Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

PS. Co do Multibanku to ja w nim jestem ale niewiem nic na temat kredytów, bo nie brałam żadnego. Mam za to karte kredytową co mi dali w specjalnej ofercie dla nauczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ;) powiemm wam ze małżeńskie łoże to świetna sprawa. my w zeszlym tygodniu takowe nabyliśmy i wręcz z niego nie wychodzimy ... jest po prostu super :) zblizaja sie moje dni łodne. dzis jest 12 dzien cyklu. jutro chyba zrobie test owu. nigdy go nie robilam wiec nie wiem czy to dobry dzien. ale zobaczymy. dzis mialam rozmowe z moim misiem o dzidizusiu. ostatnio mielismy jakas sprzeczke na ten temat i czekalam az on pierwszy zagada. i doczekałam sie. powiedzial ze do szczescia brakuje mu tyko dzidziusia żony a jak sie spytałam czy cos wiecej to powiedzial ze jeszcze pare dzidziusiów. kochany jest. ostatnio stara sie byc dla mnie nad wyraz dobry i kochany a wiem ze jest typem któremu nie przychodzi to łatwo takie okazywanie uczuć. ale wiem ze sie stara....ach ci faceci..... właśnie pieke ciasto czekoladowe wiec pewnie szybko nie pojde spać... acha wiem ze jest tu kilka kobitek bankowców. czy dominet bank jest dobry. chodzi o wysoi kredyt ponad 30 tyś. bo mój misio musi kupic firmowy samochód i zastanawiamy sie nad bankeim. ale sie rozpisałam..... co z ta ewa marchewa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Marta77,wiesz ja tez odnoszę takie wrażenie,że u mnie wszyscy zapomnięli,że byłam w ciąży.Nikt nic nie mówi,wszyscy zachowują się tak normalnie...Może nie wiedza jak maja się zachować?Dziwne...Mówie o najbliższych,mojej mamie,ojcu...Moja teściowa to nawet k... nie zadzwoniła i nie zapytała jak się czuje...A jak miała kilka dni temu urodziny to mój mąż dzwonił i jeszcze chciał żebym jej życzenia złożyła!A niech spada razem z nią!!Oczywiście tego nie zrobiłam bo właśnie wychodziłam na kurs.Właściwie to może i lepiej ,że nic nie mówia do mnie,bo w ten sposób mnie tylko utwierdzili w przekonaniu,że człowiek musi liczyć tylko na siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Smutasek 36 cieszę się ,że już jesteś :) Eva Wer zdrowia życzę ! A tak a"propos tych mężów którzy nas wkurzaja,to ja od kilku dni się nie odzywam do mojego...właściwie nie wiem dlaczego,a może wiem tylko jest to tak skomplikowane,że nie wiem jak to wytłumaczyć.Najgorsze jest to,że jest mi tak dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już niedługo będę chyba musiała zmienic nick na \"Bezsenna\". Albo w ogóle nir mogę spac, albo budzę się tak jak dzisiaj i za nic w swiecie nie mogę zasnąć. I myślę, myślę, myślę, i te myśli o wszystkim - a na dodatek sa to mysli tylko o neprzykjemnych sprawach sprawiają że nie śpię. Mam taką depresję ze gdyby nie fakt że chodze do pracy i gadam z ludźmi to chyba bym piła non stop. Myślę że w dużej mierze wynika to z faktu ze coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że mąż ma mnie dosyć. Wkurza mnie teraz okropnie. Kiedys mi np. nie przeszkadzało ze wychodzi z kolegami na piwo czy siedzi przed kompem, a teraz normalnie szlag mnie trafia. Przychodzi mi do głowy że to nieczuły typ. Nawet się z nim nie da pogadac normalnie. Bo wzelkie rozmowy koncza sie jego stwerdzeniem że powinnam się leczyc na głowę. Kiedy ten okropny rok sie skonczy????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Wer głowa do góry - święta tuż tuż a potem Sylwester i Nowy - LEPSZY rok!!! - zobaczysz wszystko sie uda:) Manikapie - ja słyszałam o Multibanku same dobre rzeczy - my tam też bierzemy kredyt, tam pracuje moja koleżanka i ona się zna i jak przyszłam do niej z ofertą innego banku to mi pokazała wszystkie kruczki... Oczywiście to jest tak że każdy chwali swoje - ale ja jej wierzę. Poza tym dużo naszych znajomych wzięło tam wkredyt:) Fajnie tym co mają dwa śluby:) - super sprawa!! Ja miałam jeden slub ale za to 2 wesela ha ha ha;) Długa historia ale Wam opowiem: mój mąż jest Góralem - takim prawdziwym z korzeniami góralskimi... No i jak przyszło co do czego to mielismy mieć jedno wielkie góralskie weselisko - mi się nawet ten pomysł podobał ale niestety mój tata dostałby chyba zawału serca... I ostatecznie było tak jak tradycja każe- ślub u panny młodej czyli we Włodawie i tam również było wesele głównie dla moich gości - było na 100 os. A dwa tygodnie później zrobiliśmy wesele czyli gościnę góralską - pełen wypas w karczmie góralskiej na 200 osób - ze strojami i muzyką góralska:) Tak więc mamy co wspominać - a wspomnienia dość świeże bo z sierpnia:) Ale się rozpisałam.. