Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

ja na jakiś czas bastuje,uciekam z forum:( ,odezwę sie,jak będzie coś nowego.... pozdrawiam was wszystkie:) pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale duchota .......pranie nie chce schnąc ! no to kochane do zobaczenia za czas jakiś , trzymac kciukasy buzka p.s oczywiscie mile widziany kontakt telefoniczny :-) kto ma moj numer :p całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Akasiu-życzę Wam powodzenia i szybkiego powrotu. Mam wiadomości od marty-ni- jednak tu nie chcę pisać. Kto chce wiedzieć co u dziewczyn napiszcie odp.na nk. Ale parówka na polu,nie ma czym oddychać. Pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja sie zgłaszam że zyje ale ledwo, nie lubie upałow a teraz jeszcze z tym olbrzymim brzuchem zle to znosze, jestem cała opuchnieta palce jak parowki a na nogi stana bez bolu nie moge no ale coz taka pogoda i nic na to nie poradze. Do tego znajomi z miasta przypomnieli sobie ze mieszkam na wsi mam podworko czyli spokoj i basen rozlozony na podworku wiec dzwonia i przyjezdzaja zeby odpoczac na cały dzien a ja jak głupia gotuje obiad i podaje kawke, juz mnie to wkurza wiec przestane chyba odbierac wiadomosci bo sama mam ochote zazyc sie w domu z wiatrakiem przy lozku. czasami plaga jest to ze sie mieszka na wsi bo w nieodpowiednim momencie wszyscy chca cie odwiedzac wrr...... moze jakos to przezyje i nie urodze w te upały. Martynia trzymam kciuki i zycze zdrowia i zebyscie zapomniały co to znaczy lekarz i szpital Akasia tez szybkiego powrotu zycze Karolcia co tam u Was?? Madziara 🌼 Jadira jak cos wiesz to pisz na nk ja moze jak juz wszyscy pojada to wieczorkiem wejde na neta. Aha byłam w zeszły piatek u lekarza, Mały wazy juz 2,5 kg duzy chłop z niego i i ciagle słysze ze wczesniej urodze ale jakos nie biore tego do siebie tylko jestem spokojna ze donosze, chociaz jak bedzie tak gorco to kto wie... Znikam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jadirko - dziękuje za wieści o martyni; biedne dziewczyny!! juz nie wiem co pisać :( a jak twoja wizyta, toż dziś miała być? :) martiko - bądź asertywna, poprostu odpowiedz że źle się czujesz i nie masz ochoty na gości; a ludzie to też wstydu nie mają, tak się wpraszać, mnie by było głupio. akasiu - powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, co tu tak pusto?? Karolciu no widzisz mnie asertywnosci brakuje ale odwołałąm wsdzystkie wizyty znajomych, powiedziałam ze czuje sie zle i musze lezec , jest mi zle w te upały i leze w pokoju przy wiatraku, wczoraj zanurzyłam sie troche w baenie na podworku to wieczorkiem dostałam skurczy, bałam sie ale jak polezałam to przeszło wiec leze teraz jak najwiecej i ograniczam sie tylko do zrobienia obiadu. ok nie zawracam, dajcie mi znac co tam u martyni bo sie martwie. U nas bardzo burze sa dzisiaj wiec cud ze internet działa milego wieczoru, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) tak buszuje po wszytskich topikach i cytam sobie rozne wypowiedzi...no i chcialabym do Was dolaczyc chociaz wiem ze wszyscy sie juz tutaj znaja...otoz staramy sie z partnerem o dziecko tak okolo roku i ciagle nic...jednak teraz mam cicha nadzieje...otoz od jakiegos tygodnia mam powiekszone i bolesne piersi i wczesneij troche mnie w jednym jajniku klulo a i jeszcze ten sluz... taki rozciagliwy koloru mlecznego...wiem ze to moze o wszytkim swiadczyc jednak ja mam taka cicha nadzieje... okres powinnam dostac 10 lipca a wiec juz niedludo...ale narazie czekam jesli sie nie pojawi testuje jednak ostatnimi czasami coraz czesciej boli mnie juz brzuch tak jak przed @ i juz powoli trace nadzieje ze sie udalo...:( trzymam kciuki za inne staraczki a mamusiom i przyszlym mamusiom gratuluje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja wpadam z wieczornym meldunkiem:) Ostatnio do południa załatwiamy resztę urzędowych spraw związanych z naszym bąkiem - książeczka zdrowia, becikowe, \"odszkodowanie\" z PZU - pogoda nie sprzyja takim wyprawom - duchota niesamowita! Mała urzęduje już w samym bodziaku i chyba też daje się jej ten skwar we znaki, bo w