Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Hej dziewczyny Witaj maja 79:) pisz do nas często Gablis uważaj na siebie i nie przemęczaj się z tymi egzaminami. Ja to przy okazji egzaminów zawsze się denerwowałam. Musisz zastosować sobie bardzo skuteczne techniki relaksacyjne, no i absolutnie niczym sie nie denerwować. Ja dzisiaj wracam pełną siłą do pracy, wczoraj przez zaległosci na forum trochę ją zaniedbałam. Wkurzyłam sie po powrocie przy okazji oglądania pierwszych wiadomości. Jak to miło było nie oglądać telewizji i nie słuchać tych okropności przez parę dni. Mi zaczynają się dni płodne i powiedziałam mężowi, żeby jeszcze poczekać ze straniami jeden cykl. Skwitował,że nigdy nie będzie odpowiedniej pory. Prawda jest taka,ze z jednej strony bardzo chce,a zdrugiej boję się stresów i przeziębień i w ogóle jakaś bojaźliwia się zrobiłam. Wracam do pracy będe tu zaglądać od czasu do czasu. Pozdrowienia środowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kobitki?? dziekuje bogu ze w tym grudniu nam sie nie udało. teraz chyba umarlabym ze stachu. wzielo mnie grypsko i wlasnie klade sie do wyra z goraczka. chyba tak mialo byc ze ten grudnien nie wyszedl. ciesze sie przeogromnie :) malenka robilas test?? daj szybko znac co i jak! a ty lidzia chyba tez nas milo zaskoczysz! ale bylby rewelacyjny poczatek roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh a mnie dzisiaj obudziła stróżka krwi pod pupskiem:-P dostałam@:-( tylko nie rozumiem skąd te moje piersi takie powiększone i obolałe:| gablis nie martw sie ja tam niedługo do Ciebie zawitam w tej tabelce i tak:-P niuusia mnie też męczy przeziębienie od tygodnia, mąż też chory na grypsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nuuusia ja się boję przeziębień i gryp i mimo, że chcę się zacząc starać, to się boję. A z drugiej strony czas ucieka. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj :( a ja juz mialam nadzieje no trudno zaczynamy kolejny miesiac.. wy tez tak macie ze zyjecie od @ do@ jak sie pojawi wszystko zaczyna sie od nowa az do nastepnej @ mam nadzieje ze w tym miesiacu tetsy mnie nie zawioda. zeszta planujemy mochac sie codziennie do wyjazdu misia ;) ciekawe czy nam sie uda .... na 13 mam wyklad. wzielam coldrex jak goraczka nie spadnie to nigdzie nie wychodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia Ty? ja sobie pluję w twarz, że pozwoliłam sobie się tak zagalopować w tym wszystkim..a sama tłumaczyłam ostatnio mężowi, że to nie będzie ciąża, że objawy@ są prawie identyczne.. no właśnie żyje się od @ do @ a gdzi ereszta życia? boję się, że mój maż w pewnym momencie będzie miał tego dość. eh chyba za bardzo pragnęłam tej ciąży po stracie..chyba za bardzo tęsknie za swoim aniołkiem.. chce mi się krzyczeć:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle malenka ze tak juz bedziemy mialy dopóki nie przytulimy naszego szkraba. oczekiwanie strach nadzieja. ja widze ze moj narzeczony pomalu ma mnie dosyc ale znosi to i znosi moje humory. powiem ci ze moje piersi przed@ tez wygladaja zupelnie jak wtedy w ciazy. a nigdy wczesniej tak nie mialam. i jak tu sobie nie obic nadziei i sie nie pomylic skoro nawet nasz organizm zachowuje sie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie..wszystko się poprzestawiało..ja się załamię jak będę mieć cykle 34dniowe:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle musze sie wam pochwalic :) dostałam wyróżnienie w pracy za grudzien. wczoraj przyszedl do mnie mój szefuncio i mi oznajmił ze zostalam przez niego wyróżniona i w jakis sposób zostane nagrodzona :) powiedzial ze raczej bedzie to premia :) no cóz jakby na to nie patrzyc to przepracowałam mnóstwo godzin a do tego bylam na kazdy jego telefon jak jakas pracownica sobie nie przyszla . taka mala glupotka a naprawde uszczesliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka nie martw sie :) ja po zabiegu mialam 37 dniowe! i jkaos to przetrwalam. a ostatni byl juz normalny 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@. ........strata..........start 100krocia.........25.........Rybnik.........30.01...7tc_ 06.09...styczeń tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........09.01.07......5 tc_13.09....luty07 Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23. 