Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Hej Wam. Rudi gdzies ty znikła???????????????Czy to jest to co myslę!!!!!!!!!!!!! Lidka ja po ciazy na nic nie chorowałam, nieiwem gdzies to wyczytała ze po ciazy się choruje. Mnie nic nie było. Ani przez 9 m-cy ani przez nastepne lata. Przytyłam ksiązkowo 12 kg, wiec zylaków czy opuchlizn żadnych tez nie miałam. Przepis wykorzystam. Napewno będzie dobry. Ja polecam film \"Masz wiadomosć\". z tony Hanksem i Mag Rayan. Zreszta wczoraj leciał na TV7. Jak mam chandrę to sobie go włączam na kasecie. Lubie tez np. \"Absolwenta\". Lidka to winko wypróbujemy z męzem nastepnym razem. A wczoraj wieczorem byliśmy na duszonkach u znajomych na działce. Niewiem czy jeszcze dzisiaj zajrzę bo syn ma Turniej Tanca Towarzyskiego a najlpepsze jest to że go boli gardło, więc go kuruje, bo turniej jest o 15.00 Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprzaszam Was ale nie mam siły. Chciałabym zeby było tak jak myslicie ale niestety @ wczoraj przyszła:( i jest tak brutalna ze nie moge wstać z łózka.Boli jak jeszcze nigdy.Ledwo zyje. Chciałam wprowadzic troszke adrenaliny noi chyba sie udało:) przepraszam za ten zart :) a teraz ide lezec bo chce mi rozerwac brzuch i krzyz.Jest tak okropna ta @ ze podejrzewam chwilami ze to mikroporonienie bo juz dawno nie miałam takiego bólu:( miłego dnia Wam zycze i zajrze jak dojde do siebie. Całuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny poranek :) Lidka - wczoraj spać nie mogłam. Byłam bardzo podeskcytowana. Wieczorem miałam gości - brata z rodziną. No powiedzieli mi, że czekają na Zuzię!! :) Moja bratowa jest w ciąży!!! To jej trzecia ciąża. Ma już dwóch synów - 16 i 8 lat. Bardzo się cieszę. Och uwielbiam filmy z Bukietową! Niesamowita babka!!! :) A reklamę Jasia Fasoli widziałam i mam ochotę wybrać się na to. Teraz mało oglądam filmów, bo nie chcę wywoływać żadnych negatywnych emocji, zostają mi tylko filmy łatwe i przyjemne. Celica - a potem, żona tego nowo narodzonego dzidziusia nie będzie mogła połapać się w układach rodzinnych swojego męża, tak jak nasza Justy :) Justy - ja jestem takim przykładem. Pierwszy poród -CC, drugi - SN, a trzeci jeśli nie będzie przedwczesny to też będzie CC. tiki* - widzę, że masz męża blondynkę :) :) :) rudi - przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi ja też miałam ostatnią @ taką megabolesną. Też przeleżałam w łóżku. Wiem co czujesz. Mi nospa nie pomogła, ale jak wzięlam dwa apapy to troszke odpuściło. Jadę do centrum. Za godzinę spotykam się z dwiema koleżankami, a myślę też o solarium :) . Mięsko już na obiad doprawione, zostanie mi tylko usmazyc. :) EvaWer koniecznie napisz jak poszło Twojemu młodemu mężczyźnie na turnieju. I napisz co tańczył :) . Szkoda, że mnie rodzice nie posłali na tańce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti ale mnie rozbawilas tym okresleniem ze tiki ma meza blondynke:D:D:D Dzis moj kregoslup troszke mniej boli i dobrze bo zaraz jade z tesciami do mojej muski moze jaks wycieczke samochodowa sobie zrobimy bo niestety na nozkach nie daje rady. Ciekawe kiedy laskawie moja @ sie zjawi.Niby p[owinna dzis zobaczymy.👄dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie tańczył walca angielskiego i wiedeńskiego, sambę, cha-chę, fokstrota i dżajfa. Oczywiście wszystko po kolei w zależnosci jak wysoko zajdzie. Napisze Wam wieczorem jak mu poszło, oczywiście. Rudi szkoda ze to nie dzidzi, no ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i przyjdzie i Twój czas. Bolą mnie kużwa dzisiaj jajniki. No jakos musze rozchodzić, hehehe. Pogoda dzisiaj fajna, niech wreszcie bedzie ciepełko. Miło słyszec Peppetti że ludzie maja dzieci z taka dużą róznica wieku. 16 lat? i male dzidzi. Ile ta Twoja bratowa ma lat? Na Jasia Fasolę też idę. W ten długi weekend majowy wybieram się z synem , juz mu obiecałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