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer -może powinnaś pójść do psychologa?Ja byłam miesiąc po zabiegu,czułam się jak chodząca bomba zegarowa,myślałam,ze nikt mnie nie rozumie i chyba jestem nienormalna.Nie dowiedziałam się właściwie niczego nowego od pani psycholog ale poukładałam sobie wszystko w głowie,wygadałam się i okazało się,że to co myślę i czuję jest normalne i mam do tego prawo.A to,że twój mąż każe ci się leczyć na głowę pozostawię bez komentarza!Może nie mam doświadczenia w stosunkach małżeńskich(chyba że z obserwacji )ale nie sądzę żeby to było normalne wśród kochających się i szanujących małżeństw. A wracając do tematu oponek-w ciąży zdążyłam przytyć 6kg. które zgubiłam w ciągu kilku dni w szpitalu.Zaczęłam znowu palić,nie muszę już odrzywiać się zdrowo,w pracy nie mam czasu jeść nawet 12godz.Powinnam mieć talię osy,zwłaszcza,ze w pracy chodzę a nie siedzę.A ciągle mam ten okropny wałeczek tłuszczu w pasie!I znowu ważę tyle,co w czasie ciąży!Czasem myślę,że po prostu mój organizm zapomniał,że dzidziusia już nie ma i dlatego magazynuje to sadełko i brzuszek mam większy niż trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam napisać do Ewy-Marchewy,ale coś mi nie idzie.Może źle to robię?Nie bardzo znam się na tym wszystkim.Wyświetla mi się,że jest zła składnia-co to do ch...ry znaczy?!Może mi któraś podpowiedzieć?Z góry dziękuję! Celica-trzymam kciuki za egzamin,połamania długopisów,czy czegoś tam(tylko nie ręki albo nogi).Tego samego dnia ja też mam \'egzamin\'-mój prawie-mąż wraca,nie widziałam go od 2 miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
EvaWer widzę,że nie tylko ja mam problemy z mężem...Mój też jak siądzie do kompa to cały dzien tam siedzi i zupełnie traci poczucie czasu bo zawsze mówi,że on tylko chwilę tam siedział.Znam doskonale takie odzywki,że sie powinnam leczyć,albo,że jestem nienormalna.Nie pamietam już kiedy do mnie powiedział cos co mogło by poprawic mi humor.Zblizają się święta,a ja się wcale nie cieszę.Na szczęście bedziemy sami,bo moich rodziców udało mi się wysłać w tym roku w góry,starsza córka z chłopakiem ma tez dołączyć do nich,więc bedziemy tylko z małą.Nie chcę pojść do psycholologa,bo nie potrzebuje nic sobie poukładać.Doskonale wiem gdzie leży przyczyna wszystkiego.Ta ciąża odeszła,bo to nie był dobry sposób na ratowanie małżeństwa.To jest znak,że to wszystko nie ma sensu. Kochane dziewczyny!!!Nie przejmujcie sie tymi moimi głupimi problemami,jesteście młode i przed wami jeszcze dużo dużo cudownych dni.Zyczę wam wszystkim spełnienia marzeń:) Chce zostać z wami,ale nie jestem juz jedną z planujących,a już tym bardziej starających się.Chyba,że jak juz kiedyś pisałam znajde sobie kochanka,heh :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica przykro mi bardzo ze tak Ci się poukładało...:( Nie wiem co mam Ci poradzic bo ja jestem młoda mężatką u mnie jak dotąd wszystko suuuper... Zawsze mogę liczyc na mojego męża i jak dotąd się nie zwiodłam. Oczywiście istenieją różnice zdań ale zawsze potrafimy znaleźć kompromis:) I powiem Wam kochane dziewuchy że u mnie ostatnoi coraz lepiej... Humor mi dopisuje i juz się nie mogę doczekać stycznia!!! Myslę że w 2007 nasza tabelka -oczekujace - znacznie się powiększy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Marta 77,nie dziekuję,żeby nie zapeszyć.Strasznie się denerwuję,ale trudno jak obleje to moge poprawke mieć za jakis czas.Tobie tez połamania długopisów!Może ten18ty to dobry dzień na egzaminy!!:):) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacje A u mnie jest biało na dworze!!! :) :) Wczoraj wieczorem tylko zajrzałam