dzień jak nie śpi to marudzi jak mało kiedy. martika - i bardzo dobrze \"potraktowałaś\" gości. Ja tak piszę, ale mi samej jakoś tak głupio komuś czegoś odmówić, bo potem się głupio czuję jakbym była winna. A wiem, że tak nie jest - ale człowiek głupi wszystkim się przejmuje. jadira - czekamy na wieści od gina! Buziaki dla wszystkich i uciekam pod prysznic (już dzisiaj któryś z kolei:P) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jadirko - pisz tu szybko jak poszło u gina!!! masz jakieś wieści od martyni? martiko ty się teraz oszczędzaj, pogoda masakryczna; chyba njgorzej mają dziewczyny co rodzą w sierpniu i wrześniu, muszą się męczyć całe lato. voltare, mam nadzieję że uda wam sie wszystko szybko pozałatwiać, a powiedz będziecie chrzcić Anię u was w kościele, u tego "niefajnego" księdza :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, surfitko - będziesz miała komórkę jak wrócisz do polski, żeby być w kontakcie i umówić sie na spotkanie ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia no poewnie bede miala, tylko nie wiem kiedy. Jestem dostepna pod domowym na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko - a internet będziesz mieć, żeby przez maila ustalić z zainteresowanymi miejsce i czas? :) jak sie czuje Ninka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, bede chciala jak najszybciej zalozyc neta, a jak cos to maila u tesciow sprawdze ;) Nie wiem ile trwa zakladanie tego. Na pierwszy tydzien po poworocie od razu planuje remont mieszkania. Wiec sama nie wiem jak to bedzie z zakladniem neta czy komorki. Prawdopodobnie sobie karte kupie, bo aparat mam :) Skontaktujemy sie jakos. Nastawiam sie na miedzy 4-7 sieprnia? Tak bedzie Ksenia o ile dobrze pamietam? A Ninke mam chora, zlapala jakas infekcje bakteryjna i gardelko ma zaatakowane. Tyle, ze nie goraczkuje, ale antybiotyki musi brac. I jeszcze jej sie do tego plesniawki przyplataly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że szybko Nince przejdzie :) mnie najbardziej pasuje 4, 5 lub 6 - bo 7 to piątek i możemy gdzieś wyjeżdzać :) mam nadzieję że Ksenia dotrze no i jadira obowiązkowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,że wpadam jak po ogień,ale od rana dopiero weszłam do domu i usiadłam. Co do marty-ni to pisałam do niej,ale nic nie odpisała. Też sie strasznie martwię,oczywiście jak tylko coś mi napisze dam wam znać jak za pierwszym razem.Mam nadzieje,że tym razem wiadomości będą dużo dużo lepsze. Martiko-dobrze zrobiłaś,że odmówiłaś te wizyty domowe teraz najważniejsza jest twoja wygoda i relaks i maluszek oczywiście. Więc nie miej wyrzutów sumienia,że tak zrobiłaś tylko leż z brzuszkiem do góry. Voltare-współczuje,że właśnie w taki czas załatwiacie wszystkie niezbędne sprawy.Szkoda,że nie można zamówić sobie pogody przez telefon.Całuski dla ciebie i Anusi:) Surfitko-dla ciebie i twojej kochanej Ninki 👄i niech nam dziewczyna szybciutko wraca do zdrówka. Karolciu26-jasna sprawa,że stawiam sie na spotkanie.Czekam tylko na telefon. Co do mojej wizyty to jak pech to oczywiście mnie musi spotkać. Pan dr.poszedł na wcześniejszy urlop,a wizytę przesunęłam na 12 sierpnia. Ja w niedziele mam 1 rocznice ślubu i spędzę ją sama,jestem zła. Tak to jest jak chłop nie myślący.:( Akasia pisała ;że maja na sali jakiegoś małego płaczka i mała Hanusia jest nie wyspana.I mają jej robić badania.Też oczywiście dam znać jak coś mi skrobnie. Strasznie boli mnie kręgosłup. Wczoraj ruszać sie nie mogłam,aż się poryczałam z bólu i jakiejś bezsilności-usiadłam nie było nikogo próbowałam wstać i za pierniki nie mogłam/masakra/. Uciekam coś zjeść bo zaraz padnę-jak się podniosę z krzesła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, mi to obojetne ktorego dnia. Byle tylko nie lalo, bo bedziemy musialy isc do jakiegos centrum handlowego z placem zabaw :P Jadirko, jak tylko bdziesz cos wiedziec daj znac co z Lenka i Hanusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jadirko - wszystkiego najlepszego z okazji 1 rocznicy ślubu 👄 blizej sierpnia dokładniej ustalimy termin, już nie mogę się doczekać :) ja sie powolutku szykuję do wyjazdu, za kilka dni będę się smażyć na słonku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale pustki... ja powoli szykuję się do wyjazdu, prasuję i pakuje ciuchy :) mam nadzieję że jak wrócę to martynia i akasia będą spowrotem z dobrymi wieściami :) dla pozostałych dziewczyn buziaki 👄 Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................ok.20.04 .2009 karolcia_26................29...........40.............. .......30.07.2009 Trinity /k.