jesli chodzi o filmy (nie komedia ale romantyczny) pare miesiecy temu widzialam "Dom nad jeziorem" z Bullock i Reeves. nie wiem czy juz pisalam. bardzo fajny, myslec nie trzeba, no i troche zaskakujacy. Lidka - ja tez uwielbiam Pacino :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
wiecie co? a pare lat temu ogromne wrazenie zrobil na mnie film "Miasto Aniolow". nie jest to moze film z najwyzszej polki ale jakos nie moglam sie po nim odnalezc. kilka dni chodzilam jak zakrecona. i 100 razy moglabym ogladac "Zycie jest piekne" Benigniego. taki smieszny i taki smutny jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
a Jasia Fasoli nie lubie. moze dlatego, ze jak na studiach nie bylo wykladowcy, to nam czesto puszczali na zajeciach. w ogole jakos nie smieszy mnie angielski humor. moze za wyjatkiem Monty Python'a :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia widze, że nie tyko ja dzisiaj odstawiam zabiegi pielęncjne, ale ja to raczej z przymusu, bo mnie wczoraj zwyzywała moja wizażystka :D poza tym u nas dzisiaj jest pełno ludzi, już mi kurcze w domu łóżek by brakło no i moja mama chyba wyjdzie juz w poniedziałek ze szpitala, strasznie się cieszę... o \"masz wiadomość\" tez miałam pisać bo też kilka razy oglądałam o nieco podobnej tematyce jest \"chłopak z ogłoszenia\" nie wiem gdzie ja znajduje czas na takie głupoty jak ogldanie tych komedii, na video, w kinie to co innego, i nie wiem dlaczego marnuje na to czas, ale kuźwa, lubię to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi trzymaj sie o do Jasia Fasoli to ponieważ ja wczoraj umierałam mój mąz (zostawiając mnie pod dobrą opieką) poszedł do kina ze soimi bracmi, jeszcze dzisiaj się śmieje z tego filmu, powiedział że jak chce i już żyje to może mnie zabrać wieczorem, albo jak wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka-myslałam że mi przerwy między postami wcieło:D J od 22 nie miałam netu do 13;(:P mój mężulek normalnie wychodził z siebie. Mam do was pytanko, może któras się orientuje: jak w ciąży schodze na zwolnienie to jeszcze pierwszy miesiąc zus i wszystko załatwia mój zakład pracy, a poźniej to juz zus mi wypłaca wypłatę a mój zakład pracy nie ponosi żadnych kosztów z tytułu mojego zwolnienia? i czy w ciąży dostaje 100% wynagrodzenia? a jak naliczany jest macieżyński jeśli np. będąc w 1mies ciązy zaczynam pracę i pracuje tylko 2mies i idę na zwolnienie przez całą ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka na ewno jesteś przeszczęśliwa że bratowej ni e ma :D a facci to raczej nie dorastają wiesz ja tej wody w łaziene i w kucni nie sprzątałam, głwoenie to sprzątał mój mąż i brat, al e na poczaku im pomagała Kira i wlewała wode z podłogi do wanny garnuszkiem bo tyle jej było hihihi, ja się zajmowałam ułożeniem trohe w sypialni bo chwilowo to jedyny pokój w którym da się jakoś mieszkac no i dwa mniejsze pokoje, ale one dla mnie są za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ja już w piątek yłam słaba, wiec moj mąż sie o mnie bał i wolała sam wszystko robić, nawet rybe przygotował, ale z ato akurat musiałam zapałacić mu \"w naturze\" teraz też raczej leże z komputerem w łózku no i na moich nogach bawia sie Kira i Amanda a Taój brat planuje sie wyprowadzic? a z mama bratowa mieszkac nie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