do Was. Poczytałam i nic nie pisałam, bo byłam wykończona. Byłam na zakupach w Łodzi w Manufakturze. Spędziłam tam cały dzień!!! Najgorzej jak wypuszczę się tam z moją bratową i z kartami kredytowymi. A na dodatek nie miałyśmy, żadnych \"hamulców\", bo nasi mężczyźni nie pojechali z nami. Kupiłyśmy prawie wszystkie prezenty, ale i oprócz tego masę dodatkowych rzeczy. Ja oczywiście nie mogłam wrócić z zakupów bez bielizny. Mam bzika na puncie bielizny firmy Censored. Ale przynajmniej mój mąż jak mnie widzi to wybacza mi wszystkie inne nadprogramowe zakupy :) ;) Teraz to już mam złe myśli odnośnie EwyMarchewy...... :( Mam nadzieję, że się mylę. EvaWer - Ty chyba cierpisz na bezsenność. Bardzo często Twoje wpisy pojawiają się w środku nocy. Co do męża, to może warto skorzystać z pomocy fachowca. W przypadku kłopotów najlepiej do psychologa wybrać sie we dwoje. Chociaż wiem, że z facetami to bywa ciężko - oni nigdy nie mają sobie nic do zarzucenia!!! ma-lenka - nieleczony katar trwa 7 dni, a leczony 1 tydzień :) Piękne cudeńka do kąpieli ma Sephora. Są musujące kule, żelki z olejkiem w kształcie zwierzątek. Kąpiel jest wspaniała!!! Lidka79 - jak testowanie?????? Łazienka zapowiada się super!!! Mania 78 - nie można tylko czytać!! Zawsze coś ciekawego się dzieje!! Jak będziemy tylko czytać, to w którejś chwili okaże się, że nie mamy co czytać. Madzia79 - ja jestem pewna, że 2007 będzie nasz!!!! Wszystkim nam się uda i będziemy tulić w ramionach swoje maleństwa. No to i ja się pochwalę!! W ubiegłym tygodniu zrobiliśmy nowe schody. Są rewelacyjne!!! Wszyscy stukali się w czoło gdy mówiłam jakie chcę zrobić, a teraz każdy mówi, że są bardzo ładne. Są zrobione z dwóch kolorów. Stopnie w kolorze bardzo ciemny machoń, a podstopnie są z drzewa tasmańskiego (jasny ciepły brąz wpadający w pomarańcz z widocznymi ciemnobrązowymi słojami). Zrobiłabym zdjęcie, ale chwilowo nie mam aparatu :( A odnośnie szafy wnękowej - rewelacja. Ja mam taką trzymetrową Stanleya. Wszystko sie w niej mieści. Wiecie co, musimy uważać, aby admini nie przenieśli naszego topiku do działu \"gotowanie, dom, ogród\" :) :) anula1304 - najważniejsze, że było cudownie!! tiki-tak - mochać się!!! Rewelka!!!! monikapie - zanim podejmiesz decyzję o kredycie sprawdź każdą ofertę. To nie jest decyzja na rok czy dwa. Jej konsekwencje ponosi się przez kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Nie wiem jak jest z kredytami w Multibanku, ale ja ten bank traktuję jako bank dla bogatych. Na każdym kroku ukryte opłaty. Być może się mylę.... Smutasek36 - a kysz, a kysz tym choróbskom!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Madzia79,bardzo sie cieszę,że u was wszystko OK!Tak powinno być!Może w moim przypadku to wina leży gdzies po środku.Ja nie jestem bez skazy.Potrafię sie do tego przyznać.Powiem wam,że nie wchodza w gre jakieś zdrady ,mój mąz nie chodzi nawet z nikim na piwo,a ja pisząc o tym kochanku to tylko tak dla rozładowania sytuacji...Najgorsze w tym wszystkim właśnie jest to,że nie potrafie(chyba) przestać go kochać!Dlatego tak cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę, bo zrobił się w niej bałagam. Niektóre dziewczyny były równocześnie w tabelce planujące starania i w starających się TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr..01.12..13tc_20.10.....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........14 12.....24tc_01.08....luty Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.11......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........10.12......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........16.12.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................31 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82.......24 Radlin(okol. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06...styczen/luty -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01......11tc_02.10.....grudzień --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka, CMV --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis.....nie wiadomo co(ciąża pozamaciczna) -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick.............