Łowicza.......32...........???..................ok. 25.06.2009 olcia21......................21...........30............ .......ok17.03.2009 Diana26.....................27............2............. ..........25.03.2009 xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........4.07.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........OBY JEJ NIE BYŁO Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............32.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10........... ..........13.12.2009 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid..................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 OLAWD..........................SYN...........Tymek...... .......31.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu-szerokiej i bezpiecznej drogi. Wypocznij i wracaj wypoczęta z nowymi pokładami sił do staranek. A może wrócisz z małym prezentem pod serduszkiem,czego życzę Ci z całego serca. Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_1106
hej! bardzo chcialabym miec dziecko choc mam dopiero 18 lat. wiem ze to moze byc za wczesnie ale od zawsze chcialam. zawsze czulam ze tylko dziecko moze dac mi prawdziwe szczescie ktorego zawsze mi brakowalo... mam chlopaka ktorego kocham ale on nie chce slyszec o dziecku:(( kiedy tylko zaczynam ten temat zaraz mowi ze za kilka lat ale ja nie chce tyle czekac. ,mieszkamy razem od roku i uklada sie nam nawet nie zle... nie wiem jak go przekonac zebysmy sie zaczeli starac... Prosze pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda, faktycznie jesteś młoda, a ile lat ma twój chłopak? może dla niego to dużo za wcześnie, ważniejsze są narazie inne rzeczy, to ze sami mieszkacie itp. jadirko - dziekuję :) no cóż sama z sobą sie żegnam :P do napisania za jakieś 2 tygodnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę,bo wredna @ zawitała dziś do mnie:( Zrobiłam małą poprawkę w tabelce,chyba sie nie gniewacie.... Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................??????????????? karolcia_26................29...........40.............. .......30.07.2009 Trinity /k.Łowicza.......32...........???..................???????????????? olcia21......................21...........30............ .......????????????? Diana26.....................27............2............. ..........????????? xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........5.08.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........???????????????? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............32.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10........... ..........13.12.2009 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid..................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 OLAWD..........................SYN...........Tymek...... .......31.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_1106
Dzieki karolciu za odpowiedz:)) moj chlopak ma 20 lat... mieszkamy teraz z jego rodzicami. Bardzo ich lubie i napewo w razie potrzeby by nam pomogli:)) Pozdrawiam:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - udanej podróży, wspaniałego wypoczynku, cudownej opalenizny, no i bezpiecznego powrotu:) Bawcie się dobrze!:) mloda_1106 - no cóż, może faktycznie Twój chłopak woli poczekać, aż się zupełnie usamodzielnicie. Może nie chce liczyć przy utrzymaniu rodziny na pomoc swoich rodziców - nie gniewaj się, ale to tak jakbyście zafundowali im kolejnego dzidziusia do utrzymania i wychowywania. Napisz coś więcej o sobie - pracujecie? Czym Twój chłopak tłumaczy swoją niechęć do posiadania dziecka w tej chwili? Niestety, ale dla dobra tego dzidziusia decyzja