ewa-marchewa,ja cos wiem na te tematy,bo zatrudniam dziewczyny ,no i juz 3 razy miałam takie przypadki.Jezeli idziesz na L4 to przede wszystkim kod B oznacza ,ze wypłaca ci 100%. Pierwsze 33 dni robocze wypłaca zakład pracy.Jezeli wczesniej w roku kalendarzowym wykorzystałas juz jakies zwolnienie,to pracodawca wypłaci za roznice tych dni.Potem zwolnienia dalej przynosisz do pracodawcy a on do ZUS-u.Pieniadze przychodza do domu.Zus ,bedzie cie sprawdzał co jakis czas czy jestes w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
przepraszam,napisałam 33dni robocze,a ma byc poprostu 33dni.Od kiedy Zus ci wypłaca to zakład pracy nie ma juz rzadnych kosztow poza tym,ze musi z tymi zwolnieniami latac.Macierzynski nalicza ci z tytułu umowy o prace,ktora pomimo,ze jestes na zwolnieniu przeciez jest zawarta i wazna.Zlicza ci chyba srednia z 6ciu miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
oj wiecie co ja juz chyba cos poplatałam...chyba jednak 33 dni robocze....ale grunt ,ze 100% płaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Balbinka - dzis mnie juz np nie bola plecy ale od czasu do czastu mam lekkie skurcze wbrzuchu. bior nospe forte ale tylko 1 gora 2 dziennie. ale nigdy nie slyszalam zeby byla szkodliwa. wiecie co? juz normalnie mialam jechac na dyzur do mojego gina, ale sie powstrzymalam. wytrzymam do czw. musze nauczyc sie cierpliwosci, ktorej nigdy niew mialam. wszystkie decyzje podejmowalam od razu :-) bo jak sobie cos ubzduralam to nawet 5 minut nie umilam poczekac. baaardzo zla cecha. dziewczyny powiedzcie mi - czy jak mam zwolnienie do pn (23.04) a pojade w czw. (26.04), to czy gin moze mi wystawic wsteczne (2 dni wstecz?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Balbinka - przykre sa takie nieporozumienia w rodzinie. ale fajnie ze jzu mozesz odetchnac od bratowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
o kurcze, mam nadzieje, ze nie bedzie robil problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest tak przyjacielski jak ten do ktorego ja chociłam, z resztą to akurat mój znajomy wiec mnie czasami od wariatek zwyzywal to pewnie wystawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
niebieska,co umnie? a własnie jak zapytałas to poszłam z moim kotem na spacer :)Moja Betty chodzi na smyczy i sie pasie na trawie.Poskakałysmy tez po dzrewkach no i juz jestesmy bo zaczeło sie zimno robic :) A teraz bede robic projekt ulotek do mojej szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Eva Wer,trzymam kciuki za twojego tancerza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany troche odzyłam ale jeszcze mnie ardzo brzuch boli:( jakza długo stoje albo siedze to mi chce wszystko naraz wylecieć....... balbinka ja zawsze miałam takie bolace @ ale po zabiegu prawie wogóle mnie nie bolało to jest pierwszy miesiac kiedy mnie znowu tak boli,a na bóle podczas @ to ja zawsze biore ketonal bo mnie nic innego nie pomaga.Mam kolezanke ktora pracuje w aptece i jak tylko mam okazje to sie zaopatruje tylko ze tych tabletek nie mozna za duzo brać...... Eva Wer trzymam kciuki za Twojego syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Peppetti,jak moge to tez chciałam jakos fotke moja dorzucic do bloga,tylko mi maila podaj to wysle ok.