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN ewa-marchewa..22....białystok......17.X.2006........27.VII.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jeśli chodzi o problemy z mężem to mój sobie pojechał wczoraj służbowo wieczorem do Katowic na jakąś konferencje i nawet nie dał znaku życia. Jestem wkurzona ale nie będe do niego dzwonić. Dobrze wiedział, ze sie o niego martwię, bo z Lublina do Katowic to kawał drogi. W każdym razie wiem, ze u niego wszystko w porządku bo moja wspólniczka dzwoniła do niego w sprawie usterek komputerowych. Oni są z innej planety i to jest naukowo udowdnione, w każdym razie nie będzie miał miłego powrotu bo zamiar mieć focha. Ja jestem mężatką od lipca 2005 r. i ogólnie nie narzekam, dogadujemy się dobrze ale mamy czasami w tym dogadywaniu małe problemy. Teraz siedzę sobie w pracy i mi sie nic nie chę, po prostu lenistwo przedświąteczne. mamy mały przedświąteczno - zimowy zastój. W moim zawodzie najwięcej pracy jest w okrsie wiosenno - letnim. Celicia mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko odmieni sie na lepsze. Pozdrawiam Was wtorkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica, Marta77 - ja też tak mam. Mam żal do wszystkich, że nikt nie pamięta o moim synku. Wielu ludzi udaje, że nie pamieta o tym, że byłam w ciąży. A przecież w moim przypadku nie możliwe było, by tego nie zauważyć. Miałam olbrzymi (jak na 6 miesiąc) brzuszek, nawet mój lekarz był pod wrażeniem. Śmiał się, że urodzę olbrzyma!!! Ale tak prawdę mówiąc, co się dziwić obcym ludziom, jak moi teściowe 1-go listopada nie potrafili pójść na grób mojego synka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Test zrobiłam i kamien z serca mi spadł. Jedna kreska, bałam się dwóch, chociaz wiedziałam ze to nie jest możliwe. Nie wiem czy w tym miesiącu będę sie starać. Chyba raczej nie. Wczoraj miałam telefon z jednego z najlepszych w tej chwili banków i zaprosili mnie na rozmowę (jutro o 12ej). U mnie w mieście jeszcze nie ma oddziału ten bank, także jest to dla mnie wyzwanie i bardzo chciałabym współuczestniczyć w organizowaniu i otwieraniu nowego oddziału. Jest to pracochłonne i pewnie stresów przy tym jest sporo, ale i dużo zabawy...bo najpierw kilka tygodni pewnie na szkoleniach (a na szkoleniach zawsze jest fajnie). Także gdyby udało mi sie dostać tą pracę to byłoby suuuuper. Ale wtedy musiałabym na kilka miesięcy odłożyc starani, albo zdac sie na los... A jeśli chodzi o kredyt to najlepiej mimo wszystko pochodzic i popytac o takie na działalnośc gospodarczą (bo coś wspominałaś o firmowym samochodzie). A czy dominet bank jest dobry? Nie wiem nigdy się tym bankiem nie interesowałam. No raz jak byłam na szkoleniu i kolejną noc z rzędu imprezowaliśmy to bardzo się śmieliśmy z \"banku do minet\"...:) . To cała moja wiedza na temat tego banku niuuusia. Powodzenia z testem owulacyjnym. ja za pierwszym razem zrobiłam 4 i straciłam nadzieję na owulację, jeden dzień ominęłam i następnego pokazały si.ę dwie kreski. :) . Celica u mnie w rodzinie jest to samo. Zupełnie tak jakbym nigdy w ciaży nie była. Ostatnio u znajomych koleżanka pytała mnie o objawy ciąży i dla mnie było to miłe wspomnienie i chętnie o tym rozmawiałam (az sama byłam zdziwiona) a mój mąż patrzył an mnie tak dziwnie, jakbym rozmawiała o czymś zakazanym... Poza tym po waszych opowiadaniach o facetach stwierdzam, że wszyscy są tacy sami. Bez wyjątku! Na moją obita płytkę reklamacji nie uwzględniono...także zaraz napiszę jakiś komentarz na ich stronie! pozdrawiam i sorry, ze tak dużo napisałam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-)kurcze, ale pogoda, zero śniegu tylko szaro buro i nijako:-(to pewnie przez to te doły..a mnie ostatnio sex nastraja pozytywnie;-) Mania 78 my z mężem wczoraj byliśmy na zakupach świątecznych..i była tam młoda dziewczyna z dużym już brzuszkiem..mąż się tak wpatrywał i uśmiechał do mnie, że aż głupio to wyglądało:-P nie mógł się napatrzeć:-P hehe .. ale przynajmniej wiem, że tak jak ja bnardzo pragnie dziecka:-D