o jego posiadaniu musi być obopólną decyzją... No ale to jest tylko moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże u mnie ocieplają blok,przerąbane. Brud,steropian,walają sie wszędzie. Wszystkie okna zaklejone folia,normalnie jak w bunksze. Karolciu-jeszcze raz bezpiecznej podróży życzę i szybkiego powrotu. Znów będziemy oglądać piękne foteczki. młoda-ja też sądzę,że macie jeszcze czas.Więc ,że chęć posiadania maluszka i bycia mamą jest ogromna.Ale w tym temacie nie można myśleć wyłącznie o swoich potrzebach.Zgoda musi być po obu stronach,bo potem może być różnie,a dziecko potrzebuje dwojga rodziców.Bycie mamą-To ciężka praca i obowiązek 24 h na dobę.Mam nadzieje,że moje słowa cię nie obraziły,nie to było moim zamiarem. Voltare-całuski dla Ciebie i Anusi👄👄 madziara-🌻 Akasia -jutro wraca!!!!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, udanego wypoczynku !!!! Mam nadzieje, ze to juz ostatni we dwojke ;) Mloda, no coz, podpisze sie pod slowami dziewczyn. 18 lat masz, masz silny instyky macierzynski ale to nie wszystko. Ja sie nie dziwie twojemu partnerowi ze nie chce dziecka, bo majac nascie lat , mimo ze ma sie dowod nie jest sie jeszcze w pelni doroslym i dojrzalym. Na wszystko w zyciu jest czas i pora. Ale to tez moje zdanie, nie chce cie urazic. Widze, ze wiekszosc z nas tutaj ma podobne. Dobrze ze Akasia wraca. A Martynia cos pisala? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wpadłam sie przywitac. jakos tak doła mam dzisiaj i pocieszam sie szarlotka na cieplo z lodami. Wiecie moze co u martyni i Akasi?? jak cos to dajcie mi znac na nk lub kom. Apropo chorob to dzis moja sasiadka ktora tydzien temu urodziła synka jest w szpitalu, mały dostał jakiegos wrzoda na skorze na tyłku, biedny cierpi strasznie a ja sie zastanawiam dlaczego tak małe dzieci choruja na tak powazne choroby, az sie boje o swojego brzdąca :( Karolcia Ty juz wyjechałas?? jesli tak to udanego wyjazdu, mega odpoczynku i powrotu we troje :) Surfitka a Ty juz jestes w Polsce?? malo ostatnii bywam wiec jestem niedoinformowana. Madziara jaka pogoda u Ciebie?? Jadira spoznione ale szczere zyczenia z okazji 1 rocznicy slubu, duzo milosci i szczescia dla was. A co do remontu w bloku to wspolczuje, masakrycznie nie cierpie tego spratania pozniej po remontach. Voltare a co u Was?? mam do Ciebie prosbe , jakbys miała chwilke czasu napisałabys mi co musze spakowac do szpitala dla siebie i Małego bo zaczynam powoli pakowac rzeczy i sama nie wiem co mi bedzie potrzebne. jak nie tu to na nk. Bede Ci bardzo wdzięczna :) To moze poprawie jeszcze tabelke Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ..................26...........???..................???????? ??????? karolcia_26................29...........40.............. .......30.07.2009 Trinity /k.Łowicza.......32...........???..................????????? ??????? olcia21......................21...........30............ .......????????????? Diana26.....................27............2............. ..........????????? xxmadziaraxx..............30..........(już nie liczę) ........5.08.2009 RENI 15......................26...........1,5ROKU........???????? ???????? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu martika2428..............25.............34.............. .......20.08.2009 aska.jb......................23............10........... ..........13.12.2009 Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn...... .syn...........Dawid..................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ............córka..........Aleksandra........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 OLAWD..........................SYN...........Tymek...... .......31.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.........................córka..........Anna..... ..........05.05.2009 u mnie nic nowego, siedze lub leze bo mi ciezko i goraco. Bardzo drętwieja mi ręce az sie w nocy zwijam z bolu, mocze wzimnej wodzie nie jem soli a nie przechodzi, masakra :( ok nie zanudzam, poogladam wiadomosci co tam na swiecie sie dzieje. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×