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie samopoczucie nadal beznadziejne. Wszystko mnie boli, kicham i smarkam się. :( EvaWer - czekam na relacje jak synek wypadł na turnieju?? A może będziesz miała jego fotki?? Moja bratowa to młoda kobietka - 33 lata. :) :) :) A wygląda na 17!! Może razem ze swoim starszym synem chodzić na dyskoteki. :) monikapie - ale ten Jaś Fasola co jest w kinach to produkcja amerykańska. Zupełnie inny niż ten angielski serial. Oglądałam pierwszą część \"totalny kataklizm\" i była rewelacyjna. Balbinka - ja dotarłam do końca. Cieszę się, że jest ktoś kto pisze takie same poematy jak ja :) Już niedługo Twój brzuszek będzie taki sam jak mój. Nospa nie szkodzi!!!! Chyba wszyscy ginekolodzy ją zalecają. ewa-marchewa - cały okres zwolnienia ciążowego i macierzyński jest płatny 100%. Pierwszy miesiąc płaci zakład pracy, potem zus. Ale nie mam pojęcia jak to jest gdy zaczynamy nową pracę. Może jest jakiś okres, który trzeba przepracować... monikapie - lekarz może wystawić Ci wstecznie zwolnienie tylko wtedy, gdy wczesniej nie wystawił innego zwolnienia z normalnym terminem. Druczki zwolnień są numerowane i nie może być tak, że zwolnienie z numerem seryjnym np. 0001 jest od srody, a zwolnienie z numerem 0002 od poniedziałku. Jeśli chcesz by lekarz wystawił Ci takie zwolnienie zadzwon do niego i popros go by zostawił sobie jeden czysty druczek dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, Balbinka - jestem... Dziękuję, że pamiętacie o mnie - jak przeczytałam dziś, że pomyślałyście o mnie, to fala ciepła zalała mi serducho - przyjemne uczucie, naprawdę, dziękuję! Ja też myślę o Was codziennie, za wszystkie przyszłe mamusie (tym, które ostatnio podzieliły się tak wspaniałą nowiną - z serca gratuluję!) trzymam kciuki i modlę się (śpiewem obecnie, bo teraz tak najlepiej potrafię). Wszystkim chorującym życzę zdrowia, dbajcie o siebie babeczki kochane. Nie piszę z trzech powodów: po 1. mam bardzo dużo pracy - dziś w jej przerwach robię portfolio i prezentację mojej koleżance-malarce, na brak zajęć nie narzekam, padam ze zmęczenia, ale to dobrze, bo mniej myślę wówczas, po 2. ja nie mam co pisać o starankach, nic a nic, bo wiem, że dopóki nie zwalczę tych bakterii, to nie podejmiemy próby, za duże ryzyko, a taką miałam nadzieję, że w lutym najpóźniej! (marzec wszystko mi przypomina, udało nam się w nim od razu poprzednim razem) będziemy mogli znów myśleć o dzieciątku, wpadam więc w coraz większy dół i strach, a staranie oddala się i niknie we mgle coraz bardziej... nie chcę pisać Wam o moich smutnych rzeczach (może założę bloga, na którym będę mogła dać ujście męczącym rozterkom), bo przyszłe mamy powinny głównie myśleć o rzeczach przyjemnych, radosnych, być dla maleństw jak najbardziej się da, jak najczęściej - szczęśliwe, po 3. smutno mi ostatnio, coraz więcej widzę wokół brzuszków, wóżków, wczoraj była męża siostra z dwoma dzieciaczkami swoimi, byliśmy w zoo, gdzie było milion rodzin z dziećmi, do mojej sąsiadki się uśmiecham, a w sercu ból, bo zawsze gdy patrzę na jej syneczka widzę jakby rozwijała się Daria (różnica miała być 2 miesięcy), widzę jak ludzie są szczęślwi, spełnieni, a ja zaczynam się czuć gorsza, takim niedomkniętym kołem... Zawsze marzyłam, że będę mamą najpóźniej w wieku 28 lat, tak sobie wszystko wyobrażałam, a w tym roku okrągła rocznica mnie czeka - 30 lat, więc wszystko to sprawia, że pewne podsumowania i przemyślenia robię, którymi nie chcę obciążać innych. Rzuciłam się więc w wir pracy i zajęć dodatkowych, ale śledzę Wasze losy codziennie, kibicuję w Waszych staraniach i zmaganiach. Dziękuję, że o mnie pomyślałyście dziewczynki! ❤️ Tiki - czekam na maila, jeśli poczta zacznie działać, to napisz proszę parę zdań co się dzieje - BARDZO, BARDZO SIĘ CIESZĘ, że w ogóle nie dość że SĄ działania, to pierwsze postępy!!! U mnie teraz czas krzysowy, znowu dół w sinusoidzie, ale jestem już przygotowana, nie zmienię, nie przeskoczę tego. Czekam Tiki na wieści od Ciebie! Wszystkim życzę miłego wieczorku... Całuję Was dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×