jest odwrotnie ! gdybym mogła wybierac -- to napewno chłopak !!! a mój mąż bardzo chce dziewczynke?! nawet jak patrzy na dzieci to na malutkie,rezolutne dziewuszki...w słodkich sukienusiach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) a wiecie, że na mojej mamie też się tabelka sprawdziła:) No chyba w to uwierzę:) No to mi przypadałaby, tak jak Tryni - dziewczynka:) No i ja tam bym się cieszyła (z chłopczyka zresztą tak samo - po tylu latach czekaniach chcę mieć po prostu DZIDZIĘ:)) - w przyszłym tygodniu ma wpaść do mnie kuzynka z córciami - bliźniaczkami. Za każdym razem jak je widzę to tak sobie wyobrażam, że tak właśnie kiedyś musiały wyglądać księżniczki. Małe są po prostu śliczne:) Mężusiowi też jest wszystko - ma już \"plany\" ;) zarówno co do dziewczynki jak i co do chłopczyka:) A ja dzisiaj w jakimś ogólnie melancholijnym nastroju - pogoda, czy co?! - w każdym razie siedzę, słucham sobie piosenki Farby - \"Chcę tu zostać\" i jak zawsze przy niej wyję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne - ale widzę rozbieżności jeśli chodzi o te linki, w jednym wychodzi mi inaczej niż w drugim, hhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelki sie różnią, sprawdziłam mojej mamie: jest 3:1 troje dzieci się zgadza a jedno nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki !!! Dopiero teraz znalazłam czas zeby coś napisać - dotego tak sie rozpisałyscie , że musiałam nadrobic zaległości od wczoraj :-) :-). Jeżeli chodzi o filmy - to mi też bardzo podobała się Piła , wszystkie cześci - choc przyznam , że na niektórych scenach zamykałam oczy. Bardzo fajny tez był Hostel - muszę oglądnąc 2 część , ale poczekam jak będzie na DVD. Nie lubię horrorów - jak sa jakieś duch lub zmarli ludzie , bo o takich długo nie mogę zapomniec i potem w nocy jak mam iść np. do łazienki to jestem cała chora !!!!! U nas tez pogoda kijowa - zimno tak jakoś a to przecież lato - Marto 24 az zazdroszcze Ci tego słoneczka !!! Martyniu - wypoczywaj na urlopie , napewno dobrze Ci to zrobi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej A mojej mamie nie pasuja te tabelki. powinnam byc chlopakiem, tak jak i moja siostra ;) Ale siostrze idealnie... Chyba ze ja zle licze....bo w sumie to mam byc wiek kalendarzowy, czy skonczone lata? Obojetnie co, ja mam teraz chlopaka, az do listopada...a w grudniu znowu chlopak :) Chyba mezowi nie powiem, bo on chce dziewczynke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też zauważyłam pewne rozbieżności w tych tabelkach i mysle,ze ta po Polsku jest zle przepisana ;-) a co do wieku to muszą to być lata skonczone wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze akasiu w takim razie policzylam :D I same chlopaki mnie czekaja...chyba ze sie wstrzele w listopad, apotem to musze czekac az do kwietnia na dziewczynke :) A ty Akasiu co bys chciala. Pomijam odpowiedz, ze obojetnie, bo dla mnie tez jest obojetne. byleby tylko bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to według angielskiej tabeli, to u mnie do końca roku oprócz listopada chłopcy, muszę meżowi powiedzieć to sie ucieszy :) mnie w sumie obojętne ale bardziej dziewczynka :) albo od razu bliźniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - dostałam twoje maila , dzięki :-). Ja też pisałam 2 razy maila do Pauli , bo za pierwszym razem mnie wywaliło i niestety nic mi się nie zapisało i musiałam to zrobic jeszcze raz :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu wolałabym chłopca !!!! A nawet nie sprawdzałam , sprawdziłam tylko siebie i powinnam być chłopakiem :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak surfitko, bo bierze się skończone a ty w grudniu masz urodzinki a ja w marcu miałam :) tak tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bliźniakach, to nawet nie śmiem marzyć, ale też by mia pasowała od razu \"dwójeczka\" za jednym zamachem. Mężuś zresztą też tak sobie marzy, nawet podzielił się tymi swoimi \"przemyśleniami\" na ten teemat podczas ostatniej wizyty u naszego gina;) - powiedział mu, że \"może nam przepisywać leki na te wszystkie stymulacje, bo jemu to by pasowało, jakby miał od razu więcej niż jedną dzidzię, a im więcej tym lepiej\". No z tym \"im więcej...\" to lekko przesadził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może te nieprawidłowości z tą tabelką wynikają z tego, że niektóre z Was są wcześniakami, albo \"przenoszone\"? Bo ja na przykład trzymałam się kurczowo mamuśki przez dodatkowe 2 tygodnie i dopiero po tych dwóch tygodniach po terminie \"zdecydowałam się\" urodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo poprostu nie ma 100% pewności :D a my wczesniej mówiłyśmy ze te 2 tabele na różnych stronach się między sobą różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100% pewności napeno nie ma !! Ja mysle , że nie ma się co sugerować - i tak nie mamy na to wpływu , pozatym to sprawa przypadku a nie jakiś tam obliczeń - prawda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i tak. Zresztą która wrózba jest 100% pewna?:) Ja tak sobie kiedyś wróżyłam obrączką płeć dzieciaczków - to już było dość dawno i wtedy takie \"wrózby\" przez jakiś czas były w mojej poprzedniej pracy bardzo popularne. No i niby w to nie wierzę, bo a propos takiego wróżenia, to zawsze wychodzi na przód siła sugestii - takie jest moje zdanie. Ale mimo to sprawdzałam kilkukrotnie, czy aby na pewno wszystko się zgadza i czy wychodzi zawsze tak samo. I wychodziło, ale mówię - moje zdanie jest taki, że obrączka zawsze zakręci się tak jak będziemy tego chcieli, mimo, że wydaje się że nie wywieramy na nią żadnego wpływu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy zawsze traktuję z przymrużeniem oka :) zawsze można się pośmiać i zobaczyć co rzeczywiście z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam z moim poturbowanym psem do ogrodu - niech się inwalidka przewietrzy. Odkąd jest taka poobdzierana - jest grzeczna jak aniołek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...karolciu widzę,ze wyjechali razem i wracają równo :-) mój będzie ok.22 :-D a ja już poprasowałam nam ciuszki na jutro,zafarbowałam włosy (aksamtny brąż) i pomalowałam pazurki u nóg na czerwono..jutro jedziemy na wesele...przypominam,bo pewnie zapomniałyscie ;-) sufitko mi się marzy chłopczyk! wiadomo nie wybrzydzam--oby tylko było dzieciątko.Blizniaki tez mogą byc :-) przy in-vitro chlopaki i blizniaki są częsciej....:-D kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - ja też czekam na męża - i też wraca o 22:00 - z tym, że \"tylko\" z drugiej zmiany i \"tylko\" parę kilometrów ;) Dzisiaj to ja tutaj za długo nie posiedzę - uciekam robić drugą turę prania - jutro ma świecić słonko, zresztą jakby co - wywalę na podwórko i niech tam sobie schnie nawet do poniedziałku. Zapomniałam napisać - dzwoniłam dzisiaj do kliniki - nie można się rejestrować na soboty:( Na popołudnia można, ale na soboty nie:( Jestem w kropce... Muszę coś na chybciika wymyśleć... Może jeszcze uda się mojemu K. wyprosić w pracy choć jedno wolne popołudnie w przyszłym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×