Marta- ja chciałabym jeszcze raz przez to przechodzić:-)u mnie w szkole wciąż mnie pouczają co mogę, a czego nie..gorzej jak idziemy z klasą na piwko to się dziwnie patrzą:-P ale co tam..nie mam ochoty nikomu nic gadać..ps. kciukam też mocno!:-) EwaWer ja właśnie delektuję się gorącą herbatką.. a na katar pomogła mi sól woda morska w sprayu:-) polecam! Celica- no to zdania egzaminu życzę! i kciukam również za Ciebie:-) Lidka powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tabelkę aktywizuje;-)-przepisuję się do starających a co:-D za kilka dni płodne..:-D TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........14 12.....24tc_01.08....luty Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.11......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........10.12......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........16.12.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................31 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82.......24 Radlin(okol. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06...styczen/luty -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01......11tc_02.10.....grudzień ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr..01.01..13tc_20.10.....sty/lut --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka, CMV --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis.....nie wiadomo co(ciąża pozamaciczna) -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick.............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN ewa-marchewa..22....białystok......17.X.2006........27.VII.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy..poprawka:-P TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO........@.........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........02.01...7tc_06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc_23.09....sty/lut Peppetti.......30......ok.Łodzi..........14 12.....24tc_01.08....luty Mania78.......28......Lublin..............22.11.....7tc_13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.11......7tc_26.10..........? joka............30.........Ełk...........10.12......5tc_13.09....styczeń? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........16.12.....10tc_23.10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................31 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9tc_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....?.....11tc_27.11.06.....marzec 07 betty82.......24 Radlin(okol. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06...styczen/luty -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO.......@........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec.....12.11.....9tc_22.02......maj\'06 gawit_27...27.........Luton........7.11......6_7tc.10.03...październik niuuusia.....21.......Częstochowa..27.11...9tc_12.08.....listopad Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03.06...listopad Gablis...........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.06....grudzień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01......11tc_02.10.....grudzień ma-lenka20....20..ok.Jastrzębie Zdr..01.01..13tc_20.10.....grudzień --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL.Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegalia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskopia mania78......................................toxo,różyczka, CMV --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwko kardiolipinie Gablis.....nie wiadomo co(ciąża pozamaciczna) -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick.............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@.....TERMIN ewa-marchewa..22....białystok......17.X.2006........27.VII.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Wer - mam jeszecze do Ciebie pytanko - jak sobie poradziłaś z tym bólem gardła bo ja od 2 dni mam problemy z przełykaniem śliny tak mnie boli:( zażywam Cholinex - ale wcale mi nie pomaga.. A może Tobie pomogła wizyta w Krakowie ha ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja brałam neoangin.. i mam wziewy tantum werde:-) gardło już mnie nie boli..ale zaczyna mi lecieć jakaś flegma z krwią z nosa:/ brr..jak nie urok to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - nie wiem co mam robić żeby mi przeszło - w czwartek jedziemy do Warszawy i muszę byc zdrowa!! A poza tym zatrzymamy się u koleżanki która ma małego 2 letniego brzdąca i nie chcę go zarazić... A tantum verde tez mam... i tez nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 78n