10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....marzec07 monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01.....13tc_02.1 0.06...luty -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08..... .styczeń\'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad Gablis.........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.0 6....grudzień ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..03.01..13tc_20.10.....grudzień Peppetti.....30.....ok.Łodzi........08 01....24tc_01.08.06...grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ......... 25 .......Poznań ...... 3.12.2006 ......11.09.2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) dziewczyny słuchajcie. jakie sa wasze ulubione piosenki na chandre i niepogode?? wesole romantyczne smutne.... wlasnie kompletuje sobie piosenki na płytke do auta i mam ich bardzo malo. i nawet nhie wiem czego szukac... co lubicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cykle takie jak dawniej: 27-28 dni. Tylko pierwszy po zabiegu był 35. Tylko teraz przed @ mam plamienia :( za mało progesteronu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lauryn hill \"can't take my eyes off you\"- własnie teraz tego słucham is ię dołuję- a co tam raz kiedyś mozna:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny najlepszego w nowym roku. gablis - gratulacje wczoraj wrocilam do pracy a dzis mam juz wolne ale od jutra pracuje az do 12.01 bez dnia odpoczynku (nie wiem jak dam rade po 1,5 miesiaca lezenia) wciaz czekam na 1@, piersi mam tak obolale ze nie moge sie dotknac na czole pryszcz na pryszczu jak u nastolatki ale mysle ze to hormony buzuja. co prawda kochalismy (sory mochalismy) sie bez zabezpieczenia ale zanim zaszlam w ciaze bardzo czesto tak robilismy i nie bylo ciazy.wiec nie nastawiam sie wcale na dzidzie. bylam na wizycie 28.12 moja pani doktor powiedziala ze po 2@ mozemy zaczac starania (chyba widziala moja desperacje) ale nie iwem czy nie poczekac do 3@. zobaczymy. moj mis juz jest podjarany i chce jak najszybciej. jest skorpionem i tez by chcial skorpiona. a co do wynikow histo rzeczywiscie nic nie wykazaly (fragmenty doczesnej czyli blony sluzowej macicy i resztki plodu) tyle to i ja widzialam na tym co znalazlam na podpasce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuje Was ale nie mam kurka czasu napisać, tyle rzeczy do zrobienia i w pracy i w domu, łoch. Pepetti - serwuj jak najwięcej o negatywnych skutkach palenia, może wkoncu wszystkie rzucimy. Ja jak wspomniałam nie pale od 1.01.07 - no tylko, że juz ze 4 papierochy przez te 3 dni wypaliłam :o to trudne....... ale bardzo sie staram, w kazdym razie sama fajek nie kupuje, jak juz nie bede mogła wytrzymac to będę cudzesy kopcić, co nie bedzie łatwe w tym tyg. bo mąz ma cały tydzien 2 zmiany - samotne popołudnia :( co wiąże sie ze wzrostem frekfencji na naszym CUDOWNYM forum. maja79 - zapraszamy częściej, to naprawde choć troche pomaga, nikt nie zrozumie cię jak my. maleńka - następny cykl, będzie nasz!!!!!! choc kurcze powiem Wam że zaczynam wątpić, jakoć chyba na czerwiec to przesuniemy - wszystko jeszcze zalezy od tego jak potoczy się sytuacja z tym moim egzaminem i mieszkaniem... nie ma się czemu dziwić że się nakręcamy, choć sobie nie wiem ile natłuczemy zeby tego nie robić to raczej ciężko i to prawda że nasze organizmy się pozmieniały, inne sa teraz nasze kobiece cykle i każda innośc nas nakręca..... niuuusia - zdrówka dużo śle, i faktycznie ze dobrze ze sie Wam nie udało skoro choróbsko sie przypałentało. Gratuluje wyróżnienia:):) Żeby mnie tak ktoś docenił... o co chodz z ta konstancją - wole nie klikać bo może to jakis wirus? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja palenie rzuciłam definitywnie już jakiś czas temu:-P tiki ja sama sie zaczynam zastanawiać, czy olać \"staranka\" i poprostu mochać się bez zabezpieczenia..sama już nie wiem, bo jak tak będzie przed każdym @ to ja zwariuję:-P w każdym bądź razie wiem, że chcę i ze się kiedyś uda!:-):-) a na ten link nie wchodziłam więc Ci nie powiem:-P oh wrócił mój optymizm:-P chyba dlatego, że mąż zaraz wraca z pracy i zapewne mocno mnie wycałuje, żebym się nie smutała:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedzialam sie wczoraj ze moja kolezanka ktora ma dwoch synow tez stracila pierwsze dziecko (w 11 tyg) pocieszam sie wiec ze strata nie oznacza wyroku nastepnym razem na pewno bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasic pewnie, ze nie! zobaczysz, ze niedługo te pierwsze dwie tabelki znikną i zostanie tylko ta ostatnia:-)trzeba być dobrej myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malenka mam nadzieje ze stanie sie to bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też czekam z niecierpliwością..a z doświadczenia wiem, że wszystko się szybciej dzieje, jak człowiek się nie stara:-P wtedy samo wszystko przychodzi:-) jak to mówi moja mama "co ma być to bedzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do malenka wiesz co z jednej strony cie podziwiama z drugiej dziwie ci sie masz 20 lat i tak strasznie pragniesz dziecka. ja miesiac temu skonczylam 27 i prawde mowiac przede wszystkim ze wzgledu na wiek zdecydowalam sie na dziecko (ale tez czulam tez uklucie w sercu gdy widzialam kobietke w ciazy ze ona jest a ja nie) moze niektore kobiety dojrzewaja wczesniej od innych do tej decyzji bron boze nie neguje tego i nie potepiam. poprostu ja w twoim wieku nie trafilam na \"tego\" faceta a poza tym mialam fiu bzdziu w glowie. wtedy sie bawilam i nie myslalam o pieluchach a z czasem coraz trudniej bylo zdecydowac sie na dziecko bo to jeszcze nie teraz, bo nie ma pracy, bo grom bo dwa. zawsze bylo jakies ale (moj skarb zaczal miec tego dosc). i kiedy zaczely sie pojawiac te uklucia i zaczelam kobietom zagladac do wozkow zdecydowalismy ze juz czas na mnie. Udalo sie ale niestety stracilam ciaze. wiem ze to sie dzieje w kazdym wieku ale poczulam ze to jakis rodzaj kary dla mnie za to ze balam sie tej ciazy, macierzynstwa, za to ze tyle z tym zwlekalam. to co sie stalo upewnilo mnie w tym ze BARDZO CHCE MIEC DZIECKO. szkoda tylko ze ta lekcja byla tak bolesna trzymam za ciebie kciuki malenko (i oczywiscie za wszystkie starajace i planujace).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alekto, od 13.53 trzymam kciuki za twoją wizyte i łaczę się z Tobą myslami. Jak wrócisz to chcę przeczytać, że jest ok. Że idziesz na przód, jak taran! Wiesz, jak się cięzko pisze na klawiaturze małym palcem i jedną ręką? :) No, to myślę, że nie bedę żałowała tego zmagania. ;) niuuusia, Skarbie wróć dotyłu i poczytaj sobie, że ja też fiksuję przed każdym @. Niewiele rzeczy podnosi tak mi ćiśnienie, jak podejrzenie, że @ nie nadejdzie, a ja - infekcja, prześwietlenia, garść tabletek! Jak narazie jestem po @. A przed ;) ! Ale mam pewien dołek, bo: 1. Mąż jakiś podgorączkowy. 2. Mąż na imprezce. 3. Mąż po alkoholu do odstawki. 4. U mnie mały zapał do ... ;). 5. U mnie w pracy OSPA!!! 6. U mnie poważne objawy nakręcania się!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×