Heja U mnie za oknem pada śnieg jupiiiiiiii :)))))))) Ja na gardło to używam tantum verde, jest on przeciwbólowy, na tyle, że trace smak chwilowo. Dla pocieszenia siedzę w pokoju z dwiema dziewczynami, które są przeziebione i kaszlą na dwa głosy. Ja zastanawiam się kiedy do nich dołącze. W sumie mnie to wkurza, gdybym była w ciązy to uciekłabym do domu, a tak to siedze w tych bakteriach. Tak sobie myślę, że okres zimowy nie jest wnajlepszym czasem na zachodzenie w ciąże w związku ze zwiększoną możliwością złapania infekcji:(. Musimy o siebie szczególnie dbać pić jogurciki i łykać witaminkę C. Pozdrówki Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie(tzn u rodziców,25km. od Lublina na południe) ślicznie pruszy śnieżek!!!!!!!!Mam nadzieję,ze się utrzyma do świąt.Bo co to za święta Bożego Narodzenia,kiedy pogoda jak na Wielkanoc,prawda? Z tym moim ślubem cywilnym to chyba jest tak,ze nie cieszę się bo to wszystko tak w biegu załatwiane.Co prawda decyzję podjęliśmy we wrześniu,formalności załatwiałam w pażdzierniku ale nie wszystko.Obrączek nie mamy i przed samymi świętami będzie pewnie kłopot.Narzeczony musi jekieś formalności załatwić w USC.Najważniejsze sprawy zostały na ostatnią chwilę.A ja lubię wszystko zaplanować wcześniej,czasem nawet takie planowanie jest najprzyjemniejsze. Chyba tu na wsi częściej łapię doła,bo tu się wszystko skończyło,tzn. ciąża i plany związane z dzieckiem.Ale przyjeżdżam tu kiedy tylko mogę i jestem już uzależniona od tego forum!Muszę pomyśleć o bezprzewodowym internecie do laptopa.Wtedy nic mnie już z domu nie wyciągnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
jestem znow o kroczek do przodu zarejestrowalam sie do dentysty usunac takiego jednego bardzo trudnego zeba:-(Dentysty boje sie najbardziej na swiecie(bardziej niz ginekloga). Ale czego sie nie robi dla dzidzi:-) mama musi byc zdrowa i ladna:-)Niestety u nas trzeba czekac miesiac ale przynajmniej nastawie sie psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasic
hej. dokladnie tydzien temu (05.12) straclam swoje malenstwo. plod zle sie rozwijal. w 7 tygodniu gdy na usg powinno juz byc widac ze w moim brzuchu jest malenstwo mialam w sobie zaledwie 5mm pecherzyk ciazowy. wierzylam ze wszystko bedzie dobrze niestety pojawilo sie krwawienie, silne bole brzucha i ... wyszlam ze szpitala w czwartek, juz jutro powinnam wrocic do pracy ale nie czuje sie na silach. nieduzy wysilek, na ktory kiedys nawet nie zwrocilabym uwagi teraz powoduje wielkie zmeczenie i bole brzucha. czy tez tak mialyscie. Lyzeczkowanie mialam 06.12 pod narkoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
kasic Kochana bardzo mocno Ci wspolczuje rozniez przeszlam przez to samo.z tym ze nie czulam fizycznego zmeczenia lecz bezsilnosc nic mi sie nie chcialo poprostu:( Jesli chcesz pogadac z dziewczynami ktore w tej chwili sa w podobnej sytuacji wejdz sobie na ta stronke http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=954178&start=6030 Trzymja sie mocno Jesli nie czujesz sie na silac by isc do pracy zglosc sie do lekarza i popros o przedluzenie l-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też po zabiegu fizycznie czułam się tak jakbym nigdy w ciaży nie była... A jesli chodzi o ból gardał to polecam tabletki do ssania islamint...są droższe od neoanginu i cholineksu, ale mi bardziej pomagają. A niestety w pierwszych tygodniach ciąży nasz organizm jest oslabiony i tak samo łatwo łapiemy infekcję jak przed @. Także nawet latem można się przeziębić, natomiast wiadomo, że okres jesienno-zimowy sprzyja chorobom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×